Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 21:30   #4621
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
alez snow to po co wstawiasz ciuchy do szafy i na bloga?
zeby poczuc sie za✂✂✂ista i dowartosciowana bo zaraz ta banda szakali napisze- pieknie wygladasz bla bla ...to co kitka mowila i blog usunela- nieszczerosc!!! a polowa mysli co za worek nalozyla na siebie
o to chodzi.


prawda

z tego co zauwazylam to co sie nie pokaze, wystawi to nawet najgorsza szmate potraficie napisac ale fajna bluzka!
ja przynajmniej nie komentuje jak mi sie nie podoba...
a wy zawsze.
takze ja juz zauwazylam ze szczerosc to tak na bakier z wami
nie ze wszystkimi oczywiscie.
i nie bierz do siebie.
chodzi mi o to by co niektore sie zastanowily...
bo jak mowie- tu na watku slodkie pierdzenie a w realu byscie mi niezle dupe objechaly
o nie Bunny ja jak mi nie podoba się to pisze że nie w moim stylu albo że nie podoba mi się albo wcale nie komentuję
np. Twoich zakupów na których byłaś ostatnio z Tżtem to nie komentowałam tylko napisałam że widzę że zadowolona jesteś że Ci udały się

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpadły w oko
ja mówię nie ale jak podobają Ci się to bierz a cena fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zobaczymy z czego będzie składał się Twój styl jak zaczniesz chodzić do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy które wymieniłas są stosowne do załóżmy danych prac, często nie wypada jednak iść do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie życie

i nie uważam balerin bo są gładkie za babcine babcine mogą być mokasyny na obcasie czy typowe dla starszych pań sandały na grubym obcasie, być może jakieś drewniaki jeszcze
niestety praca wymaga pewnych wyrzeczeń

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-05 o 21:46 Powód: post pod postem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:35   #4622
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpadły w oko
mi się średnio widzą przez tą klamrę

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Snowi pokaż kochana
u mnie też jest taki sklepik outlet ale jeżdżę też z zamiłowaniem do sh tego jedynego gdzie same markowe też są
a u siebie w outlecie widziałam ostatnio piękną sukienkę maxi i powiem Wam że nieźle w niej nawet wyglądałam ale butów do niej nie mam dlatego nie brałam
najpierw poszukam jakiś sandałków ładnych
na plażę przecież w szpilkach nie pójdę
jutro ruszam na zakupy

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------



Snowi a będziesz miała tam dostęp do neta? bo my też wybieramy się niebawem i do Mielna zahaczymy na pewno
to jest taki niby outlet bo ma to w nazwie nawet ale są tam też używane rzeczy

ja kochana teraz to wyjeżdżam na działkę nad jeziorko a do Mielna w połowie lipca gdzieś netu nie będę miała, jedynie w telefonie co najwyżej

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość



niestety praca wymaga pewnych wyrzeczeń
dokładnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:35   #4623
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zobaczymy z czego będzie składał się Twój styl jak zaczniesz chodzić do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy które wymieniłas są stosowne do załóżmy danych prac, często nie wypada jednak iść do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie życie

i nie uważam balerin bo są gładkie za babcine babcine mogą być mokasyny na obcasie czy typowe dla starszych pań sandały na grubym obcasie, być może jakieś drewniaki jeszcze
sorki ale nie znam pracy gdzie zabraniaja nosic bizuterie
no chyba ze lekarze chirurdzy, dentysci...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpadły w oko
sa ok, do bialych spodni czy koszulowej bluzki... i nie sa babcine

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Az nie wytrzymalam i muse napisac
Strasznie mnie irytujesz Bunny tymi Twoimi tekstami pod wzdledem za✂✂✂istosci
Jakos podswuadomie wydaje mi sie ze przyklady ktore podajesz nie sa tylko przykladami.
No sorry ale jak widze laski ktore Ty myslisz ze sa super w bialy dzien wywijace tylkiem to az mi sie zygac chce a tym bardziej im nie zazdroszcze.
A to ze odechciewa Ci sie zagladac do nas odebralam zaakceptowac zdania innycze nie potrafisz h.
Troche wyczucia prosze.





