Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 14:28   #241
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Odswiezam watek, bo uwazam ze duzo w tym prawdy i wszystkie powinnysmy bys swiadome wklejajac nasze zdjecia, ze nie wszyscy co tu zagladaja maja czyste zamiary. Od tej pory bede podpisywala swoje fotki, mimo ze wydaje mi sie malo prawdopodobne, ze ktos ich uzyje do czegokolwiek. No ale nie kusmy losu. Co do avatarka to uwazam, ze wyraza mnie jak najbardziej i chcialabym aby byl ze mna kojarzony, dlatego nigdy avatarka nie zmieniam i jakbym korzystala z innych forum (ale nie mam potrzeby, bo wizaz mnie calkowicie zadowala) uzywalabym tego samego.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:24   #242
kinia1020
Raczkowanie
 
Avatar kinia1020
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Krklove <3
Wiadomości: 239
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE Pokaż wiadomość
Dziewczyny, długo zastanawiałam się czy mam to napisać, pewnie niektorym z Was się to nie spodoba, albo nie przyznają mi racji, ale coż już taki mam charakter, że nie zdzierżę jak “coś mi na wątrobie siedzi” – muszę się wygadać.

Więc może zacznę tak: jak pewnie zauważyłyście zniknęłam na jakiś czas z MM, bardzo mi ich, Was brakowało, tej możliwości pogadania, pokomentowania tego co “tygrysy lubią najbardziej”, tygrysowe pudernice, hehe, czyli make up, kolorowka… Toż to czysta przyjemność i relaks.
Ale teraz chce napisać dlaczego właśnie zniknęłam na jakiś czas, co tego było przyczyną i jakie mi nasunęło wnioski i przemyślenia.
Mianowicie: zdarzenie było następujące. Pewnego dnia do mojego taty w Polsce przyszedł jego znajomy z wydrukowanymi moimi zdjęciami z makijażami z WIZAŻU. Po co on je drukował? Po co zanosił do pokazania mojemu tacie? Hmm, to juz zostanie jego “kwaśną” tajemnicą. Nic, to, uświadomiło mi to tylko, że na WIZAŻU, w tym szczegolnym wypadku na MOICH MAKIJAŻACH nie przesiaduja tylko dziewczyny plotkujace o make up’ach i wklejające swoje fotki, ale takze 50-letnie “pryki” i kto wie kto jeszcze.
Zastanawiałyście się kiedyś po co oni tu zaglądają, co się dzieje z Waszymi zdjęciami po umieszczeniu ich w necie?
Piszę to, nie żeby Was przestraszyc i zniechęcić do wklejania swoich makijaży, nie…
Chciałabym tylko, żebyście zastanowiły się JAKIE zdjęcia wklejacie.
Czy aby zaprezentować makijaż potrzebne jest pokazywanie całej swojej sylwetki, nierzadko skąpo odzianej? Przeciez to nie konkurs na MISS – chodzi tylko o pokazanie makijazu, kolorow, uzytych kosmetykow.
Zwroćcie też uwagę na to jakie miny, pozy przybieracie na zdjęciach – czy nie są one aby prowokujące pewne “zachowania”?…
Następna rada – uwaga: PODPISUJCIE swoje zdjęcia, zabezpieczycie sie w ten sposob przed ich ewentualnym, niepożądanym przez Was użyciem.
No i jeszcze na koniec: Avatary – czy niektore z Was chcą być odebrane w szczegolny sposob?… - hmm, avatar w necie wyraza w jakiś sposob naszą osobę – zwroćcie uwagę CO mowi Wasz avatar, jakie myśli, zachowania wywołuje…

