Kosmetyki M.A.C - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 22:03   #811
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Luizinha a gdzie zakupiłaś takie pędzle?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:11   #812
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
ja uzywam podkladu max factor age renew i musze pare razy nalozyc cien zeby byl widoczny,denerwuje mnie to,moze sobie kupie lumene baze.
mowisz o produktach mac? pigmentach, pojedynczych cieniach mac, czy o innych cieniach?

pigmenty mac sa bardzo intensywne i wystarczy jedna warstwa, trzeba uwazac zeby nieprzedobrzyc.
przy zwyklych pojednczych cieniach mac intensywnsc koloru czesto zalezy od konsystencji i typu koloru. wydaje mi sie ze maty sa najbardziej intensywne, a forst wymagaja zwykle wiekszej ilosci aby osiagnac kolor taki jak w pudeleczku.

edit: princess, pedzle kupilam w The Bay (to rodzaj tzw department store w kanadzie - cos na kasztalt polskiej galerii centrum) w ktorym bylo stoisko mac; w tym samym centrum handlowym jest caly osobny sklep mac ktory nie prowadzi tej kolekcji. powiedziano mi, ze ta kolekcja jest do wylacznej dystrybucji w Bay. Zestaw kosztuje $58CAD + 5%podatku. Palety z cieniami kosztuja $48.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:18   #813
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
mowisz o produktach mac? pigmentach, pojedynczych cieniach mac, czy o innych cieniach?

pigmenty mac sa bardzo intensywne i wystarczy jedna warstwa, trzeba uwazac zeby nieprzedobrzyc.
przy zwyklych pojednczych cieniach mac intensywnsc koloru czesto zalezy od konsystencji i typu koloru. wydaje mi sie ze maty sa najbardziej intensywne, a forst wymagaja zwykle wiekszej ilosci aby osiagnac kolor taki jak w pudeleczku.
Myszko dokładnie tak jak mówi Luizinha ! Pigmenty MACa są mocno napigmentowane i jeszcze jeden plus - nie tracą koloru ! Jak się nimi pomaluję rano tak do wieczora jest ten sam ładniutki kolorek !
Co do cieni to też mają mocne kolorki !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:32   #814
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
dziewczyny prosze Was powiedzcie mi czy to mozliwe żeby to była podróbka?kupiłam pigment od tej Pani.Naczytała sie o pigmentach wszystko się zgadza, naklejka pod spodem srebrna napisane na niej Fairy Lite A56, czarna naklejka na opakowaniu, denko zapobiegające wysypywaniu sie pigmentu płaskie z numerkami, w środku opakowania karteczka z informacjami nt pigmentu. Kiedy nałoże pigment na rekę i rozetre kolor sie nadal utrzymuje(wiem to z you tube)ale wyczytałam u Was że nie powinno być nacięć na wieczku kartonika ten mój pigment ma takie czy to oznacza że to podróbka???Słuchajci e kupiłam najpierw odsypke na allegro od dziewczyny - zapł. 13,90 za 1/3 odsypki! I ten mój pigment rózni sie od tej odsypki trochę. Kiedy nałożyłam oba ten z allegro Fairy Lite był bardziej ecri, a ten z E Baya bardzie w róż.Poza tym ten z Allegro zbierał sie w załamaniu powieki a ten sie nie zbieraćDziewczyny pomocy, jestem nowa na forum ale chyba zwariuję, nie chce używac podróbki, jak mam to sprawdzić?POMOCYYYYYYYYYY Y
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:35   #815
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ps. Ta Pani ma tylko 1 komentarz że sprzedaje niby Podróbki Maca):To ja to jest z tą wiarygodnością na E-bayu w Stanach tez podróbki sprzedają?
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:42   #816
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Ps. Ta Pani ma tylko 1 komentarz że sprzedaje niby Podróbki Maca):To ja to jest z tą wiarygodnością na E-bayu w Stanach tez podróbki sprzedają?

Oczywiście, że na e-bay masz mnóstwo podróbek. Na forum Spektra dziewczyny przestrzegaja przed sprzedawcami i dokladnie pokazuja róznice w kolorach oryginałow o podróbek.

