Gospodarka przestrzenna-a co po niej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-02, 17:00   #1
pika_pika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13

Gospodarka przestrzenna-a co po niej?


Hej A wiec... dziś się obroniłam..Z pewnych osobistych powodów musiałam przesunąc termin obrony o te kilka miesięcy, dlatego lipiec, a nie luty jak być powinno. Niestety ocena słabiutka bo mi nie podpasowały pytania, uczyłam się naprawdę duuużo, ale czasu już nie cofnę.. Nie chcę na pewno kontynuować swojego kierunku. Zastanawiam się na co mogę przejśc z gospodarki przestrzennej na magisterce.. Moim marzeniem jest geodezja. Mimo,że cięzko by mi było myslę nad spróbowaniem.. Wiecie może gdzie udałoby mi się na nią dostać? Może polecacie inne pokrewne kierunki? Myślalam nad ochroną środowiska także. Tylko na rekrutacje na te kierunki pewnie muszę czekać aż do lutego?Czy może jednak gdzieś przyjmują na padziernik już "techniczne" kierunki II stopnia? Jestem skołowana, wiem,że chcę iść w "podobnym' kierunku, lecz na pewno nie gospodarki przestrzennej...
pika_pika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 17:59   #2
Anakra
Raczkowanie
 
Avatar Anakra
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Gospodarka przestrzenna-a co po niej?

Z ciekawości, czemu nie GP?
Anakra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 17:59   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Gospodarka przestrzenna-a co po niej?

Jak chcesz iść na geodezję to próbuj. Sprawdź regulaminy rekrutacji na II stopień i działaj. Jeśli wymagany jest egzamin wstępny to masz pół roku na opanowanie podstawowych zagadnień.

A tak naprawdę musisz wiedzieć, co chcesz robić później przez resztę życia. My tego nie wiemy.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 22:55   #4
pika_pika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Gospodarka przestrzenna-a co po niej?

Właśnie u mnie (UWM) na geodezję z GP przejść nie mogę, byłam ciekawa gdzie jest taka możliwośc. Szukałam w necie, ale może ktoś coś wie? GP nie bo to takie dla mnie 'wszystko i nic", ani konkretna urbanistyka, ani geodezja, ani prawo.. Teraz jeszcze zniesli licencje na pośrednika nieruchomości to już wgl można działać bez studiowania w tym zakresie
pika_pika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 23:34   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Gospodarka przestrzenna-a co po niej?

Cytat:
Napisane przez pika_pika Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie (UWM) na geodezję z GP przejść nie mogę, byłam ciekawa gdzie jest taka możliwośc. Szukałam w necie, ale może ktoś coś wie? GP nie bo to takie dla mnie 'wszystko i nic", ani konkretna urbanistyka, ani geodezja, ani prawo.. Teraz jeszcze zniesli licencje na pośrednika nieruchomości to już wgl można działać bez studiowania w tym zakresie
Ale licencja na rzeczoznawcę została

Na UP Wrocław rekrutacja na drugi stopień geodezji odbywa się na podstawie testu, więc jak napiszesz dobrze test mimo innego kierunku na studiach I stopnia, to się dostajesz.
Myślę, że jeszcze parę uczelni z w miarę wolnym wstępem się znajdzie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-03 00:34:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.