metaomrfoza - styl alternatywny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 16:20   #1
madzikka
Raczkowanie
 
Avatar madzikka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144

metaomrfoza - styl alternatywny


Witam

Mam 19 lat i ogromna ochotę zmienić cos w swoim stylu. Dotychczas nosilam standarodwo rurki,sweterki, jakąs kolorową chustę, ( ostatnio mam szał na panterke!) ...generalnie wie wyrozniam sie z tlumu. Chcialabym zaczac czesciej nosci spodnice - zauwazylam ze dobrze mi w fasonie"bombka" . Bardzo podoba mi sie taki alternatywny look, koszule, jakies dodatki ale nie wiem jak to ze soba laczyc. Dodam ze jestem nisk a(160cm)i mam dosc masywne nogi w tyl lydki wiec leginsy odpadaja bo wygladam w nich bardzo zle. przesylam zdjecie mojej buzi( aktualne) i figury ( teraz jestem troche szczuplejsza)

dzieki i licze na konkrety !
madzikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:21   #2
Patrick Wolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lasy, góry.
Wiadomości: 82
Dot.: metaomrfoza - styl alternatywny

Jeśli masz masywne łydki to odpadają buty z paskiem na kostce, kozaki na szpilce, ogólnie, buty za kostkę do spódnicy, sukienki i tym podobnych. Takie buty nie dość, że skrócą Ci nogi to jeszcze obetną łydkę w połowie i będzie ona sprawiała optycznie wrażenie jeszcze grubszej. A odnośnie obcasów to radzę wybierać koturn, czy jakiś większy obcas. Koturn, nie dość, że modny, to wygodny. A szpilki... Wiem po sobie, że gdy ma się masywne łydki wygląda się w nich co najmniej karykaturalnie To tyle. Ogólnie lubuję się w butach, dlatego tylko o nich Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
__________________
"A nic nie jest tak jałowe i pozbawione życia, nic nie jest tak bezczelnie kłamliwe i destruktywne jak mdłe uśmiechy z plakatów i bezmyślne zadowolenie tygodników, które zapewniają nas, że jesteśmy bezgranicznie szczęśliwi."


Wiatr na drutach - westchnienie dzikiej elektryczności.
Patrick Wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:47   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: metaomrfoza - styl alternatywny

Dokładnie - zrezygnuj ze wszsytkich butów za kostkę, bo skracają one optycznie nogi.
Poza tym masz może jakieś zdjęcie w spódnicy? Bo ciężko mi ocenić co by Ci pasowało, w takim sportowym stylu jak na załączonym zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.