Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 22:18   #871
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja chyba nastepnym razem tez nia spruboje
a proszę Cię bardzo
a ja się zastanawiam czy następnym razem nie spróbuję tej baby blond 10,02
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:21   #872
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nie ma za co A jakie masz swoje naturalki? Przepraszam już pewnie pisałaś nie raz ale nie mogę skojarzyć Tobie też pewnie najbardziej odpowiadałaby taka pomiędzy ciepło-chłodna Zawsze możesz poszukać w profesjonalnych paletach, nr 10.13 ma majirel na pewno i londa/wella
I dziękuję pięknie

Princesska i Agatka dziękuje bardzo
swoje ma dość ciemne cos jakby jasny /średni brąz
no właśnie też tak myślę że odcień ciepło zimny byłby najlepszy
a z farb profesjonalnych podoba mi się z londy odcień bodajże 10.38 jest wlaśnie taki pośredni tylko ciekawe jak wychodzi w realu

podspodem dodam fotke moich naturali sorki za nieświeży wygląd ale to było zaraz przed farbowaniem dlatego taki tłuścioszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 032.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (42,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 033.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (59,6 KB, 34 załadowań)
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:22   #873
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Nie ma za co A jakie masz swoje naturalki? Przepraszam już pewnie pisałaś nie raz ale nie mogę skojarzyć Tobie też pewnie najbardziej odpowiadałaby taka pomiędzy ciepło-chłodna Zawsze możesz poszukać w profesjonalnych paletach, nr 10.13 ma majirel na pewno i londa/wella
I dziękuję pięknie

Princesska i Agatka dziękuje bardzo
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a proszę Cię bardzo
a ja się zastanawiam czy następnym razem nie spróbuję tej baby blond 10,02
to proboj i dasz znac,ktora lepsza
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:24   #874
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
swoje ma dość ciemne cos jakby jasny /średni brąz
no właśnie też tak myślę że odcień ciepło zimny byłby najlepszy
a z farb profesjonalnych podoba mi się z londy odcień bodajże 10.38 jest wlaśnie taki pośredni tylko ciekawe jak wychodzi w realu

podspodem dodam fotke moich naturali sorki za nieświeży wygląd ale to było zaraz przed farbowaniem dlatego taki tłuścioszek
No tak w Twoim przypadku excell'ka nie ma szans I wskazana byłaby wymiana wody na wyższą w farbach sklepowych, jak piszesz 10,5% byłoby w sam raz chyba A może jakiś beżyk? Coś z garniera? Już sama musisz zdecydować

Princesska ok ale to dopiero za 3tyg

Lece spać dobranoc dziewczyny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-05 o 22:25
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:27   #875
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

odpisze mi któraś?
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:35   #876
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No tak w Twoim przypadku excell'ka nie ma szans I wskazana byłaby wymiana wody na wyższą w farbach sklepowych, jak piszesz 10,5% byłoby w sam raz chyba A może jakiś beżyk? Coś z garniera? Już sama musisz zdecydować

Princesska ok ale to dopiero za 3tyg

Lece spać dobranoc dziewczyny
beżu się boję że wyjdzie rudy dlatego raczej wolałabym coś opalizującego,perłowego ten syoss wychodził mi na długości ładnie tylko ten odrost mnie dobija może spróbuję teraz położyć go z mocniejszą wodą a jak nie wyjdzie to wtedy coś pomyślę może skusze się na tą londe
kolorowych snów ja też lecę spać pa pa
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:43   #877
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

novelove firma nie ma znaczenie masz mieć składniki kapieli i juz, a jakiej firmy i skąd to juz nie ma znaczenia

snowhitee cos widze zmiana Cie korci.
Ale probuj, jak wycofają Excelki to zawsze zdążysz zapas zrobić jak bardziej przypasuje Ci 10,02. Chociaz u Ciebie każda farba wychodzi ładnie i pewnie wyjdzie tak samo.
Teraz tyle co widze ze Stoskholm wychodzil Ci chlodniej ale odrost obie farby biorą Ci idealnie.
Może masz podatne wlosy i tyle

U mnie na półce czekają dwie Excelki 10,13.
Niech ktoras przyjedzie i mnie zafarbuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 22:44   #878
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

pomnik wam postawię dziewczynki jak mi wyjdzie
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 08:48   #879
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

PEINCESSKA http://www.papilot.pl/ginekolog/1122...na-wesolo.html prosze
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:09   #880
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Myśle że mogłabyś spróbować z tą c12 na caly odrost a jeśli dojdziesz do wniosku że jest tragicznie ratować to wbisem
Albo leciutka kąpiel i wbis i nic znać nie będzie że cos było nie tak.
Zawsze to ulatwienie bo sklepowe farby sa bardziej dostępne. Poza tym jeśli mi wychodzi ok na jasnym brązie to tobie na brązie średnim taki chyba masz też powinno wyjść najwyżej nieznacznie ciemniej.
Wiem też że fryzjerki po prostu jak ktos chce jasny blond farba a ma poziom 5-4-3 robią najpierw kąpiel jako podkład. I wtedy wychodzi miodzio.
profesjonalna z poziomu 8 z wodą 12% tez by ci wyszla, ale dobrać odpowiedni kolor profesjonal to też wysiłek no i wypłukiwanie i rudzienie dochodzi
Tak czy inaczej ja bym na twoim miejscu próbowala na małym odroście w miarę takim 2-3 tyg. żeby łatwo to potem wyprowadzić.
Ja nie mówie że mila jest zabojcza czy cos... po prostu mojej sis zrobiła siano a ty jakie masz odczucia?

