Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 12:01   #5161
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

znowu mam pytanko; wiem ze to sie kilka razy na tym watku przewinelo, ale.....
jesli mozecie to powiedzcie prosze jaki krem lub masc jest najlepsza na blizny?
na czole mam takie 4 blizny( 2 nowe, 2 stare) i sa one dosc glebokie, szczegolnie te stare...
tylko zeby bez rtecepty bylo....
dzieki raz jeszcze buzka
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 12:05   #5162
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wysoka blondynka będziesz testować ten żel aloe vera? bo mnie bardzo zaintrygował........
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 12:06   #5163
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj wieczorem zauważyłam, że od kiedy się nie kwaszę regularnie, to jestem jakaś taka szara, tu i tam jakieś suche skórki... I postanowiłam zrobić sobie peeling - nie mam ropniaków, więc postawiłam na mechaniczny.
Ale że owego nie potrzebowałam ostatnio, to go nie mam... Więc pomyślałam: kawa za mocna, cukier też, z soli się boję, żeby nie piekło... I wzięłam cukier puder 2 łyżeczki + oliwka Hipp. Wymasowałam się porządnie, spłukałam cukier, umyłam twarz i o dziwo nie byłam nawet mocno czerwona
Skóra była (i jest) gładka, jasna i w miarę jednolita. Nałożyłam sobie maseczkę nawilżającą z AA, która po 20 minutach prawie całkowicie się wchłonęła. Zmyłam ją, Później przetarłam skórę hydrotalem różanym i bałam się naładać AD, więc dałam tylko cieniutką warstwę Bambino. Rano było zupełnie ok - nic się nie zbudowało, nie ma krostek po zapchaniu...
Słowem: jest zaskakująco dobrze.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 12:12   #5164
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
wysoka blondynka będziesz testować ten żel aloe vera? bo mnie bardzo zaintrygował........
Właśnie się zastanawiam, bo skoro on ma 98% aloesu i kosztuje 30 zł, to ja może sobie najpierw sprawdzę skład podobnego żelu z Palomy (też podobno 98% aloesu, 150 ml i do 23 lipca jest w Naturze w promocji za 6,79 zł...)
Jeśli ta Paloma będzie miała niezapychające 2% to może się skuszę...
Wybiorę się w tym tygodniu do Natury, zbadam skład i dam znać co i jak.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 15:45   #5165
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
dziewczynki jeszcze pytanko
na forum 1 czesto jest mowa o mydle siarkowym ( juz dlugi czas nic nie mam na dekolcie i pleckach, ale zrobilabym wszystko zeby nie wrocilo
ni o gdzies musialam przeoczyc gdzie to mozna dostac wie ktos moze???
a na co to mydlo siarkowe?? bo watek jest taaaaki dlugi i nie wiem gdzie szukac, a zreszta musialo juz byc o tym dawno temu, bo od pewnego czasu sledze watek i nic nie pamietam na temat tego mydla
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 16:11   #5166
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
a na co to mydlo siarkowe?? bo watek jest taaaaki dlugi i nie wiem gdzie szukac, a zreszta musialo juz byc o tym dawno temu, bo od pewnego czasu sledze watek i nic nie pamietam na temat tego mydla
Mydło siarkowe jest silnie antybakteryjne i co za tym idzie - strasznie wysusza. Jeżeli już, to radziłabym używanie go tylko do dekoltu i pleców - jeżeli tam pojawiają się pryszcze. Do twarzy jest moim zdaniem za silne.

I ten okropny zapach siarki...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 16:32   #5167
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Teraz jestem juz spokojna...powoli wszystko sie goi...i nie chce wiecej zadnych ranek,strupkow i tego typu badziewia...Smaruje Sudocremem i narazie gra gitara...
sudocrem na rany?? Moja mama smarowala nim plecy na odparzenia mojej babci i dobrze to dziala na twarz??

