Essence cz. IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 17:15   #4981
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
to prawda - nie widziałam tego wcześniej w Naturze w Centrum, ale może ktoś podczytał Wizaż bo kiedyś już dziewczyny o tym pisały
Ale cienie z CaC nie były zaklejone taśmą Były tam co prawda testery, ale ja chciałam zobaczyć, jak wyglądają w środku tzn. czy jest lusterko, aplikator itp. Aha, i cieni tych nie macałam, nie wąchałam ani nic z nimi nie robiłam tylko otworzyłam pudełeczko i zaraz je zamknęłam, więc cienie nie uległy zniszczeniu

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ja też jestem tym typem co musi wszystko pomacać i powąchać (no, może nie wszystko... wkładek hig. itp nie oglądam ) ale jak jest tester to po co macać każdy puder czy cienie...?
słusznie że pozalepiały, bo by im się nie sprzedawało i leżało na wyprzedaży, a tak wszystko nietknięte (w sensie nie macane, bo limitka już mocno tknięta nawet przebrana)
Ale są takie, co oglądają Widziałam taką numerantkę w Rossmanie jak otwierała opakowanie wkładek higienicznych, żeby sobie obejrzeć... To była młoda dziewczyna, b. dobrze ubrana... Zdziwiło mnie naprawdę jej zachowanie (bo oczywiście, otworzone pudełko odłożyła i zabrała się za badanie zawartości kolejnego...) Nie wytrzymałam i zwróciłam jej uwagę, za co zostałam nie zbyt mile potraktowana... Już nie raz zauważyłam w Rossie, że pudełka z wkładkami są naruszone i były otwierane, zawsze zastanawiało mnie, co za cholery zaglądają do wkładek... (4 zł to nie jest wielki majątek i można sobie poeksperymentować to nie to samo, co np. podkład za stokilkadziesiąt złotych...), no bo robic testery podpasek i wkładek higienicznych to już chyba przesada...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:18   #4982
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
no bo robic testery podpasek i wkładek higienicznych to już chyba przesada...
przypomnialas mi ze widzialam kiedys w sklepie (nie pamietam jakim juz niestety) rozne rodzaje wkladek przyklejone do polki-wlasnie by mozna bylo sobie obejrzec itp dosc zabawnie to wygladalo, ale z pewnoscia zaspokoilo ciekawosc klientek
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:23   #4983
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
przypomnialas mi ze widzialam kiedys w sklepie (nie pamietam jakim juz niestety) rozne rodzaje wkladek przyklejone do polki-wlasnie by mozna bylo sobie obejrzec itp dosc zabawnie to wygladalo, ale z pewnoscia zaspokoilo ciekawosc klientek
OMG!
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:24   #4984
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
nie musimy się zgadzać.
Oczywiście, że nie musimy, ale to dzięki niezgadzaniu się w tej kwestii wiele osób zmarnowało kasę na zaschnięte, stare kosmetyki... Wybacz, jeśli tobie nie przeszkadza, że ktoś grzebał wcześniej w czymś co nałożysz na twarz albo, że to coś mogło się już zepsuć to wesołego - nie zgadzaj się nie musisz.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:37   #4985
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale cienie z CaC nie były zaklejone taśmą Były tam co prawda testery, ale ja chciałam zobaczyć, jak wyglądają w środku tzn. czy jest lusterko, aplikator itp. Aha, i cieni tych nie macałam, nie wąchałam ani nic z nimi nie robiłam tylko otworzyłam pudełeczko i zaraz je zamknęłam, więc cienie nie uległy zniszczeniu .
cieniom się nie przyjrzałam, moze faktycznie nie były.. cienie essence są generalnie poza moim zainteresowaniem i może nie zwróciłam uwagi...
dobre i to, że pasiaki i kredki zaklejono

ale jak otworzyłaś cień to wpuściłaś powietrze (tak jakby były jakoś specjalnie próżniowo pakowane takie rzeczy...? chyba że są, to ok ) i to już jest otwarte

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
przypomnialas mi ze widzialam kiedys w sklepie (nie pamietam jakim juz niestety) rozne rodzaje wkladek przyklejone do polki-wlasnie by mozna bylo sobie obejrzec itp dosc zabawnie to wygladalo, ale z pewnoscia zaspokoilo ciekawosc klientek
ja kiedyś widziałam chyba pampersy (ogólnie, coś z pieluszek jednorazowych)
__________________