Dziewczyny jednak przemyślałam sprawę i zostaje c12
Boję sie że znów schrzanie kolor i potem będę pól roku wyprowadzać, a i tak nie jest idealnie dopóki mam po skandynawskim a nie chce obcinać włosów.
Nie wiem co mnie dopada.
Dzięki za wsparcie!
Enchanted i Adzi trzymacie mnie na duchu!
Szczerze? Nie umiem ocenic koloru moich naturali brąz, chyba tak jak piszesz-średni, i mega popielaty.
Co do maski mila. Powiem tak: stosowałam ją może z jakieś 2miesięce. Na miano maski nie zasługuje ot, taka zwykła odżyweczka. Nic szczególnego z włosami nie robiła. Nawet nie pomagała w rozczesywaniu :/ Jedyne co to mila ślicznie pachnie. Ale nic po za tym.. :/To już o wiele bardziej podoba mi się odżywka z Isany. A różnica w cenie kolosalna.

Dziękuje Ci za wszystkie porady kochana chyba następnym razem zrobie odrost tą c12. Później najwyżej będę się ratowac


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja bym brała Samsunga dive Sama się czaiłam na białą ale ostatecznie padło na HTC i nie żałuję
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Enchanted ja bym kupiła Samsunga Dive
Dzis bylam w New Yorkerze i kurtka na która sie czailam jest na przecenie za 80 zł nie wiem czy kojarzycie taka rozowa w kratke
Juto musze isc zakupic,moze jeszcze cos znajde,bo duzo przecen bylo
Dziękuje za opinie dziewczyny Większośc obstawia za samsungiem
W zasadzie to ten samsung jest w najbardziej korzystnej ofercie. Przenoszę nr do Play'a i moge go miec za 149zł, a jak na all sprawdzałam to chodzą one za ok 6stówek. Więc najbardziej byłoby to opłacalne Chyba w przyszłym tygodniu się wybiore do salonu, 'pomacam je' i podejmę decyzje

Princesska jak Ci się podoba kurtałka to bierz za tą cene do biegania po sklepach itp nie ma co wybrzydzac ja lubie i takie sportowe ciuszki


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki
dawno mnie nie było ale tyle się u mnie teraz dzieje, że nie mam czasu kiedy nawet do komputera usiaść
ale pamietam o Was cały czas i jestem bardzo ciekawa co tam słychac, dobrze, że idzie długi weekend to w koncu nadrobie...

U mnie jest teraz tak wspaniale, że aż nie do opisania, choc jak znajdę chwilkę to naskrobię coś w klubie po prostu chodzę pare cm nad ziemią a głowe to mam wysoko w chmurach
buziaki dla Wszystkich
Witaj kochana ale tryskasz radością
Czekamy aż wpadniesz do nas na kawe i zdradzisz co nie co ze swojej podróży


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko proszę fotki, więcej dziś nie stworzę Pierwsze jak na dziś zaraz po farbowaniu najlepiej oddaje kolor, a na drugim super widać odrost jak dobrze wzięło I przepraszam za nieład ale są tylko wysuszone na szczotce, prostować już siły nie miałam tylko po grzywce przejechałam
CUUUUU DOOOOOOOOOOO WNIEEEEEEEEEEEEEEEEEE
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:12   #881
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej hej

tak mucha lata w ubraniach z h&m i dobrze bo patrzac na nia widze co mozna sobie kupici jak to lezy a kurteczki poszukam sobie wiekszosc sklepow ktore snow wymienilas nie ma tutaj ale sa inne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 09:24   #882
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
pomnik wam postawię dziewczynki jak mi wyjdzie
Ja robilam kapiel rozjasniajaca w swieta. Cofnij sie i poczytaj. A swoja droga ja kupilam i mysia jak tez robila kapiel rozjasniacz joanny i dodala reszte skladnikow. Po co bedziesz kupowac rozjasniacz i oxy w tak wielkich porcjach.

Snoww
To jaki problem. Jak tylko masz ochote to zapraszam. Dziewczyny mialy juz przyjechac w grudniu ale zima zaatakowala i nie dalo sie za bardzo.
A co do VS to wiecie co moja best mowila ze jak w New York u VS jest wyprzedaz to piekne przesliczne majteczki i staniki kupuje za 3,4,5 dolarow. Toz to kurcze za darmo.
Jak mi przyjdzie paczka to wam sie pochwale.

