Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 12:51   #1411
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
...

Najbardziej jestem ciekawa tego peelingu z bromelainą


Poza zapachem... jest bardzo fajny. Polecam!



(A tak a' propos zapachu tego z BU - dlaczego on tak "pachnie"?? Teraz na spróbowanie zrobiłam sama mazidlany i zapach inny...)
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:01   #1412
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Poza zapachem... jest bardzo fajny. Polecam!
..właśnie tego zapachu się trochę boję, ale jak tak świetnie oczyszcza to jakoś to przeboleję, może hydrolat różany trochę ten zapach stłumi..zresztą jeszcze nie wiem jak pachnie..może mi akurat przypadnie ta woń do gustu


a Ty asa___ rozrabiałaś ten peeling wodą czy hydrolatem?
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:16   #1413
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
..właśnie tego zapachu się trochę boję, ale jak tak świetnie oczyszcza to jakoś to przeboleję, może hydrolat różany trochę ten zapach stłumi..zresztą jeszcze nie wiem jak pachnie..może mi akurat przypadnie ta woń do gustu


a Ty asa___ rozrabiałaś ten peeling wodą czy hydrolatem?

Głownie hydrolatem z zielonej herbaty i oczarowym, różanego i geraniowego miałam próbki, więc też trochę próbowałam - faktycznie lekko tłumią zapach.

Nie masz się czego bać - działa super - a zapach da się przeżyć. U mnie to jest tak, że czasami go czuję bardzo, a czasami tylko troszeczkę.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:32   #1414
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Głownie hydrolatem z zielonej herbaty i oczarowym, różanego i geraniowego miałam próbki, więc też trochę próbowałam - faktycznie lekko tłumią zapach.

Nie masz się czego bać - działa super - a zapach da się przeżyć. U mnie to jest tak, że czasami go czuję bardzo, a czasami tylko troszeczkę.
Dzięki. skoro tak dobrze działa na cerę to żaden zapach mnie nie zniechęci, na stronie BU jest inf.,że teraz peeling ma przyjemniejszy zapach, więc czekam na niego z niecierpliwością
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 17:45   #1415
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Aktualny peeling z bromelainą już tak nie cuchnie jak dawniej, więc spokojnie .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:28   #1416
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

miło to słyszeć, więc jednak nie jest tak źle
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:37   #1417
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wielkie brawa dla Biochemii - zamówienie (i wpłata) zrobione w niedzielę, a dziś (wtorek) dostalam mail, że paczka wysłana!
Dostałam ponadto kod dający 5% zniżki przy następnych zakupach, ważny do końca października. Zakupy z pewnością zrobię, czaję się na olej tamanu i masło kawowe
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:16   #1418
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja dostałam gratis olej kawowy Cudnie pachnie, a zapach długo się utrzymuje
O matko jak ja kocham te kosmetyki!!!
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:24   #1419
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też dzisiaj dostałam paczkę! Pierwszy raz ani jednej wylanej kropelki!BRAWO!!!Nowe opakowania sa świetne: szczelne i dużo bardziej estetyczne Wszystko ok poza jednym..nie dostałam ani jednej próbki:-((((Zaznaczyłam to w komentarzu(olej Tamanu i nowe hydrolaty)-dostałam maila z Biochemii, że załączą próbkę oleju Tamanu, tylko próbek hydrolatów owocowych nie mogą bo sa limitowane..więc poprosiłam o zamianę na inne. A tu nic..ani jednej:-((Poza tym wszystko na duży + zwłaszcza opakowania i szybkość wysyłkiWidzialam nowe hydrolaty lipowy i miętowy!!czemu ich nie było jak zamawiałam..
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:30   #1420
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy ktos moze podzielic sie wrazeniami nt kremu z kw.liponowym. Wiem,ze dziewczyny juz go zamawialy , ale nic konkretnego nikt nie pisze.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 11:57   #1421
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zachecona Waszymi opiniami zloze dzis pierwsze zamowienie. Na poczatek skromnie - hydrolat cytrynowy, maseczka ze skrzypem i olejem pomaranczowy. Jak mi podpasuja to zamowie nastepne produkty. Sadzac po opiniach i ja bede zadowolona
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 15:04   #1422
casandra22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oto moje pierwsze zamówienie

Hydrolat czereśniowy
Serum Lemon
Peeling enzymatyczny
Tonik z kwasami owocowymi
Maseczka dyniowa

Dziewczynki, poradźcie który tonik będzie lepszy do suchej skóry z dużymi porami i czerwonych naczynkach ???



