Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 18:50   #91
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, skład ma calkiem całkiem, ale jesień się zbliża i coś treściwszego by się przydało.
Dokładnie na lato to ten krem może być, ale w sumie już po lecie

Cytat:
Napisane przez CocaineEssence Pokaż wiadomość
Sicilia, do czego używasz oleju rycynowego?
Do rzęs i brwi - mam szczoteczkę czystą, taką jak od tuszu (można kupić w MAC, ja dostałam przy okazji zakupów od miłej pani ekspedientki, mają takie szczoteczki jako jednorazowe do wypróbowywania tuszu). Maziam tą szczoteczką umoczoną w olejku rzęsy i brwi wieczorem (jak nie zapomnę). Poza tym używam na końcówki włosów przed myciem nie za często, raz albo dwa razy w tygodniu (wieczorem wcieram w końcówki, wiążę w kok, a rano myję normalnie włosy).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:58   #92
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Sicilia, masz cudny, przemyślany zbiór i wszystkiego jest tyle i trzeba. No i po twoich wypowiedziach wnioskuję, że na składach trochę się znasz, co podziwiam
Jak się sprawuje szampon BD?
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:32   #93
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Sicilia, masz cudny, przemyślany zbiór i wszystkiego jest tyle i trzeba. No i po twoich wypowiedziach wnioskuję, że na składach trochę się znasz, co podziwiam
Jak się sprawuje szampon BD?
Dzięki saks Dojście do tego zbioru zajęło mi ponad rok, który spędziłam na czytaniu m.in. wizażu
W internecie jest sporo sprzecznych opinii na temat szkodliwych składników (koncerny kosmetyczne nie śpią), ale można wyrobić sobie obiektywny pogląd. Wymaga to jednak sporo czasu i cierpliwości. Na początku wcale nie było łatwo, bo myślałam, że nie ma na rynku kosmetyków np. bez parabenów i w ogóle nie będzie się czym smarować. Zaczęłam od eliminacji kosmetyków z parabenami. Potem okazało się, że są jeszcze inne paskudztwa, i tak po nitce do kłębka. Nie jestem chemikiem i nigdy nie starałam sie nauczyć tych wszystkich składników, ale z czasem rozpoznaję te, których unikam. Poza tym korzystam z różnych ściągawek. Mogę polecić świetne darmowe aplikacje na iPhone (wcześniej zapisywałam wszystko w podręcznym notesiku, który wyciągałam przy każdych zakupach, co było dość kłopotliwe i ciągle coś nowego dopisywałam).
Szampon BD jest rewelacyjny. Na początku miałam wrażenie, że piana jakaś nie taka, ale szybko się przyzwyczaiłam. Nie mam po nim żadnych podrażnień skóry głowy, włosy są miękkie (oczywiście zawsze używam odżywki). Co jakiś czas zmieniam na inny (żeby nie było nudno), ale chętnie do niego wracam. No i cena 3 zł jest po prostu powalająca
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:40   #94
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Sicilia gdzie można kupić ten balsam do ust Dr Lipp?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:50   #95
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Zakochałam się w kosmetykach John Masters Organics Szampon w czarnej butelce jest z wiesiołkiem, pachnie ziołowo i ma świetny skład.
Kupiłam przez internet za 70zł.
Rzeczywiście skład cudowny ale ze względu na cene raczej sie nie skusze...
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:48   #96
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Sicilia gdzie można kupić ten balsam do ust Dr Lipp?
Ach, Dr Lipp to w ogóle osobna historia Już jakiś czas temu natknęłam się na niego w prasie, że taki organiczny, wręcz kultowy dla brytyjskich wizażystów, itp. Znalazłam jedno miejsce, gdzie można go dostać: sklep horn and more na Koszykowej 1 w Warszawie. Sklep słynie z oryginalnej biżuterii, drogiej bielizny i ekskluzywnych zabawek... bynajmniej nie dla dzieci Tak sobie pomyślałam, co też oni z tym balsamem do ust tam robią... Weszłam do sklepu, a tam koleżanka Szczuka wybiera świece zapachowe do domu. Obsługiwało ją dwóch jegomości wyglądem przypominających duet Viktor & Rolf Byłam w tym sklepie pierwszy raz i tak się zaaferowałam całym asortymentem, że nie zauważyłam w ogóle balsamu do ust, po który przyszłam. Z pomocą przyszedł Viktor i wskazał mi balsam pół metra od miejsca, w którym stałam Opowiedział, że to pierwotnie była maść do brodawek sutkowych dla karmiących matek, ale angielscy makeup-owcy używają tego jako błyszczyk do ust, bazę do powiek pod smoky eyes, balsam do skórek wokół paznokci, balsam na suche pięty, itp. Z tego wszystkiego nie spojrzałam na skład i od razu się zdecydowałam na zakup. Viktor zaprosił mnie do lady i zapakował Dr Lipp w czarne pudełeczko przewiązane różową tasiemką. W międzyczasie rzuciłam okiem na przedmioty za szklaną ladą, gdzie między dużymi naszyjnikami i kolczykami o dziwnych kształtach leżał intrygujący gadżecik o wcale nieoczywistym kształcie, który mógłby chyba konkurować z różowym króliczkiem z Sex in the City (fanki serialu wiedzą).
Gdy już wyszłam ze sklepu, otworzyłam pudełeczko, żeby przeczytać skład, a tu jeden składnik na liście: med grade lanolin. To sobie pomyślałam, ale ze mnie gamoń, dałam 45 zł za tubkę lanoliny. Lekko zdegustowana postanowiłam poszukać w internecie, czy ta lanolina medyczna jest coś warta. Okazało się, że tak. Med grade to ultra czysta lanolina, którą niemowlak może nawet zjeść i nic mu nie będzie. Nie ma to nic wspólnego z popularną lanoliną, której proces pozyskiwania może powodować, że będzie ona zanieczyszczona. Tubka jest warta swojej ceny, a na ustach błyszczy się jak najlepszy Dior (odcień całkowicie przezroczysty, przy większej ilości można osiągnąć efekt wilgotnych ponętnych ust).
PS. To była jak na razie moja jedyna wizyta w horn and more. Błyszczyk się jeszcze nie kończy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:02
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:47   #97
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

