Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 19:01   #1141
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kto zamawiał ze strony http://www.sobarebeauty.com/? Bo mi wywala że obie metody dostawy są u mnie niedostępne
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:11   #1142
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Odstawilam i cera sie poprawia-wydaje mi sie ze moze ten silk powder na 1 miejscu skladu nie byl dobry dla mojej cery.Teraz niewiem czego bede uzywac.Monave wysusza mnie i ciasto sie robi(moge stosowac tylko punktowo),EDM-nigdy nie znalazlam w 100% dobrego odcienia,pozostaje mi Lumiere FF nakladane bez filtra(tak sie sprawdza w upaly).Dobrze ze juz sierpien sie konczy
Krcze, a ja zawsze myślałam,ze jedwab nie działa zapychająco (z zasady przynajmniej)a wrecz przeciwnie.Stoja u mnie te Lumiere prawie całe opakowania ale nie wiem, czy bede dalej uzywac. Kurcze chyba wroce do tradycyjnych podkładów, choc bardzo tego nie chcę..
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:06   #1143
Senomia17
Przyczajenie
 
Avatar Senomia17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
GG do Senomia17
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Znacie jakiś fajny cień który powiększa oczy?

Edytowane przez Senomia17
Czas edycji: 2008-09-11 o 16:24
Senomia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 19:23   #1144
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Odkopuję ten wątek.
Dziewczyny mam problem - szukam pudru, cienia, czegokolwiek ale bez tego składnika bismuth oxychloride - co mi polecacie.
Czy bare Minerals go zawierają? (ze strony wynika jasno, że tak)
Które marki go nie zawierają?
Będę bardzo wdzięczna za sugestie.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 20:24   #1145
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wklejam linki do dwoch stron z kosmetykami mineralnymi, z ktorych mozna zamowic bezplatne zestawy probek (placimy tylko za przesylke):

Signature Mineral Makeup (probki 6 dowolnie wybranych produktow) koszt przesylki $7.65

http://www.signatureminerals.com/free-samples.html


Ocean Mist Cosmetics (probki 3 podkladow, 1 roz, 1 puder, 1 korektor) koszt przesylki $6.30

http://www.oceanmistcosmetics.com/pr...Kit-151-6.html

Zamowilam wczoraj z obu sklepow i z EDM. Bedzie testowanie
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 20:36   #1146
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mnie interesują składy tylko i wyłącznie.
Jeśli kosmetyk jest dobry składowo to mogę go spokojnie kupić.
Dzięki za linki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 20:41   #1147
billabongo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zaciekawiło mnie to wszystko. Chyba sama spróbuję!
billabongo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 14:16   #1148
utena
Przyczajenie
 
Avatar utena
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny a czy któraś z Was miała lub ma i uzywa puder mineralny z Art Deco. Ostatnio dużo o nim czytałam w gazetach ale na KWC ani słychu ani widu na temat tego kosmetyku.
utena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 20:10   #1149
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Cool Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wizażanki! spieszę donieść, że -25% na Lumiere Cosmetics kod Bruno tylko do jutra!
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 22:48   #1150
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jeśli ktoć używa pudrów Monave, mogę chętnie sprzedać. Kupiłam kilka odcieni ale tylko 2 najbradziej mi odpowiadają.
Posiadam pełnowymiarowe pudełeczka, odcienie: 2x Beverly, Yolanda, Sharon.
Jakby coś to piszcie na pw

właśnie zajrzałam na stronkę i widzę,że mają dużo nowości trzeba zapoznać się z ofertą.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 23:06   #1151
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czy ktoras z Was uzywala juz mineralow Body Shopu? Jestem bardzo ich ciekawa. Skalad maja bardzo zachecajacy.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 10:42   #1152
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a czy ktos uzywal pudru mineralnego Deborah? Dzisiaj w drogerii polecono mi IsaDore i wlasnie Deborhe. Chcialam zamowic cos z USA, ale zanim dojdzie do mnie to moja buzia oszaleje. Jakis kryzys przezywam i wole miec swiety spokoj i mineraly zamowic by bardziej jej nie meczyc....

znalazlam tez nowosc Max Fatora
http://www.allegro.pl/item447277757_...10_medium.html
czy ktoras z was miala juz z nia stycznosc?

ps: wyczytalam w skladzie pudru mineralnego essence ze ma MICE, albo ja do konca nie rozumiem dzialan pudrow mineralnych ale chyba taki prawdziwy prawdziwy mineralny nie powinnien jej miec, prawda?

