infekcje pochwy... betadine :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 19:30   #1
Kinia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2

infekcje pochwy... betadine :(


byłam dziś u ginekologa. Stwierdził że zaraziłam się czymś najwyraźniej mam grzybice i zapisał mi globulki dopochwowe betadine. Nie wiem czy mój partner też powinien brać jakieś tabletki (podobno Clotrimazolum, gdzieś tak wyczytałam) no i czy mogę z nim współżyć stosując kuracje. W drugim tygodniu na który wypada moja kuracja mamy zamiar wyjechać tylko we dwoje więc ciężko nam będzie wytrzymać.. Bardzo proszę o rady...
Kinia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:35   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Przede wszystkim jak ich będziesz używała - wkłądaj podpaskę albo tampona! To pieroństwo rozpuszcza się w prędości światła, staje się płynem. Miałam to raz po antybiotykach, niewygodne bardzo.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:03   #3
Anaks
Przyczajenie
 
Avatar Anaks
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szara rzeczywistość
Wiadomości: 9
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

"Przede wszystkim jak ich będziesz używała - wkłądaj podpaskę albo tampona"'

Wystarczy zwykła wkładka . A co do tampona to on może tylko zaszkodzic ja bym go nie używała....
__________________
Dlaczego mam zatem słuchać serca?

- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.
Anaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:03   #4
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Ja osobiście nie miałam czegoś takiego ale jestem ciekawa tego wątku to mozna czy nie ?
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 20:53   #5
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez Kinia876 Pokaż wiadomość
byłam dziś u ginekologa. Stwierdził że zaraziłam się czymś najwyraźniej mam grzybice i zapisał mi globulki dopochwowe betadine. Nie wiem czy mój partner też powinien brać jakieś tabletki (podobno Clotrimazolum, gdzieś tak wyczytałam) no i czy mogę z nim współżyć stosując kuracje. W drugim tygodniu na który wypada moja kuracja mamy zamiar wyjechać tylko we dwoje więc ciężko nam będzie wytrzymać.. Bardzo proszę o rady...
Smutna wiadomość jest taka, że podczas kuracji nie wolno współżyć... Nawet jeśli ciężko się będzie powstrzymać, to jednak zdrowie jest ważniejsze.
Skoro lekarz teraz nie zalecił leczenia dla chłopaka, to gdyby infekcja wróciła, koniecznie trzeba o tym pomyśleć.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:14   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Z tego co wiem Clotrimazolum występuje w postaci tabletek dopochwowych lub kremu. Nie wiem za bardzo, którą formę chłopak miałby używać. Maść jest to typowa maść przeciwgrzybiczna za grosze w aptece bez recepty. Można kupić ją zawsze i stosować choćby profilaktycznie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:48   #7
Kinia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

no chłopakowi to ciężko będzie o globulki dopochwowe mam maść więc profilaktycznie można by spróbować. Kuracja trwa 14 dni, a czy mogę ją skrócić do 10... Wiem, że to kombinowanie ale to nasza rocznica...
Kinia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 22:01   #8
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez Kinia876 Pokaż wiadomość
no chłopakowi to ciężko będzie o globulki dopochwowe mam maść więc profilaktycznie można by spróbować. Kuracja trwa 14 dni, a czy mogę ją skrócić do 10... Wiem, że to kombinowanie ale to nasza rocznica...
Kinia, nie wolno na własną rękę skracać kuracji antybiotykowej!!! Nigdy! To podstawowa zasada podczas leczenia.
No musicie się wykazać nieco większą kreatywnością, skoro to wasza rocznica Przecież może być miło nawet bez pełnego stosunku... A pieszczot nikt wam nie zabrania
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:49   #9
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

mozesz spokojnie dac dla chłopaka ta masc,nawet niech profilaktycznie stosuje.od stosunkow niby odradzaja lekarze.i jezeli cholerstwo wroci do ciebie,to powiedz dla lekarza ze chcesz posiew.betadine jest na grzyby i bakterie.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 19:22   #10
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Bralam Betadine kilka miesiecy temu.To prawda - szybko sie rozpuszcza, bez wkladki ciezko bo strasznie cieknie.Ale przyznam szczerze ze jest to bardzo skuteczny lek.No i niestety - podczas kuracji NIE WOLNO uprawiac seksu.Inaczej kuracja nie ma sensu.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 20:09   #11
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

dziewczyny a ja mam jakies zapalenie mialam czopki odbytnicze- distreptaza i dopochwowe-= pimafucin i dodatkowo bralam jakies tabletki- cipronex...
tez w tym czasie bylam na wyjezdzie z tz, podaczas kuracji kochalismy sie 2 razy...

