Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 21:59   #2131
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość

- żel hialuronowo-peptydowy, który wzbogaciłam glukozaminą, zamawiam go od zawsze i mieszam go z olejkami, wszystko ładnie się rozprowadza i szczerze powiem, że od pół roku zastępuje mi to wszelkie kremy,

tydzien temu powyższy żel wzbogaciłam adenozyną i soją z Thanatosa i efekt piorunujący, moje zmary mimiczne na czole znikają w oczach!!! sk
ile % dodałaś adenozyny i soi ???, bo ja tak ok miesiąca stosuje soje i nie widze żadnych efektów . A po samym żelu -peptydowym nie było efektów , pół rok używasz to powinno coś być lepiej
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:01   #2132
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
- żel hialuronowo-peptydowy, który wzbogaciłam glukozaminą, zamawiam go od zawsze i mieszam go z olejkami, wszystko ładnie się rozprowadza i szczerze powiem, że od pół roku zastępuje mi to wszelkie kremy,

tydzien temu powyższy żel wzbogaciłam adenozyną i soją z Thanatosa i efekt piorunujący, moje zmary mimiczne na czole znikają w oczach!!! skóra jak u osiemnastki a mam 38 wiosen. Jak tak pójdzie dalej to botox dopiero za 10 lat.

-
Jaa gadasz Super wiadomość, trzeba to gdzieś zapisać i użyć w przyszłości
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:09   #2133
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po samym żelu hialuronowo-peptydowym też nie widziałam jakiś spektakularnych efektów za wyjątkiem lepszego nawilżenia i lepszego wchłaniania olejków.

Dlatego po licznych lekturach informacji zawartych na forum zdecydowałam się na dodanie adenozyny i soi. Szczerze powiem, że wszystko dodawałam "na oko". Stężenie adenozyny i soi powinno być w granicach około 2%. U mnie jest ono "nieznane" a efekt jest po tygodniu stosowania powalający!!!

Dodaj wszystko na oko, a jak po tygodniu czy dwóch będzie marny efekt to dosyp nastepną porcję. Tylko pamietaj, żeby taki żel trzymać w lodówce.

Poza tym polecam stosowanie peelingu cukrowego ( trochę cukru - najlepiej brązowego + oliwa z oliwek i delikatnie masujemy tym twarz i jak zostanie równiez dłonie). Najlepszy peeling jaki w życiu stosowałam, a wierzcie mi, że miałam dostęp do tych najlepszych i najdroższych.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:31   #2134
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Po samym żelu hialuronowo-peptydowym też nie widziałam jakiś spektakularnych efektów za wyjątkiem lepszego nawilżenia i lepszego wchłaniania olejków.

Dlatego po licznych lekturach informacji zawartych na forum zdecydowałam się na dodanie adenozyny i soi. Szczerze powiem, że wszystko dodawałam "na oko". Stężenie adenozyny i soi powinno być w granicach około 2%. U mnie jest ono "nieznane" a efekt jest po tygodniu stosowania powalający!!!

Dodaj wszystko na oko, a jak po tygodniu czy dwóch będzie marny efekt to dosyp nastepną porcję. Tylko pamietaj, żeby taki żel trzymać w lodówce.

Poza tym polecam stosowanie peelingu cukrowego ( trochę cukru - najlepiej brązowego + oliwa z oliwek i delikatnie masujemy tym twarz i jak zostanie równiez dłonie). Najlepszy peeling jaki w życiu stosowałam, a wierzcie mi, że miałam dostęp do tych najlepszych i najdroższych.
Hmm mi zel hialuronowo-peptydowy takze dobrze nawilżył skórę. A peeling polecam wulkaniczny z Daxa - dla mnie rewelacja, KWC. Kiedyś był taki fajny cukrowy czekoladowy z BU ale już go wycofali z oferty. Opierał się właśnie głownie na cukrze, oleju i kakao

Dziś pierwszy dzień testuję eliksir winogronowy, faktycznie wchłania się ekspresowo i faktycznie nie jest wydajny...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:14   #2135
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

U mnie parę dni stosowania olejku myjącego - miłość, na pewno będzie kolejna butelka
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:35   #2136
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja niestety czekam do wyplaty z zakupami. I wczoraj plakałam za olejkiem. Dosłownie - umyłam twarz wraz z oczętami żelem Himalaya (ble) i niestety zaszczypało strasznie. Olejek jednak jest niezastąpiony
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:18   #2137
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie dopiero zaczynam swoją przygodę z BU i mam kilka pytan ...co byście mi poleciły na teraz?? mam cere zaieczyszczoną z wągrami i czasem wyskakują niespodziaki , jeszcze ostatnio tak zapchał mnie podkład , że masakra powstała ...