Yatta
Oj ty biebna kuruj sie . Ja wiem co to znaczy bol w tym
miejscu. Sama cierpie jak tylko sie za lekko ubiore albo przespie sie przy otwartym oknie w nie za ciepla noc.

A ja wczoraj mialam dzien z nerwami. Na dniach mam dostac @ a w pracy mam jedna panne co dziala na mnie jak plachta na byka. No i wlasnie wczoraj ekplodowalam. Co dziennie przychodzi za pozno nawet nie raczy mnie o tym poinformowac i do tego gra takiego glupka ze bym ja udusila. A najlepszy mi numer wywinela w dzien mojego wyjazdu do pl przed swietami. Tz tez ma ost.stresy w firmie i wczoraj az z tego wszystkiego zaczelam drinkowac i tz tez sie przylaczyl. I takim sposobem siedze dzis w pracy na kacu i zdycham. A na dzis jeszcze jestem umowiona na piwo z best na skype.
Dobra lece teraz do klubu bo juz dawno mnie tam nie bylo a nie chce by mnie dziewczynki wypowiedzieniem zagrozily.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Kiniu zapomnialam.
Slicznie pieknie wspaniale no po prostu przepieknie te Twoje wloski.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:38   #883
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja w sumie rzadko odwiedzam HM ale jak mowicie że tam fajnie to zacznę. A i zapomnialam lubię PROMOD-szczególnie wiosenne sukienki i tuniki

Adzi
to współczuje nastroju w pracy, ale dobrze, że jakoś sobie to odbilas-ale teraz kac, tez nie jest najlepiej
Chociaż no niestety koleżanki są rozne, czasem tak perfidne i złośliwe ze szok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:45   #884
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mi h&m tez nie pasuje zazwyczaj kupuje tam jakas pojedyncza rzecz i to rzadko niewiem jak w pl ale u mnie tutaj jakos malo dziewczece te stroje takie bardziej klasyczne powaznetak samo jak w zarze klasyka na maksa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:03   #885
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
thank you

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Dziękuje za opinie dziewczyny Większośc obstawia za samsungiem
W zasadzie to ten samsung jest w najbardziej korzystnej ofercie. Przenoszę nr do Play'a i moge go miec za 149zł, a jak na all sprawdzałam to chodzą one za ok 6stówek. Więc najbardziej byłoby to opłacalne Chyba w przyszłym tygodniu się wybiore do salonu, 'pomacam je' i podejmę decyzje

Princesska jak Ci się podoba kurtałka to bierz za tą cene do biegania po sklepach itp nie ma co wybrzydzac ja lubie i takie sportowe ciuszki
bierz samsunga
a kurtke mialam kupić wczoraj,ale TŻ nie dostal jeszcze wyplaty i dopiero jutro bede mogla isc, mam nadzieje,że nie zostana same XLki
Ostatnio bylam, to tyle bluzeczek za 9.95 to rozmiary albo L albo XL
a jeszcze New Yorker ma jakas dziwna rozmiarowke i tam kupuje przewaznie XS albo ewentualnie S

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja robilam kapiel rozjasniajaca w swieta. Cofnij sie i poczytaj. A swoja droga ja kupilam i mysia jak tez robila kapiel rozjasniacz joanny i dodala reszte skladnikow. Po co bedziesz kupowac rozjasniacz i oxy w tak wielkich porcjach.

Snoww
To jaki problem. Jak tylko masz ochote to zapraszam. Dziewczyny mialy juz przyjechac w grudniu ale zima zaatakowala i nie dalo sie za bardzo.
A co do VS to wiecie co moja best mowila ze jak w New York u VS jest wyprzedaz to piekne przesliczne majteczki i staniki kupuje za 3,4,5 dolarow. Toz to kurcze za darmo.
Jak mi przyjdzie paczka to wam sie pochwale.

Yatta
Oj ty biebna kuruj sie . Ja wiem co to znaczy bol w tym
miejscu. Sama cierpie jak tylko sie za lekko ubiore albo przespie sie przy otwartym oknie w nie za ciepla noc.

A ja wczoraj mialam dzien z nerwami. Na dniach mam dostac @ a w pracy mam jedna panne co dziala na mnie jak plachta na byka. No i wlasnie wczoraj ekplodowalam. Co dziennie przychodzi za pozno nawet nie raczy mnie o tym poinformowac i do tego gra takiego glupka ze bym ja udusila. A najlepszy mi numer wywinela w dzien mojego wyjazdu do pl przed swietami. Tz tez ma ost.stresy w firmie i wczoraj az z tego wszystkiego zaczelam drinkowac i tz tez sie przylaczyl. I takim sposobem siedze dzis w pracy na kacu i zdycham. A na dzis jeszcze jestem umowiona na piwo z best na skype.
Dobra lece teraz do klubu bo juz dawno mnie tam nie bylo a nie chce by mnie dziewczynki wypowiedzieniem zagrozily.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Kiniu zapomnialam.
Slicznie pieknie wspaniale no po prostu przepieknie te Twoje wloski.
Adzi nie martw się, kazdy ma takie wkurzajace kolezanki
u mnie na uczelni w grupie sa 4 laski,ktore wygladaja jak blizniaczki, perfidne kujonki ... typu " mi musi byc najlepiej,ale twoim kosztem" obgaduja wszystkich, jak im sie cos nie uda to placza i krzycza na cala uczelnie no poje****.
My z dziewczynymi zawsze szlysmy na luzie na jakis tam przedmiot,bo gosciu byl lajtowy,mozna bylo z nim pogadac. A on zawsze zadawal 20 stron zeby skserowac i przeczytac i na ten temat byla rozmowa na zajeciach.
My z dziewczynami nigdy nie czytalysmy, a zawsze nam wpisywal plusy,bo mowilysmy cos z glowy.
To nas obgadaly,ze one tych kserowek na pamiec sie ucza i plusow nie maja,a nam gosciu wstawia,a i tak trudno nam przeczytac 20 stron
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:04   #886
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
novelove firma nie ma znaczenie masz mieć składniki kapieli i juz, a jakiej firmy i skąd to juz nie ma znaczenia