Yatta
Kochana zakochalam sie w Twoich wloskach
Sa teraz tak idealnie gładkie i ten kolorek. Teraz tylko niech rosna a bedzie super
nie sa super ale nie sa gorsze od "zakonnic" i klonow.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak inne dziewczyny więc nie będę się wypowiadać za kogoś, ale mnie jak się coś nie podoba to albo nie komentuje albo mówię - proste..

A co do tego co napisałaś o Snow to zabiłas mnie Nie poznaję Cię co w Ciebie dziś wstąpiło.. pokazuje ciuchy nie dlatego, że wygląda w nich za✂✂✂iście, pokazuje też kosmetyki - blog z założenia ma o cyzmś opowiadać.. zarówno Snow jak i Kitka opowiadały o tym co porabiają..

Wiesz.. idąc tym tokiem myślenia mogłabym powiedzieć, że Ty też wrzucasz nam zdjęcia tutaj na wizaż swoich ciuchów byś mogła usłyszeć jakie to masz super ciuchy - co jest w ogóle bzdurą totalną :/
Yatta udajesz taka slepa?
nawet kitka zauwazyla slodkie pierdzenie

ja wrzucam fotki na wizaz scislemu gronu- nam- poza tym ktos musialby sledzic kazdy nasz wpis by natknac sie na zdjecia ode mnie.
a na blogu ciuchowym po to jest by kazdy komentowal- och ach jak za✂✂✂iscie wygladasz! jaki piekny lakier! itp.
czy ktos kiedys napisal- paskudna bluzka, brzydki kolor lakieru? nie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:36   #4624
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiesz na tych pudełkach to ja zakładam, ze w niektórych przypadkach to kompueterowo jest a nawet jak to normalne zdjęcie to jak im się farba w drukarni chlapnie tak jest.. a u Ciebie wygląda to całkiem naturalnie więc należy się cieszyć - ciekawe tylko czy jeszcze zamierza się dopłukiwać
No na pewno trochę pomaga obróbka komputerowa i to jest bardzo nie fair w stosunku do nas - klientek Też myślę, że jest naturalnie, najbardziej się cieszę, że nie wpada w żaden rudy, czerwony itd. Również jestem ciekawa, czy się jeszcze wypłucze, ale coś się w ogóle nie zanosi a byłam pewna, że chociaż trochę farby poleci przy myciu zwłaszcza, że kładłam farbę na blond

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
prawda
dzięęękujęęę już mi bardzo pomogłaś


Apropo dyskusji dziewczyny znowu to samo robicie Czytam Was regularnie i pamiętam, że bodajże 2 wątki temu była taka sama rozmowa na ten sam temat
Mi brzydko mówiąc "powiewa" jaki ktoś ma styl, ważne że w ogóle ma jakiś. Jeśli widzę dziewczynę w krótkiej spódniczce, szpileczkach, ładnej bluzeczce eksponujące ciało to myślę jedynie, że jest świadoma swojego wyglądu i dobrze się w tym czuje. Zresztą wiadomo, że kobieta czuje się lepiej w obcisłym wdzianku ukazującym atuty niż nie wiem, dajmy na to rozciągniętym golfie. Przynajmniej ja tak mam
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:37   #4625
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
na blog wstawiam sobie co chcę, kupię ładne rzeczy to jasne chce się tym pochwalić czemu nie ale nie dowartościowuje mnie to uwierz, nie ten wiek a co kto pisze, szczerze nie biorę wszystkiego do siebie, nie musi się Wszystkim podobać, ważne że mi ma

ja tam zawsze Wszystkim odpisuje szczerze jak ktoś coś pokazuje ostatnim przykładem może być sukienka Kitki z all, czy choćby pies Buahhot, nieważne wiele by się tego znalazło wydaje mi się, że dziewczyny też są szczere
a ja oceniam rzeczy także pod kątem takim co danej osobie pasuje
mi może to nie podobać się, ja bym tego nie ubrała ale do tej osoby to pasuje, ładnie wygląda to trzeba to brać pod uwagę
sukienka Kitki dobrym przykładem jej na pewno będzie ładnie w niej ale mi już na pewno nie byłoby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:39   #4626
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zobaczymy z czego będzie składał się Twój styl jak zaczniesz chodzić do pracy Bo niestety ale wiele rzeczy które wymieniłas są stosowne do załóżmy danych prac, często nie wypada jednak iść do roboty w mini i obwieszonej jak choinka niestety takie życie
Dokładnie - jakbym się tak do pracy ubrała to od razu bym na dywaniku wylądowała :/