dlatego chciałam kupić coś co pomoże mi oczyścić dokładnie buźkę ...myslałam o zakupie :

- toniku jakiegoś z kwasem ..( ten ajmocniejszy może?? -- czy nie jest za dobry a teraz??)
- serum Lemon
- olejek do mycia pomaranczowy
-puder bambusowy z jedwabiem

Co myślicie ?? Polecicie coś jeszcze/ coś w zamian ??PROSZę o pomoc <prosi>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 12:06   #2138
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na wszelkiego rodzaju pryszcze i inne niespodzianki u mnie sprawdził się olej z rokitnika z BU. Dodaję 2-3 kropelki do innych olejków i żelu hialuronowego i wszystko na buzię.

Można tez zastoswać punktowo nierozcieńczony z innym olejem.

Świetnie też działa w przypadku opryszczki.

Olej rokitnikowy jest koloru pomarańczowego więc stosuję go wyłącznie na noc i oczywiście ciemniejsza poszewka na poduszkę bo barwi na żółto.

Zaopatrz się w jakiś żel hialuronowy, bo jest świetnym nośnikiem wszelkich olejów i serów w głąb skóry. Poza tym powoduje matowienie skóry po olejach.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:14   #2139
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Po samym żelu hialuronowo-peptydowym też nie widziałam jakiś spektakularnych efektów za wyjątkiem lepszego nawilżenia i lepszego wchłaniania olejków..
mialam dokładnie takie same obserwacje

.[/QUOTE]Dlatego po licznych lekturach informacji zawartych na forum zdecydowałam się na dodanie adenozyny i soi. Szczerze powiem, że wszystko dodawałam "na oko". Stężenie adenozyny i soi powinno być w granicach około 2%. U mnie jest ono "nieznane" a efekt jest po tygodniu stosowania powalający!!!.[/QUOTE]

adenozyna i soja - tez na BU kupione?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-06-08 o 12:24
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:18   #2140
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
mam pytanie dopiero zaczynam swoją przygodę z BU i mam kilka pytan ...co byście mi poleciły na teraz?? mam cere zaieczyszczoną z wągrami i czasem wyskakują niespodziaki , jeszcze ostatnio tak zapchał mnie podkład , że masakra powstała ...

dlatego chciałam kupić coś co pomoże mi oczyścić dokładnie buźkę ...myslałam o zakupie :

- toniku jakiegoś z kwasem ..( ten najmocniejszy może?? -- czy nie jest za dobry a teraz??)
- serum Lemon
- olejek do mycia pomaranczowy
-puder bambusowy z jedwabiem

Co myślicie ?? Polecicie coś jeszcze/ coś w zamian ??PROSZę o pomoc <prosi>
Jeśli chcesz używać kwasów to konieczne jest dokładne filtrowanie się spf 50 i to aptecznym, stabilnym filtrem - zarówno podczas kuracji jak i miesiąc po zakończeniu, wiec zamiast toniku z kwasem i serum Lemon (zawiera kwas salicylowy) może lepsze by było serum Flavo C 15% i peeling z bromelainą?
Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Zaopatrz się w jakiś żel hialuronowy, bo jest świetnym nośnikiem wszelkich olejów i serów w głąb skóry. Poza tym powoduje matowienie skóry po olejach.
Nie do końca tak, HA 1% działa "po wierzchu" skóry, wiąże wodę w zewnętrznych warstwach skóry, chyba że masz na myśli kwas hialuronowy małocząsteczkowy ( ULMW lub SLMW), bo on faktycznie jest tzw.promotorem przejścia przez skórnego - ten drugi jest w żelu hialuronowo-peptydowym bądź kwasie hialuronowym 2%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:32   #2141
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Adenozyne i soje kupuję w Thanatosie http://www.thanatos.com.pl/

Odnosnie żelu hialuronowego, to tak jak pisałam wczesniej używam wyłącznie żelu hialuronowo-peptydowego i ten mam na myśli pisząc, że wpływa na lepsze wchłanianie i przenikanie olejów przez skórę.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 14:03   #2142
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Adenozyne i soje kupuję w Thanatosie http://www.thanatos.com.pl/

Odnosnie żelu hialuronowego, to tak jak pisałam wczesniej używam wyłącznie żelu hialuronowo-peptydowego i ten mam na myśli pisząc, że wpływa na lepsze wchłanianie i przenikanie olejów przez skórę.
Jaki jest koszt przesyłki i gdzie jest siedziba tej firmy?
Na stronie nic nie piszą na ten temat
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:31   #2143
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Adenozyne i soje kupuję w Thanatosie http://www.thanatos.com.pl/

