Tipsy-Kielce??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-07, 13:39   #1
Gufiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
GG do Gufiaczek
Exclamation

Tipsy-Kielce???


Hej Mam pytanko, czy ktoras z was sie orientuje gdzie najlepiej zrobic sobie tipsy w Kielcach?, pozdrawiam
__________________
Gufiaczek
Gufiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 18:13   #2
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Tipsy-Kielce???

Wysylam Ci odpowiedz na maila
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:17   #3
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: Tipsy-Kielce???

wysłałam ci odpowiedz na maila.
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 22:18   #4
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Kurs Tipsów Kielcach.

Dziewczyny!!!mam do Was sprawę chcę sobie zrobić kurs w Kielcach czy możecie mi polecić jakieś miejsce???zależy mi na szybkim kilkudniowym kursie, nie kilkumiesięcznym.Czy wiecie coś o takich szybkich kursach?? czy można faktycznie na nich się nauczyć i jakie są ceny.Dziękuję z góry za oop.

Edytowane przez Ewelinka83
Czas edycji: 2005-11-03 o 21:20
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 08:00   #5
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Jak poszukalam kursow w Kielcach to wrocilam do Wroclawia i tu zrobilam. jest Activ ale podobno dno ( nic sie potem nie umie) i jest DREJ na Staszica ale tam z kolei koszt... bo kurs kosztuje 500 zl ale do niego musisz dokupic zestaw z alessandro ktory wychodzi ponad 1000 ( przychodzisz pierwszego dnia - wyklad o pazurkach, drugiego dnia przychodzisz z wlasna modelku i potem przychodzisz za 3 tygodbie znowu na uzupelnienie). Moze masz rodzine w innym miescie zeby przenocowac? Bo Kielce pod tym wzgledem to dno.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 10:39   #6
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Dziękuję Ci bardzo .Tak właśnie się zastanawiam nad zrobieniem kursu w innym mieście. Przecież nie chodzi o wywalenie kasy i papier, tylko o umiejętności potwierdzone certyfikatem.Rozważe to dokładnie.pozdrawiam.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-03, 14:17   #7
molly_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA/OPOLSZCZYZNA
Wiadomości: 16
GG do molly_78
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

O Kielcach nie wiem nic o Wrocławskim ACTIV tez slyszalam ze nie jest dobry
ja robilam kurs ACTIV w Krakowie i jestem zadowolona, oczywiscie mowie o zelkach;-)
__________________
molly_78
molly_78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 14:28   #8
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Ja nie robilam w Activie bo kurs za ok 200 zl nie moze byc jakosciowym (co byscie nie mowily to w to nie uwierze). Ja robilam we Wro u dystrybutora Eurofashion.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 17:26   #9
poziomka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hej!Ja tez jestem z Kielc i chcialam sie dowiedziec gdzie mozna zrobic sobie tu ladne i tanie tipsy.
poziomka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 20:36   #10
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Tipsy-Kielce???

Podobno na przy placu wolnosci gdzies robi dobrze dziewczyna na LCN. Ja w Kielcach tylko czasowo bywam, wiec odpadam.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 21:24   #11
poziomka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy-Kielce???

dzieki za odpowiedz, a moze jeszcze ktos z Kielc wie cos o tanich tipsach. Z gory dziekuje
poziomka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 08:46   #12
studio wizażu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Tipsy-Kielce???

Witaj Gufiaczku!
Tipsy bardzo dobrze zakłada p. Aneta w Salonie Kosmetycznym na ul. Zagórskiej 46 na KSM-ie.
Pozdrowienia
/reklama usunięta przez moderatora/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-21 o 21:14
studio wizażu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 19:06   #13
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

to ja podciągne wątek
orientujecie się moze czy w Trendach na pl.Wolnosci mozna zrobic tipsy i jakie tam są ceny?
gdzie jeszcze w Kielcach, oprocz wymienionych miejsc?
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 05:50   #14
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Tipsy-Kielce???

Niezle robi Aneta w Ewanie na Wesolej. Nie polecam zbytnio przy Silnicy tam nad salonem sukni Cymbeline- siostra zlamala pazura a ja nie moglam jej poprawic i tam poszla. Takiej lopaty w zyciu nie widzialam.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:05   #15
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

a orientujesz się moze ile kosztuje zalozenie w Ewanie?
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 12:30   #16
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Tipsy-Kielce???