No coz, powiedziałam co miałam do powiedzenia, w tym wątku nie ma żadnego makijażu, ale prosiłabym Agę żeby go nie przenosiła na FORUM PLOTKOWE czy inne, bo to co miałam do powiedzenia tyczy się właśnie MOICH MAKIJAŻY…
Nie odbierajcie, prosze, tej mojej “gadaniny” jako złośliwości w Waszym kierunku, czy świętobliwego kazania, chciałabym tylko zwrocić Wam uwagę na to, że internet nie jest tak anonimowy jak to się może wydawać.
ok
kinia1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:13   #243
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit Pokaż wiadomość
A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.
zgadzam się, ta metoda bynajmniej sprawdza sie na MakeupTalk... oczywiscie nowych wizażanek, które mimo, ze mają kilka postów, decyduja sie na pokazanie swojego makijażu na MM, taki limit by nie dotyczył.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:38   #244
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

feeme baneale zgadzam sie z toba w 100% i nawet sie przestraszymal czy ktos nie wykorzystuje mmoich fot np.
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 12:44   #245
elwirka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 59
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE Pokaż wiadomość
Dziewczyny, długo zastanawiałam się czy mam to napisać, pewnie niektorym z Was się to nie spodoba, albo nie przyznają mi racji, ale coż już taki mam charakter, że nie zdzierżę jak “coś mi na wątrobie siedzi” – muszę się wygadać.

Więc może zacznę tak: jak pewnie zauważyłyście zniknęłam na jakiś czas z MM, bardzo mi ich, Was brakowało, tej możliwości pogadania, pokomentowania tego co “tygrysy lubią najbardziej”, tygrysowe pudernice, hehe, czyli make up, kolorowka… Toż to czysta przyjemność i relaks.
Ale teraz chce napisać dlaczego właśnie zniknęłam na jakiś czas, co tego było przyczyną i jakie mi nasunęło wnioski i przemyślenia.
Mianowicie: zdarzenie było następujące. Pewnego dnia do mojego taty w Polsce przyszedł jego znajomy z wydrukowanymi moimi zdjęciami z makijażami z WIZAŻU. Po co on je drukował? Po co zanosił do pokazania mojemu tacie? Hmm, to juz zostanie jego “kwaśną” tajemnicą. Nic, to, uświadomiło mi to tylko, że na WIZAŻU, w tym szczegolnym wypadku na MOICH MAKIJAŻACH nie przesiaduja tylko dziewczyny plotkujace o make up’ach i wklejające swoje fotki, ale takze 50-letnie “pryki” i kto wie kto jeszcze.
Zastanawiałyście się kiedyś po co oni tu zaglądają, co się dzieje z Waszymi zdjęciami po umieszczeniu ich w necie?
Piszę to, nie żeby Was przestraszyc i zniechęcić do wklejania swoich makijaży, nie…
Chciałabym tylko, żebyście zastanowiły się JAKIE zdjęcia wklejacie.
Czy aby zaprezentować makijaż potrzebne jest pokazywanie całej swojej sylwetki, nierzadko skąpo odzianej? Przeciez to nie konkurs na MISS – chodzi tylko o pokazanie makijazu, kolorow, uzytych kosmetykow.
Zwroćcie też uwagę na to jakie miny, pozy przybieracie na zdjęciach – czy nie są one aby prowokujące pewne “zachowania”?…
Następna rada – uwaga: PODPISUJCIE swoje zdjęcia, zabezpieczycie sie w ten sposob przed ich ewentualnym, niepożądanym przez Was użyciem.
No i jeszcze na koniec: Avatary – czy niektore z Was chcą być odebrane w szczegolny sposob?… - hmm, avatar w necie wyraza w jakiś sposob naszą osobę – zwroćcie uwagę CO mowi Wasz avatar, jakie myśli, zachowania wywołuje…

