Prace pseudostylistek II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 17:32   #391
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że nigdy nie wklejałam zdjęć ani nie podawałam linków w wątku o pseudo, bo mam duże opory przed tym. To jest pierwszy i mam nadzieję ostatni raz. Wklejam nie w celu wyśmiania, a w celu zilustrowania.
Nie ma tutaj co prawda "napaćkane" lakierami ale brokatem tudzież kolorowym żelem. Czy uniemożliwia to ocenienie budowy? Proszę specjalistki o wypowiedź.
Chodzi mi w szczególności o "frencha" z czerwonym brokatem i "żółtego frencha".

http://www.eoferty.com.pl/tipsy_na_k...zje_98871.html

Sylwisiu- są zdobienia i "zdobienia"...
Te paznokcie kosztują 80 zł... wykonywane w celach zarobkowych, dziewczyna uważa,że są ,,kuulll" powiedz Sylwisiu co o tym myślisz?
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:57   #392
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

hehe ta dyskusja jest po prostu smieszna Jak mozna czepiac sie Czubki skoro jest poczatkujaca i cudow od razu tworzyc nie bedzie A jak dziewczyny jak w poscie wyzej biora za plaskie lopaty 80 zl to jedyne co nam pozostaje to sie smiac i nabijac (i denerwowac, a i placz nie byl by zla reakcja), bo wszelkiego rodzaju rozmowy z taka delikwentka sa bezcelowe, gdyz taka tylko wyzwie Cie od glupich i stwierdzi, ze we lepiej
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:10   #393
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

sylwisia czy Ty masz jakis problem z osobowością? bo ja juz nie wiem. zachowujesz sie tak jak bys miala pretensje do calego swiata o to ze moderator usunal twoj pozal sie boze temat 'jak robic paznokcie po raz 5' !! na siłe próbujesz zwrócic na siebie uwage.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:10   #394
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

I właśnie o takich paniach jest ten wątek, a nie o początkujących dziewczynach, którym zdarzają się potknięcia.

Tak na marginesie...na tej stronce są oferty pań wykonujących naprawdę przyzwoite frenche za kwotę 50 złotych
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:16   #395
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

nie do wiary.
Nam się wolno wyśmiewać ,krytykować itd.
Ale jak juz nas ktoś krytykuje to już wielkie halo.


Np.te które wcześniej linka wkleiłam.No zdobienie godne uwagi.
W ogóle całokształt tych paznokci boski
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:23   #396
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

powtarzam po raz setny to jedne z pierwszych! Czemu ich się uczepiłaś a nie powiesz mi nic na temat tych które wkleiłam specjalnie dla ciebie dla porównania, na ich temat nie masz nic do powiedzenia? Właśnie, to chyba żal za tamte wątki w których była kupa bzdur. pracuj na nastepne ostrzeżenie...

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Poza tym, jak mi się jakiś wątek niepodoba to się w nim nie udzielam i tyle. a ten wątek razi cię od początku, może wiesz że dziewczyny mają rację i co gorsza poczuwasz sie do tego?? inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć. takich misjonarek nawracających świat trochę już było, nic nie wskórały więc marne twoje gadanie... ty masz swoje racje a my swoje.
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:37   #397
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cóż, to chyba kolejna akcja z serii " stare tipsiary z wizażu nie napisały jak krok po kroku założyć słitasne tipsiaczki więc zrobię jazdę..."

Oczywiście że Sylwisia się na temat tamtych frenchy wklejonych dla porównania nie wypowie, bo musiałaby przyznać że nie ma racji.

A może po prostu nie widzi między nimi różnicy?
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 18:43   #398
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

o matko... to sie robi zenujace... Nie chodzi o wysmiewanie sie z poczatkujacych, a dziewczyn bez krzty samokrytyki!! Dziewczyno odczep sie juz od Chubki!!
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 18:48   #399
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

wiecie co dziewczynki? lepiej już nie odpisywać na jej zaczepki i potraktować jak powietrze. każdy poza nią ma take samo zdanie na ten temat koniec kropka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Kiciunia, wcale by mnie nie zaskoczyło jakby napisała,że nie widzi... Można sie tego spodziewać
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:50   #400
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

chubka -ale jakie zaczepki.Po prostu krytykowałam najzwyczajniej twoje tipsy które mi się nie podobają.
Tobie się nie podobały inne wiec powklejałaś linki.
Mi się nie podobają twoje i chyba mam prawo do wyrażania opini.
A ty od razu piszesz o jakis zaczepkach.
Zastanów się najpierw .
Jednym się podobają twoje prace innym nie więc o co chodzi?
Przecież nie zabronisz mi oceniać .Skoro dobry dział.