Odnosnie żelu hialuronowego, to tak jak pisałam wczesniej używam wyłącznie żelu hialuronowo-peptydowego i ten mam na myśli pisząc, że wpływa na lepsze wchłanianie i przenikanie olejów przez skórę.
ok ale napisałaś "zaopatrz się w jakiś żel hialuronowy", a więszkość osób ( w tym ja ) chyba używa tego 1% dlatego wolałam uściślić
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:37   #2144
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Jaki jest koszt przesyłki i gdzie jest siedziba tej firmy?
Na stronie nic nie piszą na ten temat
Jest, koszt jeśli dobrze pamiętam to 11 zł. Zawsze możesz podłączyć się pod zbiorowe zamówienie i wtedy będzie dużo mniejszy
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:57   #2145
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

W thanatosie zawsze robię przedpłatę i za przesyłkę listem poleconym płacę 6,- zł. Za każdym razem do zamówienia za około 30-40,- zł dostaję po kilka bezpłatnych próbek ekstraktów.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Jaki jest koszt przesyłki i gdzie jest siedziba tej firmy?
Na stronie nic nie piszą na ten temat

Adres firmy: Ekstrakty Roślinne, Nowa Sól, ul.Kościuszki 10
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:54   #2146
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz używać kwasów to konieczne jest dokładne filtrowanie się spf 50 i to aptecznym, stabilnym filtrem - zarówno podczas kuracji jak i miesiąc po zakończeniu, wiec zamiast toniku z kwasem i serum Lemon (zawiera kwas salicylowy) może lepsze by było serum Flavo C 15% i peeling z bromelainą?

Nie do końca tak, HA 1% działa "po wierzchu" skóry, wiąże wodę w zewnętrznych warstwach skóry, chyba że masz na myśli kwas hialuronowy małocząsteczkowy ( ULMW lub SLMW), bo on faktycznie jest tzw.promotorem przejścia przez skórnego - ten drugi jest w żelu hialuronowo-peptydowym bądź kwasie hialuronowym 2%
juz teraz używam filtru ...poprostu denerwuje mnie moja buźka już ...i muszę coś z nią zrobić. Poczytam o tym co podałaś, ale poprostu potrzebuję teraz czegoś silnie oczyszczającego bo nie wyrobię
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:03   #2147
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
juz teraz używam filtru ...poprostu denerwuje mnie moja buźka już ...i muszę coś z nią zrobić. Poczytam o tym co podałaś, ale poprostu potrzebuję teraz czegoś silnie oczyszczającego bo nie wyrobię
Wiesz, no jak uważasz, ja tylko informuję ze jest taka konieczność jeśli chcesz używac kwasów, i że wtedy nie ma zmiłuj i nawet jak jest ładny dzień to trzeba się smarować co najmniej spf50 ja w zeszłym roku używałam w lecie kwasów i do szewskiej pasji mnie doprowadzały teksty w stylu " Co ty taka blada? weź się trochę opal... jak to nie możesz? Jakie kwasy? nie marudź, chodź pójdziemy na plażę.."
Może na początek spróbuj OCM?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 23:41   #2148
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny a co byście poleciły olejek tamanu + żel hialuronowy czy serum na blizny (z tamanu i innymi olejami)? szukam czegoś na pryszcze (nie ma ich dużo - raczej jakieś pojedyncze + zaskórniki) i wyrównanie kolorytu cery (czerwone plamki po pryszczach).
Planowałam kupić serum Lemon, ale nie chce mi się teraz bawić z filtrami więc poczekam z nim do jesieni ... jednak potrzebuje coś na teraz
Myślałam tez o serum z wit C10% (stosować 2/3 razy w tygodniu) a codziennie olejek tamanu... sama nie wiem...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-09 o 11:56
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 00:35   #2149
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Po samym żelu hialuronowo-peptydowym też nie widziałam jakiś spektakularnych efektów za wyjątkiem lepszego nawilżenia i lepszego wchłaniania olejków.

