Proszę O Pomoc!!!! :-( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 20:44   #31
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Naprawde fajne te fotki, zapuszczam włosy, zrobie pazurki i ufarbuje się na czekoladę. Fajny pomysł?
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:58   #32
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Unhappy Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

A na fotkach są bardzo odważne kreski ponieważ mam duże oczy zawsze bałam się ich robić bo nie chce wyglądać fatalnie ale jutro się tak pomaluje, a co mi tam może będzie to fajnie wyglądać dziękuję , czekam na dalsze propozycje
Ps. Co myślicie o tym żeby ufarbować się na tą czekoladkę ? teraz mam włosy do ramion i blond pasemka, a włoski są dosyć mocno ścieniowane, postaram się dołączyć aktualną fotkę tylko jak to zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060224_082818.jpg (11,9 KB, 45 załadowań)
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 22:06   #33
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Cytat:
Napisane przez anetkadg
Naprawde fajne te fotki, zapuszczam włosy, zrobie pazurki i ufarbuje się na czekoladę. Fajny pomysł?
Wlasnie ci mialam pisac,ze moglabys ciut zapuscic wloski...
good pomysl a pazurki zrobisz tzn?? tipsy?? blagam tylko nie tipsy!!!<cierpie na uprzedzenie do nich> za to niesamowicie mi sie podoba klasyczny french manicure sama bym sobie zrobila u profesjonalistki, gdybym nie cierpiala na beznadziejne łamliwe pzanokcie... Takze, jak masz ładne pazurki to doradzam french!!!!
wygląda bardzo elegancko i przyciąga uwagę...
A włoski jak najabrdziej czekolada!! tylko ja bym zrobiła z jakimis refleksami..nie taki jednostajny kolorek..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:10   #34
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Nie Tipsy Pazurki to znaczy inaczej pewien sposób cieniowania coś jak na zdjęciu które wstawiłam wyżej paznokcie mam naturalnie ładne bo są bardzo mocne i mają kwadratowy kształt jakoś od zawsze maja taki fajny kształt, tipsy zrobiłam raz w życiu na studniówkę ale bardzo mi się płytka zniszczyła i teraz jestem wrogiem tipsów.
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:29   #35
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

wiec...czkeoladka...hmmm. ..jak najbardziej a Ty to istna Ricci wrzucam pare moich porpozycji mam nadzieje ze choc troszke pomoga



pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:33   #36
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

i dalej
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:37   #37
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 16:40   #38
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

:d
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:44   #39
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

swoja droga sliczne zdobienia pazurkow znajdziesz na forum paznokcie. Dziewczyny wyprawiaja tam istne cuuuda a kolor włoskow moze cos takiego jak w zalaczniku lub ciutke ciemnijeszy?? aaa... i pokazac makijazyk z kreseczka prosze!!
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 17:48   #40
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Jesteś naprawdę ładna...chciałabym Ci cos podbowiedzieć...ale dziewczyny już wszystko napisały heh. Ja jestem zwolenniczką mocnego makijażu, a w szczególności mocnego podkreślenia dolnej powieki, więc czekam na zdjecie
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:58   #41
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Nio dobrze dziewczynki, ja jutro zrobię fotki z tymi kreskami to same ocenicie ale ja nie jestem co do niej przekonana. Ale jak ma być metamorfoza to ma być : wkońcu sama chciałam. Tylko jaki kolorek proponujecie, czarną kredką? mam bladą cere czy to dobrze będzie wyglądać?

Ps. Zrobiłam sobie tą czekoladke na głowie. mam takie delikatne świetlne refleksy. Same ocencie jak jest lepiej. Pozdrowionka. Jesteście kochane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060224_082818.jpg (11,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060410_210133.jpg (28,9 KB, 31 załadowań)
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 09:18   #42
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Oto moje oczęta, pomalowane, z z kreskami
Napiszcie co robię źle?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060413_101859.jpg (29,0 KB, 47 załadowań)
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:32   #43
maria21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Z całą pewnością ładniej w makijażu niz bez. Kilka wskazówek: cień którego używasz nałóż równomiernie, niech będzie pokryta nim cała powieka a najlepiej jeśli użyłabyś więcej niż jednego cieniu - o ton ciemniejszego lub kolorów które do siebie będą pasowały. Ja proponowałabym lekki róż w kącikach oczu - bliżej noska - a przy zewnętrznych kątach ciemny bordo. Całość podkreślić kredką - cieniutka kreseczka od kąta oka rozszerzająca się lekko podchodząca do góry (grubiej). dolna kreska cieniutka i tylko w kącikach zewnętrznych. Całość zachowuje naturalny wygląd oka - oczko staje się sexy. Rzęsy mocno wytuszowane najlepiej jakimś pogrubiającym tuszem. Sugeruje kupowanie oryginalnych kosmetyków a przynajmniej tuszu i kilku fajnych podstawowych cieni. Cieni ani tuszu nie kupuj tanich, zwykłych. A jeśli je masz a potem spróbujesz czegoś droższego, oryginalnego to zrozumiesz za co się płaci życzę powodzenia
ps. spróbuję zaraz wkleić kilka fotek makijażu oka.
maria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 16:41   #44
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