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Cóż, to chyba kolejna akcja z serii " stare tipsiary z wizażu nie napisały jak krok po kroku założyć słitasne tipsiaczki więc zrobię jazdę..."

Oczywiście że Sylwisia się na temat tamtych frenchy wklejonych dla porównania nie wypowie, bo musiałaby przyznać że nie ma racji.

A może po prostu nie widzi między nimi różnicy?

O ktoś tu nie umie czytac -chyba wyraznie napisała ze są śliczne.
Akurat te wklejone.
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:53   #401
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
chubka -ale jakie zaczepki.Po prostu krytykowałam najzwyczajniej twoje tipsy które mi się nie podobają.
Tobie się nie podobały inne wiec powklejałaś linki.
Mi się nie podobają twoje i chyba mam prawo do wyrażania opini.
A ty od razu piszesz o jakis zaczepkach.
Zastanów się najpierw .
Jednym się podobają twoje prace innym nie więc o co chodzi?
Przecież nie zabronisz mi oceniać .Skoro dobry dział.
Miałam nie odpisywać ale nie mogę! Ja nie robie tipsów Tipsy robi się w fabryce Ok, jeżeli ci sie nie podobaja, mogłaś to napisać w moim wątku. Ale może tak, niech więc inni ocenią czy jestem pseudo, nie mnie to oceniać. Dalej nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie, co z paznokciami które wkleiłasm specjalnie dla ciebie dla porównania?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

nie wklejałam prac które mi się nie podobają tylko te które są nieprawidłowe technicznie i osoba je wykonująca uważa że są super i trzepie na nich kase. a to różnica.
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 19:54   #402
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dziewczyno!! Ogarnij sie i zastanow co piszesz! To jest watek pseudostylistek! a nie zdjec ktore Ci sie nei podobaja... Jak Ci sie nie podobaja, to napisz to kulturalnie w watku danej osoby, a to jest watek, w ktorym umieszcza sie fuszerki... Czy to takie skomplikowane? EHhhh
Mialysmy nie odpisywac, ale ja tez nie moge
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:01   #403
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Chybka te które wkleiłaś dla porównania to napisałam wyraźnie ze są śliczne.
Co do tipsów -dzięki ze mnie oswieciłas ,ze robi się je w fabryce.

Sieciunia akurat jak dla mnie to co było na tamtym zdjęciu(do którego wkleiłam linka) to była fuszerka

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Widzisz jak bym wkleiła to samo zdjęcie ale nie wiedziały byście do kogo należny
to zaraz by były komentarze pod tym;-)

A to zdjecie nalezace do dziewczyny namietnie sie wypowiadającej w tym wątku.
Nie bede pisac czyje bo znowu zrównacie z ziemią i bedziecie pisac ,ze sa sliczne

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-04-19 o 18:41
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:22   #404
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

slonce to zdjecie bylo tu piec razy ;]
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:42   #405
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
A to zdjecie nalezace do dziewczyny namietnie sie wypowiadającej w tym wątku.
Nie bede pisac czyje bo znowu zrównacie z ziemią i bedziecie pisac ,ze sa sliczne
Ciekawe czyje...

Weźcie se dajcie na wstrzymanie co???
Nasze wyśmiewanie tych paznokci jest uzasadnione... sama swoje nawet dodałam w tym wątku jakiś czas temu...

Żenujące jest takie wytykanie... Ok i może chubka robiła paskudy i co? ale nie robi... a te lachony robią, a do tego uważają że są słitaśne i w ogóle cuda!!!! A to różnica chyba??? Przynajmniej widać kto się rozwija, a kto konstruktywną krytykę na w d... :P
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:03   #406
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

No podejrzewam ze ciekawe czyje;-)

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Ciekawe czyje...

Weźcie se dajcie na wstrzymanie co???
Nasze wyśmiewanie tych paznokci jest uzasadnione... sama swoje nawet dodałam w tym wątku jakiś czas temu...

Żenujące jest takie wytykanie... Ok i może chubka robiła paskudy i co? ale nie robi... a te lachony robią, a do tego uważają że są słitaśne i w ogóle cuda!!!! A to różnica chyba??? Przynajmniej widać kto się rozwija, a kto konstruktywną krytykę na w d... :P

dokładnie dlatego sie zastanawiam po co ten watek.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Cóż, to chyba kolejna akcja z serii " stare tipsiary z wizażu nie napisały jak krok po kroku założyć słitasne tipsiaczki więc zrobię jazdę..."