Jeśli Twoje pudełko ma nacięcia to nie jest oryginalne. Mozesz jeszcze sprawdzić słoiczek- zobacz czy ma takie delikatne prązki widoczne pod światło i czy wydaje piszczący dzwięk jak potrzesz w srodku czymś plastikowym.
Podrabiane słoiczki są zupełnie gładkie i np. szpatułka się przesuwa bez dzwięku.

Od kogo kupowałas odsypke na all?
Oryginalne fairy lite to ( mój opis) bardzo jasna kość słoniowa, w zależności od kąta patrzenia opalizująca na pudrowy róż, zroszona srebrnymi iskierkami.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:20   #817
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kochane macomaniaczki, jak przedluzacie zywotnosc pigmentow na powiekach??

od kilku dni pracowalam nad metoda aplikacji pigmentow tak aby utrzymywaly sie na powiekach jak najdluzej.

jak wiemy pigment stosowany na naga powieke schodzi po kilku godzinach i zbiera sie w zalamaniach. probowalam 2 baz z mac, roznych podkladow, bare canvas paint (probki) oraz roznych pedzli.
zaskakujace okazalo sie ze pigment najdluzej trzyma sie na jasnym cieniu clinique (cienie clinique maja malo intensywne kolory, za to sa bardzo trwale i nie roluja sie). pigment na cieniu clinique wytrzymuje ponad 8 godzin, traci odrobine na intensywnosci ale na pewno nie znika i nie roluje sie w zalamaniach powieki.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 17:55   #818
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
kochane macomaniaczki, jak przedluzacie zywotnosc pigmentow na powiekach??

od kilku dni pracowalam nad metoda aplikacji pigmentow tak aby utrzymywaly sie na powiekach jak najdluzej.

jak wiemy pigment stosowany na naga powieke schodzi po kilku godzinach i zbiera sie w zalamaniach. probowalam 2 baz z mac, roznych podkladow, bare canvas paint (probki) oraz roznych pedzli.
zaskakujace okazalo sie ze pigment najdluzej trzyma sie na jasnym cieniu clinique (cienie clinique maja malo intensywne kolory, za to sa bardzo trwale i nie roluja sie). pigment na cieniu clinique wytrzymuje ponad 8 godzin, traci odrobine na intensywnosci ale na pewno nie znika i nie roluje sie w zalamaniach powieki.

A próbowałaś bazę Art Deco? Mnie na niej trzymają się perfekcyjnie calutki dzień Swietnie też trzymają się na Shadesticku MACowym .
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:45   #819
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
A próbowałaś bazę Art Deco? Mnie na niej trzymają się perfekcyjnie calutki dzień Swietnie też trzymają się na Shadesticku MACowym .
wlasnie biore pod uwage zakup bazy artdeco po powrocie do europy shadestick jakos do mnie nie przemawia. pigmenty na nim wydaja sie byc jeszcze bardziej intensywne kolory, a z moja uroda przesada z kolorem na powiekach jest conajmniej niewskazana
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 23:25   #820
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość

edit: princess, pedzle kupilam w The Bay (to rodzaj tzw department store w kanadzie - cos na kasztalt polskiej galerii centrum) w ktorym bylo stoisko mac; w tym samym centrum handlowym jest caly osobny sklep mac ktory nie prowadzi tej kolekcji. powiedziano mi, ze ta kolekcja jest do wylacznej dystrybucji w Bay. Zestaw kosztuje $58CAD + 5%podatku. Palety z cieniami kosztuja $48.
Kurcze szkoda, że u nas taka bieda ! Pewnie także ich nie będzie, a szkoda ...
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 09:36   #821
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Oczywiście, że na e-bay masz mnóstwo podróbek. Na forum Spektra dziewczyny przestrzegaja przed sprzedawcami i dokladnie pokazuja róznice w kolorach oryginałow o podróbek.