casandra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:17   #1423
qbeczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam, po przebrnięciu przez cały wątek zbieram sie do pierwszego zmówienia z BU, posiadam pomimo już 33 lat wciąż cere mieszana, zanieczyszczoną z przebarwieniami posłonecznymi i po trądzikowymi, z okresowymi niespodziankami, chce zamówić serum LEMON, olejek myjący, hydrolat [tylko nie wiem jeszcze który] i ...właśnie co jeszcze? powinnam dobrac do zestawu. Proszę o jakieś wskazówki, pzdr.
qbeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:23   #1424
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zamówienie złożyłam i dostałam w parę dni po zamówieniu,dodatkowo wszystko elegancko i nawet próbki były, jak na 1 raz- bardzo pozytywnie,zwłaszcza że w ,,pełnej' butelce zamówiłam tylko hydrolat oczarowy
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:29   #1425
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez qbeczek Pokaż wiadomość
witam, po przebrnięciu przez cały wątek zbieram sie do pierwszego zmówienia z BU, posiadam pomimo już 33 lat wciąż cere mieszana, zanieczyszczoną z przebarwieniami posłonecznymi i po trądzikowymi, z okresowymi niespodziankami, chce zamówić serum LEMON, olejek myjący, hydrolat [tylko nie wiem jeszcze który] i ...właśnie co jeszcze? powinnam dobrac do zestawu. Proszę o jakieś wskazówki, pzdr.
Ja polecam jeszcze (cerę mam podobna, choć już coraz lepszą..):
-peeling z bromelainą (moje kwc obok serum lemon)
-żel hialuronowy OBOWIĄZKOWO!!( razem z serum tworzą idealne serum nawilżająco-oczyszczające)
Co do hydrolatów to moje ulubione "działające"(tzn. że rzeczywiście czuć ich działanie):
-oczarowy..piękny zapach
-kwiat pomarańczy
-jabłko (od niedawna)

Czekają na mnie jeszcze;:
lipa i mięta..ale na razie funduszy brak:-(
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:46   #1426
qbeczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ja polecam jeszcze (cerę mam podobna, choć już coraz lepszą..):
-peeling z bromelainą (moje kwc obok serum lemon)
-żel hialuronowy OBOWIĄZKOWO!!( razem z serum tworzą idealne serum nawilżająco-oczyszczające)
Co do hydrolatów to moje ulubione "działające"(tzn. że rzeczywiście czuć ich działanie):
-oczarowy..piękny zapach
-kwiat pomarańczy
-jabłko (od niedawna)

Czekają na mnie jeszcze;:
lipa i mięta..ale na razie funduszy brak:-(
dziękuje bardzo za pomoc, a czy po peelingu moge nałożyć na twarz od razy serum LEMON czy może jakąś maseczke ? na razie troszke się w tym gubie ale mam już liste zakuową na BU.
qbeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 00:14   #1427
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja po peelingu kładę serum lemon+ kwas hialuronowy-takie ekspresowe serum
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 08:40   #1428
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Doszła moja paczka - bardzo podoba mi się opakowanie hydrolatu (nie wiem, czy jest jakaś zmiana, to mój pierwszy hydrolat z BU) - poręczna plastikowa buteleczka - ale z solidnym zamknięciem - będzie świetna na wyjazdy!
Dziś zacznę testy nowych zestawów
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 08:53   #1429
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez qbeczek Pokaż wiadomość
witam, po przebrnięciu przez cały wątek zbieram sie do pierwszego zmówienia z BU, posiadam pomimo już 33 lat wciąż cere mieszana, zanieczyszczoną z przebarwieniami posłonecznymi i po trądzikowymi, z okresowymi niespodziankami, chce zamówić serum LEMON, olejek myjący, hydrolat [tylko nie wiem jeszcze który] i ...właśnie co jeszcze? powinnam dobrac do zestawu. Proszę o jakieś wskazówki, pzdr.
........
ja zdecydowanie dołozyłabym do tego zestawienia jeszcze serum z vit C stosowane na dzien.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 13:31   #1430
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
czy ktos moze podzielic sie wrazeniami nt kremu z kw.liponowym. Wiem,ze dziewczyny juz go zamawialy , ale nic konkretnego nikt nie pisze.
Kończę 1 opakowanie, drugie będę na dniach kręciła
Działa! I dlatego wszelkie minusy, takie jak zapach, czy konsystencja (dość lejąca) schodzą na dalszy plan. Wygładza cerę, mi zlikwidował delikatne zmarszczki mimiczne, szczególnie te w okolicach oczu.
Jest to dość silny kosmetyk, mnie czasem lekko piecze zaraz po aplikacji. Na szczęście pieczenie ustępuje w kilka minut, nie ma również żadnych podrażnień.
Wg mnie jeden z lepszych kosmetyków BU (sporo już wypróbowałam) i szczerze polecam.

Cytat:
Napisane przez casandra22 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradźcie który tonik będzie lepszy do suchej skóry z dużymi porami i czerwonych naczynkach ???