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2010-06-14 o 17:39
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:46   #4986
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy wiecie może czy w naturze są już nowe odcienie musu essence? chodzi mi o ten ivory.
Byłam u siebie w drogerii i jeszcze są te stare 3 odcienie musu, panie nie wiedziały kiedy jakieś nowe przyjdą... :/
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:57   #4987
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
cieniom się nie przyjrzałam, moze faktycznie nie były.. cienie essence są generalnie poza moim zainteresowaniem i może nie zwróciłam uwagi...
dobre i to, że pasiaki i kredki zaklejono

ale jak otworzyłaś cień to wpuściłaś powietrze (tak jakby były jakoś specjalnie próżniowo pakowane takie rzeczy...? chyba że są, to ok ) i to już jest otwarte



ja kiedyś widziałam chyba pampersy (ogólnie, coś z pieluszek jednorazowych)
Nie były pakowane próżniowo, nie były w nic zapakowane, więc powietrze i tak sobie znajdzie drogę do cieni, nawet i bez ich otwierania (cienie mają znacznie dłuższy okres przydatności po otwarciu), jeśli byłyby pakowane próżniowo, a ja bym je otworzyła to wtedy faktycznie przyczyniłabym się do szybszego ich... hmm... zepsucia czy też utlenienia ich składników.
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 18:04   #4988
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie były pakowane próżniowo, nie były w nic zapakowane, więc powietrze i tak sobie znajdzie drogę do cieni, nawet i bez ich otwierania (cienie mają znacznie dłuższy okres przydatności po otwarciu), jeśli byłyby pakowane próżniowo, a ja bym je otworzyła to wtedy faktycznie przyczyniłabym się do szybszego ich... hmm... zepsucia czy też utlenienia ich składników.
otóż właśnie
nie popadajmy w paranoję

rozumiem oburzenie co do otwierania tuszu (który posłużył mi wyłącznie jako przykład), jednak moje prawo jako konsumenta obejrzeć sobie co kupuję zanim tego zakupu dokonam. tyle
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:09   #4989
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja miałam już kilka, zdarzyły się za ciemne, ale i tak używałam teraz kończę słoiczek podkładu w musie z Avonu, kolor Ivory, ale wycofali mi go :/ Więc szukam zastępstwa Zapytam pań w Drogerii kiedy będą miały dostawę Essence z nowymi odcieniami podkładu :P
Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
interesuje mnie, czy te odcienie są w ogóle w Polsce dostepne. Czy ktos je już widział, bo nie wiem czy się w ogóle nastawiać
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Stąd moje pytanie, skąd info o odcieniach....



Pewnie jeszcze leżą w koszyczkach z wyprzedażami
Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Byłam u siebie w drogerii i jeszcze są te stare 3 odcienie musu, panie nie wiedziały kiedy jakieś nowe przyjdą... :/
Nowe kolory musów powinny wejść, bo na szafie są już ich oznakowania. Tylko pytanie - kiedy?

W City Forum w Gdańsku też limitka aż miło Ale dopiero ok 12:00 je wrzucili (byłam wcześniej, ok 11 i jeszcze nie wystawiły, bo czekały na specyfikacje. Zamówiłam dla siebie produkty, podałam nr, żeby zadzwoniły... i już po godzinie telefon ).

Róż CAH pewnie będzie wyprzedawany, ale niekoniecznie od razu.. Różnie to z nimi bywa. Teraz wyprzedają Go Snow, w City Forum dorzucili sporo róży w kremie
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:16   #4990
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie będziemy same Jutro się po nie wybieram Mam nadzieje, ze rozświetlacz wraz z kredka bedzie na mnie czekał
dzisiaj byłam w Naturze, ale nadał stało Cute as Hell..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:21   #4991
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. IV

Teraz rzadko się zdarza że testerów nie ma, przynajmniej u mnie. Gdyby nie było, to jakoś mi tak głupio grzebać w pełnowymiarowych sztukach. Babcia mnie nauczyła, że jak się maca coś bezpośrednio (co prawda chodziło o pieczywo), to potem trzeba kupić. A jak widzę kogoś mażącego paluchem po otwartym pudrze albo innym cieniu to mi się robi trochę słabo. Hej, ktoś to potem nakłada na twarz! Zresztą w sklepie płacimy za nowe, na rynku wtórnym rzeczy "raz użyte" są z miejsca warte połowę mniej

Miałam póki co 3 tusze do rzęs i wszystkie były nieco przysuche od momentu otwarcia w domu. Dlaczego? Jakieś panie zechciały sobie pewnie pooglądać szczoteczki. Wkurzyłam się, w lutym kupiłam nowy w małej drogerii gdzie ekspedientka pilnuje wystawy - i co? I do tej pory jest ok. Zaczynam się zastanawiać, ile razy poprzednie były odkręcanie i niedokręcane w sklepie, że z miejsca było z nimi coś nie halo.



