Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 19:19   #1351
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49306518]Ojej, czyzbys sie zdenerwowala? Gdzie Twoja empatia jest teraz? Beatce radzilas, aby wykazala troche zrozumienia a sama Cie nerwy ponosza. Napisalam Ci kilka przykladow. Widac dla Twojej oazy empatii bylo to troche za wiele. Co za peszkolandia.

EOT[/QUOTE]

Jestes znana z chamstwa, bezczelności i krytykowania na tym forum.
Mnie nie dziwi Twoje zachowanie.
Napisałam ogólnie i nie radziłam nic Beacie.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:23   #1352
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę fakt, że teraz paczek jest dużo więcej a kurierów nie przybywa i każdy adresat powie, ze chce paczkę o 16, kurier się nie pomnoży w cudowny sposób. To jest wina władz firmy, ale jak to wszędzie bywa pracownik najniższego szczebla obrywa A to co napisałaś Magdzie jest bardzo niemiłe i to najdelikatniej mówiąc
Nie czytasz, co sie pisze tutaj. Szkoda. Nic niemilego nie napisalam. Zaprezentowalam dwa banalne przyklady, ktore mialy ukazac, ze teza "rzygajmy tecza i empatia" nie ma racji bytu. Na grafie powinnam rozrysowac, aby bylo bardziej milo? Przyklady jak kazde inne; mialy uderzac w najbardziej czule punkty, czyli dzieci i pieniadze. Widac byly za skomplikowane skoro taka egzaltacja sie pojawila. Nastepnym razem odpale Painta .

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jestes znana z chamstwa, bezczelności i krytykowania na tym forum.
Mnie nie dziwi Twoje zachowanie.
Napisałam ogólnie i nie radziłam nic Beacie.
Ale zalecialo kultura. Bardzo wybiorcze to Twoje zrozumienie. O zerowej wartosci.

Ja nie jestem chamska. Ty po prostu nie potrafisz pojac, co sie do Ciebie pisze. Jestes niekulturalna, bo mnie obrazasz. Ja Ciebie nie obrazam. Spojrz w lustro zanim zaczniesz prawic moraly.

Za dalsza dyskusje dziekuje, bo jestes przewrazliwiona, nie rozumiesz wypowiedzi i obrazasz. Jak tak ma wygladac Twoja empatia i zrozumienie to powodzenia w zyciu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:30   #1353
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49306518]Ojej, czyzbys sie zdenerwowala? Gdzie Twoja empatia jest teraz? Beatce radzilas, aby wykazala troche zrozumienia a sama Cie nerwy ponosza. Napisalam Ci kilka przykladow. Widac dla Twojej oazy empatii bylo to troche za wiele. Co za peszkolandia.

EOT[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę fakt, że teraz paczek jest dużo więcej a kurierów nie przybywa i każdy adresat powie, ze chce paczkę o 16, kurier się nie pomnoży w cudowny sposób. To jest wina władz firmy, ale jak to wszędzie bywa pracownik najniższego szczebla obrywa A to co napisałaś Magdzie jest bardzo niemiłe i to najdelikatniej mówiąc
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:37   #1354
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

nie mam problemu z kurierami cale szczescie.. trafiam na milych co potrafia przekierowac paczke a nawet przyjechac o 19
natomiast dzisiaj walczylam z glupotą Pani i kierownictwa banku PKO.. niestety zrozumienia w tym wypadku brak.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:38   #1355
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie mam problemu z kurierami cale szczescie.. trafiam na milych co potrafia przekierowac paczke a nawet przyjechac o 19
natomiast dzisiaj walczylam z glupotą Pani i kierownictwa banku PKO.. niestety zrozumienia w tym wypadku brak.

