kosmetyki Bourjois - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 21:40   #2431
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy nowy puder jest naprawdę mineralny, czy to takie "minerały" w typie L'oreal czy Maybelline? Jest w promocji w Super-Pharm.

http://www.hey-dollface.com/2009/03/...%C3%A9ral.html
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 23:03   #2432
marleniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK/Oxford
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki Bourjois

Powiem Wam ze ten puder jest naprawdę dobry.Jeden z lepszych jakie miałam.Trzyma sie dłuuugo na twarzy,wygładza bardzo i wyrównuje koloryt.Przetestowałam juz wiellle pudrów ale ten jest ok( a te z loreala to porażka jak dla mnie;/) ja mam jeszcze róże nr 33 i 34 .33 chwalę sobie bardziej jest miększy iłatwiej się nim pomalować,34 twardszy ale dwa odcienie bardzo twarzowe.
Buziaczki
marleniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:01   #2433
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Czy nowy puder jest naprawdę mineralny, czy to takie "minerały" w typie L'oreal czy Maybelline? Jest w promocji w Super-Pharm.

http://www.hey-dollface.com/2009/03/...%C3%A9ral.html
Pare postow wyzej rozwielitka wypowiadala sie na ten temat
Ja tez zadalam tego typu pytanie, z nadzieja na pozytywna odp
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:38   #2434
Bebe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki Bourjois

Witam Was ponownie. Ten nowy puder mineralny wypiekany jest już do kupienia u nas? Zarówno w douglasie jak i sephorze wczoraj nie było. I jaki odcień tego pudru bedzie dobry(nie za jasny i nie za ciemny) jeśli wcześniej używałam odcieni honey sand, golden sand (loreal)? Bo miałam wcześniej pudry innych firm.

P.S. Któraś z Was napisała, że jest gdzieś w promocji. W jakiej cenie czyli i gdzie?

Edytowane przez Bebe1234
Czas edycji: 2009-04-05 o 14:41
Bebe1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:52   #2435
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Czy nowy puder jest naprawdę mineralny, czy to takie "minerały" w typie L'oreal czy Maybelline? Jest w promocji w Super-Pharm.

http://www.hey-dollface.com/2009/03/...%C3%A9ral.html
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Pare postow wyzej rozwielitka wypowiadala sie na ten temat
Ja tez zadalam tego typu pytanie, z nadzieja na pozytywna odp
niestety nie jest czysto mineralny
skład zaczyna mu się od talku (który minerałem jest, ale powszechnie nie stosuje się go w 100% mineralnych kosmetykach, bo wiele osób źle na niego reaguje), poza tym bardzo wysoko w składzie ma paskudne konserwanty z grupy parabenów- podejrzewanych o działanie rakotwórcze.
Generalnie mineralny jest z nazwy, właściwie bardzo nie różni się od reszty tradycyjnej kolorówki...

Skład: talc,nylon-12, magnesium carbonate, hydrogenated coco-glycerides, zinc oxide, isopropyl, lanolate, magnesium stearate, glyceryn, methyl methacrylate crosspolymer, tocopheryl acetate, perfum, methylparaben, caprylyl glycol, propylparaben, quartz, dipropylene glycol, glyceryn caprylate, hudroxycitronellal, lecithin, tocopherol, cinnamyl alcohol, ascrobylpalmitate, glyceryl stearate, tinoxide, eugenol, benzylsalicylate, linalool, glyceryl oleate, evernia prunastri extract, citronellol, geraniol, amyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, hexyl cinnamal, citric acid, CI 77491, CI77492, CI 77499, CI 77891, mica


rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 12:09   #2436
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
niestety nie jest czysto mineralny
skład zaczyna mu się od talku (który minerałem jest, ale powszechnie nie stosuje się go w 100% mineralnych kosmetykach, bo wiele osób źle na niego reaguje), poza tym bardzo wysoko w składzie ma paskudne konserwanty z grupy parabenów- podejrzewanych o działanie rakotwórcze.
Generalnie mineralny jest z nazwy, właściwie bardzo nie różni się od reszty tradycyjnej kolorówki...

