pomóżcie dobrać mi makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 18:40   #1
zuzia2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Question

pomóżcie dobrać mi makijaż


Więc za miesiąc wybieram sie na wesele z moim chłopakiem zakupiłam juz sukienke i dodatki. wybrałam juz sobie fryzure ale co z makijażem. wiec moze pokolei mam czarna połyskliwą sukienkę z dekoldem dośc dużym i taka do kolanka , srebrne dodatki z cyrkoniami (naszyjnik, kolczyki, opaska na włoski, czartna torebka do ręki na srebrnym łańcuszku z cyrkoniami przy rączce) buty szukam nadal czarne na szpileczce. mam śniadą cere, brazowe oczy i kruczoczarne włosy i mój porblem polega na tym ze niewiem jakie kolory użyć do makijażu i do tipsów które bedzie robiła mi znajoma. myślałam coś o fiolecie lub turkusie., pomóżcie
zuzia2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:51   #2
SaaShaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NibyhoLandia
Wiadomości: 46
Dot.: pomóżcie dobrać mi makijaż

makijaż do piwnych i brązowych oczu, poczytaj możę coś Cię zainteresuje http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4950

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

też kocham czarny kolor ale fajnie by było gdybyś troche ożywiła siebie, w końcu to wesele


i jeszcze coś takiego: (to są załączone foty gdzieniegdzie)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76451

Edytowane przez SaaShaa
Czas edycji: 2009-09-08 o 18:58
SaaShaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:13   #3
zuzia2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: pomóżcie dobrać mi makijaż

ja tez lubie różne kolorki ale porblem polega na tym ze nie jestem dziewczyna w rozmiarze 38 tylko 44 i mam dosc spory biust imam problem z jakimikolwiek sukienkami , czarna była akurat w moim rozmiarze i w niej wygladam extra. kolorową chciałam jakas ale cóz biuts mnie skreśla niedopinam się albo porostu niewygladam. taka natura nic na to nieporadze że u nas niema żadnego wyboru z sukienakami z większych rozmiarów
zuzia2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:34   #4
SaaShaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NibyhoLandia
Wiadomości: 46
Dot.: pomóżcie dobrać mi makijaż

ja się Ciebie nie czepiam, ale wiesz, zawsze jest kolorowa biżuteria, szpilki, torebka i ofc makijaż oraz inne dodatki
moge Ci jeszcze powiedzieć że ten turkus to może być niezły pomysł, jedna z moich znajomych również ma ciemne włosy, oczy i cerę i w turkusie (ubrania, makijaż) wygląda bosko
SaaShaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:58   #5
zuzia2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: pomóżcie dobrać mi makijaż

chyba troche źle to ujełam ja niemam pretensji, broń Panie Boże gdybym miała jakieś . tlyko jakoś ja poprostu jestem tradycjonalistka i ciezko mi dobrac jakieś kolorowe buciki poprostu ktos musiałby mnie zabrac na miasto wcisnąć w takie buty i powiedzieć ze jest git wtedy bym sie odwazyła a tak to mam problem, dlatego mały dodatek koloru chce bo boje sie sama eksperymentowac z kolorami hihih pozdrawiam
zuzia2712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:54   #6
Zuzanna Czajkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: pomóżcie dobrać mi makijaż

To prawda, że turkusowe makijaże ładnie wyglądają przy brązowych oczach, ale wg mnie są bardzo ryzykowne (trzeba uważać żeby nie przedobrzyć i nie zniszczyć efektu). Dlatego ja polecę ci makijaż typu smokey i użyciem łososiowego cienia. Cienia łososiowego używamy oczywiście od kącika oka i od środka powieki delikatnie przechodzimy do czarnego. Wg mnie jest bardzo ładny i elegancki.
__________________
L'Oréal Paris Polska
Zuzanna Czajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.