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej co myslicie?
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-baleriny

Wiadomo buty na 2-3 miesiace ale kurcze szukam wlasnie jakichs bialych i tak mi wpadły w oko
Mnie się nie podobają i wcale nie dlatego, że sa białe
Nie mój fason

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Az nie wytrzymalam i muse napisac
Strasznie mnie irytujesz Bunny tymi Twoimi tekstami pod wzdledem za✂✂✂istosci
Jakos podswuadomie wydaje mi sie ze przyklady ktore podajesz nie sa tylko przykladami.
No sorry ale jak widze laski ktore Ty myslisz ze sa super w bialy dzien wywijace tylkiem to az mi sie zygac chce a tym bardziej im nie zazdroszcze.
A to ze odechciewa Ci sie zagladac do nas odebralam ze nie potrafisz zaakceptowac zdania innych.
Troche wyczucia prosze.





Yatta
Kochana zakochalam sie w Twoich wloskach
Sa teraz tak idealnie gładkie i ten kolorek. Teraz tylko niech rosna a bedzie super

Ja już to kiedyś pisałam, i widać powraca.

A co do włosków to ja się kurna zdecydowac nie mogę
Boli mnie szcerze powiedziawszy ta długość, już takie były "długie"
Nie wiem jak ja to zniosę..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
[/B]spodnie z kokardka i wiekszosc zaprezentowanych ciuszkow od ciebie nosi pol mojego miasta, ale ok dalej sobie mow ze nie jestes klonem moze one sa twoimi klonami?
rozmawiamy o mezczyznach, bo chlopcy mnie nie interesuja a wiec od 23 wzwyz do powiedzmy 40.
co zlego w tym ze pojde z nowym znajomym na kawe? przeciez nie cisne mu do lozka? i kto ma tutaj brudne mysli czy moralnosc?

pamietam ze kiedys cie zjechaly dziewczyny za rozowa bluzke i koszulki z targu/bazarku?
nie pamietam dokladnie, ale pamietam sytuacje- no tak bo to nie h&m, stradi czy inne
zachowuje a nie wyglada! ot co!

jestem wyluzowana jak nigdy i mam boski humorek
U mnie nie widziałam w nich jeszcze ani jednej dziewczyny - gdyby chodizło w nich pół miasta jak mówisz, to bym ich nie zakładała

Bunny.. nie chodzi o kawę i Ty dobrze o tym wiesz.. flirtujesz sobie z nim a i jeszcze do tego dochodzi zrobienie na złość TŻtowi - zbyt dojrzałe to to nie jest..

I nie o łóżko i moralność się rozchodzi - ale odebrałaś jak chciałaś - widać o czym pomyślałaś..

A co do wyluzowania - to liczba wulgaryzmów jakimi rzucasz nie pokazuje wcale jakobyś była wyluzowana
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:39   #4627
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pamietam ze kiedys cie zjechaly dziewczyny za rozowa bluzke i koszulki z targu/bazarku?
nie pamietam dokladnie, ale pamietam sytuacje- no tak bo to nie h&m, stradi czy inne
zachowuje a nie wyglada! ot co!
Hmmm nie pamietam nic takiego
Ale ja generalnie wiekszosc rzeczy mam z targów czy z hurtowni z prostego wzgledu. Wg mnie jakoscia wcale nie odbiegaja od tych sklepowych, a skoro moge miec fajna bluzke za 10 zł? Mam okazje miec polowe rzeczy taniej to korzystam
Tak samo wspomniane spodnie z kokardka - mi sie podobaja I niby klon, ale uwierzcie mi na słowo,widziałam może 1 osobe w takich. A inny materiał tez był. Ale mnie to wali szczerze mowiac czy pol miasta tak chodzi czy nie. Nie bede gadac ze mam swoj styl, bo nie mam. Nosze to co mi si epodoba i w czym mi wygodnie

I z tym zachowaniem to ja to zawsze powtarzam... Ze zachowanie to jedno, wyglad to drugie.