Edytowane przez adomajka
Czas edycji: 2008-10-06 o 11:12
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 10:24   #1153
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wklejam linki do dwoch stron z kosmetykami mineralnymi, z ktorych mozna zamowic bezplatne zestawy probek (placimy tylko za przesylke):

Signature Mineral Makeup (probki 6 dowolnie wybranych produktow) koszt przesylki $7.65

http://www.signatureminerals.com/free-samples.html


Ocean Mist Cosmetics (probki 3 podkladow, 1 roz, 1 puder, 1 korektor) koszt przesylki $6.30

http://www.oceanmistcosmetics.com/pr...Kit-151-6.html

Zamowilam wczoraj z obu sklepow i z EDM. Bedzie testowanie
Skusił mnie ten post ananke do wypróbowania minerałów innej firmy.
Ocean Mist Cosmetics odpuściłam od razu z racji tego, że ich minerały zawierają za dużo zbędnych składników. Za to Signature Minerals wyglądają zachęcająco więc wzięłam darmowy zestaw próbek. Poniżej załączam fotkę moich próbek, może komuś się przyda...

Zamówiłam:
1. Podkład w odcieniu 0 (Porcelain)
2. Podkład w odcieniu 4 (Light)
3. Korektor Light Touch
4. Puder wykańczający Translucent
5. Róż Buff Apricot
6. Róż Rose

Pudełeczka mają identyczne jak EDM, czyli równie śliczne. Niestety są one zapełnione jedynie w połowie, róże nawet w 1/3. Podkłady jak dla mnie są kiepskie - kryją bardzo słabo, podobnie jak EDM w formule original glow. Kolor 0 jest bardzo dobry dla mnie, ale 4 chyba też będzie ok ze względu na to, że są one mocno transparentne. Korektor kryje nieźle, ale wybrałam najjaśniejszy i jest on dla mnie trochę za bardzo różowy. Co do pudru, to testowałam go dopiero dwa razy, ale póki co to jakaś porażka - zbiera się na skórze nieładnie, nie wiem czy dam mu jeszcze szansę, ale może źle go nakładam. Najlepsze są róże, zwłaszcza odcień Rose bardzo mi pasuje. Cenię w nich dużą trwałość - od rana do samego wieczora są widoczne na policzkach.

Podsumowując - wypróbowałam, ale więcej nie wrócę do tej marki. Ma bardzo mały wybór kolorów różów, podkładów i korektorów. Krycie podkładów jest zdecydowanie za małe, no i puder wykańczający mi nie służy. Na plus jednak warto zapisać możliwość zamówienia aż 6 dowolnie wybranych darmowych produktów oraz szybką dostawę (tydzień czasu).
Zdecydowanie pozostaje jednak przy minerałach EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Signature Minerals.jpg (58,2 KB, 49 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:51   #1154
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kurcze dziewczyny, poszlam i kupilam puder minerany The Body Shop...w skepie fajnie mi Pani go zaprezentowala. Powiedziala ze ma fitr 25 wiec nawet nie musze kremu z filtrem stosowac. Dzisiaj rano wstalam umylam buzie, popsikalam woda termana, posmarowaam Avene HOL i probowalam naozyc mineraek (specjanym pedzekiem Sephory), ale cos niebardzo mi wyszlo
Od poczatku ni pokryl mi buzi, widac bylo pory i krosteczki. Czy ja cos zle mogam zrobic, czy to ta pogoda, czy te mineralki sa kiepskie?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 20:25   #1155
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Kurcze dziewczyny, poszlam i kupilam puder minerany The Body Shop...w skepie fajnie mi Pani go zaprezentowala. Powiedziala ze ma fitr 25 wiec nawet nie musze kremu z filtrem stosowac. Dzisiaj rano wstalam umylam buzie, popsikalam woda termana, posmarowaam Avene HOL i probowalam naozyc mineraek (specjanym pedzekiem Sephory), ale cos niebardzo mi wyszlo
Od poczatku ni pokryl mi buzi, widac bylo pory i krosteczki. Czy ja cos zle mogam zrobic, czy to ta pogoda, czy te mineralki sa kiepskie?
moze to kwestia pędzla na moim lorealu pisze ze trzeba nakładac na całkiem suchą buzia tzn czekam az dobrze wchłoną sie kremy inaczej robią mi się placki zainteresowalas mnie tym cudem zwłaszcza ten filtr mnie kusi napisz jak dalsze proby prosze i czy ma mike- chyba tak to sie pisze dzieki
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 18:06   #1156
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dzisiaj juz lepiej bylo, zaapikkowaam to na mokro mozliwe, ze pierwszy kontakt ze skora tak spowodowa, abo pogoda, ae fakt, ze niedlugo mam "te dni". dzis byam zadowolona nawet mi wielkiego "COS" zakryl, ktore mi zniemacka wyskoczyo Buzia wygadao naturanie, lekko i co najwazniejsze, nie byam blada lekko nadal mi kolorku