Chociaż przyznaję, że kredki miziam po dłoni. Nie sposób kupić w ciemno takiej np. zielonej LL Essence bez najmniejszego pojęcia co to za kolor. Na szczęscie kredki mają trwałość 3 lata to nie powinno im robić to krzywdy. Za to już po zakupie od razu każdą strugam lub ścieram. Wolę mieć pewność, że to, czym mażę po oku, nie było dotykane paluchem tajemniczej kupującej. W koncu nie chciałabym jej palucha w moim oku
__________________
lalala.
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 18:22   #4992
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Essence cz. IV

Kochane a u mnie jest limitowanka !! Mam już pasiaka!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:41   #4993
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Babcia mnie nauczyła, że jak się maca coś bezpośrednio (co prawda chodziło o pieczywo), to potem trzeba kupić.
Towar macany należy do macanta.\

Ja chce pasiaakaaa
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:44   #4994
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

A jak się tu pochwalę, że kupiłam pasiaka i lakiery- turkusowy i liliowy

Zastanawiam się nad kredkami czy jakaś dobra dusza moglaby wkleić ich zdjęcie na ręce?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:49   #4995
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IV

akisia, kupowalas w GK czy moze zupelnie przypadkiem limitka pojawila sie na Starowislnej?
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:57   #4996
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

Na Starowiślnej

I oficjalnie ogłaszam, że jestem zaspokojona CaC i teraz chcę czekoladki i błyszczyk z SD, rozświetlacz z RtP, rozświetlacz, błyszczyki i lakiery z Eclipse i może jeszcze róż z SB dla mnie ItW może nie być w Polsce w ogóle (przepraszam czekające na ItW!)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:59   #4997
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
W mojej Naturze nie było testerów.
To co było we wgłębieniach przeznaczonych na testery?

Ja cienie otworzyłam przed pójściem do kasy, żeby zobaczyć czy na pewno nikt już ich nie testował.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:06   #4998
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja cienie otworzyłam przed pójściem do kasy, żeby zobaczyć czy na pewno nikt już ich nie testował.
Słusznie, ja nigdy nie otwierałam kosmetyków w drogeriach, ale odkąd kupiłam tusz z ułamaną szczoteczką zawsze jak już wiem że kupie na pewno produkt sprawdzam czy wszystko z nim ok
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:11   #4999
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Słusznie, ja nigdy nie otwierałam kosmetyków w drogeriach, ale odkąd kupiłam tusz z ułamaną szczoteczką zawsze jak już wiem że kupie na pewno produkt sprawdzam czy wszystko z nim ok
Zdecydowanie. Mi się tak kiedyś "udało" natrafić na macane cienie teraz się przyglądam uważnie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 19:13   #5000
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
W mojej Naturze nie było testerów.
Serio? Ja myślałam, że testery są jakoś sklejone z podstawką do limitki jeszcze nigdy nie widziałam braku testerów. Paseczki CAC śnią mi się po nocach, miałam ochotę wydać dziś na nie ostatnie pieniądze. Linery też są ładne. Chyba w środę się wybiorę i obadam...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:14   #5001
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IV

ZAPRASZAM DO NOWEJ CZĘŚCI WĄTKU
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19985160
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:01   #5002
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To co było we wgłębieniach przeznaczonych na testery?