Ale jak widze cizie w mini ktora sie zachowuje jak zachowuje no to mi tak czy siak, żal jej ze tylko w taki sposob potrafi kogos poderwać. Ale mowie - zachowanie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mówię nie ale jak podobają Ci się to bierz a cena fajna

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



niestety praca wymaga pewnych wyrzeczeń
No wlasnie chcialam cos takiego zwykłego, ot na lato wygodne do chodzenia. Tylko ta gumka z tylu pewnie bedzie cisnac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:39   #4628
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Snow
Jak by mnie jutro nie było to życze Ci fantastycznego urlopu
Słonecznej pogody i samych fantastycznych chwil.

Lady
Tobie rowniez kochana
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:41   #4629
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

ale pojechałyście laski z trudnym tematem

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ładnie Asiu wyszło
jak zdążysz to zapodaj w dziennym
nie krakać mi tu jutro będą foty, ale koło południa dopiero, bo jadę na ktg bardzo proszę o
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:41   #4630
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
na blog wstawiam sobie co chcę, kupię ładne rzeczy to jasne chce się tym pochwalić czemu nie ale nie dowartościowuje mnie to uwierz, nie ten wiek a co kto pisze, szczerze nie biorę wszystkiego do siebie, nie musi się Wszystkim podobać, ważne że mi ma

ja tam zawsze Wszystkim odpisuje szczerze jak ktoś coś pokazuje ostatnim przykładem może być sukienka Kitki z all, czy choćby pies Buahhot, nieważne wiele by się tego znalazło wydaje mi się, że dziewczyny też są szczere
ładne rzeczy? dla kogo? dla ciebie? bo dla kogos moga byc paskudne a mimo to sie nimi chwalisz. czyz to nie proznosc?
chwalisz sie by sie dowartosciowac- ze dobra decyzje zrobilas ze kupilas bo komus tam tez sie podoba bo ci skomentowal- to jest mechanizm i pulapka blogow i innych spolecznych interneto-gowien

i teraz kazda sie bedzie bronic jaka to ona nie szczera zawsze
uderz w stol a nozyce sie odezwa!
a ja nie napisalam o ktorej mowilam... ech... kobiety...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:41   #4631
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sorki ale nie znam pracy gdzie zabraniaja nosic bizuterie
no chyba ze lekarze chirurdzy, dentysci...


sa ok, do bialych spodni czy koszulowej bluzki... i nie sa babcine


nie sa super ale nie sa gorsze od "zakonnic" i klonow.


Yatta udajesz taka slepa?
nawet kitka zauwazyla slodkie pierdzenie

ja wrzucam fotki na wizaz scislemu gronu- nam- poza tym ktos musialby sledzic kazdy nasz wpis by natknac sie na zdjecia ode mnie.
a na blogu ciuchowym po to jest by kazdy komentowal- och ach jak za✂✂✂iscie wygladasz! jaki piekny lakier! itp.
czy ktos kiedys napisal- paskudna bluzka, brzydki kolor lakieru? nie!
wrzucasz fotki ścisłemu gronu a sama piszesz, że jesteśmy nieszczere i słodko-pierdzące
u mnie ostatnio dziewczyny napisały na blogu o meliskch, że im się nie widzą itp. Blog to nie jest całe moje życie, że siedzę tam 24h na dobe i jaram się każdym komentarzem Prowadzę sobie bo lubię, tak samo jak Ty i wiele innych dziewczyn
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:42   #4632
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Czeko mi te butki się nie podobaja
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:43   #4633
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm nie pamietam nic takiego
Ale ja generalnie wiekszosc rzeczy mam z targów czy z hurtowni z prostego wzgledu. Wg mnie jakoscia wcale nie odbiegaja od tych sklepowych, a skoro moge miec fajna bluzke za 10 zł? Mam okazje miec polowe rzeczy taniej to korzystam
Tak samo wspomniane spodnie z kokardka - mi sie podobaja I niby klon, ale uwierzcie mi na słowo,widziałam może 1 osobe w takich. A inny materiał tez był. Ale mnie to wali szczerze mowiac czy pol miasta tak chodzi czy nie. Nie bede gadac ze mam swoj styl, bo nie mam. Nosze to co mi si epodoba i w czym mi wygodnie

