Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 12:11   #631
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Można trzymać w pomieszczeniu poniżej bodajże 25 C i tylko przez tydzień u mnie w szafie jest 24 C stopni w poprzedniej części wątku dziewczyny pisały ze im gęstniało jak trzymały w pokojach teraz mi świta szkoda że Cie uczula
Ja wiem o warunkach przechowywania, w łazience mam jakies 21-23st, a do buteleczki przelewam tylko ok. 1/3 jej pojemności, aby nie stało dłużej niż kilka dni poza lodówką

Najwidoczniej któryś ze skniadników wpływa na to gęstnienie w temp. pokojowej.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:40   #632
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczynki szybko!!! Co polecacie do nałożenia po użyciu toniku różano-mlecznego??? Na noc?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:14   #633
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dziewczynki szybko!!! Co polecacie do nałożenia po użyciu toniku różano-mlecznego??? Na noc?
dwufazowy nawilżacz czyli żel hial. zmieszany na dłoni a jakimś olejem. superfajne to
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:34   #634
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja mam 29 stopni w pokoju (niestety klimatyzacji w moim pokoju brak ) no i serum w tych pojemniczkach co się powinno miec pod reka i tak musze w lodowce przechowywac

chociaz zwykle mam 27 stopni, dzisiaj cos tak goraco
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:23   #635
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja mam 29 stopni w pokoju (niestety klimatyzacji w moim pokoju brak ) no i serum w tych pojemniczkach co się powinno miec pod reka i tak musze w lodowce przechowywac

chociaz zwykle mam 27 stopni, dzisiaj cos tak goraco
Przeczytałam Twoją opinię na temat oleju z kocanki i trochę się przeraziłam. Nie chciałabym zaszkodzić sobie zamiast pomóc.Czy jesteś pewna,że to ten olej?Może jakaś przyczyna poza kosmetyczna:
brak filtra,opalanie,hormony,a lkohol,jakieś leki,zwiększony wysiłek fizyczny?
Przepraszam,że tak wypytuje,ale to dla mnie bardzo ważne.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:06   #636
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoją opinię na temat oleju z kocanki i trochę się przeraziłam. Nie chciałabym zaszkodzić sobie zamiast pomóc.Czy jesteś pewna,że to ten olej?Może jakaś przyczyna poza kosmetyczna:
brak filtra,opalanie,hormony,a lkohol,jakieś leki,zwiększony wysiłek fizyczny?
Przepraszam,że tak wypytuje,ale to dla mnie bardzo ważne.

Kochana więc tak;
jak juz mowilam nie mialam naczynek widocznych na nosie, nie mialam takze nigdy zaskorniakow ani wagrow na nosie (wszedzie indziej to u mnie norma tylko nie tam)
po stosowaniu pojawily mi się duże naczynka (mam do tej pory) oraz zaskorniaki i wagry (mam do tej pory), ale jak mowie - moze ostro przecholowalam z tym olejem, możliwe że przedobrzylam - hydrolat z kocanki 2 x 1 plus olej z kocanki 2 x 1

powiem Ci że innych przyczyn nie widze. Nic wiecej na nos nie stosowalam, tylko filtry jak zawsze - one mi nie szkodzily, slonce tez odpada bo sie nie opalam zreszta stosuje filtry

teraz nie wiem co mam radzic na ten nos;/ boje sie cokolwiek dawac, ale naprawde wyglada zle, nabawilam się kompleksu
napewno nie ma co rezygnowac z zakupu, w opini ja sama pisalam, że fajnie wybiela skore - wiec pomaga tylko nie stosuj czesto w duzym stężeniu.


-------

dziewczyny wiem że troche nie w temacie, ale wiem że tutaj są osoby ktore się znaja na rzeczy, nie chce pytac w innym watku bo to nigdy nie wiadomo..

Schodzi mi skora z twarzy. problem z tym że juz od dawna przeszlo 4 dni i łuszczy się bardzo gruba warstwa wiec jest to bardzo widoczne, czesc skory jeszcze nie schodzi ale widac że jest juz martwa. Wygladam okropnie (jeszcze ten nos ), \
przez to siedze w domu od 4 dni, ale wkoncu musze wyjsc, juz sie umowialam na jutro, spotkanie jest dla mnie wazne
co moge poradzic na ta schodzaca skore? Bo wiadomo podkladu nie naloze ani nic
dodam ze stosuje epiduo no i że jest ona dosc podrazniona (nie ma sie co dziwic wkoncu gruba warstwa mi schodzi )
macie jakies rady?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 21:47   #637
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem że troche nie w temacie, ale wiem że tutaj są osoby ktore się znaja na rzeczy, nie chce pytac w innym watku bo to nigdy nie wiadomo..