Jeśli Twoje pudełko ma nacięcia to nie jest oryginalne. Mozesz jeszcze sprawdzić słoiczek- zobacz czy ma takie delikatne prązki widoczne pod światło i czy wydaje piszczący dzwięk jak potrzesz w srodku czymś plastikowym.
Podrabiane słoiczki są zupełnie gładkie i np. szpatułka się przesuwa bez dzwięku.

Od kogo kupowałas odsypke na all?
Oryginalne fairy lite to ( mój opis) bardzo jasna kość słoniowa, w zależności od kąta patrzenia opalizująca na pudrowy róż, zroszona srebrnymi iskierkami.
Geoniu kupowałam na E-bayu od hatr6 możecie sprawdzić. Odsypkę kupowałam od bebe na Allegro. Dziękuję za odp
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 09:38   #822
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geoniu a te prązki maja byc na zewnątrz opakowania czy wew? i gdzie mam spradzić czy wydaje ten dźwięk w środku czy na zewnątrz?
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 10:16   #823
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Geoniu a te prązki maja byc na zewnątrz opakowania czy wew? i gdzie mam spradzić czy wydaje ten dźwięk w środku czy na zewnątrz?

Prązki sa delikatnie widoczne na zewnatrz słoiczka ( postaram sie zrobic dobrą fotke, może uda mi się ten efekt pokazać) , a dzwiek najlepiej sprawdz pocierajac po sciankach wewnątrz słoiczka jakims plastikowym przedmiotem- lyżeczką lub szpatulką do kremu.

Jeszcze a'propos podróbek......jak kupujecie pigmenty matowe np. landscape green, dark soul, basic red , nocturnal plum, burnt burgundy i kilka innych matów to zwracajcie uwagę na poziom napełnienia słoiczków.

Maty NIGDY nie są napełniane na maxa, tylko do 3/4 objętości słoiczka. Wszystke nasypane na full aż po dekielek to podróbki.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 10:37   #824
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeszcze a'propos podróbek......jak kupujecie pigmenty matowe np. landscape green, dark soul, basic red , nocturnal plum, burnt burgundy i kilka innych matów to zwracajcie uwagę na poziom napełnienia słoiczków.

Maty NIGDY nie są napełniane na maxa, tylko do 3/4 objętości słoiczka. Wszystke nasypane na full aż po dekielek to podróbki.[/quote]

zgadza sie w 100% tez mnie to zaskoczyło ale wszystkie matowe kolory sa napełnione do max 3/4pudełka
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 12:47   #825
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, mam prośbę
Gdyby któraś z was robiła zakupy na ebayu, czy mogłabym się dołączyć ? Najprawdopobiniej Chciałabym kupić dwa pigmenty i jeden cień. Byłabym wdzięczna
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:48   #826
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
A próbowałaś bazę Art Deco? Mnie na niej trzymają się perfekcyjnie calutki dzień Swietnie też trzymają się na Shadesticku MACowym .
oooo jestes zadowolona z szejdstika? Mnie jakos nigdy nie kusila taka forma, a czesto go widuje na Youtube u dziewczyn, ktore pokazuja makijaze.

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
ćDziewczyny pomocy, jestem nowa na forum ale chyba zwariuję, nie chce używac podróbki, jak mam to sprawdzić?POMOCYYYYYYYYYY Y

Zrob to , co ja Idz do sklepu z odsypka i sloiczkiem z Ebay-a i porownaj. Ja sie nie znam na Macu (mam tylko blyszczyk) i kupilam na razie jedna odsypke testowo (Teal) od tej babki co Ty (dorzucila mi jeszcze gratis troszke Melon-a ))Poszlam do Zlotych i porownalam sobie Zrob tak samo, po co masz sie denerwowac.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 18:53   #827
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
oooo jestes zadowolona z szejdstika? Mnie jakos nigdy nie kusila taka forma, a czesto go widuje na Youtube u dziewczyn, ktore pokazuja makijaze.




Zrob to , co ja Idz do sklepu z odsypka i sloiczkiem z Ebay-a i porownaj. Ja sie nie znam na Macu (mam tylko blyszczyk) i kupilam na razie jedna odsypke testowo (Teal) od tej babki co Ty (dorzucila mi jeszcze gratis troszke Melon-a ))Poszlam do Zlotych i porownalam sobie Zrob tak samo, po co masz sie denerwowac.