I z tym zachowaniem to ja to zawsze powtarzam... Ze zachowanie to jedno, wyglad to drugie.

Ale jak widze cizie w mini ktora sie zachowuje jak zachowuje no to mi tak czy siak, żal jej ze tylko w taki sposob potrafi kogos poderwać. Ale mowie - zachowanie


No wlasnie chcialam cos takiego zwykłego, ot na lato wygodne do chodzenia. Tylko ta gumka z tylu pewnie bedzie cisnac
ja miałam kiedyś na gumce i powiem Ci że gdybym teraz na takie się natknęła same jak tamte to od razu bym capnęła były boskie i też białe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:43   #4634
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

a i ja mam balerinki z gumką i cisną troszkę
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:44   #4635
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sorki ale nie znam pracy gdzie zabraniaja nosic bizuterie
no chyba ze lekarze chirurdzy, dentysci...



sa ok, do bialych spodni czy koszulowej bluzki... i nie sa babcine


nie sa super ale nie sa gorsze od "zakonnic" i klonow.


Yatta udajesz taka slepa?
nawet kitka zauwazyla slodkie pierdzenie

ja wrzucam fotki na wizaz scislemu gronu- nam- poza tym ktos musialby sledzic kazdy nasz wpis by natknac sie na zdjecia ode mnie.
a na blogu ciuchowym po to jest by kazdy komentowal- och ach jak za✂✂✂iscie wygladasz! jaki piekny lakier! itp.
czy ktos kiedys napisal- paskudna bluzka, brzydki kolor lakieru? nie!
Teraz to jesteś złośliwa bo doskonale wiesz, ze chodziło o ubiór..

Nie jestem ślepa i nie mówię, że jest tu idealnie - jak powiedziałam i powtórzę się jeszcze raz bo może Ci umknęło - wypowiadam się za siebie a nie za kogoś..

Nie wiem czy ktoś kiedyś tak napisał bo nie śledzę komentarzy nie interesują mnie one - pisząc, że dziewczyny robią blogi o ciuchach po to by ktoś jes skomplenetował i by poczuły się fajniejsze pokazuje, że sama masz jakiś kompleks

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
No na pewno trochę pomaga obróbka komputerowa i to jest bardzo nie fair w stosunku do nas - klientek Też myślę, że jest naturalnie, najbardziej się cieszę, że nie wpada w żaden rudy, czerwony itd. Również jestem ciekawa, czy się jeszcze wypłucze, ale coś się w ogóle nie zanosi a byłam pewna, że chociaż trochę farby poleci przy myciu zwłaszcza, że kładłam farbę na blond
Nie wiem czy chcesz jaśniej (chyba tak skoro wyszło z pudełka tak ciemno ) ale jesli nie dążysz do takiego jaśniutkiego blondu jaki mamy w sumie w większości to zostaw i nie kombinuj
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:44   #4636
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś na gumce i powiem Ci że gdybym teraz na takie się natknęła same jak tamte to od razu bym capnęła były boskie i też białe

to ja mam na odwrót mnie piły ale były szare może to dlatego
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:45   #4637
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Jak by mnie jutro nie było to życze Ci fantastycznego urlopu
Słonecznej pogody i samych fantastycznych chwil.