Schodzi mi skora z twarzy. problem z tym że juz od dawna przeszlo 4 dni i łuszczy się bardzo gruba warstwa wiec jest to bardzo widoczne, czesc skory jeszcze nie schodzi ale widac że jest juz martwa. Wygladam okropnie (jeszcze ten nos ), \
przez to siedze w domu od 4 dni, ale wkoncu musze wyjsc, juz sie umowialam na jutro, spotkanie jest dla mnie wazne
co moge poradzic na ta schodzaca skore? Bo wiadomo podkladu nie naloze ani nic
dodam ze stosuje epiduo no i że jest ona dosc podrazniona (nie ma sie co dziwic wkoncu gruba warstwa mi schodzi )
macie jakies rady?
u mnie przy łuszczącej się skórze sprawdza się jak największa delikatność i mininmalizm kosmetyczny. polecam rano nie myć twarzy tylko przetrzeć hydrolatem, żeby zachować naturalny ochronny płaszcz lipidowy skóry. na to filtr w sporej ilości i troszkę pudru bambusowego dla zmatowienia. i tyle
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 23:49   #638
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

jesli to naskórek martwy jak piszesz to uzyj peelingu enzymatycznego a po nim maske silnie nawilzajacą, regenerującą, ew. nałóż grubszą warstwe kremu nawilżającego(powinno choc trochę pomóc)

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

ni doczytałam -jesli jest bardzo podrazniona to zrezygnuj z peelingu -tylko maski
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 00:42   #639
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dzięki

doszlam do wniosku że jednak jestem podrazniona - peeling nie dla mnie, myslalam że do wieczora mi minie podraznienie - no ale nie minelo

potraktuję ją jednak łagodnie, jak najłagodniej mogę, sproboje z tym samym hydrolatem rano i tak nie bede miala czego zmywac bo epiduo poszedl w kąt
kryniaola - o jakich maskach mowisz? takich co się sciaga z twarzy czy takich do zmywania?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 13:48   #640
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy hydrolat oczarowy wysusza? czy raczej powinien nawilżać?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 17:07   #641
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
czy hydrolat oczarowy wysusza? czy raczej powinien nawilżać?
A tak konkretniej? Jeśli zostawisz go do wyschnięcia, to jak każda "woda" wysuszy. Nie bardzo rozumiem, o co pytasz, jeśli o właściwości oczarowego, to tabelka jest na BU, link był już podawany kilka razy:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 22:56   #642
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

przecieram twarz jak tonikiem w ciągu dnia, i mam troche przesuszoną i sie zastanawiłam czy to moze byc hydrolat
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:32   #643
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
przecieram twarz jak tonikiem w ciągu dnia, i mam troche przesuszoną i sie zastanawiłam czy to moze byc hydrolat
I zostawiasz do wyschnięcia? Czy nakładasz coś jeszcze?
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:33   #644
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny,zamówiłam sobie dwa olejki myjące pomarańczowe z BU.i mam pytanie dot. przechowywania.pierwszy olejek starczył mi na ok 3 miesiące.jako że teraz zamówiłam dwa to jeden zrobię,a nie wiem co z drugim. patrzyłam na stronie na warunki przechowywania i jest tam napisane 6msc z takim haczykiem czyli od daty wykonania.to znaczy,że mogę nierozrobiony olejek z emulgatorem schowac do lodówki albo jakiejś ciemnej półki,czy lepiej jest go już rozrobić i wtedy schować?boję się,żeby zaden nie stracił daty ważności.
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:49   #645
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
dziewczyny,zamówiłam sobie dwa olejki myjące pomarańczowe z BU.i mam pytanie dot. przechowywania.pierwszy olejek starczył mi na ok 3 miesiące.jako że teraz zamówiłam dwa to jeden zrobię,a nie wiem co z drugim. patrzyłam na stronie na warunki przechowywania i jest tam napisane 6msc z takim haczykiem czyli od daty wykonania.to znaczy,że mogę nierozrobiony olejek z emulgatorem schowac do lodówki albo jakiejś ciemnej półki,czy lepiej jest go już rozrobić i wtedy schować?boję się,żeby zaden nie stracił daty ważności.
nie mieszaj obu, jeden zostaw w postaci nie wymieszanej i schowaj w ciemnym chłodnym miejscu sama zwykle kupuję po 2 sztuki i jedna ląduje w szafce do czasu gdy nie zużyję pierwszej.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:55   #646
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
I zostawiasz do wyschnięcia? Czy nakładasz coś jeszcze?
zostawiam do wyschnięcia, ale czasem nakładam cienką warstwę humektanu
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 15:25   #647
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
zostawiam do wyschnięcia, ale czasem nakładam cienką warstwę humektanu
nie zostawiaj do wyschnięcia, tylko osusz skórę chusteczką hig. wtedy nie powinno Cię ściągać
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:21   #648
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