szukaam informacjo o skadzie, ae nigdzie nie ma, Na pudelku nie ma, na KWC nie ma, nawet na strone TBS zajrzalam i tez nie ma. Ale cos mi sie zdaje, ze ekspedientka w TBS mowia, ze nie ma ani talku ani mici
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:56   #1157
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
dzisiaj juz lepiej bylo, zaapikkowaam to na mokro mozliwe, ze pierwszy kontakt ze skora tak spowodowa, abo pogoda, ae fakt, ze niedlugo mam "te dni". dzis byam zadowolona nawet mi wielkiego "COS" zakryl, ktore mi zniemacka wyskoczyo Buzia wygadao naturanie, lekko i co najwazniejsze, nie byam blada lekko nadal mi kolorku

szukaam informacjo o skadzie, ae nigdzie nie ma, Na pudelku nie ma, na KWC nie ma, nawet na strone TBS zajrzalam i tez nie ma. Ale cos mi sie zdaje, ze ekspedientka w TBS mowia, ze nie ma ani talku ani mici
Podaję Ci skład minerałów TBS: kaolin clay, mediterranean clay, mica, iron oxide and titanium dioxide.
Znalazłam tę informację w sieci. Prosty, fajny skład.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:58   #1158
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Podaję Ci skład minerałów TBS: kaolin clay, mediterranean clay, mica, iron oxide and titanium dioxide.
Znalazłam tę informację w sieci. Prosty, fajny skład.
o jestes lepszym szukaczem niz ja Czyli z zapychaczy ma tyko mice, ale mi sie wydaje (jak narazie) ze nie zapycha. Polozylam dodatkowa warstwe na krost ei nastepnego dnia juz jej ne bylo widac tylko jak tak mowilam mi sluza tylko na mokro, adnie pokrywaja twarz i pory, natomiast na sucho zle sie w nich czuje...
ale nadal szukam, odkupiam od Deborah mineralki z M....(zapomnialam:P) i przyjda mi niedlugo te z Ulta.com. Zobaczymy, badz co badz narazie daje szanse TBS
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:35   #1159
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
o jestes lepszym szukaczem niz ja Czyli z zapychaczy ma tyko mice, ale mi sie wydaje (jak narazie) ze nie zapycha. Polozylam dodatkowa warstwe na krost ei nastepnego dnia juz jej ne bylo widac tylko jak tak mowilam mi sluza tylko na mokro, adnie pokrywaja twarz i pory, natomiast na sucho zle sie w nich czuje...
ale nadal szukam, odkupiam od Deborah mineralki z M....(zapomnialam:P) i przyjda mi niedlugo te z Ulta.com. Zobaczymy, badz co badz narazie daje szanse TBS
Może ja się mylę, ale chyba większość kosmetyków mineralnych zawiera mikę. Tak zachwalane przez wiele osób minerały EDM mają mikę na pierwszy miejscu w składzie. Nie wierz więc tak bardzo w to, że coś jest zapychaczem lub nie. Ważne jak reaguje na to Twoja skóra. I jeżeli nawet po pwenym czasie TBS Cię zapcha, nie obwiniałabym o to od razu i bezapelacyjnie miki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 12:51   #1160
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam!

