Kosmetyki Art Deco - czy warto??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-19, 08:29   #1
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303

Kosmetyki Art Deco - czy warto???


Byłam wczoraj w Douglasie i bardzo zaintrygowały mnie te kosmetyki - szczególnie szminki i cienie z brokatem (chyba jakaś nowa karnawałowa kolekcja?). Widziałam też coś w rodzaju utrwalacza szminki (nie pamiętam nazwy)- ale dość drogie to było - ponad 60 zł - nie wiem czy warto inwestować w coś takiego???(mnie by się alurat przydało bo strasznie szybko zjadam pomadki). O bazie pod cienie słyszałam i czytałam że jest świetna i chyba się na nią skuszę, ale co z resztą kosmetyków?. Wyglądają baaardzo apetycznie, ale do najtańszych nie należą (przynajmniej dla mnie).... doradźcie cos kobitki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 08:36   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

o reszcie kosmetykow tez mozesz poczytac na KW

tutaj link do utrwalacza szminki, inne produkty tez powinny byc (w większosci) w bazie
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2638

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 08:39   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

Ha - no to już wiem, że sobie to "cudo" daruję. A o reszcie chętnie poczytam. Dzięki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 08:43   #4
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

Ach te cienie z karnawałowej kolekcji są superaśne - pieknie się iskrzą i są trwałe ja kupiłam dwa komplety srebrzystejbieli i czerni. W ogóle cienie Art Deco mimo iż małe są naprawdę wydajne i co ważne trwałe . Poza tym można kupić sobie jeden a mozna sukcesywnie kompletować całą kolekcję w kasetce . Bardzo są poręczne . Warto spróbować jeżeli chodzi o fix do ust - możesz też wypróbować ten z Sephory . Chociaż oba działają na tej samej zasadzie z podobnym skutkiem
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 12:45   #5
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

KASIU! z reguly nie chce mi sie klepac odpowiedzi na posty jak siedze na modemie w TPSA ale tu musze sie odezwac - baza art deco to kosmetyk bez ktorego makijaz jest bez sensu, nawet cienie za 2 zlote trzymaja sie caly dzien przy kazdej pogodzie - ja pracuje po 12 godzin i w zyciu nie poprawialam makijazu na oczach przed wieczornym myciem buzi!!! cienie art deco sa bardzo dobre, maja dziesiatki odcieni, sa trwale, mozna pieknie wymodelowac oko. Korektor kamuflaz art deco to moj nr 1 wsrod korektorow! blyszczyki nie tylko maluja ale i pielegnuja usta - zima nie musze uzywac sztyftow ochronnych. Cienie w pisaku sa doskonale, roz tez jest fajny, w ogole art deco stoi u mnie na polce przed markami selektywnymi (z paroma wyjatkami) choc nie oszczedzam kasy na kosmetyki i co pare dni kupuje cos nowego
polecam art deco goraco!!!
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 13:33   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

Czesc Kasiu
Przyłaczam się do pozytywnych opinii o ArtDeco. Używam cieni, rózu, bazy i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.
Iskrząca paleta faktycznie została wypuszczona z myśla o Sylwestrze ale doskonale sprawdzi sie także w innych sytuacjach.
Polecam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-07, 13:37   #7
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Kosmetyki Art Deco - czy warto???

Baardzo dziękuję ! Już wiem że na pewno cosik sobie kupię... myślę że zacznę od tej bazy , hehe chyba jeszcze dzisiaj polecę do Douglasa bo straśnie się nakręciłam .
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.