No coz, powiedziałam co miałam do powiedzenia, w tym wątku nie ma żadnego makijażu, ale prosiłabym Agę żeby go nie przenosiła na FORUM PLOTKOWE czy inne, bo to co miałam do powiedzenia tyczy się właśnie MOICH MAKIJAŻY…
Nie odbierajcie, prosze, tej mojej “gadaniny” jako złośliwości w Waszym kierunku, czy świętobliwego kazania, chciałabym tylko zwrocić Wam uwagę na to, że internet nie jest tak anonimowy jak to się może wydawać.
zgadzam sie z Tobą ze czasem nie bierzemy pod uwagę kilku kontekstów w jakich moze być nasza wiadomośćodebrana. Mam na myśli ze niektóre dziewczyny wklejaja zdjecie z arqnzacja np. w jakimś fajnym i przez nas wizazystki akceptowanym i podlobajacym sie fatalaszku, a ktoś kto ma inny punkt widzenia np. "starego pryka czy zdewocialej baby" zrobi z tego sensacje i zinterpretuje np. zdjecie pod wzgledem prowokacyjnym.pozdrawiamH ihi moral taki: ubierzmy nasze modlki w worki, ale to tez moze zalatywać perwersja hihi Nie dajmy sie zwariować . Pozdrawiam
elwirka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:56   #246
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dziewczyny ja tak z innej beczki,
ale nie wiedziałam gdzie się wypowiedzieć
Nie wiem też czy taka kwestia była już poruszana.

Czy nie sądzicie, że lepszym rozwiązaniem
dla MM byłaby sytuacja, kiedy każda z dziewczyn
chcąca pokazać swoje makijaże
umieszczałaby je w swoim- jednym wątku?
tak jak to odbywa się np na forum pazurkowym.
Wydaje mi się, że wtedy byloby dużo czytelniej.
Co o tym myślicie?
Proszę nie bić to taka moja mala propozycja
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:35   #247
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Juz byla rozmowa na ten temat - ale to nie przejdzie bo czesto sie odgrzebuje watki, szuka sie tematycznie i tak dalej. Zreszta to autonomiczne podforum
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 16:51   #248
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
zgadzam się, ta metoda bynajmniej sprawdza sie na MakeupTalk... oczywiscie nowych wizażanek, które mimo, ze mają kilka postów, decyduja sie na pokazanie swojego makijażu na MM, taki limit by nie dotyczył.
Napisane przez tanzanit:
A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.

-------

No tak.. ale wiecie.. ja np. nie mam aż tyle czasu żeby wchodzic na wizaż, a komentuje wtedy kiedy mogę..
Jeśli miałabym czekac do 800 postów to to by było ok dla tych którzy JUŻ maja taka liczbe, a dla osób takich jak ja to by było poprostu bez sensu bo co mam komentować jak nie widze fotografi??
a co do wyjatków z wizażankami które daja swoje makijaże.. no ja predko niczego nie dam bo aparatu nie mam ani nie mam co pokazywac wiec nie wiem czy ten pomysł wypali..
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:14   #249
anulka399
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 115
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