Niestety nie... ale na pewno nie taniej niz 70 zl.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 13:10   #17
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

zalozylam w trendach na pl.wolnosci jest promocja-zalozenie 59,uzupelnienie 49,zdjecie 20.
wg mnie bardzo ladne tylko troszke przesadzilam z dlugoscia
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 00:47   #18
gata03
Przyczajenie
 
Avatar gata03
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kanada
Wiadomości: 9
GG do gata03
Question Dot.: Tipsy-Kielce???

ile mniej wiece kosztuje standardowe dopelnianie?? i jak jest w przypadku akrylu??
gata03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 09:17   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez gata03
ile mniej wiece kosztuje standardowe dopelnianie?? i jak jest w przypadku akrylu??
wiem, że dopełnianie żeli to oklice 60 złotych z reguły, w akrylu sie nie orientuje

Cytat:
Napisane przez berruska
zalozylam w trendach na pl.wolnosci jest promocja-zalozenie 59,uzupelnienie 49,zdjecie 20.
wg mnie bardzo ladne tylko troszke przesadzilam z dlugoscia
ciekawi mnie,czy jestes zadowlona z tych tipsow? ja tez tam zalozylam i faktycznie - pocztakowo wygladaly bardzo ładnie, ale po tygodniu mialam juz okropne odrosty i to nie dlatego,ze mi paznokcie szybko rosna, tylko dlatego, ze zel mi odchodzil platami od dolu i po bokach, zrobilo sie pelno zapowietrzen itp. Wyglądalo to koszmarnie Nawet moj TŻ stwierdzil, ze "masz jakies inne niz zwykle te paznokcie". Mysle, ze byl taki efekt, poniewaz ta dziewczyna w trendach pracuje na firmie La Femme, a zt ego co tu poczytalam na wizazu (i sama sie przekonalam teraz) to jedna z najgorszych firm.
Ogolnie - nie polecam styslistek pracujacych na La Femme

Moja kolezanka miala robione tipsy zelowe w salonie na słowackiego (taki na rogu-nie pamietam nazwy)-tam gdzi ebyl dawny salon fryzjerski Ce-ce, a teraz jest jakieś atelier fryzjerskie i kosmetyczki. Jej paznokcie wyglądaly oszałamiająco, nic jej nie pododpryskiwalo,pieknie wykonane itp. Robila paznokcie u pani Marty jesli dobrze pamietam i ja teraz tez chyba tam pojde
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 02:38   #20
gata03
Przyczajenie
 
Avatar gata03
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kanada
Wiadomości: 9
GG do gata03
Smile Dot.: Tipsy-Kielce???

Moja kolezanka miala robione tipsy zelowe w salonie na słowackiego (taki na rogu-nie pamietam nazwy)-tam gdzi ebyl dawny salon fryzjerski Ce-ce, a teraz jest jakieś atelier fryzjerskie i kosmetyczki. Jej paznokcie wyglądaly oszałamiająco, nic jej nie pododpryskiwalo,pieknie wykonane itp. Robila paznokcie u pani Marty jesli dobrze pamietam i ja teraz tez chyba tam pojde [/quote]

