Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 19:49   #2461
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez skarpetta
Cytat:
Napisane przez skarpetta
Czy któraś z Was mająca problemy z komedogennością zauważyłam zapychanie (w moim przypadku podskórne gule) po używaniu korektora Pixie?
Ponawiam pytanie.
ale jakiego uzywasz i w jakim miejscu?
Mnie zolty czasem podraznia wysoko na policzkach w miejscu gdzie stykają sie z miejscami "podocznymi" jak wyjade za daleko korektorem.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:10   #2462
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja dostałam próbkę żółtego korektora , stosuje je na pojedyncze wypryski
i szybciej mi się goją,
mam cerę suchą,ale skłonną do zapychania, tyle,że mnie masło karite (także obecne w korektorze) nie zapycha,a stosuję solo,myślę,że to jest tak indywidualna sprawa ,że trzeba sprawdzić na sobie

a patrząc na skład korektora, jest tam składnik , który może Cię zapychać?
są tam same masła i oleje, jest m.in. masło kakaowe które jest składnikiem komedogennym..

mnie nie zapycha w każdym razie
Nie wiem, masło shea w kremie może by mnie nie zapchało, ale ten korektor zawiera same "stałe" oleje, że tak to nazwę. Olej rycynowy chyba też może zapchać. Daję mu jeszcze jedną szansę. A na prawdę szkoda, bo kremowy korektor pasuje mi na trądzik Do tego tak polubiłam Pixie, mimo, że tylko próbowałam korektor
Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
ale jakiego uzywasz i w jakim miejscu?
Mnie zolty czasem podraznia wysoko na policzkach w miejscu gdzie stykają sie z miejscami "podocznymi" jak wyjade za daleko korektorem.
Zielony. Na miejsca po trądziku, dałam mu jeszcze jedną szansę. Może spróbować cieńszą warstwę?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:16   #2463
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

spróbuj cieńszą. ja nawet nie myslałam zeby kremowym korektorem traktowac moje zmiany tradzikowe. zapchał by mnie na amen . Troche olejów już przetestowałam i nawet lekkie oleje jak ten z pestek arbuza potrafi mi dac w kosc przy zbyt dużym stezeniu. Trzeba ostrożnie i z umiarem
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:36   #2464
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja sie tak powoli czaje na te mineralki pixi ale czekam bo Pani Sylwia napisala ze do 2 tygodni pojawia sie nowe pedzle mam juz 2 flat topy ale jak bedzie ladny to pewnie zamowie jeszcze jeden a moze ktos wstawi fotke z mineralkami pixie na twarzy bo nie zauwazylam w watku a dobrze by bylo zobaczyc
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:51   #2465
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja sie tak powoli czaje na te mineralki pixi ale czekam bo Pani Sylwia napisala ze do 2 tygodni pojawia sie nowe pedzle mam juz 2 flat topy ale jak bedzie ladny to pewnie zamowie jeszcze jeden a moze ktos wstawi fotke z mineralkami pixie na twarzy bo nie zauwazylam w watku a dobrze by bylo zobaczyc
Są w wątku "Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi".
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:28   #2466
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Są w wątku "Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi".
Dzieki ide patrzec
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:25   #2467
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Pestka6 Pokaż wiadomość
mam taki sam problem co Kochaneczka bardzo szybko zaczyma świecić się choć posiadam cere suchą i czasami wrażliwą, ale po nałożeniue jakiego kolwiek kosmetyku zmienia właściwości na ptrzetłuszczająca się w strefir T
Proponuję nakładać minerały na mokro - u mnie efekt świecenia w formule Cover de Luxe niweluję albo nakładając pędzlem zwilżonym wodą termalną albo psikając wodą na twarz po wtarciu suchym pędzlem
Cytat:
Napisane przez Pestka6 Pokaż wiadomość
aha a korektor żółty chyba nie jest dla mnie straszne powłaził mi w zmarszczki
A to dlatego, że należy go wklepywać wcześniej rozgrzewając ciepłem palców. I koniecznie należy go utrwalić jakimś prochem na koniec - może być jakikolwiek puder sypki, nawet primer Pixie. Powodzenia
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 14:11   #2468
Pestka6
Raczkowanie
 
Avatar Pestka6
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Proponuję nakładać minerały na mokro - u mnie efekt świecenia w formule Cover de Luxe niweluję albo nakładając pędzlem zwilżonym wodą termalną albo psikając wodą na twarz po wtarciu suchym pędzlem