moze grzywka po skosie? bardzo praktyczna i ladna jak sie zwiaze (wiem co mowie, bo z prosta sa czesto problemy przy wiazaniu wlosow, jest czesto nieladna, zalezy co komu pasuje) i nie przeszarzuj z kolorem wlosow najlepiej eksperymentuj ze zmywalnymi narazie.
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:36   #45
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

dziękuję za porady. Postaram się stosować do zaleceń
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:41   #46
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Mam jeszcze jedno pytanko, jakie kosmetyki polecacie?
Które by się dla mnie nadawały ? Mam bardzo suchą skórę, która bardzo się łuszczy. Jeżeli chodzi o kolorówkę to kosmetyki mam w kolorach beżu i różu, używam pudrów brązujących w kulkach, różu do policzków, mam różową konturówkę do ust którą obrysowywuję górną wargę i błyszczyki przeważnie transparentne róże i beże, jeden odcień szampana
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 21:35   #47
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Smile Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

No to może jesli chodzi o suchą cerę i kosmetyki to ja coś pomogę bo mam chyba najbardziej sucha i łuszczącą się jak się da, a do tego wrażliwą
Zatem : nie wiem czy ci chodzi o kos. pielegnacyjne czy o kolorówke wiec sie wypowiem na temat wszystkiego

No to tak :
Moim zdaniem (chociaż już to pewnie wiesz) powinnaś stosować głęboko nailżający krem (polecam - tańsze Iwostin, Physiogel - dobre, nawet w miare sie na mojej skórze sprawdzają, z droższych to Avene, La Roche Posay)

Żele do mycia twarzy ja preferuję tylko La Roche Posay więc tutaj za bardzo się nie moge wypowiedziec. Ale na pewno musisz go używać...

Mleczka, toniki itd. też z La Roche lubię. Ale polecam także o połowę tańsze mleczko Physiogel (do kompletu z kremikiem :d). Radzę dobrać dobre nawilżające, mleczko i tonik - one dobrze uspokajają cerę po żelu do mycia twarzy.

Polecam też jakiś peeling (enzymatyczny np) raz na dwa tyg. - złuszczy suchy naskórek. Wybierz jakiś bardzo delikatny. W ty miejscu chyba lepiej odwołaj się do KWC, bo ja z peelingami mam specyficzne przygody (rzadnego jeszcze nie użyłam więcej niż 4 razy - np. na początku był świetny i miałam po nim "pupcie niemowlaka" potem tez , az nagle za któryms użyciem tarka do warzyw - taki urok mojej cery)

Wybierz sobie jakiś dobry preparacik do demakijażu - ja polecam Nivea (jedyne do twarzy co mi w maire pasuje, ale używam rzdako bo w wiekszości mleczka toniki itp radza sobie z moim makijażem)

Ja polecam też zakup wody teramlnej (np. Iwostin) przydatne.


Jeśli chodzi o kolorówkę to moje zdanie jest takie :

Przyda ci się odpowiedni podkład: jakiś leciutki, nie musi tworzyć tapety ja polecam Colour Adapt MF - mnie nie wysuszył - ale czytałam, że niektórych tak, więc po prostu przejrzyj recenzje np. na KWC. Wiele dobrego mówi się o Rimmel Recover - nawet mnie w nomalnych warunkach nie uczula (ostatnio znudził mi sie efekt rozświetlenia wiec go odstwiłam, ale tobie mógłby sie przydac- ładnie rozświetla cerę, sprawi, ze wyda się ciekawsza mniej zszarzała, jest niedrogi, nie podkreśla suchych skórek)

Polecam też dobry korektor. Fajnym wyjściem mógłby okazać się Dermacol, ale do niego potrzeba wiele wprawy, cierpliwości i pomysłowości - także jeśli nie chcesz się denerwować to narazie sobie daruj. Zamiast tego znajdź jakiś fajny w płynie, najlepiej uniwersalny beżowy, w kolorze, albo o ton jaśniejszy od podkładu.