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Mydło siarkowe jest silnie antybakteryjne i co za tym idzie - strasznie wysusza. Jeżeli już, to radziłabym używanie go tylko do dekoltu i pleców - jeżeli tam pojawiają się pryszcze. Do twarzy jest moim zdaniem za silne.
trzeba wypróbować tym bardziej, ze mam skore raczej tlusta niz sucha, wiec mam nadzieje, ze bedzie ok
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 17:23   #5168
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczynki to znowu ja
jak juz zaczelam to nie moge przestac tu zagladac
jestem przed spotkaniem zaraz ide sie umyc i boje sie zebym czegos nie rozdrapala, bo naszykowalam sobie sukienke
mam nadzieje ze podtrzyma mnie przed tym to, ze tak fajnie jest chodzic wsukienkach......
a co do sudocremu jest bardzo dobry po depilacji bikini, nie wiem czy bylo ale pisze
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 17:25   #5169
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Właśnie oglądam swoje zdjęcia z wakacji,jaką miałam piękną cere! wszystko popsułam,brrrrrrrrrrr
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 17:34   #5170
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lolcia bacik Ci się należy
Ja wycisnęłam dziś dokładnie 3 zaskórniki i na tym oczywiście kończe tzn nie zamierzam nic więcej wyciskać. Jest tak gorąco, ze nie wyobrażam sobie chodzić z podrapaną twarzą w dodatku ta moja masakra z przed 1.5 tyg ciągle siedzi mi w głowie. Ktoś pisał wcześniej o zdjęciach, popieram. Jak sobie zrobiłam zdjęcie całej zmasakrowanej brody to teraz jak na nie patrze od razu mija mi ochota na robienia oczyszczanka.
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 18:10   #5171
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja pare dni nie dotykałam twarzy i już zaczynam tęsknic za tym.... boje sie, ze dzisiaj źle to sie skończy . W nocy śniło mi sie, jak wyciskam pryszcze zaczęłam czytać książkę, a tam na jednej z pierwszych stron ładny opisik jak główny bohater wyciska sobie zaskórniki.... prześladuje mnie to tak bym chciała dzisiaj nie cisnąc, ale wiem ze to na 99% nastąpi.

shima a masz już zaskórniki na brodzie? bo stan mojej brody jest ok (stupy poodpadały) ale znowu są te czarne kropki, dlatego dzisiaj chyba nie wytrzymam...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 18:29   #5172
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja pare dni nie dotykałam twarzy i już zaczynam tęsknic za tym.... boje sie, ze dzisiaj źle to sie skończy . W nocy śniło mi sie, jak wyciskam pryszcze zaczęłam czytać książkę, a tam na jednej z pierwszych stron ładny opisik jak główny bohater wyciska sobie zaskórniki.... prześladuje mnie to tak bym chciała dzisiaj nie cisnąc, ale wiem ze to na 99% nastąpi.
jejku, Ty to masz naprawde przechlapane spisz-pryszcze, czytasz-pryszcze, patrzysz w lustro-(chyba) pryszcze ale staraja sie nie dusic!! zajmij sie czyms, pochowaj wszystkie lustra, naloz rekawiczki i zacznij ogladac jakis film mnie to pomaga jak sie czyms zajme to zapomninam. Np. jak teraz siedze na wizazu i mimo, ze czytam TEN watek to mnie nie ciagnie do duszenia
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 18:43   #5173
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny może powklejamy do wątku jakieś motywujące zdjęcia naszej twarzy ładnej coby nie wyciskać? albo jak któraś woli [chociaż wątpie] wręcz odwrotne do ładnej,co Wy na to ?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 18:48   #5174
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mnie ciągnie do łapania twarzy jak siedzę przy komputerze. Fakt, ten wątek mnie hamuje, ale jak tak sobie dłużej iedzę, to jak poczuję nierówność, strupka, cokolwiek - drapię :/ I metoda ze zdjęciami nie podziała, bo jak wydaje mi się że w lusterkach ładnie wyglądam (nawet jak się umaluję), to zrobię zdjęcie - ciach - i iluzja znika. Jestem tak upiornie niefotogeniczna, że przezornie trzyamm się z daleka od wszelkich obiektywów.
Właśnie - dziewczyny, a propos malowania - jak już używacie podkładów, to jakich? bo ja już setek próbowałam i jesli już mi się uda znaleźć kolor (należę do tyhch bardzo bladych, w dodatku świadomie kryję się przed słońcem), to działanie jest takie sobie :/ [ostatnio tak bardzo wyprysków kryś nie muszę, chodzi mi o coś wygładzającego, co nie podkreśli moich wielkich porów]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 18:52   #5175
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
a mnie ciągnie do łapania twarzy jak siedzę przy komputerze. Fakt, ten wątek mnie hamuje, ale jak tak sobie dłużej iedzę, to jak poczuję nierówność, strupka, cokolwiek - drapię :/ I metoda ze zdjęciami nie podziała, bo jak wydaje mi się że w lusterkach ładnie wyglądam (nawet jak się umaluję), to zrobię zdjęcie - ciach - i iluzja znika. Jestem tak upiornie niefotogeniczna, że przezornie trzyamm się z daleka od wszelkich obiektywów.
Właśnie - dziewczyny, a propos malowania - jak już używacie podkładów, to jakich? bo ja już setek próbowałam i jesli już mi się uda znaleźć kolor (należę do tyhch bardzo bladych, w dodatku świadomie kryję się przed słońcem), to działanie jest takie sobie :/ [ostatnio tak bardzo wyprysków kryś nie muszę, chodzi mi o coś wygładzającego, co nie podkreśli moich wielkich porów]
Ja użwam Vichy dermablendu,od jakiegoś roku niezmiennie
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:04   #5176
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja użwam Vichy dermablendu,od jakiegoś roku niezmiennie