A to dlatego, że należy go wklepywać wcześniej rozgrzewając ciepłem palców. I koniecznie należy go utrwalić jakimś prochem na koniec - może być jakikolwiek puder sypki, nawet primer Pixie. Powodzenia
Dziękuje za podpowiedzi
korektor nakładam pędzlem do tego przeznaczonym ale spróbuje palcem
wczoraj był drigi test w pracy tym razem 6 h w pomieszczeniu z klimatyzacją i jestem zachwycona , perzetrwał praktycznie bez poprawek
Pestka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:23   #2469
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
spróbuj cieńszą. ja nawet nie myslałam zeby kremowym korektorem traktowac moje zmiany tradzikowe. zapchał by mnie na amen . Troche olejów już przetestowałam i nawet lekkie oleje jak ten z pestek arbuza potrafi mi dac w kosc przy zbyt dużym stezeniu. Trzeba ostrożnie i z umiarem
Może to nie było koniecznie przez to, ale u mnie "gule" to zawsze od zapchania, a nie od bakterii
Dzień pierwszy, nie czuję żadnego bolącego miejsca. Modlę się w duchu, aby mnie nie zapychał, bo bardzo go polubiłam
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:57   #2470
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

bakterie, bakterie... hm. nie pisałam nic o nich
w każdym razie cieszę sie ze dziś nie zrobił krzywdy
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:58   #2471
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ciekawe dlaczego tych podkladow mineralnych Pixie nie sprzedaja w drogeri,latwiej dostepnej dla wszystkich, dziwne Mam pytanko jakie najlepsze sa pedzle do stosowania tych podkladow mineralnych?i na jaki krem najlepiej te mineraly nakladac? Z gory dzieki pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

I ciekawa jestem czy rzeczywiscie te kosmetyki mineralne PIxie sa naprawde 100% mineralne naturalne? jaki jest sklad ktos wie? i jaka jest cena podkladu? i jaki odcien najczesciej wybieracie ,nie mam zielonego pojecia o tej firmie,jak do tej pory uzywam bare minerals i cikawa jestem jakie te sa.. nasze polskie pozdrawiam
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 21:28   #2472
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego tych podkladow mineralnych Pixie nie sprzedaja w drogeri,latwiej dostepnej dla wszystkich, dziwne Mam pytanko jakie najlepsze sa pedzle do stosowania tych podkladow mineralnych?i na jaki krem najlepiej te mineraly nakladac? Z gory dzieki pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

I ciekawa jestem czy rzeczywiscie te kosmetyki mineralne PIxie sa naprawde 100% mineralne naturalne? jaki jest sklad ktos wie? i jaka jest cena podkladu? i jaki odcien najczesciej wybieracie ,nie mam zielonego pojecia o tej firmie,jak do tej pory uzywam bare minerals i cikawa jestem jakie te sa.. nasze polskie pozdrawiam
Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedzi w tym i innych wątkach mineralnych, gdyż mnóstwo razy były wałkowane.
W skrócie: nie ma ich w drogeriach, gdyż nie jest to takie "proste", to świeża firma, ierwsza polska mineralna,
http://pixiecosmetics.com/
Na razie kupisz na allegro, tam też znajdziesz składy. Również pędzle (zresztą jest wątek o pędzlach, poczytaj)
Odcień należy dopasować do swojej karnacji.

Btw. A dlaczego zadajesz te same pytania w róznych wątkach?

Edytowane przez agneiw
Czas edycji: 2010-10-06 o 21:29
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:29   #2473
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego tych podkladow mineralnych Pixie nie sprzedaja w drogeri,latwiej dostepnej dla wszystkich, dziwne Mam pytanko jakie najlepsze sa pedzle do stosowania tych podkladow mineralnych?i na jaki krem najlepiej te mineraly nakladac? Z gory dzieki pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

I ciekawa jestem czy rzeczywiscie te kosmetyki mineralne PIxie sa naprawde 100% mineralne naturalne? jaki jest sklad ktos wie? i jaka jest cena podkladu? i jaki odcien najczesciej wybieracie ,nie mam zielonego pojecia o tej firmie,jak do tej pory uzywam bare minerals i cikawa jestem jakie te sa.. nasze polskie pozdrawiam
Balaganisz na forum... w KWC zamiast recenzji umieszczasz pytania...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-437137.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-437138.htm

Twoje posty w kilku watkach dotycza tego samego - rozejrzyj sie po forum.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:35   #2474
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mnie pixie CdL matują cerę Choć daję jeszcze skrobię to i tak nigdy nie miałm takiego matu. Dziś 12 godzin bez poprawek i jest super
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2010-10-06 o 21:58
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:38   #2475
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
bakterie, bakterie... hm. nie pisałam nic o nich
w każdym razie cieszę sie ze dziś nie zrobił krzywdy
Wiem, wiem, to ja wymieniłam, że to np. nie przez to
Jednak dzisiaj coś wyskoczyło, ale raczej nie od zapchania, gdyż to nie "gula"
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:42   #2476
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Balaganisz na forum... w KWC zamiast recenzji umieszczasz pytania...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-437137.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-437138.htm