Czy któraś z was mogłaby polecić mi puder/podkład mineralny, łatwy do zdobycia w PL (cena, powiedzmy do 100 zł) dostępny w jakimś blado-jasnym kolorze? Jeszcze nie ściana, ale jasny. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i namiary.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 19:50   #1161
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Witam!

Czy któraś z was mogłaby polecić mi puder/podkład mineralny, łatwy do zdobycia w PL (cena, powiedzmy do 100 zł) dostępny w jakimś blado-jasnym kolorze? Jeszcze nie ściana, ale jasny. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i namiary.
Podpinam się. Trudno przebrnąć przez wątek zawierający ponad 1000 postów
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:51   #1162
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Witam!

Czy któraś z was mogłaby polecić mi puder/podkład mineralny, łatwy do zdobycia w PL (cena, powiedzmy do 100 zł) dostępny w jakimś blado-jasnym kolorze? Jeszcze nie ściana, ale jasny. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i namiary.

Ja mam z Loreala i jest bardzo fajny zresztą dużo osób go poleca


Są jakieś podkady mineralne ale nie w kompakcie nakłądane pędzlem tylko takie normalne w płynnej konsystencji?
Jeśli tak to prosze o namiary bo przekopałam całe KWC i nie znalazłam
i także chodzi mi o łatwo dostepne kosmetyki w sklapach ewentualnie na allegro
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-11-04 o 20:54
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:19   #1163
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja mam z Loreala i jest bardzo fajny zresztą dużo osób go poleca


Są jakieś podkady mineralne ale nie w kompakcie nakłądane pędzlem tylko takie normalne w płynnej konsystencji?
Jeśli tak to prosze o namiary bo przekopałam całe KWC i nie znalazłam
i także chodzi mi o łatwo dostepne kosmetyki w sklapach ewentualnie na allegro
Prosze bardzo podkład mineralny we fluidzie .....tylko cena ponad 100 zł

http://www.top-beauty.pl/sklep/index...bfc56de0a9df54
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:08   #1164
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

http://www.e-styl.pl/product_info.ph...Mineralny.html a tu poniżej 100zł
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 17:05   #1165
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Zastanawia mnie puder Essence, Pure Mineral.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...der-sypki.html

Cena niziutka, kilka razy mniejsza niż proponowane w wątku - tylko 10 zł. Czym on odbiega od tych droższych? Skąd ta rozbieżność? Warto w niego zainwestować? Bardzo kusi

Up!
__________________


Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:06 Powód: post pod postem
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:54   #1166
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie puder Essence, Pure Mineral.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...der-sypki.html