Oczywiście że Sylwisia się na temat tamtych frenchy wklejonych dla porównania nie wypowie, bo musiałaby przyznać że nie ma racji.

A może po prostu nie widzi między nimi różnicy?

o Jezu jestes nie do wiary.
Ale fajnie przynajmniej sie posmiałam.
A więc co do tipsów chubki wklejonych dla porownania WYRAZNIE napisałam ,ze są śliczne.


A co do robienia jazdy.
Po pierwsze jeśli chodzi o "krok po kroku" to ja wkleiłam a nie ,ze prosiłam zeby to ktos zrobił dla mnie.
I dlatego został skasowany wątek przez moderatora bo podobno nie wolno tutaj wklejać.

Znaczy sie nie podobno tylko na pewno.Jednak z braku wiedzy tak sie stało.
Więc poczytaj najpierw;-)

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Kiciuia widze,ze na blogu tez nie grzeszysz obeznaniem w robieniu paznokci.
Szczególnie tych fioletowych .
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:04   #407
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

Jeżeli nie wiesz po co jest ten wątek to do niego nie zaglądaj...

Wątek jest założony w celu przelania swojej frustracji... przynajmniej dla mnie, bo szlag mnie trafia jak widzę takie g... na paznokciach, a laski się tym zachwycają i w ogóle, a do tego 90% mojej konkurencji to właśnie pseudo, które zrobią paznokcie za 30 zł na badziewnym materiale i bez wyczucia... Irytuje mnie to cholernie, bo nie stać mnie żeby dokładać do interesu, a ZUS będzie z czegoś trzeba opłacić... Ja traktuje to zajęcie poważnie, a te siksy tylko sobie do kieszonkowego dorabiają... i w rezultacie odbierają klientki stylistkom, bo klientki z efektem się nie liczą!!! Ważne, że tanie!

Właśnie po to jest też ten wątek! Żeby potencjalna klientka weszła i zobaczyła jak nie powinny wyglądać jej paznokcie!
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:11   #408
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
sylwisia czy Ty masz jakis problem z osobowością? bo ja juz nie wiem. zachowujesz sie tak jak bys miala pretensje do calego swiata o to ze moderator usunal twoj pozal sie boze temat 'jak robic paznokcie po raz 5' !! na siłe próbujesz zwrócic na siebie uwage.

problem z osobowoscią??
Nie używaj słów których znaczenia nie znasz moja droga.
heh .Wypowiedxiasłąm sie na temat paznokci a ty mi ni w pięc ni w dziesiec wyskakujesz z osobowoscią ?!?

A co ma piernik do wiatraka?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

tourquise-zgadzam sie z Tobą to co napisałas.
Ale czy ja cos zle napisałam?
Po prostu krytykowałam paznokcie jednej z Was i proszę już afera.
Tamt zdjecie to własnie był przyklad jak nie powinny wyglądac paznokcie.
No chyba ze ze wzgledów osobistych uwazacie inaczej.

Nie wiem jest to dla mnie dziwne.
Tylko mi nie pisz ,ze Ty chciała bys miec takie pazznokcie .
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:19   #409
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

nawet jezeli poczatkowe paznokcie jednej z nas nadaja sie do tego watku to nie powinno sie tu znalesc takie zdjecie chocby z wzgledu no, ze wiemy wszyscy, ze ta osoba pseudostylistka nei jest i caly czas sie ksztalci. Mysle, ze to tyle w tym temacie. Wiecej pisac juz nei zamierzam, bo jesli to do Ciebie nie dociera to widocznie masz problem z przyswajaniem informacji i logicznym rozumowaniem
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 21:40   #410
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Prace pseudostylistek II

Sylwisia Ty chyba nie rozumiesz co sie kryje pod nazwą pseudostylistka W tym wątku dziewczyny wrzucają prace panienek, które robią tipsy za 30zł, bez kursu na materiałach allegroweBógwieco a się uważają za niewiadomo jakie mistrzynie i broń Boże powiedz jej, nawet delikatnie, że z techniką przedłużania u niej kiepsko a zaraz polecą *****