Twoje posty w kilku watkach dotycza tego samego - rozejrzyj sie po forum.
POniewaz chce zakupic te dwa minerlane podklady, chce posiadac do nich informacje (z czym najlepiej ,jakimi pedzlami i jaki kolor jest najslawniejszy).......... Jestem tu od dzis i balagan robie hehe
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:47   #2477
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
POniewaz chce zakupic te dwa minerlane podklady, chce posiadac do nich informacje (z czym najlepiej ,jakimi pedzlami i jaki kolor jest najslawniejszy).......... Jestem tu od dzis i balagan robie hehe
Jestes od dzis - wiec rozejrzyj sie po forum. Jest wiele osob, ktore tak, jak Ty rozpoczynaja przygode z mineralami. Piszesz pytania w dzialach, ktore zupelnie do tego przeznaczone nie sa.

Po to sa watki dotyczace kazdego producenta, zeby mozna bylo poszperac, a w ostatecznosci zapytac... Nie jest mile widziane zadawanie po raz 289 tego samego pytania - skoro odpowiedzi padly w watku wielokrotnie.

O to, dlaczego mineraly nie sa sprzedawane w zielarskich sklepach musisz zapytac wlascicieli firm.

Chcesz dokonac wlasciwego wyboru - poswiec czas na lekture watkow mineralnych.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:46   #2478
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
POniewaz chce zakupic te dwa minerlane podklady, chce posiadac do nich informacje (z czym najlepiej ,jakimi pedzlami i jaki kolor jest najslawniejszy).......... Jestem tu od dzis i balagan robie hehe
Recenzje usunąłem jako niezgodne z kodeksem KWC.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:24   #2479
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej dziwczynki! Ja to chyba zaczne przygode z pixie calkiem inaczej niz Wy wszystkie. Generalnie nigdy w zyciu nie uzywalam mineralkow....jedynie czytalam i czytalam o ich cudownej mocy. I gdy tak czytalam i czytalam Wasz watek najbardziej mnie urzekl i postanowilam przerzucic sie z dosc ciezkich podkladow (np revlon color stay) itp na ukochane przez Was mineralki. A ze Pixie to polska firma...ma tyle pozytywnych opinii wsrod Was i piekniuuuuusie opoakowania to sie skusze.
Poki co widze na all ze nie ma pedzli...wiec czekam cierpliwie. Jestem na etapie wybierania koloru. Musze sie ograniczyc bo nie chce 20 probek kupowac choc pewnie tak by pasowalo. Nigdy nie mialam sluchajcie idealnego koloru podkladu...zawsze cos bylo nie tak i musialam kombinowac z mieszaniem. Ale Pani Sylwia dala popis z kolorystyka i mysle ze cos wybiore.
Robaczki mam takie glupiusie pytanie. probowalyscie uzyc pod te mineralki b a z y artdeco.... lub np na mineralki kryolanu antu shine tego bialusiego fixatorka.... Czy to sie pogryzie calkowicie ze soba? Buziunia lubi mi sie swiecic a lubie te dwa ww produkty tylko boje sie ze one sie nie polacza z mineralkami.
Aha i jesie jedno malujecie sie pixie na jakies imprezy calonocne...? Jak sobie radza ze zmianami temperatur itp.
dziekuje za ten wtek buzialki-mneralki
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 15:33   #2480
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

baza art deco jest silikonowa? Genearlnie minerały lubią się z silikonami Możesz tez położyć na nie dowolną wykończeniówkę i zobaczyć jak dany pokład zachowuje się na Twojej twarzy. Wszystko jest kwestią indywidualną, musisz próbować! Aha, pani Sylwia pomagala dziewczynom dobrać odcień, nie zaszkodzi do niej napisać. A jak już zamówisz próbki okaże się że wszystkie pasują

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2010-10-08 o 15:38
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:39   #2481
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
A jak już zamówisz próbki okaże się że wszystkie pasuję
Oj tak

Mówisz, że minerały lubią się z silikonami? To może sobie coś takiego ukręcę? Bo minerały zachowują się na mojej twarzy bardzo różnie. Myślę, że tym z Pixie nie mogę niczego zarzucić, muszę tylko znaleźć odpowiednią bazę i coś na wykończenie (bo wymagam od podkładu, żeby utrzymywał się naprawdę długo, często nie mam czasu na poprawki...). Tylko znając życie to taka baza mnie zapcha
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:52   #2482
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Oj tak