Brązy, róże myślę, że się nadaja jesli chodzi o kolorówke. Myślę, że możesz poeksperymentować - kup sobie np paletkę RR i pokombinuj - na pewno znajdziesz żywe kolorki dla siebie.

Jesli chodzi o konturówke to mam nadzieje ze nie jest ona ciemniejsza od koloru błyszczyka czy pomadki.

Wybierz sobie jakiś fajny tusz do rzęs, tak aby oko wydawało się bardziej wyraziste. Do tego podkręć rzęsy zalotką. Polecam tusz MF 2o00kcl - myślę, że ten klasyk może się okazać dobrym rozwiązaniem.


Myślę, że powinnaś sprawić aby oko było bardziej wyraziste, ta kreseczka taka nikła była. Ogólnie wygląd to sprawa plastyczna - i da się go łatwo wykreować - a ty nie masz wiele do zmieniania - za to wiele atutów do podkreślenia.

Dzisiaj już jest późno, a ja chciałabym się wyspać, ale jutro postaram się zamieścić kilka ładnych makijaży, dam ci linki do moich ulubionych wątków tutaj - moim zdaniem odpowiednich dla ciebie i w ogóle postaram sie dopisac kilka fajnych rzeczy.

Może wiele nie pomogłam, ale sie starałam - spisaca troche jestem więc ...

Buziaczki
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2006-04-14 o 22:22
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:15   #48
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Talking Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Dziewczyny, poniżej zamieszczam zdjęcia przed metamofrozą i po. Proszę o komentarze, może jeszcze robie jakieś błedy, może powinnam jeszcze coś poprawić. Piszcie kochane wizażystki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (48,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080.jpg (48,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060224_082818.jpg (11,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie_060416_125953.jpg (28,0 KB, 46 załadowań)
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:26   #49
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Na ostatnim zdjęciu bardzo ładnie wyglądasz. Moim zdaniem jeszcze powinnaś włosy bardziej napuszyć, wystrzępić i unieść do góry, aby optycznie było ich więcej, albo żel albo pianka do włosów. Poza tym uśmiechnij się
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 12:37   #50
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

ok, czekam też na inne opinie

Ps. To właśnie na ostatnim zdjęciu jestm po metamorfozie a te wcześniejsze to zrobione są przed zmianą. Pozdrawiam
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:45   #51
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

No super ! Gratulacje
Nie wiem czy to takie zdjęcie, ale jeśli to pomarańczowe to cień do powiek to ja bym go nałożyla mniej na dolną powiekę. Na górnej też bym chyba mniej nałożyła i roztarła to wszystko z jakimś jasnym opalizującym cieniem. Może też właśnie coś perłowego pod łuk brwiowy ? (no chyba że już masz a ja jestem ślepok i nie widzę )
Wydaje mi się, że troszeczke przesadziłaś z kolorami, ale ogólnie WRAŻENIE BARDZO POZYTYWNE, BARDZO ŁADNIE CI W MAKIJAŻU I FRYZURKA TEŻ JEST ŚLICZNA -----> TAK TRZYMAĆ
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:52   #52
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Proszę O Pomoc!!!! :-(

Ja nie uwazam zbeys przesadzila z kolorami. Mysle, ze zrobilas duzo w kwestii swojej zmiany, ale zastanawiają mnie brwi, czyzby byly ciensze? Wolalam tamte, bo bylo Ci w nich duzo lepiej. Co do koloru cienia - wybralas cien, ktory podkresla podkrazone oczka i nalozony w nadmiarze na dolna powieke moze sprawiac wrazenie zmeczonych oczu - przekrwionych od zbyt dlugiego nocnego serfowania na wizazu. Sprobuj pokombinowac z brazami, jakimis odcieniami mocniejszymi. Mysle, ze w tym kolorze cieni, ktory masz na zdjeciu nie wygladasz zbyt korzystnie. Nie myslalas o tym aby zrobci sobie grzywke prosta? Masz - podobnie jak ja dosyc wysokie czolo. Wizualizuje sobie Twoja twarz w niej i mysle, ze wygladalabys w niej korzystnie. Czekam na kolejna wiec metamorfoze i Twoje zdjecie.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.