do Agi - malowanie oczu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 10:15   #121
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Bardzo mocno opadająca powieka - w sumie "brak" powieki ruchomej

Dziewczyny, może pomożecie
Szukałam o opadających powiekach dużo, dużo i jeszcze więcej ale wszystkie wyniki sprowadzają się do tego, że makijaż jak dla mnie
jest praktycznie jak dla oka normalnego. U mnie, że powieka opada do tego mam małe oczy i opada na tyle, że jak zrobię przy oku otwartym normalnie kreskę wychodząca poza zewnętrzny kącik i naciągnę skórę to jest nawet 1 cm odległości między punktami na oku a na powiece zewnętrznej Kreskę maluję tylko (jeżeli oko podzielić na 4 części to między 2 a 3,5) bo końcówki kreski i tak nie widać, powieka ją nakrywa.
Wygląda to mniej więcej tak jak u tej Pani,z tym, że u mnie jest jeszcze bardziej tak, że nie widać w sumie nawet tej kreski co ona machnęła albo widać jej 1/3
macie może jakieś propozycje makijażu? Sama malować lubię, bardzo ale u mnie praktycznie mało co sprawdza się z tych pięknych rzeczy co tworzycie
link do ów zdjęcia (za duże jako załącznik wg wizażu) http://www.chyaz.com/wp-content/uplo...8/DSCF4604.jpg

zdjęcie należy do autorki bloga http://www.chyaz.com i chodzi mi tylko o to 1 zdjęcie, na pozostałych powieka u niej jest dość widoczna
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:12   #122
natulianna
Przyczajenie
 
Avatar natulianna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo mocno opadająca powieka - w sumie "brak" powieki ruchomej

Ja też mam opadającą powiekę, a do tego jeszcze noszę okulary więc muszę się malować mocniej. Najpierw ruchomą powiekę pokrywam cieniem jaśniejszym, a zagłębienie pokrywam ciemnym cieniem na długości ok 3/4 i rozcieram go do góry i efekt jest świetny. Nie wiem czy masz Instagram. Tam jest taka babeczka o nicku anastasiabeverlyhills. Ma świetne makijaże dla naszych oczu.
natulianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 22:24   #123
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Bardzo mocno opadająca powieka - w sumie "brak" powieki ruchomej

dziękuję za odpowiedź kobitka faktycznie makijaże ma piękne (ten zombie z różami na głowie ) ale niestety u mnie nie przejdą, nie widać mi tyle powieki... Chociaż parę pomysłów podpatrzę i sprawdzę na pewno. W sumie jedynie co u mnie widać to powiekę dolną i powiekę nieruchomą
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:43   #124
nunuu
Przyczajenie
 
Avatar nunuu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: oczy szeroko osadzone plus opadająca powieka ;/

hmm jedynie dla małych oczu ale ja mam problem małych oczu - opadającej powieki i oczu szeroko osadzonych.
A dla obu z tych problemów makijaże są całkiem inne i się wykluczają,także szukam porady jak tą wadę zniwelować.
nunuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:16   #125
Bunnyhan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Opadające powieki.

Witam,
Dołączam sie do wątku ponieważ rownież dotyczy mnie problem opadającej powieki oraz opadajacego kacika zewnetrznego oka, + moje oczy sa gleboko osadzone. Dodaje kilkanaście fotek moich oczu, takich bez makijażu oraz z mskijazami którymi próbowałam nieco "podnieść" i "otworzyć" oko. Prosze o wszelkie wskazówki i rady odnośnie makijazowych sztuczek ktore byc moze sa w stanie poprawić nieco naturalna budowę moich oczu, szczególny problem mam z kreska lainerem


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Bunnyhan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 19:19   #126
rasurie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Delikatny makijaż dla opadającej powieki

Hej! Mam pewien dość typowy problem, mianowicie jestem posiadaczką silnie opadającej powieki obydwu oczu. Wiem, że w Internecie zamieszczonych jest mnóstwo tutoriali dla osób z tym problemem, czuję jednak, że żaden z makijaży, które do tej pory widziałam nie jest dla mnie. Na co dzień nie używam żadnych kosmetyków do makijażu, nie mam problemów z cerą i lubię swoje rysy twarzy tylko nie mogę znieść tych powiek... Szukam makijażu właśnie dla tego rodzaju problemu, który będzie jak najmniej rzucał się w oczy, a że tak powiem czynił swoją robotę. Chodzi mi o to żeby nie zawierał żadnej czerni ani innych mocnych i bardzo ciemnych kolorów. Jest pełno tzw "naturalnych" i delikatnych make up'ów tylko dziwnym trafem nie mogę nigdzie znaleźć takiego dla mojego typu oka... Nie chcę w żaden sposób powiększać moich oczu bo są duże tylko zmienić nieco ich kształt bo przez to jak powieki modelują moje spojrzenie ciągle ktoś myśli, że jestem na niego/nią zła bo przecież się tak groźnie patrzę -.- Marzę o makijażu, który nie kontrastowałby z tym, że na reszcie twarzy nie ma użytych pudrów, fluidów ani innych cudów. Jeśli któraś z was opracowała taki bądź wie gdzie go znaleźć i podzieli się tą wiedzą, to padam do stóp dozgonnie dziękując!
rasurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 22:02   #127
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Delikatny makijaż dla opadającej powieki

Może looknij na te filmy Aliny Rose: https://www.youtube.com/watch?v=QU1DBOcErYY i https://www.youtube.com/watch?v=Z9-dMmpWasg
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 23:02:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.