Lady
Tobie rowniez kochana
"nie dziękuję" Adzi
co u Ciebie? bo rzadko coś widuję Cię na wizażu

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
to ja mam na odwrót mnie piły ale były szare może to dlatego
tak tak szare to te wredne a białe to niewinne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:46   #4638
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A ja tam baleriny i klapki lubie
Kwestia gustu
ja również i to bardzo
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
albo puk puk z nia i ciaza

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
gdyby do mnie ktos tak powiedzial to bym odpowiedziala " milo mi lepiej byc blondynka niz tepym(a) brunetem brunetka szatynem szatynka" w zaleznosci od koloru wlosow wypowiadajacego

ale u mnie upal jedyne schronienie to chlodny domek
właśnie dzis miałam takie zdarzenie że sąsiadka do mnie z takim tekstem: ,, wiesz co blondynka robi z nosem w trawie ? .... pasie kozy " bardzo śmieszne mówie ...na temat brunetek jest równie dużo głupich kawałow i jakoś się nie podniecam z tego powodu
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kolor włosów o niczym nie swiadczy Zreszta chociazby po naszym wątku widać że nijak sie ma stereotyp do zycia

Widziała któraś te"mixing colors" z syossa juz gdzies?


http://www.syoss.pl/index.php?id=280
Wogóle wszystkie te blondy ladne
pierwsze widze ale zaciemne jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do albumu zdjęcie koloru w słońcu plus gratis
boskie i piesiu też
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zacisnęłam nogi i jakoś się telepię
zrobiłam foty telefonem, nie wiem czy coś to pomoże, ale zawsze
dla porównania pierwsza fota po pierwszym farbowaniu
słabo widać ale popielek jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie uwazam ze jak nie mini to babciny styl- czeko nie wmawiaj mi prosze.
babciny styl... a wiec- sa to baleriny jednokolorowe w stonowanym kolorze a wiec bez, ecru, braz, rudy..., plaskie buty to sie chyba zwie mokasyny? i te plaskie z okraglymi noskami i w kolorze bezu...ecru sweterki w romby,kraty, kwiaty, druciane zwykle w kroju, bluzki z dlugim rekawem bawelniane, torebki listonoszki w charakterystycznym kroju i wiecie pewnie o co mi chodzi...
bluzki luzne w kwiaty, koszule z zabotami
sorry ale dla mnie to jest dopiero badziewny styl a wiele osob sie tak ubiera!

a moj sty sklada sie z mini, szpilek i obcislej gory, ewentualnie obcisle spodnie dzinsy, mocny makijaz oczu i ust, duzo srebrnej i z bialego zlota bizuterii innej nie nosze!
i co jestem gorsza?
a no i blond wlosy- obsesyjnie.
teraz mozecie mnie zabic.
ja uważam że każdy ma styl jaki mu odpowiada .
dla jednego bedzie on babciny dla innego dziwko...ty i nie rozumiem po co te komentarze , skoro komuś to odpowiada to tylko jego sprawa.
trudno żeby wszyscy ubierali się jednakowo to by było nudne
mnie się podoba laska w szpilkach mini ,czy tam obcisłych dżinsach czy leginsach chociaż wiem ,że ja się tak nie ubiorę poprostu lubie co innego i wcale nie czuje się przez to mniej atrakcyjna


nie rozumiem o co tyle hałasu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:46   #4639
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ale pojechałyście laski z trudnym tematem



nie krakać mi tu jutro będą foty, ale koło południa dopiero, bo jadę na ktg bardzo proszę o
Asieńko nie obiecuj że będą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 21:46   #4640
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snow
Jak by mnie jutro nie było to życze Ci fantastycznego urlopu
Słonecznej pogody i samych fantastycznych chwil.

Lady
Tobie rowniez kochana
dziękuję kochana ale jeszcze jutro nie wyjeżdzam czekam na telefon jutro powinie mi przynieść listonosz i prawdopodobnie w czwartek-piątek pojedziemy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładne rzeczy? dla kogo? dla ciebie? bo dla kogos moga byc paskudne a mimo to sie nimi chwalisz. czyz to nie proznosc?
chwalisz sie by sie dowartosciowac- ze dobra decyzje zrobilas ze kupilas bo komus tam tez sie podoba bo ci skomentowal- to jest mechanizm i pulapka blogow i innych spolecznych interneto-gowien