Niestety mój pigment okazał sie podróbką a Pani z e-bay'a u której kupowałam jest na liście sprzedawców sprzedających podróbki(Forum Spektra)
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 10:32   #828
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny ja to musze sie leczyc juz chyba znowu bylam w sklepiku MACa i stracilam oszczednosci na sukienke weselna mojej kolezanki, chorera a poszlam tylko po jeden cien nio i kupilam PALETTE na 15 cieni, + cien WHITE FROST, pigment ROSE jest bossssski!!!!!!!!!!!!!!!! ,
Podklad Full Coverage, pokrywa wszystko , puder MINERALIZE NATURAL i roz MINERALIZE BLUSH Nuance i mialam ochote jeszcze na Pigment BLUE BROWN ale sie powstrzymalam... jak juz sie zorientuje jak wstawia sie fotki to zrobie zdjecie mojej malej slodkiej kolekcji
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:46   #829
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja już nawet nie chodzę koło MACa... W czwartek zadzwoniłam i zapytałam czy mają już cienie mineralne i wysłałam po złoto-fioletowe chłopiurę...
Jak ostatnio poszłam po czarny cień to wróciłam z paletką czterech (jasny róż, róż, niebieski i turkus)...
Popadłam w MACoholizm
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 16:37   #830
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy zna któraz z Was może orientacyjne ceny pędzli do make up MACa?
Chodzi mi głównie o nr 275, 224, 210 i 209? ( niestety nigdzie na stronie nie moge znalesc cen )
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 16:43   #831
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wejdź na stronę, wybierz USA i poznasz ceny w dolarach. Albo, jeśli interesują Cię polskie ceny, zadzwoń do sklepu i się dowiedz. Najprościej.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:10   #832
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny czy mogłaby któraś z was przy okazji sprawdzić ile kosztuje u nas FIX+ oraz Volcanic Ash Exfoliator? A może znacie ich cenę? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:18   #833
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Genialne w swojej prostocie ( nie wybierałam kraju i dlatego nie widziałam cen). Dziekuje
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 17:42   #834
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Genialne w swojej prostocie ( nie wybierałam kraju i dlatego nie widziałam cen). Dziekuje
na pocieszenie moge powiedziec ze ta cena która jest w dolarach jest w stanach u nas te pedzle kosztuja dwa razy tyle....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:05   #835
ABooka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 255
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C

hej

przeczytałam Wasze wypowiedzi i bardzo mi pomogą mam nadzieje
mam zamiar juz od jakiegoś czasu wybrać się do sklepu MAC'a,ale jak narazie troszke mało mam czasu i mozliwości, a nie chce się sparzyć jakąś podróbą kupując na e-bay'u
Widziałam jak dziewczyny robią makijaż używając MACokosmetyków są rewelacyjne


Pozdrawiam wszystkie MACoholiczki
__________________
Remember: Ur more beutiful than u know, more talented than u think, and more loved than u can imagine...

nowe nadzieje
ABooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:38   #836
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
na pocieszenie moge powiedziec ze ta cena która jest w dolarach jest w stanach u nas te pedzle kosztuja dwa razy tyle....
Siostra za niecały miesiąc przylatuje z Madrytu ( gdzie mieszka na stale ) do domu, i zrobi mi zakupy w Hiszpanii, mam nadzieje, ze tam nie bedzie tak drogo jak w PL. Potrzebowałam znac tylko orientacyjne ceny, jak bedzie na miejscu okaze siejutro jak sprawdzi

Pozdrawiam
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:40   #837
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
oooo jestes zadowolona z szejdstika? Mnie jakos nigdy nie kusila taka forma, a czesto go widuje na Youtube u dziewczyn, ktore pokazuja makijaze.

