makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 19:27   #1141
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez neofelis Pokaż wiadomość
witam! Skóra zaczyna złuszczać się po 3 dniach od zabiegu. Jest szansa, że jeśli barwnik nie został odpowiednio wprowadzony, niewiele zostanie. Jeśli chodzi o metody naturalne, napewno woda wypłukuje barwnik można przykryć ciemny barwnik naturalnym, w kolorze skóry lub zastosować metodę całkowitego wyrzucenia barwnika z naskórka. Stosuje się w tym celu specjalny preparat (kuracja trwa ok 10 miesiecy).
Neofelis
jaki preparat masz na mysli?
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:03   #1142
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

wydaje mi sie ze chodzi o preparat rejuvi-wkłuwa sie go tak samo jak wykonuje makijaz i on jakby wypycha stary barwnik- tylko nie za pierwszym razem trzeba pare razy powtórzyc
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:56   #1143
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Obsessive Pokaż wiadomość
jaki preparat masz na mysli?

Jest to specjalny środek, oferowany przez firmę, na której pracuję - FeelGood.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aga2468 Pokaż wiadomość
w ostatni wtorek zrobiłam sobie permamentne brwi. Po powrocie do domu byłam załamna. Mimo, że robiłam je metodą kreskową to i tak wyglądał ordynarnie! Od pierwszego dnia namaczałam gorącą wodą, robiłam piling 2 razy dziennie. Dziś wydajemi się, że osłabiłam trochę ten osty kolor. W zeszłtm roku zrobiłam kreski górne i kontur ust. Nie byłam tym tak przerażona jak brwiami. Ale już sobie jakoś poradziłam. Trochę przypudruje i jest dobrze. Ale pamiętaj. Zanim się zdecydujesz, pięć razy się zastanów.

Lingerystka powinna uprzedzić Cię o tym, że w pierwszych dniach po zabiegu kolor powinien być mocniejszy, aby makijaż mógł utrzymywać się przez kilka lat. Po miesiącu intensywność barwnika zmniejsza się nawet o 50%.
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 13:39   #1144
Sol Freya Angelica
Raczkowanie
 
Avatar Sol Freya Angelica
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: makijaż permanentny brwi

Neofelis, mam pytanie do Ciebie Co powinno wykonac sie najpierw, makijaz permanantny czy powiekszanie ust? Slyszalam juz tyle opinii, ze mam totalny metlik w glowie...
__________________

Tamilee Webb: 3 razy w tygodniu...
Sol Freya Angelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:30   #1145
gbea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Owszem,są linergistki z dużym doświadczeniem.Osobiście robię makijaż
permanentny 12 lat.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez gbea Pokaż wiadomość
Owszem,są linergistki z dużym doświadczeniem.Osobiście robię makijaż
permanentny 12 lat.
gbea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 11:19   #1146
Mila_W
Przyczajenie
 
Avatar Mila_W
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Wiadomości: 20
GG do Mila_W
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich!
Nazywam się Emilia Witkiewicz. Zajmuję się makijażem permanentnym już od 5 lat.
Poszukuję modelek do nowego portfolio.
Jest to świetna szansa na wykonanie zabiegu w profesjonalnym studiu przez doświadczoną osobę dużo tańszym kosztem, jedyną różnicą jest obecność fotografa, który przed i po zabiegu wykona ok. 15 zdjęć twarzy.
Wiele moich regularnych klientek nie godzi się na zdjęcia. W zamian za zgodę na fotografowanie wykonam zabieg 50% taniej! W tym jest również wliczona konsultacja, analiza kolorystyczna i korekta – czyli wszystko tak jak przy regularnej klientce!
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres e-mail:
emilia.bellamila@gmail.co m
Część moich prac można obejrzeć na stronie:
www.bellamila.pl
Uwaga – ilość miejsc ograniczona!
Pozdrawiam,
Emilia Witkiewicz
__________________
Mila