i teraz kazda sie bedzie bronic jaka to ona nie szczera zawsze
uderz w stol a nozyce sie odezwa!
a ja nie napisalam o ktorej mowilam... ech... kobiety...
no dla mnie przecież napisałam wcześniej i nie muszą się wszystkim podobać. Tak, tak Bunny dowartościowuje się tym, że wstawiam foty ciuchów, mam czym jara mnie przeokrutnie każdy komentarz, czytam niektóre po 5razy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:47   #4641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś na gumce i powiem Ci że gdybym teraz na takie się natknęła same jak tamte to od razu bym capnęła były boskie i też białe
I nie cisnely ani nie obcierały? bomnie to wszystko obciera
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
"nie dziękuję" Adzi
co u Ciebie? bo rzadko coś widuję Cię na wizażu

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



tak tak szare to te wredne a białe to niewinne
o dzizyz
że biały to anioł a szary eee brudas?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:47   #4642
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja również i to bardzo



właśnie dzis miałam takie zdarzenie że sąsiadka do mnie z takim tekstem: ,, wiesz co blondynka robi z nosem w trawie ? .... pasie kozy " bardzo śmieszne mówie ...na temat brunetek jest równie dużo głupich kawałow i jakoś się nie podniecam z tego powodu

pierwsze widze ale zaciemne jak dla mnie

boskie i piesiu też

słabo widać ale popielek jest

ja uważam że każdy ma styl jaki mu odpowiada .
dla jednego bedzie on babciny dla innego dziwko...ty i nie rozumiem po co te komentarze , skoro komuś to odpowiada to tylko jego sprawa.
trudno żeby wszyscy ubierali się jednakowo to by było nudne
mnie się podoba laska w szpilkach mini ,czy tam obcisłych dżinsach czy leginsach chociaż wiem ,że ja się tak nie ubiorę poprostu lubie co innego i wcale nie czuje się przez to mniej atrakcyjna


nie rozumiem o co tyle hałasu
Asiu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:48   #4643
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm nie pamietam nic takiego
Ja też nie - sama wiele rzeczy mam z ptaka nie markowych bo zwyczajnie nie chcę przepłacać - kupuję to co mi się podoba a nie to co ma metkę i nie przypominam sobie by ktoś mnei za to krytykował

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i teraz kazda sie bedzie bronic jaka to ona nie szczera zawsze
uderz w stol a nozyce sie odezwa!
a ja nie napisalam o ktorej mowilam... ech... kobiety...
Problem w tym.. że.. nie masz monopolu na manie zawsze racji - co chyba do Ciebie nie dociera.. i nawijasz o tej tolerancji a chyba sama masz z nia problem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:49   #4644
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
I nie cisnely ani nie obcierały? bomnie to wszystko obciera

o dzizyz
że biały to anioł a szary eee brudas?
mnie każda balerina na początku ale tylko do paru wyjść potem rozlazła dlatego kupuję takie na styk

z tym podkreślonym to przecież nie na poważnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:49   #4645
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Problem w tym.. że.. nie masz monopolu na manie zawsze racji - co chyba do Ciebie nie dociera.. i nawijasz o tej tolerancji a chyba sama masz z nia problem
otóż to
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:50   #4646
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
No na pewno trochę pomaga obróbka komputerowa i to jest bardzo nie fair w stosunku do nas - klientek Też myślę, że jest naturalnie, najbardziej się cieszę, że nie wpada w żaden rudy, czerwony itd. Również jestem ciekawa, czy się jeszcze wypłucze, ale coś się w ogóle nie zanosi a byłam pewna, że chociaż trochę farby poleci przy myciu zwłaszcza, że kładłam farbę na blond



