Zapowietrzenia - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 13:03   #1171
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam test - na jednej ręce dehydrator , żel bazowy a na drugiej dehydrator,primer ,bazowy - reszta na obu tak samo czyli jednofazowy ,zdobienie , budowa itd. i po 3 tyg na tych pazurkach bez primera były zapowietrzenia na 2 pazurkach na samym środku , nic nie odpadało ale widać różnice z primerem czy bez ? dodatkowo dobre usunięcie skórek(błonek) to podstawa


a gdzie dostane dobry dehydrator ale taki w butelce, abym mogla przemywać wacikiem? dostane gdzies wogole taki? ja jak narazie widzialam tylko ten w pędzelku. a primer jaki kwasowy czy bez? bo ja nie zwracałam nigdy no to uwagi jak kupowalam
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:34   #1172
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Fashionistka wybacz, ale takie informacje to fundamentalna wiedza, bez której nawet bym się paznokci innej osoby nie tknęła. primer kwasowy od bezkwasowego odróżnia jedna zasadnicza różnica: kwasowy wytrawia paznokcia i pozostawia go kredowo białego- wysuszonego z wszelkich tłuszczów itp, a bezkwasowy pozostawia wilgodną powłokę, która wiążę żel z naturalną płytką.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:07   #1173
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Zapowietrzenia

dehydrator najlepszy w pędzelku - ja mam od DR (jest w porządku )
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:23   #1174
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Fashionistka wybacz, ale takie informacje to fundamentalna wiedza, bez której nawet bym się paznokci innej osoby nie tknęła. primer kwasowy od bezkwasowego odróżnia jedna zasadnicza różnica: kwasowy wytrawia paznokcia i pozostawia go kredowo białego- wysuszonego z wszelkich tłuszczów itp, a bezkwasowy pozostawia wilgodną powłokę, która wiążę żel z naturalną płytką.
ja zawsze uzywalam primer. nie mówiono mi nigdy czy to kwasowy czy bezkwasowy wiec nawet nie widzialam ze jest jakas roznica. Moj zostawia wilgotna powloke wiec to bezkwasowy. teraz juz wiem kwasowego nigdy nie probowalam.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dehydrator najlepszy w pędzelku - ja mam od DR (jest w porządku )

używasz po nim primera? i jak tak to jakiego?
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:35   #1175
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Zapowietrzenia

tak - dehydrator potem primer max DR
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:42   #1176
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Fashionistka a ten bezkwasowy na pewno zostawia lepka powloke?? bo kwasowy zanim wyschnie tez zostawia taka powloczke,czasami-jak jest cieplo w pomieszczeniu-tez potrafi dluzej schnac..jak kwasowy nie wyschnie i nie pozstawi pazurka z biala powloczka i ty nalozych zel, to pojawiaja sie zapowietrzenia..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:21   #1177
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Fashionistka a ten bezkwasowy na pewno zostawia lepka powloke?? bo kwasowy zanim wyschnie tez zostawia taka powloczke,czasami-jak jest cieplo w pomieszczeniu-tez potrafi dluzej schnac..jak kwasowy nie wyschnie i nie pozstawi pazurka z biala powloczka i ty nalozych zel, to pojawiaja sie zapowietrzenia..


naklaam go minimalnie i czekam ok 2min, i zawsze jest świecąca lepka powloka
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 07:05   #1178
magnoliia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Fashionistka wybacz, ale takie informacje to fundamentalna wiedza, bez której nawet bym się paznokci innej osoby nie tknęła. primer kwasowy od bezkwasowego odróżnia jedna zasadnicza różnica: kwasowy wytrawia paznokcia i pozostawia go kredowo białego- wysuszonego z wszelkich tłuszczów itp, a bezkwasowy pozostawia wilgodną powłokę, która wiążę żel z naturalną płytką.
ojej jaka och ach.... a zapomniała jak sama zaczynała bez kursu:/ większość osób używa jednego primera dla wszystkich klientek i wszyscy mają się dobrze i jakoś nikt nikomu jeszcze krzywdy nie zrobił, używając primera kwasowego czy bez, ale rozumiem, że każda okazja jest dobra by pokazać jaka jestem och...
magnoliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:04   #1179
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

Nie chcę się kłócić z wami ale moja opinia jest taka że "dobry kurs "powinien przekazać odpowiednią wiedzę a już napewno podstawa wiedzy i praktyki to primer kwasowy i bezkwasowy ...bo moim skromnym zdaniem to jest bardzo ważne w przedłużania paznokci ...używacie produkty i nie wiecie co z czym sie je ??...dadzą wam perhydrol i też posmarujecie tym plytke paznokcia a później okaże się że co zżarło go ?? paznokcie to nie byle co ..można komuś zrobić naprawdę krzywdę bez podstawowej wiedzy ...nie wspomnę choćby o samej dezynfekcji a co dopiero o sterylizacji -co jest również ważne ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:44   #1180
magnoliia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zapowietrzenia