Dlatego po licznych lekturach informacji zawartych na forum zdecydowałam się na dodanie adenozyny i soi. Szczerze powiem, że wszystko dodawałam "na oko". Stężenie adenozyny i soi powinno być w granicach około 2%. U mnie jest ono "nieznane" a efekt jest po tygodniu stosowania powalający!!!
Moglabyś bliżej opisać na czym polega ten powalający efekt ?Czy to tak jak po kwasach , czy tretinoinie , że masz napiętą twarz do granic , zero zmarszczek , ale za to nie można się uśmięchnąć
dziękuje Pewnie i tak skusze się na adenozyne , zwłaszcza że od dawna chce ją kupić do włosów . Kupiłabym już dawno , tylko Tanatos czasami nie wysyła paczek , bo nie ma czasu a jak jest teraz , wysyła od razu po złożeniu zamowieniu ???
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 08:42   #2150
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Moglabyś bliżej opisać na czym polega ten powalający efekt ?Czy to tak jak po kwasach , czy tretinoinie , że masz napiętą twarz do granic , zero zmarszczek , ale za to nie można się uśmięchnąć
dziękuje Pewnie i tak skusze się na adenozyne , zwłaszcza że od dawna chce ją kupić do włosów . Kupiłabym już dawno , tylko Tanatos czasami nie wysyła paczek , bo nie ma czasu a jak jest teraz , wysyła od razu po złożeniu zamowieniu ???

Moim problemem od dwóch lat są zmarszczki mimiczne czoła - mam 38 lat, więc w moim wieku to nornalka. Próbowałam wielu kremów, serów (głównie aptecznych) i nic. Przerzuciłam się na zakupy między innymi w BU: kwas hialuronowo-peptydowy, serum 3XRose, serun w wit.C, skwalan itp. i oprócz nawilżenia efekt znikomy.

Tak jak wczesniej pisałam, po lekturze licznych wpisów na forum dokupiłam adenozyne i soje i dodałam to do żelu hialuronowego. Po tygodniu stosowania żelu + oleje zmarszczki o 50% spłycone, tak jak by były wypchnięte. Nie ma efektu napiecia, czy naciągniecia skóry. Poza tym wyrównał się koloryt i nawilżenie. Adenozyne i soje dodawałam na oko więc może dodałam dużo więcej niż podają w Thanatosie i dlatego taki szybki efekt.

Adenozyna jest teraz podstawą w nowym kremie Vichy na zmarszczki mimiczne (+magnez) oraz Loreal - kod młodości.

Mam tez zamiar dodać adenozyne do płynu rozmarynowego z BU. Podobno hamuje wypadanie włosów, wydłuż cykl "życia" włosów.
Ale najpierw muszę wykończyć olejek na wypadanie włosów z helfy.

Co do realizacji zamówień w Thanatosie, to od chwili wpłaty na konto czekałam na przesyłkę chyba 4 -5 dni. Ale czytałam na forum, że czasami są problemy z przesyłkami.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 09:26   #2151
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Tak jak wczesniej pisałam, po lekturze licznych wpisów na forum dokupiłam adenozyne i soje i dodałam to do żelu hialuronowego. Po tygodniu stosowania żelu + oleje zmarszczki o 50% spłycone, tak jak by były wypchnięte. Nie ma efektu napiecia, czy naciągniecia skóry. Poza tym wyrównał się koloryt i nawilżenie. Adenozyne i soje dodawałam na oko więc może dodałam dużo więcej niż podają w Thanatosie i dlatego taki szybki efekt.


Co do realizacji zamówień w Thanatosie, to od chwili wpłaty na konto czekałam na przesyłkę chyba 4 -5 dni. Ale czytałam na forum, że czasami są problemy z przesyłkami.
o ja sobie tez kupię soje i adenozyne - ile dodawałś np. do całego żelu hialurowo-peptydowego - czyli ok 60 ml?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:23   #2152
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
o ja sobie tez kupię soje i adenozyne - ile dodawałś np. do całego żelu hialurowo-peptydowego - czyli ok 60 ml?

Tak jak pisałam wcześniej dodawałam wszystko na oko.

Wg danych z Thanatosa stężenie adonozyny to 0,75% -3% przy ciężarze 0.96g/cm3.
Do 60 ml żelu dodałam około 1 ml adenozyny odmierzone w strzykawce i tyle samo soi ( soja - stężenie 2-5%).

U mnie taki mix się sprawdził ale każda skóra jest inna więc może spróbuj z połową żelu 30ml+0,5 ml adenozyny+0,5 ml soi.
Jak będzie za słabe działanie ( po dwóch tygodniach) to dodaj jeszcze po obrobinie.

Jak będziesz robiła zamówienie na ekstrakty, a może masz cellulit to zamów sobie od razu kofeinę. Ja dodaję ją do balsamu antycelulitowego i super go likwiduje.