Skład: talc,nylon-12, magnesium carbonate, hydrogenated coco-glycerides, zinc oxide, isopropyl, lanolate, magnesium stearate, glyceryn, methyl methacrylate crosspolymer, tocopheryl acetate, perfum, methylparaben, caprylyl glycol, propylparaben, quartz, dipropylene glycol, glyceryn caprylate, hudroxycitronellal, lecithin, tocopherol, cinnamyl alcohol, ascrobylpalmitate, glyceryl stearate, tinoxide, eugenol, benzylsalicylate, linalool, glyceryl oleate, evernia prunastri extract, citronellol, geraniol, amyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, hexyl cinnamal, citric acid, CI 77491, CI77492, CI 77499, CI 77891, mica

Dziekuje Rozwielitko, to ja sobie go napewno odpuszcze...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:08   #2437
Bebe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki Bourjois

Kupiłam nowy puder Eclat Mineral. Mam odcień 05 dore. Po powrocie do domu przeraziłam się, że jest za ciemny, bo tak wyglądał w opakowaniu. Jednak wypada jaśniejszy na twarzy, jak to było w starej serii, tam też wychodziły dużo jaśniejsze odcienie. Jestem b.zadowolona, mój nosek już 8 godzin się trzyma w dobrym stanie. Bardzo fajny puder się zapowiada.

Edytowane przez Bebe1234
Czas edycji: 2009-04-08 o 21:05
Bebe1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 18:34   #2438
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: kosmetyki Bourjois

kupiłam sobie dziś Eclat Mineral... wiedziałam że on pseudo-mineralny, tak jak L'oreala, ale nie wiedziałam, że jego skład jest taki groźny... no i niestety on pachnie i to jest zapach do przyzwyczajenia, a nie do polubienia cóż, pomaluję się i zobaczymy...najwyżej będzie latał po torebce i służył do poprawek (ma lusterko w środku) i gąbeczkę- śmiać mi się chce, bo pani 3 razy mówiła o tej gąbce, a ja maluję się pędzlem
__________________
nadzieja umiera ostatnia....

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2009-04-08 o 18:37
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:34   #2439
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dziś Eclat Mineral... wiedziałam że on pseudo-mineralny, tak jak L'oreala, ale nie wiedziałam, że jego skład jest taki groźny... no i niestety on pachnie i to jest zapach do przyzwyczajenia, a nie do polubienia cóż, pomaluję się i zobaczymy...najwyżej będzie latał po torebce i służył do poprawek (ma lusterko w środku) i gąbeczkę- śmiać mi się chce, bo pani 3 razy mówiła o tej gąbce, a ja maluję się pędzlem
ależ wszytsko ma parabeny! szampony, kremy, kolorówka. Dlatego tak prężnie działa nam biochemia na wizazu i teraz minerałki.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:49   #2440
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ależ wszytsko ma parabeny! szampony, kremy, kolorówka. Dlatego tak prężnie działa nam biochemia na wizazu i teraz minerałki.
ale martwic sie tymi parabenami? czy to jest udowodnione i czy ich stezenie w kosmetykach moze byc szkodliwe? co prawda nie takimi rzeczami truje sie na co dzien,ale...
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:52   #2441
Bebe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki Bourjois

Od środy mam nowy puder Mineral Eclat i muszę przyznać, że puder jest taki, że pokrywa twarz jak mgiełka, jest taki delikatny, jakby go wcale nie było, a rozprowadza go się dziecinnie prosto nawet tą załączoną gąbką. W połączeniu z różem nr 95/33/16 twarz wygląda na wypoczętą. A o taki efekt mi chodzilo.
Bebe1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 19:11   #2442
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Bourjois czekolady

Czy pudry brazujace i rozswietlaja bourjois zainspirowane czekolada sa dostepne w polsce??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:35   #2443
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Bourjois czekolady

tak. ja widzialam w douglasie.
polecam wyszukiwarke.
zwlaszcza, ze to Twoj drugi watek w ciagu 2 godzin.
wyszukiwarka pozwoli zaoszczedzic Ci wiele czasu
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:37   #2444
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Bourjois czekolady