moje drogie! widziałam u niektórych z was masełko do ust z the body shop.
zeszłej zimy moja koleżanka miała takie i zapach był wręcz obłędny

nabrałam na nie wielkiej ochoty, ale zdążyłam się zorientować (m.in. na wizażu) że to w miarę drogi sklep. i tu moje pytanie: ile kosztuje to masełko? pytałam się na wątku kosmetyków body shop, ale tam chyba mało kto bywa..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 08:58   #98
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Chyba cos kolo 30 zl. Tak mi cos swita, ale nie dam glowy.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:52   #99
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Chyba cos kolo 30 zl. Tak mi cos swita, ale nie dam glowy.
dziękuję
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:07   #100
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza aktualizacja obejmuje:
- maskę do włosów Yes To Carrots
- szampon do częstego używania Toni&Guy
- dezodorant antyperspirant Yves Rocher
- masło do ciała Yes To Tomatoes

Niestety zdjęcia póki co nie mogę zamieścić, bo pożyczyłam koledze kabel :/
O jak będziesz mogła to koniecznie wstaw zdj i napisz coś proszę o masce do włosów i maśle do ciała Yes To ... Ja mam z tej firmy tylko pomadki ochronne i jestem ciekawa innych kosmetyków.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:04   #101
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
moje drogie! widziałam u niektórych z was masełko do ust z the body shop.
zeszłej zimy moja koleżanka miała takie i zapach był wręcz obłędny

nabrałam na nie wielkiej ochoty, ale zdążyłam się zorientować (m.in. na wizażu) że to w miarę drogi sklep. i tu moje pytanie: ile kosztuje to masełko? pytałam się na wątku kosmetyków body shop, ale tam chyba mało kto bywa..
Ja je kupiłam za 25 złotych, ale raczej nie polecam, żadnych właściwości pielęgnacyjnych, drogie jest i ten zapach (mam grejpfruta) po jakimś czasie zaczął sprawiać, że myślałam, że zaraz zwymiotuję : > ale dla każdego coś innego ;d