www.bellamila.pl
Mila_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:25   #1147
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Neofelis Pokaż wiadomość
Jest to specjalny środek, oferowany przez firmę, na której pracuję - FeelGood.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Jak dokladnie nazywa sie ten srodek FeelGood, sprawdzalam na internecie ale nic nie moglam o nim znalezc, czy jest to jakis krem, czy pilling? Jak go sie uzywa i na jakiej zasadzie dziala?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 00:38   #1148
V_e_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

mam pytanie w ktorym salonie w jelonce robilas maikjaz pernamentny...tez chce sobie zrobic brewki ale nie moge sie zdcydowac ktory salon wybrac zastanawiam sie nad ambasada urody lub salonem Pani Bozeny Kowalskiej-Babor ...mozesz xos doradzic ???pozdrawiam jak cos to odp. na maila justyna46@onet.eu

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

kiciusia w jakim gabinecie w JG robilas sobie makijaz ? ja sie nie moge zdecydowac jaki gabinet wybrac cos doradzisz ?
V_e_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 16:36   #1149
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dołączę się do pytania o ten środek do "wypłukiwania" barwnika,jak się nazywa i jakiej firmy.Wypłukuje barwniki naturalne i syntetyczne?Czy można wypłukać barwnik który jest już od jakiegoś czasu czy tylko świeży?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:28   #1150
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Sol Freya Angelica Pokaż wiadomość
Neofelis, mam pytanie do Ciebie Co powinno wykonac sie najpierw, makijaz permanantny czy powiekszanie ust? Slyszalam juz tyle opinii, ze mam totalny metlik w glowie...
Nie ma znaczenia. Ja osobiście 1 wykonałabym jednak makijaż
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:25   #1151
Gosia_99
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

[COLOR="Black"][FONT="Arial"][SIZE="2"]
Cytat:
Napisane przez Sol Freya Angelica Pokaż wiadomość
Neofelis, mam pytanie do Ciebie Co powinno wykonac sie najpierw, makijaz permanantny czy powiekszanie ust? Slyszalam juz tyle opinii, ze mam totalny metlik w glowie...

Pigmentacja brwi u osoby, która dopiero co przeszła zabieg z botoxem, to ostatnio w salonach częsty przypadek, na który powinien być przygotowany każdy profesjonalista.

Aby uniknąć problemów, warto przeprowadzić z klientką długą i wyczerpującą rozmowę wstępną, w której omówimy wszelkie możliwe zmiany kształtu brwi w momencie gdy botoks przestanie działać. Kształt wypigmentowanych brwi może wtedy ulec zniekształceniu. Klient musi o tym wiedzieć.

Jeżeli klient przychodzi do naszego salonu przed zabiegiem z użyciem botoxu należy przekonać go z całą stanowczością, że bezpieczniejsze dla niego jest wykonanie makijażu permanentnego przed wstrzyknięciem botoxu. Unikniemy wtedy z pewnością przykrych niespodzianek.
Przy uprzednio pigmentowanym łuku brwiowym lekarz musi odpowiednio rozmieścić punkty wstrzyknięcia botoxu, aby brwi od zewnętrznej strony za bardzo się nie podniosły.

Zalecałbym 3-4 miesięczną przerwę pomiędzy zabiegiem z użyciem botoxu, a wykonaniem makijażu permanentnego.

Osobiście zachęcam do stałej współpracy z lekarzem z którym należ omówić każdy indywidualny przypadek i wspólnie znaleźć idealne rozwiązanie dla danej klientki.
Gosia_99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 11:01   #1152
Mariposa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich!
Przeczytałam wszystkie posty od deski do deski i przyznam, że pomogłyście podjąć mi jedynie słuszną decyzję: wykonanie makijażu perman. brwi
Ja się wybieram do Katowic: Salon Urody "W dobrym stylu", ponieważ moja kosmetyczka, wykonująca mi od dłuższego czasu henne ma wiele klientek, które miały "zabieg" w tym salonie i są zadowolone. Ba, oglądałam brwi samej pani Eweliny, u kt. jestem umówiona i rezultat był niesamowity! Gdyby mi nie powiedziała, że ma permanentny, w życiu bym nie uwierzyła!!! Jestem umówiona na 5-go lipca, zatem jak już będe "po" chętnie przedstawie rezultat mojego -oby! -upiększenia
Oczywiście jedyny mankament to...cena: 750 zł!!!:/ No, ale jesli efekt będzie OK, przezyje jakoś ten ubytek gotówki...Trzymajcie kciuki, by efekt koncowy był cudowny