dzięęękujęęę już mi bardzo pomogłaś


Apropo dyskusji dziewczyny znowu to samo robicie Czytam Was regularnie i pamiętam, że bodajże 2 wątki temu była taka sama rozmowa na ten sam temat
Mi brzydko mówiąc "powiewa" jaki ktoś ma styl, ważne że w ogóle ma jakiś. Jeśli widzę dziewczynę w krótkiej spódniczce, szpileczkach, ładnej bluzeczce eksponujące ciało to myślę jedynie, że jest świadoma swojego wyglądu i dobrze się w tym czuje. Zresztą wiadomo, że kobieta czuje się lepiej w obcisłym wdzianku ukazującym atuty niż nie wiem, dajmy na to rozciągniętym golfie. Przynajmniej ja tak mam
dokladnie tak samo mysle jak widze odstawiona laske
ze ma swietne cialo, dobrze sie czuje w sexi ciuchach, nie ma kompleksow na punkcie swego wygladu itp.
a nie ze idzie dziunia, pustak i rwie na cialo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja oceniam rzeczy także pod kątem takim co danej osobie pasuje
mi może to nie podobać się, ja bym tego nie ubrała ale do tej osoby to pasuje, ładnie wygląda to trzeba to brać pod uwagę
sukienka Kitki dobrym przykładem jej na pewno będzie ładnie w niej ale mi już na pewno nie byłoby
dokladnie i taka ocena powinna byc.
nie patrzec ze ja nie zaloze a ze ktos swietnie w tym moze wygladac.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dokładnie - jakbym się tak do pracy ubrała to od razu bym na dywaniku wylądowała :/



Mnie się nie podobają i wcale nie dlatego, że sa białe
Nie mój fason




Ja już to kiedyś pisałam, i widać powraca.

A co do włosków to ja się kurna zdecydowac nie mogę
Boli mnie szcerze powiedziawszy ta długość, już takie były "długie"
Nie wiem jak ja to zniosę..



U mnie nie widziałam w nich jeszcze ani jednej dziewczyny - gdyby chodizło w nich pół miasta jak mówisz, to bym ich nie zakładała

Bunny.. nie chodzi o kawę i Ty dobrze o tym wiesz.. flirtujesz sobie z nim a i jeszcze do tego dochodzi zrobienie na złość TŻtowi - zbyt dojrzałe to to nie jest..

I nie o łóżko i moralność się rozchodzi - ale odebrałaś jak chciałaś - widać o czym pomyślałaś..

A co do wyluzowania - to liczba wulgaryzmów jakimi rzucasz nie pokazuje wcale jakobyś była wyluzowana
doprawdy? a ja wiem ze chodzi o poznanie go i kawe/spacer.
lubie poznawac mezczyzn a potem w trakcie sie okaze co on warty.
jak ciagnie do lozka to spalony i wielu tak juz poznalam...
i nie chodzi o wylacznie zlosc na tz- dla mnie rozmowa z innym mezczyzna odstresowuje, podnosi mi samoocene i to ze sa jeszcze ludzie ktorzy chca mnie poznac a nie siedze tylko z tz w 4 scianach.
poza tym flirt to nie zdrada i w kazdej rozmowie damsko-meskiej pojawiaja sie kruczki sexualne- tak to juz jest...podteksty...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:50   #4647
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mnie każda balerina na początku ale tylko do paru wyjść potem rozlazła dlatego kupuję takie na styk

z tym podkreślonym to przecież nie na poważnie
Przeciez wiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:51   #4648
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mi się średnio widzą przez tą klamrę



to jest taki niby outlet bo ma to w nazwie nawet ale są tam też używane rzeczy

ja kochana teraz to wyjeżdżam na działkę nad jeziorko a do Mielna w połowie lipca gdzieś netu nie będę miała, jedynie w telefonie co najwyżej



dokładnie
szkoda myślałam że spikniemy się wieczorkiem na drinka my za tydz. lecimy ale to nie tak że tylko do Mielna tylko objazdem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:51   #4649
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
szkoda myślałam że spikniemy się wieczorkiem na drinka my za tydz. lecimy ale to nie tak że tylko do Mielna tylko objazdem
wiem domyśliłam się faajnie tak objazdem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:51   #4650
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asieńko nie obiecuj że będą
Lady, ja Cię bardzo proszę nie chcę jutro rodzić

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
o dzizyz
że biały to anioł a szary eee brudas?
kurde, idę się pucować



a tak co do szczerości, to ostatnio chyba Nove dostała za swoje ptaszysko
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.