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tak. ja widzialam w douglasie.
polecam wyszukiwarke.
zwlaszcza, ze to Twoj drugi watek w ciagu 2 godzin.
wyszukiwarka pozwoli zaoszczedzic Ci wiele czasu

szczegolnie, ze watek o burżujach znajduje sie parę wątkow w dół... aż wstyd
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:02   #2445
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
ale martwic sie tymi parabenami? czy to jest udowodnione i czy ich stezenie w kosmetykach moze byc szkodliwe? co prawda nie takimi rzeczami truje sie na co dzien,ale...
Samo stężenie w kosmetykach nie jest szkodliwe bo nie byłyby dopuszczone do sprzedaży. Ale parabeny występują w żywności, kosmetykach i lekach więc chcąc nie chcąc wchłaniamy ich sporo. Mówi się, że ze względu na działanie estrogenne sprzyjają rozwojowi raka piersi. Ponieważ wchłaniają się głównie przez skórę należałoby unikać kosmetyków z parabenami w okolicach klatki piersiowej (kremy, balsamy, antyperspiranty)

Żeby nie było offtopu to oglądałam sobie ten nowy puder w drogerii i spodziewałam się czegoś bardziej aksamitnego a wydał mi się jakiś taki prochowy,,,i oczywiście za ciemny dla mnie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:40   #2446
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny, gdzie mogę dostać antyperspiranty Bourjois? chodzi mi konkretnie o takie: http://www.bourjois.fr/catalogue/soi...o_clim_roll_on http://www.bourjois.fr/catalogue/soi..._corps_roll_on
mama dostała je kiedyś w prezencie i bardzo polubiła, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć, żeby jej kupić bo się skończyły. pomyślałam, że Wy na pewno będziecie wiedzieć
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:41   #2447
Bebe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki Bourjois

Tyle, że on w opakowaniu wygląda na ciemny. Jak rozprowadzisz na twarzy niewielką ilość jasnego odcienia(zakładam, że masz jasną cerę, której nie opalasz) to jest ok. Nie wychodzi za ciemny i nie ciemnieje na twarzy z upływem czasu.

Kupiłam przedwczoraj jeszcze czekoladkę nr 52(jest praktycznie w każdym Rosmannie, SP i perfumeriach) i jest też super. Tylko trzeba ostrożnie aplikować najlepiej pędzlem kabuki. Co najważniejsze nie ma efektu marchewy. Puder długo się utrzymuje. Nie jest to samo co w EL Soft Matte Bronzer, no ale jak na tę cenę Bourjois jest niewiele gorszy.
Bebe1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:13   #2448
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, gdzie mogę dostać antyperspiranty Bourjois? chodzi mi konkretnie o takie: http://www.bourjois.fr/catalogue/soi...o_clim_roll_on http://www.bourjois.fr/catalogue/soi..._corps_roll_on
mama dostała je kiedyś w prezencie i bardzo polubiła, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć, żeby jej kupić bo się skończyły. pomyślałam, że Wy na pewno będziecie wiedzieć
żadna z Was nie jest w stanie mi pomóc?
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:55   #2449
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: kosmetyki Bourjois

Wiesz co, myślę, że w Polsce raczej nigdzie ich nie dostaniesz... oczywiście oprócz allegro ale tam ceny nieciekawe, z tego co pamiętam
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 18:34   #2450
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy ten brazer ma duzo swiecacych drobinek??