Nie ma tu zdjęć dziewczyn po kursie, które jak sama nazwa wskazuje się uczą. Prawdę mówiąc nie sądzę, że by dziewczyny wkleiły tu także zdjęcia kogoś ko kursu nie skończył (ale ma go w planie) i wkleił na wizażu zdjęcia paznokci żeby posłuchać konstruktywnej krytyki np. Byliczki i dowiedzieć się nad czym powinny jeszcze popracować
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:00   #411
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
A to zdjecie nalezace do dziewczyny namietnie sie wypowiadającej w tym wątku.
Nie bede pisac czyje bo znowu zrównacie z ziemią i bedziecie pisac ,ze sa sliczne
ciekawa jestem kogo miałas na mysli...

było juz to zdjecie tu z 5 razy jak nie więcej...sama takowe zdjecie wrzuciłam w 1 czesci tegoz watku który został dawno temu zamkniety..... z tego co pamietam oryginalna fota pochodzi z blogu Kamili Wróbel, i jest to fota "przed"... z takimi pazurami przyszła do Kamili klientka...poprawcie mnie jeśli sie mylę...

wiec ponawiam pytanie: czyje wg Ciebie to były paznokcie??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010





Edytowane przez Isis23
Czas edycji: 2010-04-17 o 09:01
Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:08   #412
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

No racja.Nie lubie jej przyznawac ale gdy wiem ze jej nie mam nie ciągnę tematui przyznaje sie do błędu.
Wiem ile trzeba włożyć pracy w to co robicie i wiem od czego się zaczyna.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

isis nie napisze bo to bedzie chamskie z mojej strony.
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:16   #413
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sylwisia Pokaż wiadomość
No podejrzewam ze ciekawe czyje;-)

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------




dokładnie dlatego sie zastanawiam po co ten watek.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------




o Jezu jestes nie do wiary.
Ale fajnie przynajmniej sie posmiałam.
A więc co do tipsów chubki wklejonych dla porownania WYRAZNIE napisałam ,ze są śliczne.


A co do robienia jazdy.
Po pierwsze jeśli chodzi o "krok po kroku" to ja wkleiłam a nie ,ze prosiłam zeby to ktos zrobił dla mnie.
I dlatego został skasowany wątek przez moderatora bo podobno nie wolno tutaj wklejać.

Znaczy sie nie podobno tylko na pewno.Jednak z braku wiedzy tak sie stało.
Więc poczytaj najpierw;-)

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Kiciuia widze,ze na blogu tez nie grzeszysz obeznaniem w robieniu paznokci.
Szczególnie tych fioletowych .
Jakim blogu???
Nie podobno nie wolno wklejać, tylko na pewno. Poczytaj najpierw regulamin zanim się zalogujesz
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:29   #414
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem kogo miałas na mysli...

było juz to zdjecie tu z 5 razy jak nie więcej...sama takowe zdjecie wrzuciłam w 1 czesci tegoz watku który został dawno temu zamkniety..... z tego co pamietam oryginalna fota pochodzi z blogu Kamili Wróbel, i jest to fota "przed"... z takimi pazurami przyszła do Kamili klientka...poprawcie mnie jeśli sie mylę...

wiec ponawiam pytanie: czyje wg Ciebie to były paznokcie??
nie mylisz się
http://kaminails.blog.onet.pl/1,AR3_...-30,index.html
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:47   #415
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek II

mi chodzi o te szpice... może się nie znam ale stresik mają ładny no i opiłowane też ok... a zdobienie to jak się komu podoba nie w moim guście ale brzydkie nie jest...;
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 14:06   #416
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Przepraszam, ale Charolino- czy Twoja wypowiedź dotyczy tych fioletowych paznokci z jakiegoś bloga o których pisała Sylwisia?
Bo dla mnie koślawe one nie są, a kwiatki...cóż ja kwiatków nie lubię...ale nie jest to jakaś tragedia przecież, te paznokcie...

Te paznokcie z bloga Kamili Wróbel, te mocno niefajne, to chyba są autorstwa jakiejś niemieckiej "stylistki"? Bo z tego co wyczytałam, to właścicielka bloga w Niemczech działa...

Chyba ktoś tu się czepia dla samej jeno sztuki i na siłę błędów w pracach wyszukuje... Znaczy się nie chyba tyko na pewno

Tourquise- ale jeśli komuś takie szkarady się podobają, to i tak będzie je nosić. Bo znajdzie kogoś, kto mu takie zrobi w myśl zasady "nasz klient nasz pan". A gdyby z rynku zniknęły osoby, robiące tragiczne paznokcie, za jak piszesz 30 złotych , to wcale nie oznacza, że klientki takich osób zgłosiłyby się do dziewczyn robiących ładne paznokcie za kwotę np 90 złotych.
Po pierwsze- bo taką kwotą nie dysponują ( ale po co szpecić sobie ręce, nawet za 30 zeta?)
lub
Po drugie- podobają im się takie szkarady. No bo widać że sztuczne, że tipsiory i że mnie stać. ( W końcu panie robiące paskudy za 100 złotych czy więcej też klientki mają, prawda? A dziewczyny robiące ładne frenche za 60 złotych narzekają na brak klientek).