o moj boze !!!
ten sklep mnie poprostu pozarl !!!
juz jestem uzalezniona hehe musze zamowic swoja pierwsza paczke
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:36   #649
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny jak uważacie, mogę sobie za każdym razem kupować inny hydrolat, czy powinnam używać jednego kilka miesięcy żeby był efekt?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 15:28   #650
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak uważacie, mogę sobie za każdym razem kupować inny hydrolat, czy powinnam używać jednego kilka miesięcy żeby był efekt?
wydaje mi się, że śmiało można zmieniac hydrolaty i nie trzeba stosowac wciąż tego samego. w końcu hydrolaty to nie substancje aktywne jak np. wit.C czy A, na których efekty trzeba poczekac. hydrolaty w zasadzie tylko odświeżają, zapewniają odpowiednie pH itp. czyli działają podobnie jak tonik więc spektakularnych efektów raczej bym się po nich nie spodziewała mimo, że bardzo lubię hydrolaty

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
o moj boze !!!
ten sklep mnie poprostu pozarl !!!
juz jestem uzalezniona hehe musze zamowic swoja pierwsza paczke
hehe skąd ja to znam w zeszłym tyg. dostałam paczkę a już mam listę na kolejne zamówienie tylko mój portfel protestuje i przywołuje zdrowy rozsądek. mam już niezłe zapasy i trzeba je zużywac zanim się zamówi następne cudeńka
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:24   #651
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że śmiało można zmieniac hydrolaty i nie trzeba stosowac wciąż tego samego. w końcu hydrolaty to nie substancje aktywne jak np. wit.C czy A, na których efekty trzeba poczekac. hydrolaty w zasadzie tylko odświeżają, zapewniają odpowiednie pH itp. czyli działają podobnie jak tonik więc spektakularnych efektów raczej bym się po nich nie spodziewała mimo, że bardzo lubię hydrolaty[COLOR="Silver"]
A ja właśnie miałam nadzieję na efekty spektakularne, bo wiele dziewczyn zachwyca się np cudownym działaniem kocanki. Dla mnie owszem, bardzo fajna woda, ale nie zauważyłam właśnie jakiegoś spektakularnego efektu więc stąd moje pytanie, czy nie byłoby lepiej gdybym go poużywała dłużej..?
Jak dotąd kupuję sobie za każdym razem inny hydrolat, i to te mniejsze 130ml.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:06   #652
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja właśnie miałam nadzieję na efekty spektakularne, bo wiele dziewczyn zachwyca się np cudownym działaniem kocanki. Dla mnie owszem, bardzo fajna woda, ale nie zauważyłam właśnie jakiegoś spektakularnego efektu więc stąd moje pytanie, czy nie byłoby lepiej gdybym go poużywała dłużej..?
Jak dotąd kupuję sobie za każdym razem inny hydrolat, i to te mniejsze 130ml.
hmm... coś mi tu siłą sugestii chyba trochę pachnie z tymi spektakularnymi efektami jedno jest pewne - nie zaszkodzi Ci, jeśli poużywasz hydrolatu dłużej i sama się przekonasz co do efektów może akurat będą spektakularne??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:18   #653
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