Moze uzywa ktoras z Was 10HSE i tego w pedzlu?? Szukam jakiegos porownania
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 10:12   #2451
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

to porównuje:

pędzel lepiej kryje, ma gładszą konsystencję, twarz się nie świeci jak po 10HSE, pędzel jest zbliżony do pędzla do podkładu sephory [trochę większy] ja nie mam problemu z aplikacją, ogólnie jeden z najlepszych podkładów jakie miałam
niestety jest potwornie mało wydajny - myślę, że przy codziennym stosowaniu wystarczy góra na 2 miesiące (dwa pstryki na jeden raz - czyli raczej oszczędnie)

10HSE to dla mnie trochę krem tonujący - świetny na podrażnioną, przesusznoną cerę, bardzo płynny, lejący się, krycie małe, dla mnie raczej nie na lato [bez szans na mat, czy chociaż półmat], ogólnie lubię i będę wracać
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:16   #2452
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Samo stężenie w kosmetykach nie jest szkodliwe bo nie byłyby dopuszczone do sprzedaży. Ale parabeny występują w żywności, kosmetykach i lekach więc chcąc nie chcąc wchłaniamy ich sporo. Mówi się, że ze względu na działanie estrogenne sprzyjają rozwojowi raka piersi. Ponieważ wchłaniają się głównie przez skórę należałoby unikać kosmetyków z parabenami w okolicach klatki piersiowej (kremy, balsamy, antyperspiranty)

Żeby nie było offtopu to oglądałam sobie ten nowy puder w drogerii i spodziewałam się czegoś bardziej aksamitnego a wydał mi się jakiś taki prochowy,,,i oczywiście za ciemny dla mnie.
zaczęło się od tego, że w zmienionej przez nowotwór tkance znaleziono parabeny. Ale to duskusja na inne forum

to co dopuszczone do sprzedażny jest bezpieczne- mocno bym polemizowała
można się pocieszać tym, że najbardziej sobie szkodzimy oddychając.

kończę OT.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:22   #2453
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, czy w Waszych miastach są na stanowiskach podkłady Matt Lovely? Mam wrażenie, że poznikały!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:56   #2454
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: kosmetyki Bourjois

Któraś z Was, używałą może ich tuszu podkręcającego? Nie wiem czy warto wydawać te parę groszy na jakiś badziew. Szczerze mówiąc, już zwątpiłam w działanie podkręcające jakiegokolwiek tuszu....
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 12:34   #2455
Bebe1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jeśli chodzi o tusze od Bourjois to potworne produkty wg mnie. Teraz używam stale Clinique High Impact i żaden Bourjois nie jest nawet w połowie dobry. Na moje Bourjois strasznie się kruszy na rzęsach i po 4 godzinach mam czarne grudki pod okiem/na policzkach.
Bebe1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:23   #2456
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: kosmetyki Bourjois

magdolena ja używam 10HSE bardzo lubię ten podkład mimo, że słabo kryje. ładnie rozświetla moją buźkę i najjaśniejszy kolor idealny do mojej cery, a zapach mi się bardzo podoba, dobrze się rozprowadza.

zafascynowana1 osobiście nie używałam ale koleżanka ma jeden z tuszy i nie jest z niego zbytnie zadowolona, bardzo naturalny efekt.
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:36   #2457
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w Waszych miastach są na stanowiskach podkłady Matt Lovely? Mam wrażenie, że poznikały!
Jakiś czas temu widziałam w Super Pharm że były przecenione i to nie w ich szafie tylko tak obok, może je wycofali?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:15   #2458
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: kosmetyki Bourjois

Bebe1234, Kriana - dzięki za odpowiedź... Uf.. Czy na tym świecie nie ma dobrego tuszu podkręcającego?!
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:20   #2459
Kriana
Zadomowienie
 
Avatar Kriana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 260
Dot.: kosmetyki Bourjois

zafascynowana1 a zalotka + tusz? ja w sumie używam pogrubiającego tuszu. zalotki raz na jakiś czas. jak miałam jakieś podkręcające tusze to nie dawały efektu.
__________________
.zaufanie to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym ruchem
i 100% pewności ze tego nie zrobi.


18.07.2014 <3
18.06.2022 <3
Kriana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:36   #2460
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Bourjois

Matt Lovely slyszalam ze wycofuja.

Dzieki za porownanie.
A co do 10HSE to ja tez go uzywam i lubie, mimo ze nie kryje prawie nic, to cera jest taka promienna po nim. I dlugo sie tzryma tylko sie cera mi po nim przetluszca. Niby nie spelnia moich oczekiwan ale mam do niego sentyment
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.