snowhitee cos widze zmiana Cie korci.
Ale probuj, jak wycofają Excelki to zawsze zdążysz zapas zrobić jak bardziej przypasuje Ci 10,02. Chociaz u Ciebie każda farba wychodzi ładnie i pewnie wyjdzie tak samo.
Teraz tyle co widze ze Stoskholm wychodzil Ci chlodniej ale odrost obie farby biorą Ci idealnie.
Może masz podatne wlosy i tyle

U mnie na półce czekają dwie Excelki 10,13.
Niech ktoras przyjedzie i mnie zafarbuje
a no korci mnie Tak stockholm wychodził zdecydowanie chłodno, tak opalizująco Do niego pewnie też niedługo wrócę Właśnie też tak myślę, że mam po prostu podatne włosy i wsio

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie umiem ocenic koloru moich naturali brąz, chyba tak jak piszesz-średni, i mega popielaty.
Co do maski mila. Powiem tak: stosowałam ją może z jakieś 2miesięce. Na miano maski nie zasługuje ot, taka zwykła odżyweczka. Nic szczególnego z włosami nie robiła. Nawet nie pomagała w rozczesywaniu :/ Jedyne co to mila ślicznie pachnie. Ale nic po za tym.. :/To już o wiele bardziej podoba mi się odżywka z Isany. A różnica w cenie kolosalna.

Dziękuje Ci za wszystkie porady kochana chyba następnym razem zrobie odrost tą c12. Później najwyżej będę się ratowac






Dziękuje za opinie dziewczyny Większośc obstawia za samsungiem
W zasadzie to ten samsung jest w najbardziej korzystnej ofercie. Przenoszę nr do Play'a i moge go miec za 149zł, a jak na all sprawdzałam to chodzą one za ok 6stówek. Więc najbardziej byłoby to opłacalne Chyba w przyszłym tygodniu się wybiore do salonu, 'pomacam je' i podejmę decyzje

Princesska jak Ci się podoba kurtałka to bierz za tą cene do biegania po sklepach itp nie ma co wybrzydzac ja lubie i takie sportowe ciuszki




Witaj kochana ale tryskasz radością
Czekamy aż wpadniesz do nas na kawe i zdradzisz co nie co ze swojej podróży




CUUUUU DOOOOOOOOOOO WNIEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Dziękuję
Kochana przenosisz się do Play'a tak? Bo wiesz, nie wiem jaki tam abonament będziesz brać ale mój kolega przeniósł się do play'a teraz na abonament za 100zł i mógł wziąć samsunga galaxy S za 149zł więc to jak za darmo jak na tak nowoczesny telefon i jego aktualne ceny Przejrzyj tam dobrze oferty jeszcze

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej hej

tak mucha lata w ubraniach z h&m i dobrze bo patrzac na nia widze co mozna sobie kupici jak to lezy a kurteczki poszukam sobie wiekszosc sklepow ktore snow wymienilas nie ma tutaj ale sa inne
no to na pewno coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja robilam kapiel rozjasniajaca w swieta. Cofnij sie i poczytaj. A swoja droga ja kupilam i mysia jak tez robila kapiel rozjasniacz joanny i dodala reszte skladnikow. Po co bedziesz kupowac rozjasniacz i oxy w tak wielkich porcjach.

Snoww
To jaki problem. Jak tylko masz ochote to zapraszam. Dziewczyny mialy juz przyjechac w grudniu ale zima zaatakowala i nie dalo sie za bardzo.
A co do VS to wiecie co moja best mowila ze jak w New York u VS jest wyprzedaz to piekne przesliczne majteczki i staniki kupuje za 3,4,5 dolarow. Toz to kurcze za darmo.
Jak mi przyjdzie paczka to wam sie pochwale.

Yatta
Oj ty biebna kuruj sie . Ja wiem co to znaczy bol w tym
miejscu. Sama cierpie jak tylko sie za lekko ubiore albo przespie sie przy otwartym oknie w nie za ciepla noc.