Czym Ci podpadli? Ja z PKO jestem bardzo zadowolona i mam świetnie panie, które mnie obsługują i doradzają
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:44   #1356
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

w momencie transakcji nastapila awaria bankomatu i karta utkwila w czytniku:/
niestety juz jej nie odzyskam.. natomiast Pani stwierdzila ze to trudna sytuacja i bardzo skomplikowana.. powiedziala ze mam po nia przyjsc nastepnego dnia.. fajnie. aha zaraz potem powiedziala ze mam czekac moze sie odblokuje zapuszczalam korzenie 40 minut.oczywiscie zaraz ja zastrzeglam ale liczylam choc na odrobine zrozumienia. niestety Pani dodala ze moge teraz jechac do oddzialu banku, cos mi poradza, potem przelaczyla mnie na infolinie kartowa.. sweitnie, tylko po co? myslalamze moze maja jakas pomoc od takich awarii.. łe zawiodlam sie. dodam ze karta bedzie jutro zniszczona bo niestety to jest karta mbanku, a karty z innego banku sa niszczone od razu.
teraz poczekam na nowa. 7 dni.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-12-11 o 19:47
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:49   #1357
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
w momencie transakcji nastapila awaria bankomatu i karta utkwila w czytniku:/
niestety juz jej nie odzyskam.. natomiast Pani stwierdzila ze to trudna sytuacja i bardzo skomplikowana.. powiedziala ze mam po nia przyjsc nastepnego dnia.. fajnie. tylko ciekawe w ktorej kieszeni bylaby moja karta.. oczywiscie zaraz ja zastrzeglam ale liczylam choc na odrobine zrozumienia. niestety Pani dodala ze moge teraz jechac do oddzialu banku, cos mi poradza, potem przelaczyla mnie na infolinie kartowa.. sweitnie, tylko po co? myslalamze moze maja jakas pomoc od takich awarii.. łe zawiodlam sie. dodam ze karta bedzie jutro zniszczona bo niestety to jest karta mbanku, a karty z innego banku sa niszczone od razu.
teraz poczekam na nowa. 7 dni.
Mojej matce kiedys bankomat zezarl karte. Na bankomacie byla jakas nalepka z nr telefonu. Matka zadzwonila. Ktos z infolinii wyslal pracownika do bankomatu. Panowie przyjechali, otworzyli bankomat, wyjeli karte, oddali mamie i pojechali.

Wspolczuje, bo bank sie srednio wykazal.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 19:53   #1358
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
w momencie transakcji nastapila awaria bankomatu i karta utkwila w czytniku:/
niestety juz jej nie odzyskam.. natomiast Pani stwierdzila ze to trudna sytuacja i bardzo skomplikowana.. powiedziala ze mam po nia przyjsc nastepnego dnia.. fajnie. aha zaraz potem powiedziala ze mam czekac moze sie odblokuje zapuszczalam korzenie 40 minut.oczywiscie zaraz ja zastrzeglam ale liczylam choc na odrobine zrozumienia. niestety Pani dodala ze moge teraz jechac do oddzialu banku, cos mi poradza, potem przelaczyla mnie na infolinie kartowa.. sweitnie, tylko po co? myslalamze moze maja jakas pomoc od takich awarii.. łe zawiodlam sie. dodam ze karta bedzie jutro zniszczona bo niestety to jest karta mbanku, a karty z innego banku sa niszczone od razu.
teraz poczekam na nowa. 7 dni.

Mnie tez kiedyś karta utkwiła w bankomacie należącym do PKO (i karta też była z PKO) i procedura jest prosta. Przeważnie już następnego dnia odbiera się ją w konkretnym oddziale, ja miałam szczęście, że karta utkwiła w bankomacie w głównym oddziale więc nawet szybciej ją odebrałam. Natomiast myślałam, że jak bankomat PKO zatrzyma kartę z mbanku czy pekao to odsyłają ją właśnie do banku z którego jest karta, jak widać jest inaczej. Ale chyba szybciej wyjdzie właśnie zablokowanie karty i wyrobienie nowej niż rozwiązanie o którym wspomniałam w poprzednim zdaniu.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:00   #1359
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Co tam kurierzy ! Sephora mnie zaskoczyla !!!
Patrzcie jakiego maila dostalam


Szanowna Pani

W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 grudnia 2014r, z informacją o braku otrzymania przesyłki.