ja tez tak slyszalam i to juz od niejednej osoby wiec chyba tez z tamtad skorzystam tylko ciekawe jakie ma ceny?? i podobno zeby sie do niej dostac trzeba sie umawiac bo jest tylu klientow.
gata03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 17:34   #21
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez gata03
ja tez tak slyszalam i to juz od niejednej osoby wiec chyba tez z tamtad skorzystam tylko ciekawe jakie ma ceny?? i podobno zeby sie do niej dostac trzeba sie umawiac bo jest tylu klientow.
z tego co się orientuje to ceny są gdzieś w okolicach 80 złotych
a to prawda, ze maja klientow, bo jak dzwonilam ostatnio to wolny termin pani Marta miala za 5 dni bodajze, a ta druga za 3 dni
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 12:02   #22
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ciekawi mnie,czy jestes zadowlona z tych tipsow? ja tez tam zalozylam i faktycznie - pocztakowo wygladaly bardzo ładnie, ale po tygodniu mialam juz okropne odrosty i to nie dlatego,ze mi paznokcie szybko rosna, tylko dlatego, ze zel mi odchodzil platami od dolu i po bokach, zrobilo sie pelno zapowietrzen itp. Wyglądalo to koszmarnie Nawet moj TŻ stwierdzil, ze "masz jakies inne niz zwykle te paznokcie". Mysle, ze byl taki efekt, poniewaz ta dziewczyna w trendach pracuje na firmie La Femme, a zt ego co tu poczytalam na wizazu (i sama sie przekonalam teraz) to jedna z najgorszych firm.
Ogolnie - nie polecam styslistek pracujacych na La Femme
nie bylam zadowolona, najpierw mi sie podobaly a pozniej stwierdzilam ze sa bardzo grube, takie lopatki. Zdecydowanie nie polecam
Znow mnie naszla ochota i chyba zrobie sobie tam gdzie polecacie, u pani Marty A ile kosztuje tam zalozenie żelkow?
pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:06   #23
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
nie bylam zadowolona, najpierw mi sie podobaly a pozniej stwierdzilam ze sa bardzo grube, takie lopatki. Zdecydowanie nie polecam
Znow mnie naszla ochota i chyba zrobie sobie tam gdzie polecacie, u pani Marty A ile kosztuje tam zalozenie żelkow?
pozdrawiam
koszt to chyba 60-70 złotych...możesz tam zadzwonić, spytac sie o cene i umowic się dopiero

podaje numer:
361 73 04

ja tam w połowie października chce się wybrać na kolorek do fryzjera i na tipsiki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 12:39   #24
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

Kalex koszt to 100zł za założenie. Miałam iśc dziś ale zrezygnowałam wlasnie ze względu na cenę. Może znacie jakies dobre ale troche tansze?
pewnie wybiore się tam tylko, że jeszcze nie teraz.
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 11:59   #25
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
Kalex koszt to 100zł za założenie. Miałam iśc dziś ale zrezygnowałam wlasnie ze względu na cenę. Może znacie jakies dobre ale troche tansze?
pewnie wybiore się tam tylko, że jeszcze nie teraz.
oo dzięki za informację a napisałam, wczesniej,ze koszt to ok.70 zlotcyh, o kolezanka zakladala je jakos na wiosne i dopiero teraz jak jej sie spytalam o cene, to mowi, ze wtedy byly promocje
czyli 100 zlotyc-no kurcze troche za dużo tez jak dla mnie, tak 70 zlotych to by bylo okpewnie tez sie tam wybiore zrobic pazurki na swoj slub ale to dopiero gdzies za 2 latka mam nadzieje, ze ta dziewczyna bedzie tam jeszcze pracowac

Berruska - a dziewczyny pracujące w Ewanie na wesołej? Tez dobrze robią, zresztą polecała je chyba Tiara
Tylko tam nie wiem jaki jest koszt Podałabymd o niego numer, bo ma go na wizytówce moja mama (chodzi do Ewanu do fryzjera),ale jest w pracy a wizytowke ma przy sobie
Słyszalam tez dobre opinie o kosmetyczce z salonu Awangarda na wesołej(dawne Ce-ce,pozniej nazywalo sie Parissette ).

edit2- mam już numer do Ewanu: 343 04 92
Widzialam tez paznokcie zrobione przez p.Agnieszke z salonu L'oreala na Jasnej, tez mi sie bardzo podobaly (widzialam je u znajomych i u mojej fryzjerki ), sama chcialam tam iść w grudniu ubieglego roku, ale tez zrezygnowalam ze względu na cene - 90 zlotych za zalozenie plus 10 zlotych za namalowanie stalej bialej koncowki frencha. Pracują na firmie Alessandro.Moge dla zainteresowanych podac numer: 343 97 71
Wiem, ze salon kosmetyczny tez jest w studiu kosmetycznym "Wiosna" na Solnej, ale nie wiem czy tam jest stylistka paznokci,na czym pracuje i jaki jest koszt, ale mam numer: 343 15 26


Ta kolezanka,ktora probiła tipsy w tym Atelier na Słowackiego bardzo polecała też p.Kasie z salonu L'etoile na Paderwskiego Pamiętam jak powiedziala, ze jak bede robić pazurki na ślub to tylko u niej, bo pięknie robie(więc już w sumie nie wiem czy isc do niej czy do tego Atelier, ale mam jeszcze czas hehehehe). Numer tez mam od niej spisany: 344 76 63