A ja wczoraj mialam dzien z nerwami. Na dniach mam dostac @ a w pracy mam jedna panne co dziala na mnie jak plachta na byka. No i wlasnie wczoraj ekplodowalam. Co dziennie przychodzi za pozno nawet nie raczy mnie o tym poinformowac i do tego gra takiego glupka ze bym ja udusila. A najlepszy mi numer wywinela w dzien mojego wyjazdu do pl przed swietami. Tz tez ma ost.stresy w firmie i wczoraj az z tego wszystkiego zaczelam drinkowac i tz tez sie przylaczyl. I takim sposobem siedze dzis w pracy na kacu i zdycham. A na dzis jeszcze jestem umowiona na piwo z best na skype.
Dobra lece teraz do klubu bo juz dawno mnie tam nie bylo a nie chce by mnie dziewczynki wypowiedzieniem zagrozily.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Kiniu zapomnialam.
Slicznie pieknie wspaniale no po prostu przepieknie te Twoje wloski.
No pewnie pochwal się paczuszką choć nie wiem jak to zniosę
A z tą panną w pracy to nie przejmuj się, bardzo dobrze, że w końcu jej wygarnęłaś, no bo ile można wytrzymywać takie spóźnienia i walenia głupa A taki wieczór drinkowania z TŻ też na pewno się przydał i dobrze Wam zrobił
I dziękuję pięknie za komplement
Noo i też zaraz do klubu wejdę bo już nie byłam od 2 dni chyba

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja w sumie rzadko odwiedzam HM ale jak mowicie że tam fajnie to zacznę. A i zapomnialam lubię PROMOD-szczególnie wiosenne sukienki i tuniki

Adzi
to współczuje nastroju w pracy, ale dobrze, że jakoś sobie to odbilas-ale teraz kac, tez nie jest najlepiej
Chociaż no niestety koleżanki są rozne, czasem tak perfidne i złośliwe ze szok.
Mi H&M zaczął się podobać od tych wakacji, zaczęły się właśnie bardziej dziewczęce kolekcje, z bufkami, falbankami i koronkami które uwielbiam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:32   #887
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko ja jej nie uznaje za kolezanke. Wydzimy sie w pracy 3 minute jak przejmuje kasse lub ja i tyle wychodze. Nie przypadla mi do gustu od samego poczatku i nie moge sie do niej przekonac. A jeszcze jak widze ze sciemnia to juz w ogole mam ochote ja udusic. Nie lubie takich kretaczy i sluchania ich opowiesci dziwnej tresci.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Blond Princesa
No ale to dopiero denerwuje. Takie panny to powinno sie na bezludna wyspe wysylac. Ja nie mowie bo kazy ma inna ideologie na zycie ale ja po
prostu nie moge. Ja jestem ok dla wszystkich dziewczyn i tego samego oczekuje o innych.

Snow
No ja tez juz czekam na ta paczuszke jak na zbawienie. A wieczor bardzo dobrze nam zrobil. Dzis kac mnie meczy ale satysfakcjia jest wieksza ze wczoraj odreagowalismy.
Dziekuje dziewczyny a wsparcie. Kochane jestescie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-06 o 10:38
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:04   #888
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi h&m tez nie pasuje zazwyczaj kupuje tam jakas pojedyncza rzecz i to rzadko niewiem jak w pl ale u mnie tutaj jakos malo dziewczece te stroje takie bardziej klasyczne powaznetak samo jak w zarze klasyka na maksa
No wlasnie pisałyśmy o tej Zarze-tam nigdy nie moge nicczego kupić, taki mega elegancki styl

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
iMi H&M zaczął się podobać od tych wakacji, zaczęły się właśnie bardziej dziewczęce kolekcje, z bufkami, falbankami i koronkami które uwielbiam
Ja jakbym miała swój styl opisać nie dałoby się, nie mam sprecyzowanego.
Na uczelnie zazwyczaj ubieram sie normalnie, rurki, jakiś tshirt, bluzeczka, sweterek. Buty to baletki, płaskie.
Ale tak jak Ty uwielbiam falbanki i koronki, wiele mam rzeczy z takimi akcentami.
Choć ubolewam nad tym, bo mało sklepów ma takie ubrania-tak jak pisałam PROMOD ma czasem coś fajnego, w tym stylu.
A tak poza tym rzadko znajduje coś co ma fajną koronkę, falbanki czy cos, gdzie to szukać takich ciuszków?
A uwielbiam to