Edytowane przez Mariposa77
Czas edycji: 2009-06-24 o 13:04
Mariposa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 00:44   #1153
Nolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez Nolitka
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:06
Nolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 09:25   #1154
Mariposa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Niestety nie wiem
Mariposa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 02:03   #1155
Nolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez Nolitka
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:03
Nolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:31   #1156
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny brwi

o jaaa na taka metode wlasnie czekalam ;] nie podobaja mi sie "pelne brwi" bo od razu widac ze nie sa naturalne zawsze marzyly mi sie takei kreseczki ( jestem naturalna blondynka wiec nie moge miec za mocnych i ciemnych brwi bo wygladam jak debil ;p) jak ktoras z was miala ta metoda robione brwi to prosze o info gdzie i za ile
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:00   #1157
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez profwitch Pokaż wiadomość
o jaaa na taka metode wlasnie czekalam ;] nie podobaja mi sie "pelne brwi" bo od razu widac ze nie sa naturalne zawsze marzyly mi sie takei kreseczki ( jestem naturalna blondynka wiec nie moge miec za mocnych i ciemnych brwi bo wygladam jak debil ;p) jak ktoras z was miala ta metoda robione brwi to prosze o info gdzie i za ile

hej, ja też tu buszowałam przed zrobieniem makijażu perman. brwi

co do koloru włosów a koloru brwi, to ja mam platynowy blond i też się obawiałam jak to będzie jak brwi będą zbyt ciemne. jednak mam brąz złamany grafitem i są takie.,. grafitowe...

z perspektywy czasu wolałabym żeby były ciemniejsze, bo teraz sa podkreślone, ale nie rzucają sie nachalnie w oczy...

ogólnie polecam - fajna sprawa
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:05   #1158
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny brwi

a gdzie robiłas rzęsy? najlepiej wygladam jak podkreśle brwi kredka - kolor dla blondynek. na poczatku myslałam ze bedzie za jasna bo to taki jasny braz z nutka szarosci ale jest idealny i chciala bym takie brwi miec ;] bo dobrze wygladaja jak jestem blada i jak jestem opalona. Boje sie ze zrobia mi za ciemne i bez bronzera na twarz sie nie obejdzie
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:44   #1159
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: makijaż permanentny brwi

jestem z zg i tutaj robiłam
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 13:52   #1160
Mariposa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej dziewczyny! Ja juz jestem po upiększaniu
Wyglądam BOSKO!!! jestem taka happy Absolutnie polecam panią Eweline z Salonu Urody "W dobrym Stylu" w K-cach Absolutna profesjonalistka, w dodatku przemiła osoba Gdybyście chciały zobaczyć zdjęcia "przed" i 'Po" przemianie - zapraszam na priv, bo nie wiem jak mam tutaj wysłac zdjęcia
Taka mała zmiana, a ja czuje sie o niebo atrakcyjniejsza
Mariposa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 19:58   #1161
kasior85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

czy ktoś robił sobie brwi i kreski w Bielsko_Białej u pani Agnieszki Mikołajczyk ? co sądzicie ?
kasior85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 16:21   #1162
kasior85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej jestem bardzo ciekawa jak ci wyszedl makijazyk a i powidz mi jesli mozesz oczywiscie ile płaciłas i czy masz stronke internetową do tego salonu jesli mozesz to poslij mi na mojego e-maila zdjecia przed i po jestem bardzo ciekawa i szukam salonu jakiemu moglam by sie oddac calkowicie zeby niewyglądac gorzej niz przed zabiegiem pozdrawiam Kasior85
__________________
skorpionka
kasior85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:14   #1163
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja zastanawiam sie nad makijazem trwalym brwi jednak boje sie ze wyrzuce pieniadzew bloto. ale najpier musze uzbierac te pieniadze co bedzie nia lada wyczyn moze za pol roku- rok sie zglosze