Mówisz, że minerały lubią się z silikonami? To może sobie coś takiego ukręcę? Bo minerały zachowują się na mojej twarzy bardzo różnie. Myślę, że tym z Pixie nie mogę niczego zarzucić, muszę tylko znaleźć odpowiednią bazę i coś na wykończenie (bo wymagam od podkładu, żeby utrzymywał się naprawdę długo, często nie mam czasu na poprawki...). Tylko znając życie to taka baza mnie zapcha
u mnie minerały ładnie leżą na monistacie, czyli silikonowej bazie. Połączeń nie próbowałam.

pixie super zachowuje się na primerze tejże firmy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:00   #2483
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
Aha i jesie jedno malujecie sie pixie na jakies imprezy calonocne...? Jak sobie radza ze zmianami temperatur itp.
Wg mnie radzą sobie naprawdę bardzo dobrze Utrzymują się na buzi, nie spływają i i nie ścierają (mam na myśli formułę Natural Finish, bo CDL na mnie gorzej działa).
Ostatnio po nieprzespanej nocy (w ogóle), spędzeniu 4 godzin w pociągu, a następnie będąc raz na dworze a raz w gospodzie, makijaż wytrzymał do 3 rano i chyba tylko dwa razy przypudrowałam nosek, bo niestety ze świeceniem mam problemy. Dzień był naprawdę bardzo intensywny, skóra niewypoczęta, a mimo wszystko Pixie świetnie sobie poradziła
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 22:42   #2484
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

gdzie w tym korektorze jest masło shea?

dziwne...shea nie dość że mnie zapycha to jeszcze mam na nie uczulenie, a korektor mi krzywdy nie robi....

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Limnanthes Alba Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Persea Gratissima Butter, Tocopheryl Acetate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melia Azadirachta
Seed Oil [+/- Titanium Dioxide, Chromium Oxide Greens, Lavandula Officinalis Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zinc Oxide, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499]


inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 07:23   #2485
virmaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

tu: Butyrospermum Parkii Butter
virmaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 19:18   #2486
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja odkrylam cos ciekawego z pixie. Kiedy nakladalam CDL na buzie bez niczego (zandego kremu) swiecilam sie strasznie i w okolicach brody podklad sie wazyl. Podobnie dzialo sie z kremem Vichy Aqualia Thermal. Takie samo zachowanie niemal zawsze.
I stalo sie cos czego sie zupelnie nie spodziewalam kupilam filtr w rossmanie babydream (50). Smaruje sie nim od kilku dni, po chwili nakladam pixie. Dwie warstwy z mala iloscia proszku. Potem naklada puder. I jest ok fakt, ze ten filtr sie dosc mocno swieci. Wiec po jakims czasie musze sie na nowo przypudrowac. Ale wczesniej oprocz swiecenia powstawala mi dosc okropna warstwa wlasnie w okolicach brody i nosa. Swiecenie i czestsze pudrowanie jestem w stanie zniesc tym bardziej, ze CDL sie ladnie na tym filtrze zahcowuje. Troche tego nie rozumiem? ale poki nie mam pieniedzy na NF wole to niz to co bylo wczesniej.

Zamowilam z BU puder bambusowy i jestem ciekawa jak pixie i rossmanowski filtr beda sie zachowywac razem z pudrem.
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:40   #2487
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tez wlasnie zamowilam ostatnio buder bambusowy z jedwabiem i perlowy. Dziewczyny a mozna zamawiac probki NF z pixie bo widze tylko probki CDL??? A tak mi sie jakos wydaje ze jak EDM intensive zle na mnie lezal bo sie swiecilam strasznie i wolalam matte lub semimatte to tez raczej wolalabym ta formule NF
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 08:47   #2488
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Tez wlasnie zamowilam ostatnio buder bambusowy z jedwabiem i perlowy. Dziewczyny a mozna zamawiac probki NF z pixie bo widze tylko probki CDL??? A tak mi sie jakos wydaje ze jak EDM intensive zle na mnie lezal bo sie swiecilam strasznie i wolalam matte lub semimatte to tez raczej wolalabym ta formule NF
próbki NF tylko przez maila, bo też się wczoraj pytałam. Na allegro nie ma
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 15:04   #2489
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Do dziewczyn , które mają refill podkładu cover de luxe:
ile te 3,5g pudru odpowiada ml? wiem,że w lumiere 4g= 20ml, ale ten z pixie ma inny skład i pewnie inny ciężar
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:37   #2490
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Refill mi się zmieścił na styk w pudełeczko o pojemności 15ml
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.