Przepraszam, że może odbiegam od głównego tematu wątku - Biochemii Urody, ale z doświadczenia już wiem, że najlepiej sprawdza się mieszanie i wzbogacanie produktów z różnych sklepów.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 12:59   #2153
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej dodawałam wszystko na oko.

Wg danych z Thanatosa stężenie adonozyny to 0,75% -3% przy ciężarze 0.96g/cm3.
Do 60 ml żelu dodałam około 1 ml adenozyny odmierzone w strzykawce i tyle samo soi ( soja - stężenie 2-5%).

U mnie taki mix się sprawdził ale każda skóra jest inna więc może spróbuj z połową żelu 30ml+0,5 ml adenozyny+0,5 ml soi.
Jak będzie za słabe działanie ( po dwóch tygodniach) to dodaj jeszcze po obrobinie.

Jak będziesz robiła zamówienie na ekstrakty, a może masz cellulit to zamów sobie od razu kofeinę. Ja dodaję ją do balsamu antycelulitowego i super go likwiduje.

Przepraszam, że może odbiegam od głównego tematu wątku - Biochemii Urody, ale z doświadczenia już wiem, że najlepiej sprawdza się mieszanie i wzbogacanie produktów z różnych sklepów.
dzięki bardzo
a wiesz - że przeglądając stronę - o kofeinie pomyślałam ;-)))
co do odbiegania od tematu - ja skorzystałam z Twoich informacji, bo nie miałam zielonego pojęcia o preparatach, o których napisalaś. także - dzięki wielkie
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:16   #2154
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Tylko pamietaj żeby nie łaczyć adenozyny z kofeiną!!! Kofeina znosi działanie adenozyny.

A jak masz rozstępy to proponuje do balsamu i kofeiny dodać jeszcze Centalla asiatica. Podobno Centalla asiatica można też dodać do żelu hialuronowego i na buzię, ale trzeba uważać bo niektórych uczula.

Edytowane przez agat888
Czas edycji: 2010-06-09 o 14:23
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:15   #2155
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agat888 Pokaż wiadomość
Moim problemem od dwóch lat są zmarszczki mimiczne czoła - mam 38 lat, więc w moim wieku to nornalka.

Adenozyna jest teraz podstawą w nowym kremie Vichy na zmarszczki mimiczne (+magnez) oraz Loreal - kod młodości.


Dzięki , teraz rozumiem , czyli taki pseudo botox . A mniejszyła się mimika twarzy , czyli np. mniej możesz zmarszczyć czoło lub brwi ???

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-06-09 o 21:46
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:17   #2156
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co byście poleciły olejek tamanu + żel hialuronowy czy serum na blizny (z tamanu i innymi olejami)? szukam czegoś na pryszcze (nie ma ich dużo - raczej jakieś pojedyncze + zaskórniki) i wyrównanie kolorytu cery (czerwone plamki po pryszczach).
Planowałam kupić serum Lemon, ale nie chce mi się teraz bawić z filtrami więc poczekam z nim do jesieni ... jednak potrzebuje coś na teraz
Myślałam tez o serum z wit C10% (stosować 2/3 razy w tygodniu) a codziennie olejek tamanu... sama nie wiem...
Jak nie chcesz filtrów to lemon odpada, zostaje tamanu
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 23:03   #2157
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz filtrów to lemon odpada, zostaje tamanu
a na stronie BU nie jest nic napisane o filtrach (bo odnośnie innych produktów jest napisane, że trzeba używać równolegle filtrów), więc pytanie: jeśli normalnie nie będę używać filtrów, ale jeśli będę wychodzić "na dłużej", np. spacer to użyję filtra, to czy wtedy mogę używać Lemon?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:13   #2158
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz filtrów to lemon odpada, zostaje tamanu
wiem, że Lemon odpada.
pytałam się co jest lepsze waszym zdaniem czy olejek tamanu czy serum na blizny z tamanu m.in
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 14:27   #2159
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

nie boicie się,że w czasie tych upałów kiedy paczka idzie kilka dni produkty mogą stracić swoje właściwości.??Większość rzeczy należy przechowywać w lodówce przecież. (np.żel Ha,oleje ,liposomy)
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:42   #2160
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
nie boicie się,że w czasie tych upałów kiedy paczka idzie kilka dni produkty mogą stracić swoje właściwości.??Większość rzeczy należy przechowywać w lodówce przecież. (np.żel Ha,oleje ,liposomy)
ja w czasie upałów na pewno bym nic nie zamówiła. Ostatnią poczuszkę otrzymałam ok 1-1,5 miesiąca temu, jak coś mi się zachce to poczekam na pewno na ochłodzenie..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.