Motylku, masz prawo mieć swoje zdanie, ale nikt mi nie wmówi tego, że jak ktoś używa jednego z primerów i nie słyszał o drugim to jakaś katastrofa jest i w ogóle od wszystkiego z daleka niech się trzyma, ważne żeby wiedział do czego służy TEN primer którego używa i jak się go stosuje, co do drugiej części twojego postu to już wyobraźnia cię poniosła bo jak ktoś jest kretynem to i najlepszy kurs nie pomoże i weźmie wszystko co mu się da, bez przeczytania np zaleceń producenta.
magnoliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:25   #1181
fashionistkaaa
Raczkowanie
 
Avatar fashionistkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 51
GG do fashionistkaaa
Dot.: Zapowietrzenia

Drogie Panie ja nie mam kursy więc stąd moje pytania. Paznokcie robię już 3 lata i zawsze używałam primera. Nie wiedziałam czy jest on kwasowy czy też nie. Teraz się dowiedziałam że jest on bez-kwasowy i dobrze mi się na nim pracuje a paznokcie trzymają się jak ta lala jednak trafiła mi się kobitka której ciężko się trzymają pazurki. Tzn. po o 1-1,5 tyg są lekkie zapowietrzenia. Chciałabym tego uniknąć i kupić coś lepszego. teraz już wiem że kupie dehydrator i primer kwasowy i zobaczę czy będzie jakaś poprawa

Kurs robię za 2 miesiące
fashionistkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 20:38   #1182
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
Nie chcę się kłócić z wami ale moja opinia jest taka że "dobry kurs "powinien przekazać odpowiednią wiedzę a już napewno podstawa wiedzy i praktyki to primer kwasowy i bezkwasowy ...bo moim skromnym zdaniem to jest bardzo ważne w przedłużania paznokci ...używacie produkty i nie wiecie co z czym sie je ??...dadzą wam perhydrol i też posmarujecie tym plytke paznokcia a później okaże się że co zżarło go ?? paznokcie to nie byle co ..można komuś zrobić naprawdę krzywdę bez podstawowej wiedzy ...nie wspomnę choćby o samej dezynfekcji a co dopiero o sterylizacji -co jest również ważne ...
Bedzie maly Off - moze i mozna zrobic krzywde, ale jak do tej pory, najwiecej klientek maja te, ktore te krzywde robia(przpilowuja pluytke, robia rzniece na skorkach klientek i maja jeden pilnik przez caly miesiac a pozniej chca sprzedac go na allegro razem z zestawem, bo im sie juz znudzily paznokcie).Poza tym krzywde robie tez te,ktore chwala sie 10letnim stazem w zawodzie stylistki, a paznokcie robia jak kulfony.. zenua..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:01   #1183
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

tak czy owak ..podsumowujac ...wiedza jest niezbędna ...i odpowiednio ja przekladac na praktyke i bedzie gicior nie potrzebne sa zadne tlumaczenia ...

Edytowane przez motylek17222
Czas edycji: 2011-02-02 o 07:25
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:12   #1184
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
tak czy owak ..podsumowujac ...wiedza jest niezbędna ...i odpowiednio ja przekladac na praktyke i bedzie gicior nie potrzebne sa rzadne tlumaczenia ...
żadne
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 07:25   #1185
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
żadne
tak
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:14   #1186
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez magnoliia Pokaż wiadomość
ojej jaka och ach.... a zapomniała jak sama zaczynała bez kursu:/ większość osób używa jednego primera dla wszystkich klientek i wszyscy mają się dobrze i jakoś nikt nikomu jeszcze krzywdy nie zrobił, używając primera kwasowego czy bez, ale rozumiem, że każda okazja jest dobra by pokazać jaka jestem och...
chcesz o tym porozmawiać? bo rozumiem, że moja wypowiedź wprowadziła dużo nieszczęścia w Twoje życie. przykro mi. wyspowiadam się z tego.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:43   #1187
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zapowietrzenia

Hej Kobitki!
Nie wiem czy pamiętacie??? Jakiś czas temu pisałam że mam problem z maskedem od DR. Jak go używam to robią się zapowietrzenia. Wcześniej używałam bondera z firmy w której się szkoliłam bez primera. A teraz używam primera Max od DR i wciąż mi się zapowietrza wrrrrr -jak mnie to denerwuje. Robi się tak przeważnie tylko przy użyciu maskeda, jak używam tylko violeta to jest ok. "Otulam" masked jednofazówką, usuwam skórki jak należy, nie zalewam skórek i nie wiem w czym tkwi problem. Przestałam używać tego bondera i daje sam primer(czekam oczywiście aż wyschnie)a tu zaś powtórka z rozrywki. Pomóżcie mi znaleźć problem
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:46   #1188
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Zapowietrzenia

bombeloczka - a dajesz cienką warstwe cleara pod masked ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 15:32   #1189
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zapowietrzenia

Masked, cover tudzież inny kamuflaż to żel kolorowy i należy dać pod niego bazę albo warstwę jednofazówki.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 17:52   #1190
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zapowietrzenia

oczywiście że daje, używam violeta od DR, potem masked i reszta też violet. szlak mnie trafia bo nie wiem dlaczego tak się dzieje i to na bank z mojej winy
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 23:12   #1191
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Mona wcale nie trzeba, bo to że cover jest żelem kolorowym to jedno, a że jest żelem silikonowym który się świetnie trzyma płytki to drugie. Ja nigdy nie daję nic pod covera i mam odrosty bez zapowietrzeń, może zmień cover i wtedy próbuj?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:46   #1192
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zapowietrzenia