Mam te numery pospisywane, bo sama obdzwanialam zaklady w lecie, zanim nieszczesnie Trendy wybrałam Tam naprawde nie polecam, mimo, ze koszt 59 zlotych, to pracują na La Femme Kicha byla i tyle
Dlatego teraz bede sie zawsze pytac na jakiej firmie pracują

To tyle z posiadanych przeze mnie wiadomości o tipsach w Kielcach

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-09-20 o 12:46 Powód: literówki:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 13:00   #26
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

wow Kalex się opisałaś! ja niestety nie wiem nic o Ewanie
bylam umowiona z jedną wizażanką na zalozenie ale nie wypalilo niestety.
Mam numer telefonu do dwoch dziewczyn,z tego co wiem robią w domkach swoich i bardzo ładnie
a ja po prostu szukam osoby ktora zrobi mi cieniutkie tipsy a nie pałki.. jakich już wlasnie po Trendach nie chcę.. podobaly mi się dopoki nie zobaczylam ze mozna o wiele ladniejsze no i ciensze zrobic niz tam..
Kalex i jaka decyzja? gdzieś się teraz wybierasz na tipsy? ;P
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 22:39   #27
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Tipsy-Kielce???

Polecam Panią Anię z salonu RVB na ul. Warszawskiej - robi przepiekne, bardzo naturalne paznokcie...
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara

Edytowane przez fly_away
Czas edycji: 2006-12-09 o 22:20
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 09:31   #28
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

berruska - no nie wiem gdzie pojde
ale mam jeszcze okolo miesiaca na zastanowienie sie bo chce je okolo 15 -20 pazdziernika zalozyc.
chetnie bym sie wybrala na slowackiego,no,ale cena tez mi nie pasuje, mozliwe,ze wybiore sie tam na sylwestra(moze jakies promocje wtedy beda mieli), a tak to nie wiem. Wydaje mi sie,ze przejde sie do tego Ewanu na wesołą, a konkretniej to poprosze moja mame,zeby sie spytala tych dziewczyn o ceny i na jakich materialach pracuja, bo bedzie akurat tam szla do fryzjera za tydzien w piatek
Myslalam tez nad ta dziewczyna,co w awangardzie pracuje, ale widzialam wczoraj jakie ona tipsy robi i jak dla mnie sa za grube
Wczoraj bylam tez u dziewczyny,ktora wykonuje tipsy w Centrum Rondo na paderewskiego na I pietrze - i podobaly mi sie. Pracuje na materialach alessandro, akurat widzialam wykonane przez nia tipsy i byly naprawde delikatne, cienkie (a nie takie grube i wypukle, ja takich nie lubie), ladnie sie blyszczaly, bo pokryla je na koncu takim fajnym blyszczacym lakierem Koszt to 80-85 zlotych. Takze w sumie nie wiem, bo tu 80 zlotych, na slowackiego 100, wiec tylko tak 20-15 zlotych roznicy...kurcze no
Musze nad tym Ewanem pomyslec, ale to poczekam na wywiad mamy
Na pewno nie polecam dziewczyn pracujacych w INfinity w centrum relax na klonowej...paznokcie..szo k jak je zobaczylam bleee...a koszt to zelu (samego zalozenia) to 120 zlotych plus 10 jak chce sie frencha plus dodatkowe kiilka zlotych za malowanie i ozdobki. A rewewlacyjne naprawde nie byly Zreszta w infinity jest fryzjer,3 kabiny solarium i kosmetyczka i jak ja tam bylam to salon swiecil pustkami,rozmawialam z 15 minut tam i bylam jedyna klientka

Berruska jak znajdziesz kogos kto fajnie tipsy robi to daj namiar Bo moje wiadomosci juz sie chyba wyczerpaly
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 21:03   #29
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Smile Dot.: Tipsy-Kielce???

dziś założyłam tipsy w Kielcach na Barwinku u przemiłej Kai ktora z czystym sumieniem mogę polecic!
jeśli ktoś jest zainteresowany prosze się odezwac
Kaja zrobila sliczne, cienkie paznokcie, slicznie pomalowane polecam!
Kaja jesli tu zajrzalas po moich opowiadaniach o wizażu, pozdrawiam Cie mocno
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 08:00   #30
Smerfi
Rozeznanie
 
Avatar Smerfi
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 555
Dot.: Tipsy-Kielce???

Kaja to mistrzostwo
__________________

yorkies are the best
Smerfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.