Ja tez skusiłam się po obejrzeniu tutoriali na youtubie Uzywam shadesticka od kilku dni i hmm... mam mieszane uczucia. Póki co jest to jedyny produkt MACa, który mnie nie zachwycił. Jest bardzo kremowy, na powiece rozsmarowuje się dobrze i dość precyzyjnie. Jednak jego wadą jest to, ze bardzo "zmienia" cienie. Te badziewne zdecydowanie ulepsza, a te świetne zdecydowanie pogarsza. DLatego stosuję go tylko z tymi cieniami, które słabo wyppadaly na zwykłych bazach - nadaje im pięknego koloru, wyciąga z nich wszystko, co najlepsze. I właśnie z takimi cieniami użyłam go zaraz po zakupie. Poźniej jednak użyłam go z pigmentami MACa. I tu już klapa Zamiast ślicznej powieki miałam jedną wielką błyszczącą plamę. Szkoda. Myślę, ze shadestick może byc pzydatny, ale nie jest niezbędny. Jest dość ciężki na powiekach, co denerwuje, choćby z tego wzgledu, ze jest lato i temperatura dość wysoka. Nie wiem czy polecac czy nie, nie umiem stwierdzić czy jestem zadowolona czy nie. Taki dziwny produkt
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:47   #838
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogłaby któraś z was przy okazji sprawdzić ile kosztuje u nas FIX+ oraz Volcanic Ash Exfoliator? A może znacie ich cenę? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.
http://www.snobka.pl/artykul/3552/mac_future_earth
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:56   #839
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Ja tez skusiłam się po obejrzeniu tutoriali na youtubie Uzywam shadesticka od kilku dni i hmm... mam mieszane uczucia. Póki co jest to jedyny produkt MACa, który mnie nie zachwycił. Jest bardzo kremowy, na powiece rozsmarowuje się dobrze i dość precyzyjnie. Jednak jego wadą jest to, ze bardzo "zmienia" cienie. Te badziewne zdecydowanie ulepsza, a te świetne zdecydowanie pogarsza. DLatego stosuję go tylko z tymi cieniami, które słabo wyppadaly na zwykłych bazach - nadaje im pięknego koloru, wyciąga z nich wszystko, co najlepsze. I właśnie z takimi cieniami użyłam go zaraz po zakupie. Poźniej jednak użyłam go z pigmentami MACa. I tu już klapa Zamiast ślicznej powieki miałam jedną wielką błyszczącą plamę. Szkoda. Myślę, ze shadestick może byc pzydatny, ale nie jest niezbędny. Jest dość ciężki na powiekach, co denerwuje, choćby z tego wzgledu, ze jest lato i temperatura dość wysoka. Nie wiem czy polecac czy nie, nie umiem stwierdzić czy jestem zadowolona czy nie. Taki dziwny produkt
dzieki za opinie wilhelminko, zastanawialam sie nad zakupem, ale widac ze shadesticki nie sa takie rewelacyjne. czesto dziewczyny ktore robia turtoriale na youtube sa sponsorowane przez firmy kosmetyczne - taaak wiem, brzmi jak teoria spisku ale taka jest rzeczywistosc - np. panacea reklamuje produkty mac, w szczegolnosci shadesticki.
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 19:35   #840
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
dzieki za opinie wilhelminko, zastanawialam sie nad zakupem, ale widac ze shadesticki nie sa takie rewelacyjne. czesto dziewczyny ktore robia turtoriale na youtube sa sponsorowane przez firmy kosmetyczne - taaak wiem, brzmi jak teoria spisku ale taka jest rzeczywistosc - np. panacea reklamuje produkty mac, w szczegolnosci shadesticki.
I to własnie oglądając makijaże panacei zdecydowałam się na zakup shadesticka W którymś tutorialu pokazała jak shadestick wydobywa głębokie kolory z pigmentów i to mnie zachwyciło, jednak mój shadestick zrobił z pigmentu Vanilla brzydką maź. Może faktycznie trzeba łączyć okreslone barwy shadestickow z wybranymi tylko kolorami pigmentów.

A co do dziewczyn sponsorowanych przez firmy kosmetyczne, to wiem Niektóre produkty są po prostu zbyt często zachwalane przez dziewczyny, by nie zauważyć, że coś jest nie tak
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.