// postaram się dzisiaj zrobić aktualizację.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 14:26   #102
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dzięki saks Dojście do tego zbioru zajęło mi ponad rok, który spędziłam na czytaniu m.in. wizażu
W internecie jest sporo sprzecznych opinii na temat szkodliwych składników (koncerny kosmetyczne nie śpią), ale można wyrobić sobie obiektywny pogląd. Wymaga to jednak sporo czasu i cierpliwości. Na początku wcale nie było łatwo, bo myślałam, że nie ma na rynku kosmetyków np. bez parabenów i w ogóle nie będzie się czym smarować. Zaczęłam od eliminacji kosmetyków z parabenami. Potem okazało się, że są jeszcze inne paskudztwa, i tak po nitce do kłębka. Nie jestem chemikiem i nigdy nie starałam sie nauczyć tych wszystkich składników, ale z czasem rozpoznaję te, których unikam. Poza tym korzystam z różnych ściągawek. Mogę polecić świetne darmowe aplikacje na iPhone (wcześniej zapisywałam wszystko w podręcznym notesiku, który wyciągałam przy każdych zakupach, co było dość kłopotliwe i ciągle coś nowego dopisywałam).
Szampon BD jest rewelacyjny. Na początku miałam wrażenie, że piana jakaś nie taka, ale szybko się przyzwyczaiłam. Nie mam po nim żadnych podrażnień skóry głowy, włosy są miękkie (oczywiście zawsze używam odżywki). Co jakiś czas zmieniam na inny (żeby nie było nudno), ale chętnie do niego wracam. No i cena 3 zł jest po prostu powalająca
Dzięki za odpowiedź. Jak skończę Barwę brzozową, to na pewno kupię BD
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:48   #103
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Ja je kupiłam za 25 złotych, ale raczej nie polecam, żadnych właściwości pielęgnacyjnych, drogie jest i ten zapach (mam grejpfruta) po jakimś czasie zaczął sprawiać, że myślałam, że zaraz zwymiotuję : > ale dla każdego coś innego ;d
dziękuję ci za radę co mnie głównie odstrasza to cena. i chyba się jednak na nie nie zdecyduje
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 19:18   #104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Aktualizacja sierpniowa

1. szampon oczyszczający - Avon
2. żel - Palmolive
3. peeling - Avon
4. krem do rąk - Avon
5. serum migdałowe - BU
6. emulsja Anew - Avon
7. odżywka Nail Sealer - Essence


EDYCJA 6.12 - zużyte i oddane kosmetyki wykreślam ze zdjęć, a że musiałam załadować zdjęcia ponownie, to teraz widzicie czego obecnie juz nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20 aktualizacja sierpień.jpg (67,6 KB, 53 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-12-06 o 16:05
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:34   #105
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Olejek arganowy kupiałam TU. Widzę, że aktualnie nie ma, ale pewnie za jakiś czas się pojawi. Słyszałam, że na rynku są podróbki, więc trzeba uważać. Oryginalny może być tylko z Maroka, więc tunezyjskie argan oils za 2$ to zwykła oliwa z oliwek (słyszałam o takich). Trzymam go w lodówce i wyciągam w razie potrzeby. Stosuję do ciała, ale nie sam, tylko mieszam z balsamem (aktualnie z babydream fur mama). Jest tłusty i trzeba odczekać zanim się założy ubranie, dlatego używam raz w tygodniu w weekend, kiedy mam więcej czasu. Nie wiem, czy to zasługa tego oleju, czy innych moich mazideł, ale od pewnego czasu zaobserwowałam, że mam gładkie łokcie (żadnej "żółwiej" skórki). Zapach raczej neutralny, nie zniechęca, ani nie powala aromatem. Na twarz nie stosowałam, bo boję się, że mnie zapcha. Wystarczy mi efekt ujędrniający ciało
Dzięki
Co prawda mam nadzieję, że siostra przywiezie mi oryginał prosto z Maroka, ale zawsze warto wiedzieć, gdzie można kupić sprawdzony.
Myślałam o nim bardziej pod kątem włosów, ale skoro mówisz, że do ciała też jest super, to pewnie i tak spróbuję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:59   #106
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aktualizacja sierpniowa