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Agatko ja jej nie uznaje za kolezanke. Wydzimy sie w pracy 3 minute jak przejmuje kasse lub ja i tyle wychodze. Nie przypadla mi do gustu od samego poczatku i nie moge sie do niej przekonac. A jeszcze jak widze ze sciemnia to juz w ogole mam ochote ja udusic. Nie lubie takich kretaczy i sluchania ich opowiesci dziwnej tresci.
Mało masz z nia kontaktu więc jakoś ją przebolejesz, a jak kręci to powiedz jej raz czy dwa co o tym myślisz i tyle, jak ktoś kreci to ja zawsze mówię mu o tym, że to widzę itd
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:09   #889
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale ty masz biale wlosy
nie nie mam białych... nawet nie chciałabym mieć te co robię nutrisse są wpadające w żółty a reszta to taki mix
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 11:14   #890
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

troche ubolewam nad brakiem takich marek jak w pl i zazdroszcze jak moja siorka sie chwali ze latala sobie po zlotych tarasach

moj styl to rowniez dziewczece ubrania koronki falbanki spodniczki rurki ale nie nosze baletek zawsze mam buty na wysokim obcasie czy to lato czy zima..lubie dopasowane do ciala ciuchy
i mam manie kupowania wisiorow korali na szyje z czego polowy nie nosze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:17
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:17   #891
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
troche ubolewam nad brakiem takich marek jak w pl i zazdroszcze jak moja siorka sie chwali ze latala sobie po zlotych tarasach
Ja też nie jestem z Wawy, ale mam 150km i czasem bywam to zajrzę.
Ty pewnie masz więcej i lepszych sklepów niz w PL
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:30   #892
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem z Wawy, ale mam 150km i czasem bywam to zajrzę.
Ty pewnie masz więcej i lepszych sklepów niz w PL
ja tez nie jestem z wawki ale moja siorka mieszka tam u chlopaka i teraz odkad sie przeprowadzila do niego to mi sie chwali gdzie latala i co sobie kupila z rodzinnej miejscowosci do wawki tez mamy ok 150km nie chce byc dociekliwa ale skad z pl jestes?? ja jestem z okolic bialegostoku

no fakt sporo tu sklepow malo znanych tzw prywaciakowale sa tez duze marki jak esprit max mara etam pimkie jennyfer czy tommy hilfiger i inni jemu podobni nie mowiac juz o armanim czy diorze osobiscie wybieram te znane takie jak sa w pl czyli np bershka
nie sposob wymienic marek jakie tu sa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:30   #893
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
troche ubolewam nad brakiem takich marek jak w pl i zazdroszcze jak moja siorka sie chwali ze latala sobie po zlotych tarasach

moj styl to rowniez dziewczece ubrania koronki falbanki spodniczki rurki ale nie nosze baletek zawsze mam buty na wysokim obcasie czy to lato czy zima..lubie dopasowane do ciala ciuchy
i mam manie kupowania wisiorow korali na szyje z czego polowy nie nosze
ja też kiedyś ciągle kupowałam korale kolczyki też polowy nie nosiłam... ale teraz sie przerzuciłam na swarovskiego i tylko od niego biżuterie nosze (oczywiście nie wszystkie kolczyki są oryginalne bo mnie na to nie stać ) a na zakupy jadę w niedziele i strasznie się już doczekać nie mogę!!!! ale najczęściej coś ładnego kopiuje w new yorkerze lub w tally weil uwielbiam dopasowane ciuchy np. leginsy ,tuniczki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:36   #894
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też kiedyś ciągle kupowałam korale kolczyki też polowy nie nosiłam... ale teraz sie przerzuciłam na swarovskiego i tylko od niego biżuterie nosze (oczywiście nie wszystkie kolczyki są oryginalne bo mnie na to nie stać ) a na zakupy jadę w niedziele i strasznie się już doczekać nie mogę!!!! ale najczęściej coś ładnego kopiuje w new yorkerze lub w tally weil uwielbiam dopasowane ciuchy np. leginsy ,tuniczki
tally weil tez jest u mnie mam rurki kilka bluzeczek i jedna sukienke
no wlasnie chyba musze sie przerzucic na jakas inna bizuterie tylko ze nie cierpie nosic zlota i srebra jedynie nosze 2 pierscionki od tz zlote bo nie wypada inaczej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:36   #895
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj mialam dzien z nerwami. Na dniach mam dostac @ a w pracy mam jedna panne co dziala na mnie jak plachta na byka. No i wlasnie wczoraj ekplodowalam. Co dziennie przychodzi za pozno nawet nie raczy mnie o tym poinformowac i do tego gra takiego glupka ze bym ja udusila. A najlepszy mi numer wywinela w dzien mojego wyjazdu do pl przed swietami. Tz tez ma ost.stresy w firmie i wczoraj az z tego wszystkiego zaczelam drinkowac i tz tez sie przylaczyl. I takim sposobem siedze dzis w pracy na kacu i zdycham. A na dzis jeszcze jestem umowiona na piwo z best na skype.
Dobra lece teraz do klubu bo juz dawno mnie tam nie bylo a nie chce by mnie dziewczynki wypowiedzieniem zagrozily.
Rozumiem, spóźnic się raz, czy dwa z jakiegoś konkretnego powodu-wytłumaczyc się, ok, każdemu może się zdarzyc. Ale nagminnie? Głupią babą się nie przejmuj. Ja bym tak jak i ona po czasie przychodziła
Kochana, najważniejsze to odreagowac