partner mowi ze zwariowalam i nie mam juz na co wydawac kase, a i tak chodze kosmetyczki na henne i regulacje, chociaz 2 razy w miesiacu (tj 20 zl /miesiac )

zastanawiam sie nad zrobieniem zdjec po wizycie kosmetyczki zeby przedstawic je na ost spotkaniu z pania od trwalego. bo henna brazowa i taki ksztalt brwi bardzo mi sie podoba i moglby zostac na stale
znalazlam 2 punkty



wczoraj w solmedzie pani w recepcji przestawila mi caly zabieg jak wyglada itp. myslalam ze po trwalym trzeba jakis czas chodzic w plastrach
koszty 750. na zumi znalazlam jeszcze jeden salon kosmetyczny , przez tel pani powiedziala 600


maripossa - robisz normalnie zdjecia, wrzucac na komputer i podczas pisania posta masz opcje nizej zarzadzaj zalacznikami. dodajesz zdjecia z opcji przegladaj. klikasz zaladuj i po przeskoczeniu lacza sa zaladowane

nic trudnego
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:24   #1164
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: makijaż permanentny brwi

A czy ktoras robila makijaż permamentny metoda piórkowa, znalazlam taka metode w internecie i wyglada to bardo naturalnie
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 15:03   #1165
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kasior85 Pokaż wiadomość
czy ktoś robił sobie brwi i kreski w Bielsko_Białej u pani Agnieszki Mikołajczyk ? co sądzicie ?
Robiłam w Bielsku ale w La perla .Mi zależało na long time linerze , napewno nie robiłabym w Orchidei bo słyszałam negatywne opinie..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 01:46   #1166
Nolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez Nolitka
Czas edycji: 2011-08-15 o 22:01
Nolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:53   #1167
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dlugo sie z tym zbieralam ale wreszcie zrobilam makijaz permanentny brwi Mam go ok 10 dni a poprawka bedzie za piec, bo wtedy mam wolne. Wkleje niebawem ich zdjecia. Nie chcialam metoda piorkowa bo mialam strasznie jasne wloski. Bylam je robic u P.Stasiak w Rybniku i puki co jestem bardzo zadowolona kontaktowa osoba, nie bierze wiele za usluge a wrecz przeciwnie. Zajmuje sie tym juz od ponad 5 lat, brewki zrobila mi idealnie proste i dopasowane do mnie juz w jedna godzinke Skusilam sie na niska cene zabiegu i absolutnie nie zaluje. Zaplacilam 500zl i szczerze polecam ta Pani do brewek a co do reszty to nie wiem bo tylko to u niej robilam. Pozdrawiam Was
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:16   #1168
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam , macie Panie bardzo ladne brwi Mam pytanie gdzie robia ladnie brwi w Lodzi i kreske na gornej powiece? Czy ma ktoras z Was kreske na gornej powiece jak cos to wklejcie zdjecie , jestem ciekawa jak to wyglada.
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:52   #1169
DANIIKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam, czy któraś z Was wie coś o studiu bellamila.pl lub robiła tam makijaż permanentny?
DANIIKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:47   #1170
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja tez się nad tym studiem zastanawiałam, próbowałam nawet zadzwonić ale pani nie odbierała telefonu. Wytarły mi się troche końcówki i chciała bym poprawić, poza tym lekko przyciemnić. Lingerystka u której robiłam brwi w zeszłym roku nie pracuje już w zawodzie niestety. Poza tym chciała bym teraz spróbować tą metodą ręczną (piórkową). Moje brwii juz sporo zjasniały wiec mysle ze fajnie mógł by wyglądac efekt narysowanych ciemniejszych włosków na jaśniejszym tle.
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.