a powiedzcie jak można usunąć te zdjecia
anulka399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:07   #250
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez anulka399 Pokaż wiadomość
a powiedzcie jak można usunąć te zdjecia
które zdjęcia?
Przypominam że w regulaminie widnieje
Cytat:
Niszczenie zawartości forum dyskusyjnego poprzez edycję lub usuwanie treści postów/zdjęć jest u nas stanowczo zakazane.
Edycja powinna służyć naszym Wizażankom tylko i wyłącznie do korekt lub uzupełniania treści postu.
Jeśli mimo to moderator stwierdzi fakt niszczenia wątku, jego jedyną reakcją będzie zablokowanie konta użytkownika (ban) na 7 dni. Kary się sumują i jeśli zniszczone będą np. dwa wątki w przeciągu 7 dni - oznacza to dożywotnie zawieszenie konta użytkownika.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 00:18   #251
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Thumbs up Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ogólnie jestem przeciwna umieszczaniu "rzeczywistych" zdjęć w internecie. Nigdy nie wiadomo jak to może zostać wykorzystane (a photoshop chociażby może prawie wszystko dodać lub odjąć). Ostrożności nigdy zawiele!
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 19:36   #252
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Postanowiłam dzisiaj zabezpieczyć swoje zdjęcia.Może nie jest ich zbyt wiele na forum,ale mimo wszystko lepiej dmuchać na zimne...Poza tym ostatnio napisał do mnie na gg jakiś chłopak,któremu spodobała sie moje fryzura w wątku "Fryzura Victorii Beckham..."Dziwne to dla mnie było...Wolę być ostrożna...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:13   #253
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Postanowiłam dzisiaj zabezpieczyć swoje zdjęcia.Może nie jest ich zbyt wiele na forum,ale mimo wszystko lepiej dmuchać na zimne...Poza tym ostatnio napisał do mnie na gg jakiś chłopak,któremu spodobała sie moje fryzura w wątku "Fryzura Victorii Beckham..."Dziwne to dla mnie było...Wolę być ostrożna...
Lara, ja w jednym z hobbystycznych portali wkleiłam swoje zdjęcie - zwykłe, w sweterku, bez makijażu... Nie sądziłam, że przez następne tygodnie będę otrzymywać od jakiegoś mężczyzny obsesyjne listy, że będę szpiegowana w sieci (e-mail!), zasypywana pytaniami o moje życie prywatne, miejsce zamieszkania, uczelnię, ulubione kawiarnie, dosłownie wszystko co mołoby pomóc mu w złapaniu mnie gdzieś "przypadkiem" na ulicy Podałabym więcej szczegółów, ale... jak się okazuje Wizaż nie jest tylko damskim portalem...
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:24   #254
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Lara, ja w jednym z hobbystycznych portali wkleiłam swoje zdjęcie - zwykłe, w sweterku, bez makijażu... Nie sądziłam, że przez następne tygodnie będę otrzymywać od jakiegoś mężczyzny obsesyjne listy, że będę szpiegowana w sieci (e-mail!), zasypywana pytaniami o moje życie prywatne, miejsce zamieszkania, uczelnię, ulubione kawiarnie, dosłownie wszystko co mołoby pomóc mu w złapaniu mnie gdzieś "przypadkiem" na ulicy Podałabym więcej szczegółów, ale... jak się okazuje Wizaż nie jest tylko damskim portalem...
Kurcze teraz to mnie przestraszyłaś...Ten chłopak,który do mnie pisał,wydawał sie taki raczej niegroźny,ale zadawał mi dziwne pytania na temat mojej fryzury.Nie zdziwiłoby mnie to gdyby takie pytania zadawała dziewczyna,ktora sama chciałaby sprawić sobie taka,ale facet...Nie wiem,może naprawdę chciał tylko pogadać(tak pisał)pisał też ze podobają mu się dziewczyny w takich fryzurach... ale ja jestem nieufna.Nie wdawałam się z nim w dyskusję i po chwili napisał,że nie bedzie mi przeszkadzał.Na szczęście sie do mnie nie odzywa i mam nadzieję,że nie odezwie...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:36   #255
kona
Raczkowanie
 
Avatar kona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 65
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

FEMME_BANALE dobrze ze poruszylas ten temat. Umieszczajac zdjecia na jakimkolwiek portalu w internecie nie wiece co sie z nimi stanie. Wasze prywatne zdjecia staja sie publiczne, kazdy moze je ogladac i praktyczne zrobic z nimi co chce. Usuniecie ze strony tez moze nie rozwiazac sprawy, poniewaz moglo juz zostac przez kogos skopiowane i na przykald przeniesione na inna strone bez waszej wiedzy. Zdjęcia nalezy podpisywac, ale to nie do konca rozwiaze sprawe, bo przeciez istnieje cos takiego jak photoshop, ktorym mozna zdzialac cuda. Uwazajcie wiec jakie zdjecia wklejacie i czy jestescie pewe ze chcecie by kazdy je ogladal.
kona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 13:50   #256
CocoPoison
Raczkowanie
 
Avatar CocoPoison
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Doobre spostrzezenie. nikt nie jest tu anonimowy. własnie sie dziwiłąm dziewczynom jak zagladałąm tu wczesniej ze nie maja obaw co do swoich fot.ale wiadomo wybor kazdego. widac rowniez kto jest z siebie bardzo zadowolony i chce sie pochwalic sylwetka uroda, itd i spoko ma do tego prawo.wiadomo ze czasem strój uzupełnia makijaz, i inny efekt na fotce,ale no kazdy wie co robi.mam nadzieje
CocoPoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:53   #257
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

to ja też dołączę do dyskusji ja nie podpisuję swoich zdjęć zazwyczaj ponieważ uważam, że jak ktoś będzie chciał to każdy napis usunie
myślicie, że to taki trudne?Nie. Może taka osoba mieć problem z takimi napisami, jakie stosuje agabil, ale po pierwsze nie kazda wizażanka ma ps'a a po drugie najzwyklej na świecie nie każdej dziewczynie się chce.