ja tez vichy dermablend

z tymi zdjęciami to niezły pomysł, najlepiej wkleić przed i po akcji dla porównania ale która sie odważy?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:08   #5177
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja po masakrze nie mam żadnych,wolę nawet nie robić ale mogę wkleić fotkę siebie z zaleczoną twarzą
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:10   #5178
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja po masakrze nie mam żadnych,wolę nawet nie robić ale mogę wkleić fotkę siebie z zaleczoną twarzą
e to pokaz, popodziwiamy
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:16   #5179
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Fotka nie jest ładna,ale najlepiej widać twarz,zero strupków,zero syfów a teraz mam strupa na czole,na brodzie,na nosie coś się tworzy buuu..... Tż-et na mnie nakrzyczał,a ja mu na to że denerwuję się przez jego sesje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia 0304196483.jpg (95,0 KB, 84 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 19:17   #5180
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja po masakrze nie mam żadnych,wolę nawet nie robić ale mogę wkleić fotkę siebie z zaleczoną twarzą
Pokaaaaaaaaaaaa!!!!!!Lolc ia,Lolcia!

Z resztą już zamieszczałaś foty na Dietetycznym,hm? oj moja droga,po nich to naprawdę,w życiu bym Cię o wyciskanie nie podejrzewała!


Edit: Bardzo ładne i nie słodzę,naprawdę.Pomijając ładną cerę,to masz cudne oczęta *_*
swoją drogą skąd koleżanka ma takie ładne czarne,zwykłe,bez cekinów japoneczki
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:19   #5181
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Pokaaaaaaaaaaaa!!!!!!Lolc ia,Lolcia!

Z resztą już zamieszczałaś foty na Dietetycznym,hm? oj moja droga,po nich to naprawdę,w życiu bym Cię o wyciskanie nie podejrzewała!


Edit: Bardzo ładne i nie słodzę,naprawdę.Pomijając ładną cerę,to masz cudne oczęta *_*
swoją drogą skąd koleżanka ma takie ładne czarne,zwykłe,bez cekinów japoneczki
Zamieszczałam,dużo
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:40   #5182
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

śliczna, cudo cera no i masz ogólnie bardzo delikatna urode, taki aniołek. miałaś tam podkład?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:00   #5183
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Fotka nie jest ładna,ale najlepiej widać twarz,zero strupków,zero syfów a teraz mam strupa na czole,na brodzie,na nosie coś się tworzy buuu..... Tż-et na mnie nakrzyczał,a ja mu na to że denerwuję się przez jego sesje
no lolcia to jest super zaleczona twarzyczka podziwiam i postanawiam dazyc do takiej
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 23:02   #5184
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lolcia, kopara opada! Też tak chcę Mi się powoli powoli goi wszystko... Nie wiem kiedy mi z policzka zejdzie jakiś podejrzany typ
Cytat:
Napisane przez marthusia
swoją drogą skąd koleżanka ma takie ładne czarne,zwykłe,bez cekinów japoneczki
Przecież Lolcia też takie ma i zielone pazurki, hehe
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 23:33   #5185
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurcze.. Wy wszystkie takie młodziutkie? Zaczynam się czuć przy was jak weteranka Choć chyba najmniej poinstruowana co należy, a czego nie powinnam