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
bierz samsunga
a kurtke mialam kupić wczoraj,ale TŻ nie dostal jeszcze wyplaty i dopiero jutro bede mogla isc, mam nadzieje,że nie zostana same XLki
Ostatnio bylam, to tyle bluzeczek za 9.95 to rozmiary albo L albo XL
a jeszcze New Yorker ma jakas dziwna rozmiarowke i tam kupuje przewaznie XS albo ewentualnie S

Adzi nie martw się, kazdy ma takie wkurzajace kolezanki
u mnie na uczelni w grupie sa 4 laski,ktore wygladaja jak blizniaczki, perfidne kujonki ... typu " mi musi byc najlepiej,ale twoim kosztem" obgaduja wszystkich, jak im sie cos nie uda to placza i krzycza na cala uczelnie no poje****.
My z dziewczynymi zawsze szlysmy na luzie na jakis tam przedmiot,bo gosciu byl lajtowy,mozna bylo z nim pogadac. A on zawsze zadawal 20 stron zeby skserowac i przeczytac i na ten temat byla rozmowa na zajeciach.
My z dziewczynami nigdy nie czytalysmy, a zawsze nam wpisywal plusy,bo mowilysmy cos z glowy.
To nas obgadaly,ze one tych kserowek na pamiec sie ucza i plusow nie maja,a nam gosciu wstawia,a i tak trudno nam przeczytac 20 stron
Tato i TŻ też mnie na tego samsunga nakłaniają ale ja koniecznie chciałam z klapką no i teraz nie wiem..oblukam i wybiorę coś
3mam kciuki, żeby była ta kurteczka Ja w NY też jak kupuje bluzeczki to zazwyczaj XS lub S. Dziwna ta ich numeracja. Normalnie to S mi się w cycu zbyt upina

A u Ciebie na uczelni to też niezłe ziółka..Ja na szczęście chodzę zaocznie razem z TŻem. Znajomi z naszej grupy w przewadze są starsi i nie odwalają takich cyrków. Chociaż i ewenementy też się zdarzają


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję
Kochana przenosisz się do Play'a tak? Bo wiesz, nie wiem jaki tam abonament będziesz brać ale mój kolega przeniósł się do play'a teraz na abonament za 100zł i mógł wziąć samsunga galaxy S za 149zł więc to jak za darmo jak na tak nowoczesny telefon i jego aktualne ceny Przejrzyj tam dobrze oferty jeszcze
Tak, przenoszę nr do Play'a, tyle, że nie biorę abonamentu, a mixa 30zł powinno mi starczyc w miesiącu. 10zł na nieograniczone rozmowy do Play, a reszta na inne pogaduchy. 100zł nie wiem na co bym wydawała
Jedyne w dośc korzystnej ofercie odnośnie mixa 30 są te, które Wam pokazywałam. Inne telefony chodzą za 600 i w górę. Także wyliczanka będzie między tymi trzema
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:44   #896
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

[/COLOR]Agatko
Wczotaj wlasnie jej powiedzialam. A co bylo smieszniejsze to panna ma dwa telefony i zegaek na reku. Wchodzi wczorej i widze ze wyglada jak by biegla a ja do mniej " dziekuje ze popsulas mi moj dzienny plan". A ona na mnie patrzy jak bym co najmniej zielona byla i mowi no przeciez jeatem jeszcze za wszesnie. A ja jej na to ze jestes 45 minut za pozno. Udala zdziwiona ze godzina w tel sie przestawila. No wiecie co? Mi jakos sie jeszcze nigdy sama sie nieprzestawila. A wam? No i zeby bylo smiejszniej ma drugi tel i zegarek na rece. I co wy na to ?
No rece opadaja.
Na wychodne powiedzialam jej zeby lepiej juz zaczela wymyslac bajke na nastepny dzien pracy bo musiala by byc nie wiem jak dobra abym jej dzis ja musiala lyknac. A wczoraj to az z szefemem rozmawiala ze strachu ze jej niby kolo tylka narobie a ja nawet nie mialam zamiaru sie odzywac. Przynajmniej na razie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:49
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:02   #897
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tally weil tez jest u mnie mam rurki kilka bluzeczek i jedna sukienke
no wlasnie chyba musze sie przerzucic na jakas inna bizuterie tylko ze nie cierpie nosic zlota i srebra jedynie nosze 2 pierscionki od tz zlote bo nie wypada inaczej
no własnie ja mam sporo sukienko-tuniczek z tally są super a pierścionków nigdy nie nosiłam bo nie lubię! ja kolczyki i łańcuszki ze srebra baaarrdzoo lubię
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:03   #898
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

_eNtchaNted_
no wlaanie kochana ja tez jestem czlowiekim i potrafie byc wyrozumila ale jak ona jest podla to ja tez teraz bede.
A odreagowalam i to calkiem ostro

A co do szmatek z H&M to lubie ale nie wszystko. Koronki bufonki falbanki
Ale bardzo tez kocham koszule. Wlasnie mysle nad nowa szafa bo juz miejsca mi brak.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:28   #899
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wlasnie pisałyśmy o tej Zarze-tam nigdy nie moge nicczego kupić, taki mega elegancki styl