Boicie się, że ktoś użyje waszych zdjęć, ok - rozumiem, że też się tego obawiam, ale przecież wiele z nas ma swoje zdjęcia na różnych stronach takich jak nasza-klasa, studentix, fotka.pl, inne stronki związane z foto itp. Jakoś nie zauważayłam, żeby tam ktoś zabezpieczał zdjęcia.

Najchętniej usuwałabym zdjęcia, ale wiem, że to niezgodne z regulaminem i niszczy wątek, dlatego tego nie robię

i jeszcze chciałam napisać jedną rzecz, CocoPoison napisała, że niektórzy są z siebie bardzo zadowoleni i chca się pochwalić sylewtka itp - nie przeczę, że tak nie jest. Moim zdaniem wizaż sprawił, że niektóre dziewczyny stały się bardziej pewne siebie, ich kompleksy się zmniejszyły i co najważniejsze! Uczą się malować nie wyobrażam sobie nauki make-upu bez zdjęć. A wszelkie miny i minki robi się po to, żeby zobaczyć jak makijaż prezentuje się pod różnymi kątami to raz a dwa, żeby troszkę urozmaicić zdjęcie, a nie tylko smutna mina z otwartymi i zamknietymi oczami.

Pewnie mnie skrytykujecie no ale, napisałam, co uważam. A o swoje zdjęcia boję się jak każdy. Nie wiem, może zacznę je podpisywać, ale nie sądzę, że to jakoś bardzo pozwoli mi uchronić mój wizerunek przed potencjalnymi "starymi prykami" i innymi zboczeńcami.

Skończyłam
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:21   #258
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
to ja też dołączę do dyskusji ja nie podpisuję swoich zdjęć zazwyczaj ponieważ uważam, że jak ktoś będzie chciał to każdy napis usunie
myślicie, że to taki trudne?Nie. Może taka osoba mieć problem z takimi napisami, jakie stosuje agabil, ale po pierwsze nie kazda wizażanka ma ps'a a po drugie najzwyklej na świecie nie każdej dziewczynie się chce.

Boicie się, że ktoś użyje waszych zdjęć, ok - rozumiem, że też się tego obawiam, ale przecież wiele z nas ma swoje zdjęcia na różnych stronach takich jak nasza-klasa, studentix, fotka.pl, inne stronki związane z foto itp. Jakoś nie zauważayłam, żeby tam ktoś zabezpieczał zdjęcia.

Najchętniej usuwałabym zdjęcia, ale wiem, że to niezgodne z regulaminem i niszczy wątek, dlatego tego nie robię

i jeszcze chciałam napisać jedną rzecz, CocoPoison napisała, że niektórzy są z siebie bardzo zadowoleni i chca się pochwalić sylewtka itp - nie przeczę, że tak nie jest. Moim zdaniem wizaż sprawił, że niektóre dziewczyny stały się bardziej pewne siebie, ich kompleksy się zmniejszyły i co najważniejsze! Uczą się malować nie wyobrażam sobie nauki make-upu bez zdjęć. A wszelkie miny i minki robi się po to, żeby zobaczyć jak makijaż prezentuje się pod różnymi kątami to raz a dwa, żeby troszkę urozmaicić zdjęcie, a nie tylko smutna mina z otwartymi i zamknietymi oczami.

Pewnie mnie skrytykujecie no ale, napisałam, co uważam. A o swoje zdjęcia boję się jak każdy. Nie wiem, może zacznę je podpisywać, ale nie sądzę, że to jakoś bardzo pozwoli mi uchronić mój wizerunek przed potencjalnymi "starymi prykami" i innymi zboczeńcami.