ginekolog nic nie mowila o tym aby sie nie kochac wiec uznałam ze mozna, a zapomnialam mimo wszystko zapytac, byla to moja pierwsza wizyta i chcialam jak najszybciej z tamtad zmykac;p

ech zle zrobilam? To zapalenie czuje dalej, bo podczas stosunku z tz nadal czuje bol- przy dopychaniu, dokaldnie tak samo jak przed kuracja.
no nic, za tdyzien ide do niej na kontrole to zobaczymy co powie
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 20:29   #12
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam jakies zapalenie mialam czopki odbytnicze- distreptaza i dopochwowe-= pimafucin i dodatkowo bralam jakies tabletki- cipronex...
tez w tym czasie bylam na wyjezdzie z tz, podaczas kuracji kochalismy sie 2 razy...

ginekolog nic nie mowila o tym aby sie nie kochac wiec uznałam ze mozna, a zapomnialam mimo wszystko zapytac, byla to moja pierwsza wizyta i chcialam jak najszybciej z tamtad zmykac;p

ech zle zrobilam? To zapalenie czuje dalej, bo podczas stosunku z tz nadal czuje bol- przy dopychaniu, dokaldnie tak samo jak przed kuracja.
no nic, za tdyzien ide do niej na kontrole to zobaczymy co powie
źle zrobiłaś bo podczas infekcji nie wolno współżyć
po pierwsze możesz zarazić partnera i potem sie bedziecie nawzajem zarażać i nigdy sie nie wyleczysz, a po drugie dodatkowo się podrażniasz...
przestań współżyć, idź do lekarza i spytaj czy partner też się nie powinien leczyc...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 20:44   #13
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
źle zrobiłaś bo podczas infekcji nie wolno współżyć
po pierwsze możesz zarazić partnera i potem sie bedziecie nawzajem zarażać i nigdy sie nie wyleczysz, a po drugie dodatkowo się podrażniasz...
przestań współżyć, idź do lekarza i spytaj czy partner też się nie powinien leczyc...
z tz powinno byc ok bo dotychczas stosowalismy tylko prezerwatywy, dopiero teraz zaczelam brac tabletki anty, do gina koniecznie musze w przyszłym tyg isc załuje ze nei zapytałam, ale sama powinna mi o tym powiedziec wrr
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:34   #14
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Odkopuje watek, poniewaz potrzebuje rady. Dostalam Betadine w globulkach dla siebie (2 opakowania po 14 tabl.) i masc betadine dla chlopaka. Wiec cala kuracja ma trwac 28 dni. Lekarka powiedziala mi, ze skoro oboje mamy to samo i nie posiadamy innych partnerow seksualnych, to mozemy uprawiac sex, postanowilismy z Tztem, ze bedziemy sobie gumek uzywac i powinno byc ok (jesli sie nie pokaleczymy za bardzo ) I tu moje pytanie. Skoro leczenie ma trwac tak dlugo, to chcialabym zadbac o nasz komfort. Podpaska codziennie by zatrzymac ten wodospad z pochwy mi nie pasuje za bardzo, bo nie lubie, ale ok, przezyje. Za to moj Tz sie buntuje, bo jego masc ma buraczkowy kolor i brudzi bielizne. Ma jej uzywac dwa razy dziennie, a wiec rowniez rano - i jak sie potem przebierac np na silowni? jak zalatwiac przy pisuarach? to zabarwienie jest naprawde widoczne. Mamy dlugi weekend, wiec dopiero po nim zadzwonie do lekarza i spytam czy sa jakies inne opcje leczenia dla mojego Tzta, ale moze Wy wiecie o jakichs innych masciach, ktore zastapilyby betadine? Czytalam o Clotrimazolum, ale ono jest tylko na zapalenia grzybiczne, a nas dopadlo zapalenie wirusowe, wiec Clot. odpada
Z gory dzieki za ewentualne porady
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:32   #15
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Question Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Czy komus Betadine pomoglo ?
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:49   #16
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Exclamation Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9531776]Przede wszystkim jak ich będziesz używała - wkłądaj podpaskę albo tampona! To pieroństwo rozpuszcza się w prędości światła, staje się płynem. Miałam to raz po antybiotykach, niewygodne bardzo.[/QUOTE]