Masked Dobrejrady nie jest żelem silikonowym tylko z dodatkiem silikonu a to różnica
Poza tym masked Doberka to żel Basic masked od Silcare i z pewnością nie jest to silikon.
Oczywiście jeżeli pracujemy na silikonie nie potrzebujemy podkładu - z tym się zgadzam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:37   #1193
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zapowietrzenia

To radzicie mi spróbować na innym coverze? Tylko teraz na którym, podpowiedzcie mi proszę który od DR.
A może być tak że od zmywacza robią się zapowietrzenia? Jedna rękę przecierałam kilka razy zmywaczem bo bawiłam się farbkami które przykrywałam tylko lakierem. A drugą nie i ta druga jest w miare. Zmywacz mam z rossmana bez acetonu.
Ja już nie wiem o co mam myśleć.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:46   #1194
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Mona ale przecież żel silikonowy to tak samo żel z dodatkiem silikonu, a nie 100% silikon... Gdybyś nałozyła na paznokcia sam cover to ściągnęłabyś go w dentyczny sposób jak zwykły "silikonowy" easy off, bo składy mają bardzo podobne.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:05   #1195
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

masked od DR to zel jednofazowy z dodatkiem silikonu - czyli jak wiekszosc jednofazowk, mozna go polozyc na pazurka bez zadnej dodoatkowej wartsw np. zelu bazowego, silikon powoduje, ze zel jest elastyczniejszy niz zwykla jednofazowka czyli mozna nim pokryz pazurka naturalnego...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:36   #1196
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
masked od DR to zel jednofazowy z dodatkiem silikonu - czyli jak wiekszosc jednofazowk, mozna go polozyc na pazurka bez zadnej dodoatkowej wartsw np. zelu bazowego, silikon powoduje, ze zel jest elastyczniejszy niz zwykla jednofazowka czyli mozna nim pokryz pazurka naturalnego...

Z własnego doświadczenia wiem, że niestety masked Basic'a (Silcare) nie sprawdza się bezpośrednio na naturalku - opis opisem ale niestety. A to , że żel jest z dodatkiem silikonu nie znaczy , że jest silikonem. Idąc tym tokiem myślenia mulat to też murzyn ?
Masked Silcare nie jest silikonem.

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2011-02-05 o 14:51
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:48   #1197
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Zapowietrzenia

helllo!!!! to ja mam problem!!!!! pod maskeda daje violeta więc nie ma znaczenia czy to silikon czy nie. Pomóżcie mi z moim problemem
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:22   #1198
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Bomboleczka to że masz problem nie znaczy, że nie możemy wymienić poglądów na inny temat. To że zmywacz jest bezacetonowy nie oznacza że można nim przemywać paznokcia, bo niby po jakiemu? Może ma witaminy lub jakieś nawilżacze, natłuszczacze, które powodują problemy?

Jeśli zaś o temat SILIKONÓW chodzi:
Nie ma czegoś takiego jak SILIKON do paznokci. To co mamy obecnie na rynku to JEDNOFAZOWE ŻELE z dodatkiem silikonu, który sprawia że twarde żele stają się miękkie i elastyczne. Dla przykładu skład żelu "silikonowego" z SF:
- polyurethane acrylate oligomer
- HEMA
- acrylic acid
- hydroxycyclohexyl phenyl ketone
- benzophenone
- violet 2/CI60725

A dla porównania skład żelu jednofazowego z SF:
-polyurethane acrylate oligomer
-hydroxycyclohexyl phenyl ketone,
-benzophenone,
-CI60725

Jak widać skład jest bardzo zbliżony, bo żele silikonowe to w zdecydowanej większości żele jednofazowe z dodatkiem silikonu, tak jak covery to żele budujące z dodatkiem silikonu, a sam fakt dodatku silikonu świadczy o tym, że jest to żel miękki i bez problemu powinien trzymać się płytki, jeśli się nie trzyma jest wiele powodów, od źle przygotowanej płytki aż do za grubej warstwy covera na raz i po prostu niedokładnie się utwardzi.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:56   #1199
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Zapowietrzenia

a może błąd tkwi w tym, że dajesz za mało masy na boki. Miałam taki problem i nie wiedziałam o co kaman i w końcu doszłam do tego, że aby wysmuklić pazurka już nakładając żel dawałam go na boki przy wałach bocznych o 1-2mm za mało. Chodzi mi o miejsce na bokach ale już bliżej skórek. Problem zniknął Może to to??
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:11   #1200
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Zapowietrzenia

a moze sprobuj zamiast violeta jako podklad uzyc thicka z serii fashion - jednofazowke, zwykla... u mnie sie sprawdza genialnie! kup na sprobowanie najmniejsze opakowanie..
p.s. czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi z tym maskedem basic, silcare itd.. bo ja kupuje maskeda z i-nails a reszty nie znam...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-02-05 o 23:13
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.