na mnie swietnie dziala hydrolat z rozy dam., po prostu jest boski! Buzia jak u niemowlaka, gladka, lekko zliftingowana, nawilzona, taka rozpromieniona! Niedoskonalosci szybciej sie wysuszaja i goja. Bajka.
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:27   #654
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
na mnie swietnie dziala hydrolat z rozy dam., po prostu jest boski! Buzia jak u niemowlaka, gladka, lekko zliftingowana, nawilzona, taka rozpromieniona! Niedoskonalosci szybciej sie wysuszaja i goja. Bajka.
moim faworytem jest hydrolat miętowy. rano przecieram nim twarz, fantastycznie odświeża, chłodzi, wygładza. przestałam myc rano twarz, tylko ten hydrolat, potem filtr i troszkę pudru bambusowego z jedwabiem. mniej mi się przetłuszcza skóra odkąd przestałam ją myc rano
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:32   #655
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
na mnie swietnie dziala hydrolat z rozy dam., po prostu jest boski! Buzia jak u niemowlaka, gladka, lekko zliftingowana, nawilzona, taka rozpromieniona! Niedoskonalosci szybciej sie wysuszaja i goja. Bajka.
mam tak samo i nawilża , ale dużo nakładam , bo upajam się zapachem
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:12   #656
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy komukolwiek mleczko jedwabne do włosów pomogło?

Ja właśnie wykańczam opakowanie i raczej więcej nie zamówię - używałam rozcieńczone z hydrolatem różanym i dodatkiem gliceryny i przynajmniej ułatwiało mi rano rozczesanie włosów, bez szarpania (mam kręcone) ale to raczej mało jak na tą cenę.

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dla mnie tez tragedia wlosy mam po nim jak szczecina, mija jak umyje glowe!
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja tez juz koncze opakowanie - i niestety rowniez nie zauwazylam wiekszych efektow. Tak jak piszesz- jak na te cene to troche malo. Nie zamowie raczej wiecej
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dla mnie też nic specjalnego. Efekt prawie żaden. Lepsze efekty zauważałam po serum robionym z kreatyny i jedwabiu z mazideł, a kosztowało grosze.

dla mnie do włosów też baaardzo średnie, efekt żaden, jakieś matowe i plączące się - zdecydowanie lepszy jest psikacz z keratyną z mazideł

natomiast ...

- to mleczko jest super jako spray nawilżający do skóry szybko się wchłania i fajnie nawilża, i nawet daje glow ( ociupinka błyszczących drobinek z jedwabiu daje się nawet zauważyć w słońcu )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 16:21   #657
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny, moze i glupie pytanie ale wole sie was upewnic :P
jesli zmieszam ze soba kilka olejow... tylko olejow... to ile taka mieszanka moze stac? tez 2 tyg? czy tyle ile oleje maja waznosci? bardzo prosze o pomoc bo jade na wakacje i najchetniej bym sobie zrobila jeden olejek!!!
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:55   #658
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, co możecie polecić jako dobry nawilżacz przeciwzmarszczkowy (najlepiej na dzień)? Moja pilęgnacja ostatnio wygląda tak: myję twarz olejkiem z wanilią, przecieram hydrolatem z kocanki i kładę humektan. Wieczorem zamiast humektanu idzie Akneroxid na bolące gule i takie inne niechciane zjawiska, a pod oczy krem przeciwzmarszczkowy dla początkujących.
Niestety mam wrażenie, że humektan nie nawilża jakoś super, a po kremie przeciwzm. mam chyba bardziej widoczne zmarszczki . Mam sporo suchych skórek (głównie policzki, wokół nosa i ust). Wogóle po umyciu mam wrażenie, że skóra mi się... roluje i to niekoniecznie po posmarowaniu humektanem . Tylko nie polecajcie serum lemon i z amlą.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:30   #659
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, moze i glupie pytanie ale wole sie was upewnic :P
jesli zmieszam ze soba kilka olejow... tylko olejow... to ile taka mieszanka moze stac? tez 2 tyg? czy tyle ile oleje maja waznosci? bardzo prosze o pomoc bo jade na wakacje i najchetniej bym sobie zrobila jeden olejek!!!
W tym przypadku datę przydatności określa data ważności olejów.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:37   #660
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, moze i glupie pytanie ale wole sie was upewnic :P
jesli zmieszam ze soba kilka olejow... tylko olejow... to ile taka mieszanka moze stac? tez 2 tyg? czy tyle ile oleje maja waznosci? bardzo prosze o pomoc bo jade na wakacje i najchetniej bym sobie zrobila jeden olejek!!!
Matte - Niezamienna już odpowiedziała na Twoje pytanie, a ja tylko dodam, że czasem wręcz zalecane jest łączenie olejów podatnych na szybsze psucie z innymi olejami (np. jojobą) właśnie dla przedłużenia ich przydatności.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.