Skończyłam
Kasiu, dobrze powiedziane wytykanie pozowania, robienia min jest nie na miejscu moim zdaniem makijaż zupełnie inaczej prezentuje się jeśli zagramy twarzą a nie pstrykniemy tylko fotkę na wprost ze zwykła miną tak samo jak wszelkie dodatki tak samo odpowiednia mimika potrafią wzbogacic zdjęcia
Ale naprawdę naciskam byście zabezpieczały dokładnie swoje zdjęcia-każdy napis można usunąc ale przy napisach na całej twarzy, zachodzących na oczy, usta i inne szczegóły jest trudniej i to zniechęca.
Nie trzeba miec PS, może byc Corel czy darmowy Gimp który też o ile pamiętam pracuje na warstwach.
Zamieszczam w necie sporo zdjęc, głównie makijaży ale na naszej klasie też jestem i wszystkie moje zdjęcia są zawsze oznaczone.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:25   #259
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, dobrze powiedziane wytykanie pozowania, robienia min jest nie na miejscu moim zdaniem makijaż zupełnie inaczej prezentuje się jeśli zagramy twarzą a nie pstrykniemy tylko fotkę na wprost ze zwykła miną tak samo jak wszelkie dodatki tak samo odpowiednia mimika potrafią wzbogacic zdjęcia
Ale naprawdę naciskam byście zabezpieczały dokładnie swoje zdjęcia-każdy napis można usunąc ale przy napisach na całej twarzy, zachodzących na oczy, usta i inne szczegóły jest trudniej i to zniechęca.
Nie trzeba miec PS, może byc Corel czy darmowy Gimp który też o ile pamiętam pracuje na warstwach.
Zamieszczam w necie sporo zdjęc, głównie makijaży ale na naszej klasie też jestem i wszystkie moje zdjęcia są zawsze oznaczone.
cieszę się, że przyznałaś mi rację a co do zabezpieczania zdjęć, chciałabym zapytać jak Ty to robisz? Ja niestety umiem zrobić tylko takie zwykłe napisy, takich jak Ty niestety nie
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 20:38   #260
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
cieszę się, że przyznałaś mi rację a co do zabezpieczania zdjęć, chciałabym zapytać jak Ty to robisz? Ja niestety umiem zrobić tylko takie zwykłe napisy, takich jak Ty niestety nie
a jaki masz program graficzny?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:41   #261
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a jaki masz program graficzny?
photoshop ale wersja angielska
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:50   #262
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
photoshop ale wersja angielska
ok,ale w miarę po angielsku rozumiesz?

To otwórz nowy dokument z białym tłem o wymiarach mniej więcej 200 pikseli wysokosc i 600 pikseli szerokośc. Napisz na nim czarną czcionką to co chcesz (np. Kasia czy kasiek1122) potem wejdź w Warstwę (pasek na górze, 4 opcja od lewej) i na samym prawie dole jest opcja SPŁASZCZ OBRAZEK. Użyj jej a następnie wejdź do Edycji (druga opcja na pasku na górze od lewej) i kliknij na ZDEFINIUJ PĘDZEL (ósma opcja od dołu). W ten sposób dodajesz sobie rodzaj pędzla. Potem przy samym zabezpieczaniu wybierasz tylko kolor jaki ma miec ten napis, stosujesz opcję PĘDZEL ( na samym dole tam gdzie masz rózne rodzaje pędzla- możesz wejśc do tego klikając prawym przyciskiem myszy, powinnas miec swój napis). Ustaw KRYCIE i PRZEPŁYW (NA OK. 70 %)i działaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:52   #263
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ok,ale w miarę po angielsku rozumiesz?