a klapeczki.. tez mam bez cekinów Odało mi się trafić taką partię, że nosiłam z 'ozdobami' jakiś czas (wyjątkowo te cekiny mi nie przeszkaszały, to były bardziej takie mikro metalowe kwiatki :P), a potem bezczelnie je odprułam i o dziwo wyglądają równie dobrze

a moja bużka.. cóż.. nie wiem jak to jest, ale na jednym policzku ciągle mam czerwone plamy, coś nie chcą zniknąć :/ (pozostałości po strupkach..), albo to ja się zrobiłam mało cierpliwa...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 23:37   #5186
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
shima a masz już zaskórniki na brodzie? bo stan mojej brody jest ok (stupy poodpadały) ale znowu są te czarne kropki, dlatego dzisiaj chyba nie wytrzymam...
też strupy mi juz poodpadały, mam dwie blizny i już troche zaskórników i grudek, nie jest jeszcze tak źle, ale powoli wszystko oczywiście się zbiera. No ale ja nie zamierzam juz wyciskać po tym co ostatnio zrobiłam wole chodzic z brodą w zaskórnikach i grudkach QsQs trzymaj sie i nie wyciskaj bo to nic nie da, za tydzień znowu wrócą w tych samych miejscach i pojawią sie jeszcze pewnie nowe

Lolcia a ja Cię bacikiem potraktowałam, a Ty masz taką cerę na tym zdjęciu jakbys nie miała nawet jedengo zaskórnika
ja zrobiłam zdjęcia brody jak była zmasakrowana troche jak mi się teraz wyleczy to moze wrzuce dla porównania
póki co trzymam się dalej w swoim postanowieniu i twarzy nie tykam... jutro mam wyniki na Uniwersytecie Warszawskim i się okaze czy się dostałam na studia trzymajcie za mnie kciuki aaa boje się
a Laity znowu gdzieś zniknęła
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 06:39   #5187
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lolcia, śliczny buziak pozazdrościć, a cera rzeczywiście super.. zero czerwonych pryszczyków, zaskórników, wyciśniętych itp.. och ach twoja fotka bd dla mnie motywacją i myślę że dla innych też...
no pięknie, a ja zaleczam strupki po masakrze oraz pryszcza pod okiem który za nic nie chce się goić, już nie wiem czym to smarować?? nawet tribiotic nie pomaga. może wysuszę go spirytusem, czy co..?
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:50   #5188
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dzieki dziewczyny
Na wakacjach w ogóle nie używałam podkładu,ale wiadomo jak to w górach inny klimat,inna woda,inni ludzie .
A japonki swoje kupiłam w croppie a koleżanka szczerze mówiąc nie wiem .
Nie mam internetu chwilowo więc zajrze jak będę miała
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:51   #5189
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej dziewczynki Skład żelu Aoe Vera PALOMY:Aqua, Betain, Glycerin, Propylene Glycol,Urea, Soluble Collagen (and) Hydrolized Elastin, Triethanolamine, Carbomer,Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, PEG40 Hydrogented Catsor Oil, Allantoin, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Parfum, C.I. 19 I 40, C.I. 42090, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Jeśli znacie sie na składzikach to napiszcie proszę czy nie zapychaja-planuję go uzywać na ramiona, nie na twarz, ale moje ramionka tez okropnie się zapychaja.
Do buzi uzywam od jakiegos czasu Ziaji biobalans (ma w skladzie kwasiki) i bardzo sobie chwalęPolecam
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 09:59   #5190
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gwendolyn z tego, co ja się naczytałam wątku o składach, to w tym specyfiku nie powino być niczego zapychającego (nie wiem jak z tym, co ma działać), ale sądzę, że bardziej wiarygodną odpowiedź uzyskasz zadając to pytanie w tamtym wątku... [w dziale biochemia...]

shima trzymam kciuki sama zdawałam w tym roku na drugi kierunek, wyniki mam w środę

Lolcia - zgadzam się, nawet wyjazd z mojego domu rodzinnego do domu 'codziennego' [małop] ma wpływ na moją cerę... tam gdzie mieszkam w roku akademickim jest [a przynajmniej była do tej pory] 10x lepsza woda... już nie mówiąc o ile lepsza była w górach...fiu fiu... w każdym razie buźki zazdroszcze..

ja się szykuję do zrobienia zdjęcia na mega zbliżeniu, żeby każdego wągra było widać ;P tylko jak ja mam ustawic ostrość ;P
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.