Ja cienie otworzyłam przed pójściem do kasy, żeby zobaczyć czy na pewno nikt już ich nie testował.
Wiesz co przedtem w standach z tego co kojarzę, nie zawsze było miejsce na testery...wtedy nie było testerków

Ale raz widziałam, że w standzie w miejscu na tester brakowało 1 kolorku cienia

Co do dyskusji. Popieram zaklejanie kosmetyków. To samo powinno być z lakierami. Dziś obserwowałam dziewczynę, która sobie testowała i malowała każdy palec innym odcieniem. Oczywiście odłożyła otwarte lakiery zpowrotem na półkę i wyszła

A cienie, puder, róż zawsze sprawdzam czy nie mają śladu palucha. Trafił mi się kiedyś taki ''używany''
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:02   #5003
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Stąd moje pytanie, skąd info o odcieniach....

Nie poszłam do natury bo pada a ja nie miałam parasola. Z TŻ nie chciałam jechać samochodem, lepiej, żeby nie wiedział po co chce tam iść
Przejdę się jutro jak będzie dobra pogoda

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------




Pewnie jeszcze leżą w koszyczkach z wyprzedażami
podałam link do strony essence, gdzie w odzieniach pojawiły się nowe oznaczone "new"...
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:44   #5004
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. IV

Ja mam pasiaka!
i kredkę zieloną

Jeszcze wracam po lakiery i może błyszczyk CaH z 1 szafy, bo do drugiej dalej.

Ja otwieram błyszczyki, bo zapach dla mnie najważniejszy, ale się nie maluję. Od tego są testery. Głupio, że nie ma testerów pielęgnacyjnych kosmetyków, bo głupio kupić w ciemno jakiś balsam albo szampon bez poznania zapachu. Także jestem całkowicie za testerami dla wszystkich kosmetyków
A z CaC są testery pasiaka i cieni, ale u mnie nie było foliowanych- dzisiaj pełna CaC w Targówku.

ps. ma ktoś może Frozen/Frost? Jakoś tak się nazywała chyba ta pomadka z Essence, taka jaśniutka. Może swatch ktoś ma na ustach?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:52   #5005
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ZAPRASZAM DO NOWEJ CZĘŚCI WĄTKU
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19985160
Chaigata - pytaj w nowym wątku, ten już jest do zamknięcia
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:39   #5006
chellow
Raczkowanie
 
Avatar chellow
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 126
Thumbs down Dot.: Essence cz. IV

Czesć dziewczyny. Od dawna sledze ten wątek bo tez jetsem straszną maniaczką essence. Gdy staje przed szafami essence to dostaje oczopląsu normalnie .

Nie mogę sie juz doczekać tej nowej limitowanki;p
Byłam w czoraj w naturze w moim meiscie ale jej jeszcze u nas nie ma.
Ale gdy zapytałam sie Pani, która tak "chętnie zawsze doradza" -> czyt. czyta to co napisane na opakowaniu( to jest jej rada) keidy bedzie limitowanaka to nie wiedziała co to jest<hahaha>. Zapytała sie mnie" ale chodzi pani o cienie czy o co ?" a ja mwoie ze o limitowanki ktore wychodzą co jakiś czas, wiem ze juz w innych miastach są. A ona do mnie" w srode bedzie nowa gazetka to prosze sprawdzic w gazetce" hahahaha usmiałam się! Póżniej poprosiłam ją o utwardzacz do lakieruu to dała mi odzywkę utwardzającą do paznokci :|
I po co one oferują tą swoją pomoc:e ek:
chellow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:52   #5007
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Essence cz. IV

Cytat:
Napisane przez chellow Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny. Od dawna sledze ten wątek bo tez jetsem straszną maniaczką essence. Gdy staje przed szafami essence to dostaje oczopląsu normalnie .

Nie mogę sie juz doczekać tej nowej limitowanki;p
Byłam w czoraj w naturze w moim meiscie ale jej jeszcze u nas nie ma.
Ale gdy zapytałam sie Pani, która tak "chętnie zawsze doradza" -> czyt. czyta to co napisane na opakowaniu( to jest jej rada) keidy bedzie limitowanaka to nie wiedziała co to jest<hahaha>. Zapytała sie mnie" ale chodzi pani o cienie czy o co ?" a ja mwoie ze o limitowanki ktore wychodzą co jakiś czas, wiem ze juz w innych miastach są. A ona do mnie" w srode bedzie nowa gazetka to prosze sprawdzic w gazetce" hahahaha usmiałam się! Póżniej poprosiłam ją o utwardzacz do lakieruu to dała mi odzywkę utwardzającą do paznokci :|
I po co one oferują tą swoją pomoc:e ek:
zapraszam do nowej części link kilka postów wyżej
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.