Witaj mozesz napisac jak sie czulas po tej kuracji betadine?
Wiem ze troche czasu od tamtej twojej kuracji minelo ale... jestem ciekawa

Poniewaz ja jestem w polowie brania tych lekow i dalej czuje swedzenie
Podobno tez w calosi rozpuszczaja sie te globulki i sa jak woda , a ja na bieliznie mam sluz . Wydaje mi sie ze to mi nie pomaga tak jak powinno
Dlatego jestem ciekawa jak to u ciebie wygladalo
Mam nadzieje ze to przeczytasz.
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 21:05   #17
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

ja męczyłam się parę miesięcy i dopiero ten lek mi pomógł po pół roku co prawda wróciło, ale to przez moje "grzeszki"...
panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:39   #18
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Question Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Jestem juz przy koncu kuracji a mnie dalej swedzi ;/ i co teraz ?

Podajcie mi link o probotykach dopochwowych bo nie mogę znalezc .
Chyba po tej kuracji zaczne je brac, ale nie wiem jakie beda najlepsze.
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 17:24   #19
nitkaO_o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 83
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez nitkaO_o Pokaż wiadomość
Jestem juz przy koncu kuracji a mnie dalej swedzi ;/ i co teraz ?

Podajcie mi link o probotykach dopochwowych bo nie mogę znalezc .
Chyba po tej kuracji zaczne je brac, ale nie wiem jakie beda najlepsze.


nic mi nie daly te leki
widze uplawy - a zostaly mi jeszcze 3 tabletki
nitkaO_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 19:11   #20
stokrotka3333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

hej, mam do sprzedania tabletki Betadine -za doslownie pare zlotych!
kupilam je sobie,ale okazalo sie ze zle je znosze i mam ostre bole wewnatrz ;/
a szkoda by sie marnowaly, jak moga sie komus przydac.(a tanie nie sa ja je kupilam za 30 zl)
wykorzystalam tylko 3 globulki, chetne prosze o kontakt na gg :
15525918
stokrotka3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 00:54   #21
truskaweczkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

hej, nie wiem czy ktoś to przeczyta i odpowie ale warto spróbować... gin przepisał mi betadine i gynalgin, mam III gr cytologi, stan zapalny o dużym stopniu, powiedział że są dwa wyjścia leczenie albo biopsja i zabieg, wybrałam to pierwsze, czytałam gdzieś w necie że przy dużym stopniu leczenie może nic tu nie dać, trochę się boje... wczoraj zaczęłam stosować to betadine, strasznie szybko się rozpuszcza i sporo wycieka przez noc ale w dzień nic na szczęście nie leci, czytałam gdzieś że gorzej jest z tym gynalgin... jeśli któraś z Was stosowała te ''leki'' to bardzo proszę o napisanie czy coś dały. po zakończeniu leczenia mam powtórzyć cytologie i gin mówił coś o USG- hmm tylko po co? lekarz mi nic o współżyciu w czasie tej kuracji nie mówił, ale wole nie ryzykować i nie pogarszać sobie stanu zdrowia i na ten czas sobie odpuszczę przyjemności... po co sobie jeszcze bardziej komplikować
truskaweczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 09:32   #22
an__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Jeśli chodzi o Betadine to ja mam z tym lekiem bardzo dobre doświadczenia. świetnie działa, a to że wycieka wliczyłam w koszta leczenia. Podczas jego używania nie można stosować tamponów - po pierwsze podrażniają, po drugie na nich też znajdują się różne bakterie i inne świństwa, więc jest szansa na dodatkowe zakażenie.
Pytałaś po co USG - bardzo dobrze, że lekarz chce je zrobić. W ten sposób może ocenić stan macicy i przydatków (jajników i jajowodów), np. czy infekcja nie przeniosła się dalej, albo czy już całkowicie ustąpiła. W razie czego będzie mógł zapisać odpowiednie leki.
an__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 15:18   #23
pestka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Ja jak mam iśc na basen to wolę provag w żelu lub coś innego w żelu. Infekcje pochwy nie są zbyt przyjemne i lubią wracać, dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć.
pestka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 11:18   #24
Louise92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez Anaks Pokaż wiadomość
Wystarczy zwykła wkładka .
Oj raczej nie. Tego co wycieka jest naprawdę dość dużo, i zwykła wkładka tu nic nie da. Powiem szczerze, że czasem jak miałam podpaskę to nie zawsze wszystko "zatamowałam".
Pozdrawiam.
__________________
Louise92.
Louise92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:31   #25
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