To otwórz nowy dokument z białym tłem o wymiarach mniej więcej 200 pikseli wysokosc i 600 pikseli szerokośc. Napisz na nim czarną czcionką to co chcesz (np. Kasia czy kasiek1122) potem wejdź w Warstwę (pasek na górze, 4 opcja od lewej) i na samym prawie dole jest opcja SPŁASZCZ OBRAZEK. Użyj jej a następnie wejdź do Edycji (druga opcja na pasku na górze od lewej) i kliknij na ZDEFINIUJ PĘDZEL (ósma opcja od dołu). W ten sposób dodajesz sobie rodzaj pędzla. Potem przy samym zabezpieczaniu wybierasz tylko kolor jaki ma miec ten napis, stosujesz opcję PĘDZEL ( na samym dole tam gdzie masz rózne rodzaje pędzla- możesz wejśc do tego klikając prawym przyciskiem myszy, powinnas miec swój napis). Ustaw KRYCIE i PRZEPŁYW (NA OK. 70 %)i działaj
całkiem sporo rozumiem w tej angielskiej wersji bardzo Ci dziękuję będę próbować.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:55   #264
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

w taki razie powodzenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 15:26   #265
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
hmm wiecie. Ja na wizarzu siedze codziennie. Codziennie ogladam wspaniałe makijarze ale rzadko kiedy wstawiam koment.
Myslę że pomysł z dostepem do fotek obób z 500 postami jest ok i każda z nas której zalezy na bezpieczeństwie wizazu jakos sobie dostuka te brakujace posty.
Jestem na tak

aha dopiszę że jeszcze niedawno miała inne zdanie na ten temat ale myslę że chyba jednak to bedzie konieczne
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-22 o 07:28
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:57   #266
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
aha dopiszę że jeszcze niedawno miała inne zdanie na ten temat ale myslę że chyba jednak to bedzie konieczne
a czemu zmieniłaś zdanie?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 16:09   #267
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

bo poczytałam o napalonych facetach którzy tu zagladaja a potem wykorzystuja nasze zdjecia przeciwko nam.
Mi sie jeszcze taka sytuacja nie zdarzyła.. no ale na wszelki wypadek
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 18:32   #268
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
bo poczytałam o napalonych facetach którzy tu zagladaja a potem wykorzystuja nasze zdjecia przeciwko nam.
Mi sie jeszcze taka sytuacja nie zdarzyła.. no ale na wszelki wypadek
wiesz..nie jestem przekonana do tego pomysłu, niektóre dziewczyny nie mają tylu postów chociaż są zarejestrowane na wizażu nawet kilka lat, brakuje im postów bo nie mają potrzeby pisania a te niby "zboki" mogą mieć nawet kilka tysięcy postów czasem faceci podszywają się pod dziewczyny, a ponieważ ich nie widzimy, nie możemy stwierdzić czy to facet ( oni są czasem bardzo przebiegli ja tam podejrzewam swojego Tż że się zalogował tu i podgląda co piszę TYLE ŻE ON NIE JEST ZBOKIEM zapewniam)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:34   #269
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

no ja tez do tej pory nie miałam potrzeby pisania a w sumie juz rok siedze na wizazu i codziennie sledze watki..
Wiesz mysle że mniej wiecej juz mamy orientacje kto jest "swój" a kto obcy i nawet jesli jakiejs dziewczynie brakuje postow to mozna jej to odpuscic. Może jakies osoby poswiadcza za te osobe.
Mysle że tak samo mozna to odpuscic nowym osobom które wklejaja swoje makijaze.
A jesli nawet jakies nieodpowiednie osoby będa miały wymaganą liczbe postów to raczej watpie żeby narażały swoje konto żeby potem dostac bana, wiesz co mam na mysli?

Ah sama juz niewiem jakiekolwiek podejmiecie działania (lub nie) będzie dobrze
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 00:21   #270
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Wiem o co Ci chodzi

Ale sama napisałaś, że można sobie dostukać postów do 500, więc skoro "swoje" wizażanki mogą, to czy bedzie to problem dla "zboków" Myślę, że nie

poza tym często nawet nie wiemy, że nasze fotki sa wykorzystywane do jakiś celów. Albo w ogóle nie wychodzi to na jaw, albo dowiadujemy się przypadkiem
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.