Ja jakbym miała swój styl opisać nie dałoby się, nie mam sprecyzowanego.
Na uczelnie zazwyczaj ubieram sie normalnie, rurki, jakiś tshirt, bluzeczka, sweterek. Buty to baletki, płaskie.
Ale tak jak Ty uwielbiam falbanki i koronki, wiele mam rzeczy z takimi akcentami.
Choć ubolewam nad tym, bo mało sklepów ma takie ubrania-tak jak pisałam PROMOD ma czasem coś fajnego, w tym stylu.
A tak poza tym rzadko znajduje coś co ma fajną koronkę, falbanki czy cos, gdzie to szukać takich ciuszków?
A uwielbiam to




Mało masz z nia kontaktu więc jakoś ją przebolejesz, a jak kręci to powiedz jej raz czy dwa co o tym myślisz i tyle, jak ktoś kreci to ja zawsze mówię mu o tym, że to widzę itd
Promod ma też ładne rzeczy ale całkiem drogie A takich ciuszków to właśnie szukać w tych najbardziej znanych sieciówkach, wszędzie znajdziesz

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
troche ubolewam nad brakiem takich marek jak w pl i zazdroszcze jak moja siorka sie chwali ze latala sobie po zlotych tarasach

moj styl to rowniez dziewczece ubrania koronki falbanki spodniczki rurki ale nie nosze baletek zawsze mam buty na wysokim obcasie czy to lato czy zima..lubie dopasowane do ciala ciuchy
i mam manie kupowania wisiorow korali na szyje z czego polowy nie nosze
Ja jak Agatka nosze baletki A wiem, że Ty nie lubisz kiedyś czytałam komentarze pod wieloma wieszakami na szafie i każdemu pisałaś, że byś buty zmieniła zresztą mi też raz napisałaś Ja niestety jestem wzrostu mojego TŻ i po prostu źle się czuję w szpilkach jak jestem wyższa od niego Teraz jest tyle fajnych butów na płaskim obcasie, że też można fajnie wyglądać

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tally weil tez jest u mnie mam rurki kilka bluzeczek i jedna sukienke
no wlasnie chyba musze sie przerzucic na jakas inna bizuterie tylko ze nie cierpie nosic zlota i srebra jedynie nosze 2 pierscionki od tz zlote bo nie wypada inaczej
Ja też ostatnio przekonałam się do Tally Weijl nawet teraz kupiłam co nie co na % A zawsze mi się kojarzył z takim chłamem dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, spóźnic się raz, czy dwa z jakiegoś konkretnego powodu-wytłumaczyc się, ok, każdemu może się zdarzyc. Ale nagminnie? Głupią babą się nie przejmuj. Ja bym tak jak i ona po czasie przychodziła
Kochana, najważniejsze to odreagowac




Tato i TŻ też mnie na tego samsunga nakłaniają ale ja koniecznie chciałam z klapką no i teraz nie wiem..oblukam i wybiorę coś
3mam kciuki, żeby była ta kurteczka Ja w NY też jak kupuje bluzeczki to zazwyczaj XS lub S. Dziwna ta ich numeracja. Normalnie to S mi się w cycu zbyt upina

A u Ciebie na uczelni to też niezłe ziółka..Ja na szczęście chodzę zaocznie razem z TŻem. Znajomi z naszej grupy w przewadze są starsi i nie odwalają takich cyrków. Chociaż i ewenementy też się zdarzają




Tak, przenoszę nr do Play'a, tyle, że nie biorę abonamentu, a mixa 30zł powinno mi starczyc w miesiącu. 10zł na nieograniczone rozmowy do Play, a reszta na inne pogaduchy. 100zł nie wiem na co bym wydawała
Jedyne w dośc korzystnej ofercie odnośnie mixa 30 są te, które Wam pokazywałam. Inne telefony chodzą za 600 i w górę. Także wyliczanka będzie między tymi trzema
Aaa no to nie zastanawiaj się nawet i bierz DIVE Ja też kiedyś miałam manię na klapki ale przeszło mi i teraz nie wyobrażam sobie pisać sms'a na innej klawiaturze niż dotykowej

Wróciłam właśnie z dłuższego spaceru z Monką i TŻ maaaatko jak zmarzłam Ale fajne fotki jej porobiłam to zaraz pokaże jakieś I spotkaliśmy parę z innym beagle'm psiakiem i jak się wybawiły to o rany
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:38   #900
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow ja nie jestem wysoka mam 165 wzrostu i zle sie czuje jak latam na niskim po miescie czy na wyjscie mam jakies buty na plaskim oczywiscie i latam w nich jak nigdzie specjalnie nie ide
ale wiecej chodze na obcasie
co do szafy to juz mniej tam zagladam i nie komentuje kazdego wieszaka ale zagladam czasem poprostu nic nie pisze i tylelubie ogladac style

a i znalazlam swoja idealna kurteczke spojrzcie w bershcetylko niewiem za ile bo nie bylo na stronce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bershka.jpg (30,2 KB, 34 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.