Edytowane przez Kiciunia88
Czas edycji: 2010-04-17 o 14:35
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:00   #417
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale Charolino- czy Twoja wypowiedź dotyczy tych fioletowych paznokci z jakiegoś bloga o których pisała Sylwisia?
Bo dla mnie koślawe one nie są, a kwiatki...cóż ja kwiatków nie lubię...ale nie jest to jakaś tragedia przecież, te paznokcie...

Te paznokcie z bloga Kamili Wróbel, te mocno niefajne, to chyba są autorstwa jakiejś niemieckiej "stylistki"? Bo z tego co wyczytałam, to właścicielka bloga w Niemczech działa...

Chyba ktoś tu się czepia dla samej jeno sztuki i na siłę błędów w pracach wyszukuje... Znaczy się nie chyba tyko na pewno

Tourquise- ale jeśli komuś takie szkarady się podobają, to i tak będzie je nosić. Bo znajdzie kogoś, kto mu takie zrobi w myśl zasady "nasz klient nasz pan". A gdyby z rynku zniknęły osoby, robiące tragiczne paznokcie, za jak piszesz 30 złotych , to wcale nie oznacza, że klientki takich osób zgłosiłyby się do dziewczyn robiących ładne paznokcie za kwotę np 90 złotych.
Po pierwsze- bo taką kwotą nie dysponują ( ale po co szpecić sobie ręce, nawet za 30 zeta?)
lub
Po drugie- podobają im się takie szkarady. No bo widać że sztuczne, że tipsiory i że mnie stać. ( W końcu panie robiące paskudy za 100 złotych czy więcej też klientki mają, prawda? A dziewczyny robiące ładne frenche za 60 złotych narzekają na brak klientek).

dobrze wyczytałaś...Kamila działa w Niemczech, a te niefajne pazury zrobiła niemiecka pseudo.... dlatego tak koniecznie chcę sie dowiedzieć co to za wizazanka wg sylwisi je robiła...heh...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 16:04   #418
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
dobrze wyczytałaś...Kamila działa w Niemczech, a te niefajne pazury zrobiła niemiecka pseudo.... dlatego tak koniecznie chcę sie dowiedzieć co to za wizazanka wg sylwisi je robiła...heh...
W takim razie też z chęcią się dowiem, kto jest ich autorem
Bo to nie lada talent trzeba mieć...
A że autorka rzekomo udziela się w wątku o pseudo...cóż, wiadomo, że panie zasługujące na ten tytuł uważają się za fenomeny i nie dociera do nich krytyka...Więc prawdopodobnie nie widziałaby różnicy w swojej pracy i pracy na poziomie mistrzowskim
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 17:27   #419
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dobra, przyznaję się, TO JA!
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:14   #420
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Jakim blogu???
Nie podobno nie wolno wklejać, tylko na pewno. Poczytaj najpierw regulamin zanim się zalogujesz

Proszę Cię daruj sobie.
Bo wcześniej tez do tego piłam ,ze dziewczyny wklejają prace innych poczytaj od początku.Więc dokładnie wychodzi na to ,ze cały wątek jest wbrew regulaminowi ,wiec napisz do każdej z kolejna .Eh
Denerwują mnie takie osoby.Ja zaczęłam dyskusje której jesteś przeciwna to wiadomo ,ze mnie się czepisz.Ale 60 innych udzielających się w tym wątku już nie.Które również wklejają zdjęcia.
Więc tez sie zastanów zanim cos napiszesz.


A moze to twoje paznokcie i uraziłam??

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Magii-Ty pewnie nawet pierwsze paznokcie jakie w życiu zrobiłaś były 100 razy ładniejsze;-)

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
Te paznokcie kosztują 80 zł... wykonywane w celach zarobkowych, dziewczyna uważa,że są ,,kuulll" powiedz Sylwisiu co o tym myślisz?

Nie no ,za darmo bym nie chciała.
Zwracam honor faktycznie jak by nie patrzyc Ty robilas tamte paznokcie na początku -postęp jest wiec co tu dużo mówić.Wychodzi na to,ze poniosła mnie fantazja.
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.