1. szampon oczyszczający - Avon
2. żel - Palmolive
3. peeling - Avon
4. krem do rąk - Avon
5. serum migdałowe - BU
6. emulsja Anew - Avon
7. odżywka Nail Sealer - Essence
Czy mogłabym prosić o parę słów na temat serum migdałowego? Konsystencja, aplikacja, efekty, zapach, itp. Z góry dziękuję

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki
Co prawda mam nadzieję, że siostra przywiezie mi oryginał prosto z Maroka, ale zawsze warto wiedzieć, gdzie można kupić sprawdzony.
Myślałam o nim bardziej pod kątem włosów, ale skoro mówisz, że do ciała też jest super, to pewnie i tak spróbuję.
Zazdroszczę bezpośredniej dostawy z Maroka Do włosów też może być, ale muszę najpierw wykończyć rycynowy i kokosowy, bo mam spory zapas
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:58   #107
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Okej, robię w końcu tą aktualizację
Nie wiem czemu wszystko takie zielonkawe, nie zrobiłam tego specjalnie
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:32   #108
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Okej, robię w końcu tą aktualizację
Nie wiem czemu wszystko takie zielonkawe, nie zrobiłam tego specjalnie
O, też mam obecnie ten żel i jest całkiem niezły, używam od tygodnia. Czy mogłabyś coś napisać o kremie ogórkowym, o ile go już użyłaś? Czy nadaje się do użycia rano, nie świeci się po nim buzia?
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:48   #109
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
O, też mam obecnie ten żel i jest całkiem niezły, używam od tygodnia. Czy mogłabyś coś napisać o kremie ogórkowym, o ile go już użyłaś? Czy nadaje się do użycia rano, nie świeci się po nim buzia?
Ja się nad tym żelem długo zastanawiałam, bo dla mnie to trochę drogi jest, ale na razie nie żałuję, choć mam go od wczoraj
Krem ogórkowy też mam od wczoraj i w sumie zawiodłam się. Po jednym użyciu raczej wolę nie stwierdzać czy dobrze nawilża itd. Ale gdzieś w internecie przeczytałam(nie wiem czy akurat na kwc), że niby dobrze matuje! W moim przypadku to kompletna bzdura. A w tych sprawach dla mnie dobry jest nawet krem Babydream z rossa. Po prostu świecę się po tej Ziajce jak latarnia. Nie wiem czy muszę spróbować nałożyć cieniuteńką warstewkę i poczekać co się stanie, czy co, bo wczoraj nakładałam na noc wiec trochę grubiej. Jeszcze zdam relację, może zaraz spróbuję jeszcze raz. Ale wydaje mi się, że będzie dobrym nawilżaczem i w ogóle przyjemny w użyciu, więc będę używać jako kremu na noc. : >
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 15:23   #110
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Witam,
Załączam moje najnowsze (i mniej nowe, ale sprawdzone i lubiane) nabytki pielęgnacyjne.
Chętnie odpowiem na pytania
Pozdrawiam
fajne nabytki czy paste Lassara jest na recepte? co to za blyszczyk? sliczy kolorek jak jest z jego trwałością i ceną?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:41   #111
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

I na mnie pora- za lipiec https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1280728747
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1280728747

i za sierpień na fotce:
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2011-01-08 o 15:30
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:28   #112
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Jak już użyjesz mydełka nivea to napisz czy jest dobre i jak pachnie )
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:56   #113
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje szampon Pantene? aqua light bodajże. i ta odżywka czy co to tam jest?