Cena niziutka, kilka razy mniejsza niż proponowane w wątku - tylko 10 zł. Czym on odbiega od tych droższych? Skąd ta rozbieżność? Warto w niego zainwestować? Bardzo kusi
Nie wiem, czemu jego cena jest tak niska, ale używałam i jest bardzo przyzwoity - tylko pędzel z essence troszkę drapie, ale dobrze rozprowadza minerały. Co do krycia - na 5, nic nie widać spod niego, chyba żebym była cała zielona. Nie matuje, wymaga użycia pudru, jeśli sam jest na twarzy to sprawia, że świecę się jak bombka choinkowa. Nie zapycha, nie plami, nie barwi, lekko tylko ciemnieje na twarzy, ale nie odcina się specjalnie od szyi. Jedynym minusem jest mały wybór kolorów, ale jeśli ci podpasuje któryś to nie ma problemu, dostosowuje się do twarzy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:00   #1167
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu jego cena jest tak niska, ale używałam i jest bardzo przyzwoity - tylko pędzel z essence troszkę drapie, ale dobrze rozprowadza minerały. Co do krycia - na 5, nic nie widać spod niego, chyba żebym była cała zielona. Nie matuje, wymaga użycia pudru, jeśli sam jest na twarzy to sprawia, że świecę się jak bombka choinkowa. Nie zapycha, nie plami, nie barwi, lekko tylko ciemnieje na twarzy, ale nie odcina się specjalnie od szyi. Jedynym minusem jest mały wybór kolorów, ale jeśli ci podpasuje któryś to nie ma problemu, dostosowuje się do twarzy
Bardzo dziękuje za info Jaki miałaś odcień? Ja nie mogę się zdecydować. 01 jest podobnież różowawy a mi zależy na ciepłej, ale nadal jasnej tonacji.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:20   #1168
sejeczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, poszlam i kupilam puder minerany The Body Shop...w skepie fajnie mi Pani go zaprezentowala. Powiedziala ze ma fitr 25 wiec nawet nie musze kremu z filtrem stosowac. Dzisiaj rano wstalam umylam buzie, popsikalam woda termana, posmarowaam Avene HOL i probowalam naozyc mineraek (specjanym pedzekiem Sephory), ale cos niebardzo mi wyszlo
Od poczatku ni pokryl mi buzi, widac bylo pory i krosteczki. Czy ja cos zle mogam zrobic, czy to ta pogoda, czy te mineralki sa kiepskie?
Mam podkład mineralny z TBS, poprzednio używałam L'oreala i w zasadzie nie ma porównania (na korzyść TBS).Mam jednak wrażenie,że trochę wysusza skórę i podkreśla rozszerzone pory(mam ich niestety dość dużo). Jestem blada z niebieskawym odcieniem i najjaśniejszy kolor odrobinę mnie ociepla(wygląda to dobrze).Nie wiem,czy podkreślanie porów to nie mankament wszystkich pudrów minaralnych-działają jakby rozświetlająco i kładą się na wierzchu(używam na serum z BC z wit.C oraz na Klorane SPF 50 mleczko dla dzieci),jednak gdy porządnie popracować pędzelkiem (kabuki z TBS jest cudowny)efekt po TBS jest na prawdę zadowalający. Ma któraś z Was porównanie może do Barre Essentuels (nie wiem,czy dobrze napisałam)bo mam wielką ochotę na te kosmetyki.Dzięki za wszelkie wskazówki.Pzdr!A
sejeczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:45   #1169
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za info Jaki miałaś odcień? Ja nie mogę się zdecydować. 01 jest podobnież różowawy a mi zależy na ciepłej, ale nadal jasnej tonacji.
Mam chłodną cerę i nie wiem czy nie popełniłam błędu wybierając 02 - ale do tych podkładów są testery. Wybierz się w dzień do Natury, nałóż nieco oba rodzaje na linię żuchwy i delikatnie wyjdź na policzki, wyjdź na dwór i za pół godziny sprawdź w lusterku jak to wygląda. Akurat ja mam z minerałami tak, że najpierw wyglądają nieco tępo, ale po kwadransie zagląda się w lustro i - wow, ale fajnie... Teraz nie używam essence tylko EDM, może troszkę dlatego, że zbladłam na tyle, że by się chyba essence odcinał, a może dlatego, że mam to EDM... Ale ten essence to były moje pierwsze minerałki, mam do nich sentyment - na lato wrócę do nich jak będę miała ciemniejszą karnację.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:18   #1170
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Puder mineralny na "gołą" twarz?

Mam takie drobne pytanie, a nie znalazłam podobnego tematu w wyszukiwarce: czy puder mineralny (w tym wypadku ten od Essence) można nakładać na twarz bez żadnego podkładu czy kremu, po prostu sam puder? Wyczytałam, że wizażanki używają go, nakładając wcześniej coś innego, a potem dopiero minerala. A ja mam na oku zakup tego cuda, no i wolałabym używać go bez żadnych dodatków. Czy można go używać tak jak zwykłego pudru? Bo jestem strasznym laikiem jeśli chodzi o mineralne
Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.