Może BHA 2%? Stosuję go co 3-4 wieczór. Nie złuszcza skóry, pięknie nawilża, oczyszcza i zamyka pory. Doczytaj czy dla naczynkowej cery nadaje się, bo tego nie wiem. Mój mąż stosuje co 2 wieczór i chwali sobie - włoski po goleniu nie wrastają
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:52   #1431
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez casandra22 Pokaż wiadomość
Oto moje pierwsze zamówienie

Hydrolat czereśniowy
Serum Lemon
Peeling enzymatyczny
Tonik z kwasami owocowymi
Maseczka dyniowa

Dziewczynki, poradźcie który tonik będzie lepszy do suchej skóry z dużymi porami i czerwonych naczynkach ???



Serum lemon zawiera kwas salicylowy. Ani on, ani kwasy owocowe nie są najlepsze dla cery naczynkowej - może pomyśl raczej o kwasach polihydroksylowych, szczególnie jeśli nie masz skłonności do wyprysków (nic o tym nie piszesz, więc zakładam, że nie). Na razie dwa rodzaje kwasów PHA ma ofercie tylko ZróbSobieKrem.
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:05   #1432
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Może ślepa jestem, ale nie moge się dopatrzyć w ofercie BU czegoś takiego jak tonik z kwasami owocowymi Jakaś nowość?

Adora - znasz linki do jakiś opracowań/badań mówiących o nieszkodliwości PHA wobec naczynek? Chętnie bym o tym poczytała, bo zauważyłam, że salicyl rzeczywiście nie służy mojemu policzkowemu rumieniowi
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 21:30   #1433
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Adora - znasz linki do jakiś opracowań/badań mówiących o nieszkodliwości PHA wobec naczynek? Chętnie bym o tym poczytała, bo zauważyłam, że salicyl rzeczywiście nie służy mojemu policzkowemu rumieniowi
trafiłam na jedno po wstukaniu "kwas laktobionowy" w google, ale ponieważ ów kwas nie rozdrażnia mi cery jak AHA to nie szukałam dalej
www.dermservice.com.pl/content/pl/files/literatura/Zastosowanie_kwasu_laktobionowego.doc - od razu otwiera się okienko ściągania. Gdzieś tu cytowałam chyba fragment tego opracowania.
Cytat:
Pilotowe badania wykonano w przypadkach zaawansowanych teleangiektazji u pacjentów z trądzikiem różowatym, uszkodzeniami posteroidowymi skóry i przewlekłym odczynem fototoksycznym. Kwas laktobionowy stosowano w postaci 4% kremu aplikując go dwa razy dziennie przez okres 6 tygodni. Uzyskano całkowitą remisję lub znaczną redukcję teleangiektazji i zmiejszenie lub całkowite ustąpienie stanu zapalnego skóry.
Salicyl stosuję 1% w olejku i to omijając policzki. Podejrzewam, że moje naczynka zrobiły się tak delikatne po zoraku - tzn nie po samym tazarotenie, bo ten jednak mi skórę wzmocnił - a po glikolowej bazie tego żelu. Marzy mi się tretinoina rozpuszczana w oleju
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 22:08   #1434
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki Poszukam jeszcze czegoś na ten temat A stosowałaś kiedyś PHA?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 22:14   #1435
qbeczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[QUOTE=dark01;8498259]........
ja zdecydowanie dołozyłabym do tego zestawienia jeszcze serum z vit C stosowane na dzien.[/QUOTE

no nic, doczytałam teraz juz po złożeniu mojego pierwszego zamówenia :
żel HA
hydrolat oczarowy
serum LEMON
olejek myjący pomarańczowy
peeling z bromeliną
eżeli w/w się sprawdza nastepnym razem zamówie serum z vit C i zapewne jakąś maseczke, teraz czekam juz niecierpliwie na paczke
narnijkar, dark01 dziekuje
qbeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 07:36   #1436
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No i się skusiłam, znów:
*hydrolat cytrynowy200ml, geraniowy200ml, neroli100ml, lipy100ml, czereśniowy50ml i jabłkowy50ml - powoli robie się potworem
*masło kawowe małe; szkoda, że nie mają już olejku kawowego, lubiłam go bardzo
*olej tamanu, a jakże, ale tylko 15ml
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 07:54   #1437
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

........
uuuu... ja też poległam :hydrolaty migdałowy <maj lov > lipowy,miętowy,rumiankowy ,peeling,olej tamanu 15ml,olejek myjący waniliowy....aaaa i krem sojowy dla mamy...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 08:08   #1438
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj, kusicielki, kusicielki
Ja z olejem tamanu trochę może poczekam, bo, po pierwsze, mam jeszcze tę próbkę, po drugie, widziałam, że BU szykuje serum z tym olejem (w słowniku składników jest takie info) i chciałabym zobaczyć, z czym go połączą.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 08:29   #1439
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ilona,
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 09:18   #1440
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Kończę 1 opakowanie, drugie będę na dniach kręciła
Działa!
dziekuje za odpowiedz! w takim razie sama go sprobuje
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.