Ej dziewczyny, sory że tu, ale tak przy okazji: Dostanę pastę Lassari w SP? mówię o części aptecznej oczywiście.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:10   #114
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
fajne nabytki czy paste Lassara jest na recepte? co to za blyszczyk? sliczy kolorek jak jest z jego trwałością i ceną?
Pasta Lassari jest bez recepty.
Do ust są 2 produkty: 1 - Dr Lipp jest całkowicie przezroczysty na ustach, pisałam o nim parę postów wyżej, 2 - to balsam do ust miodowo-cytrynowy Loccitane. Bardzo ładnie pachnie. Kolor zbliżony do nazwy (miód+cytryna), ale na ustach jest prawie niezauważalny, to raczej balsam pielęgnujący niż błyszczyk, cena 45 zł, opakowanie naprawdę jest takie małe, jak na zdjęciu, więc tani to on nie jest. Dobrze nawilża, średnio trwały, jaki typowy balsam do ust. Nie zawiera oleju mineralnego (czym się chwali producent na opakowaniu). Sznureczek na zakrętce za to przydał mi się, bo mam taką malutką terebkę-portfel na ramię i mogłam go sobie przyczepić, żeby nie upychać po kieszeniach.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:45   #115
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Powiedz coś o balsamie Eveline.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:47   #116
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje płyn micelarny Bourjois? Masz porównanie do płynu Sopot Spa? Można wiedzieć gdzie kupiłas i za ile?
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:49   #117
koperek1987
Raczkowanie
 
Avatar koperek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zagłębie :)
Wiadomości: 174
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Powiedz coś o balsamie Eveline.
Podłączam się do prośby
__________________
"Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy, które mało nas obchodzą (...)!"
koperek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:20   #118
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Ja się nad tym żelem długo zastanawiałam, bo dla mnie to trochę drogi jest, ale na razie nie żałuję, choć mam go od wczoraj
Krem ogórkowy też mam od wczoraj i w sumie zawiodłam się. Po jednym użyciu raczej wolę nie stwierdzać czy dobrze nawilża itd. Ale gdzieś w internecie przeczytałam(nie wiem czy akurat na kwc), że niby dobrze matuje! W moim przypadku to kompletna bzdura. A w tych sprawach dla mnie dobry jest nawet krem Babydream z rossa. Po prostu świecę się po tej Ziajce jak latarnia. Nie wiem czy muszę spróbować nałożyć cieniuteńką warstewkę i poczekać co się stanie, czy co, bo wczoraj nakładałam na noc wiec trochę grubiej. Jeszcze zdam relację, może zaraz spróbuję jeszcze raz. Ale wydaje mi się, że będzie dobrym nawilżaczem i w ogóle przyjemny w użyciu, więc będę używać jako kremu na noc. : >
Bardzo dziękuję za odpowiedź .
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:23   #119
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje płyn micelarny Bourjois? Masz porównanie do płynu Sopot Spa? Można wiedzieć gdzie kupiłas i za ile?

co prawda to nie do mnie pytanie,ale tez podpowiem...
plyn miceralny,a wlasciwie woda miceralna ( tak podaje producent ) jest calkiem przyjazna, nie podraznia oczu podczas zmywania oczu, jestem zadowolona, zapach neutralny,a jednak odczuwam swiezosc po uzyciu plynu. jestem w trakcie uzywania pierwszej buteleczki a moim faworytem co do plynu jest bioderma h20
co do sopotu spa to nie bylam zadowolona,w ogole mi nie odpowiadal.... i poszedl w odstawke i nigdy go nie kupie
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:54   #120
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Drippy Pokaż wiadomość
Okej, robię w końcu tą aktualizację
Nie wiem czemu wszystko takie zielonkawe, nie zrobiłam tego specjalnie
bardzo fajne te zielonkawe rzeczy czy możesz porównać te maseczki z glinki zielonej? miałam tą z ziaji pro ale chcialam coś nowego wypróbować
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.