nie no, podpaska stanowczo, dla samego komfortu psychicznego nawet. wkładka to za mało
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 16:49   #26
pannanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Wink Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Jestem w trakcie brania Betadine. Nie miałam żadnych objawów szczypania, pieczenia i podobnych, wyszło mi tylko w cytologii ze mam jakąś infekcję i mój gin przepisał mi właśnie te tabletki. Jak je zobaczyłam to się przeraziłam. . wielkie! Ale jakoś sobie poradziłam Co do skutków ubocznych to strasznie ze mnie 'leci'. Wkładki nie pomagają, podpaska murowana ale możliwe że jest to skuteczny lek i mam nadzieję, że warto te 14 dni się przemęczyć choć czasem nie jest to łatwe. Miałam tylko metaliczny smak w ustach czyli tak jak opisano to w ulotce dołączonej do leku, ale minęło. Na szczęście zostało mi tylko 5 'czopków' i mam nadzieję, że będę zdrowa
pannanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 10:48   #27
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Cytat:
Napisane przez pannanana Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie brania Betadine. Nie miałam żadnych objawów szczypania, pieczenia i podobnych, wyszło mi tylko w cytologii ze mam jakąś infekcję i mój gin przepisał mi właśnie te tabletki. Jak je zobaczyłam to się przeraziłam. . wielkie! Ale jakoś sobie poradziłam Co do skutków ubocznych to strasznie ze mnie 'leci'. Wkładki nie pomagają, podpaska murowana ale możliwe że jest to skuteczny lek i mam nadzieję, że warto te 14 dni się przemęczyć choć czasem nie jest to łatwe. Miałam tylko metaliczny smak w ustach czyli tak jak opisano to w ulotce dołączonej do leku, ale minęło. Na szczęście zostało mi tylko 5 'czopków' i mam nadzieję, że będę zdrowa
stary to lek dość, ale zły nie jest. powodzenia! polecam tez zakup dobrego płynu do higieny i może dodatkowo probiotyku kobiecego
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 15:00   #28
MVRTINI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Cool Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

mi powiedział po zapisaniu tych globulek, ze partner przez tydzień ma smarować clotrimazolem maścią penisa ściagajać napletek..
MVRTINI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 11:01   #29
pannanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Mój gin nic nie mówił na temat stosowania przez partnera maści czy innych medykamentów. Jestem już jakiś czas po kuracji (dzięki Bogu:P) i mam nadzieję,że będę długo albo jeszcze dłużej zdrowa!
pannanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:55   #30
fonik91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: infekcje pochwy... betadine :(

Drogie wizazystki
Mam problem nie wiem czy pisze w dobrym watku ale jesli nie to przepraszam. Chodzi o to ze nie jestem w pewna czy moze mam jakas infekcje,grzybice czy nie wiem jeszcze co... a dokladniej w czawrtek troche mnie swdzialo i pojawily sie lekko zołtwe upławy (bez zapachu) , w piatek kochalam sie z chlopakiem i po stosunku strasznie mnie pieklo ,nastepnego dnia wszystko bylo ok , ale profilaktycznie posmarowalam wargi sromowe mascia clotrimazolum. wieczorem tego samego dnia znow sie kochalismy i znow pieklo mnie strasznie ale odrazu po stosunku przestalo. Od niedzieli nie mialam zadnych obiawow od czasu troszeczke zaswedzialo ...a dzis znow pojawily sie uplawy o lekko brazowym zabarwieniu nie wiem co myslec nie piecze nie swedzi....Kiedys mialam juz grzybice i wtedy mnie strasznie pieklo i swedzialo i mialam uplawy przypominajace bialy twarożek (bylam u ginekologa przepisal mi krem dopochwowy i jakas jedna tabletke )...Doradzcie co robic jestem totalnie bez kasy a w przychodni kolejki na 2 miesiace ... dodam jeszcze ze biore tabletki antykocepcyjne i w przyszłym tyg mam miec okres ...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

niech ktos cos napisze nie wiem co myslec..... moze ktoraś w was miala podobny problem POMOCY!!(
fonik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-15 21:55:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.