Serdecznie dziękujemy za Pani zgłoszenie. Jest nam ogromnie przykro, iż nasza firma przewozowa nie dopełniła warunków umowy. W ramach przeprosin pragniemy przekazac Pani bon zakupowy o wartości 20zł, który może może być wykorzystany przez 12 miesięcy na zakupy w sklepie Sephora.pl. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, jak i wyciagnąć konsekwencje unikająć takich przypadków w przyszłości.
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią : 800 700 807 (połączenie bezpłatne) od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00.

Dziękujemy za zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważnejsza !

Z poważaniem,


Zespół Sephora

__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:06   #1360
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49307175]Mojej matce kiedys bankomat zezarl karte. Na bankomacie byla jakas nalepka z nr telefonu. Matka zadzwonila. Ktos z infolinii wyslal pracownika do bankomatu. Panowie przyjechali, otworzyli bankomat, wyjeli karte, oddali mamie i pojechali.

Wspolczuje, bo bank sie srednio wykazal.[/QUOTE]

oo no wlasnie, tez myslalam ze zachowaja sie podobnie. ale na mysleniu sie skonczylo.

-----

Sephora shame on you!
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-12-11 o 20:09
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:17   #1361
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Co tam kurierzy ! Sephora mnie zaskoczyla !!!
Patrzcie jakiego maila dostalam


Szanowna Pani

W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 grudnia 2014r, z informacją o braku otrzymania przesyłki.

Serdecznie dziękujemy za Pani zgłoszenie. Jest nam ogromnie przykro, iż nasza firma przewozowa nie dopełniła warunków umowy. W ramach przeprosin pragniemy przekazac Pani bon zakupowy o wartości 20zł, który może może być wykorzystany przez 12 miesięcy na zakupy w sklepie Sephora.pl. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, jak i wyciagnąć konsekwencje unikająć takich przypadków w przyszłości.
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią : 800 700 807 (połączenie bezpłatne) od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00.

Dziękujemy za zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważnejsza !

Z poważaniem,


Zespół Sephora

A paczke wysla jeszcze raz?

btw: ta ich fala empatii to dosc mala. Za 20 zlotych to moze waciki kupisz .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
oo no wlasnie, tez myslalam ze zachowaja sie podobnie. ale na mysleniu sie skonczylo.
Moze cos sie pozmienialo teraz. Przygoda mojej mamy sprzed kilku lat jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 20:19   #1362
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Zamówiłam wczoraj Naked 2 skuszona zniżką a Wy mnie tu straszycie kurierami Teraz się boję, że nie dotrze
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:22   #1363
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Jakby w tym kraju uczciwe warunki zatrudnienia i godziwe pensje nie były ekstrawagancją, to może wszystko działałoby, jak na Zachodzie, czyt. jak należy. Niestety wszechobecna frustracja przejawia się też w pracy i nie każdemu się chce starać, jeśli nie czuje się traktowany z szacunkiem. A przecież ktoś musi być kurierem, żeby prezesem był ktoś
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:28   #1364
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jakby w tym kraju uczciwe warunki zatrudnienia i godziwe pensje nie były ekstrawagancją, to może wszystko działałoby, jak na Zachodzie, czyt. jak należy. Niestety wszechobecna frustracja przejawia się też w pracy i nie każdemu się chce starać, jeśli nie czuje się traktowany z szacunkiem. A przecież ktoś musi być kurierem, żeby prezesem był ktoś

To prawda Żeby wymagać od pracowników trzeba też dać coś od siebie.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:36   #1365
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Staranie się, a nie wypelnianie obowiazkow to jednak dwie rozne kwestie
I wymagnie tego za co sie placi, a brak szacunku to rownież coś innego.



Co do poziomu wynagrodzenia i godziwych warunków jak najbardziej sie zgadzam.


Jamsiku nie chce juz tej paczki olewam ich.
Kupilam sobie wczoraj w Daugim szczoteczke Shiseido, dziewczyny chyba tu chwalily kiedyś.
A ty dostalas przesylkę ?


Olu dziekuje za polecenie cieni

Asprit dotrze, dotrze ja glownie przez net kupuje i chyba nic mi jeszcze nie zaginęlo. Najwyzej bedziesz szukač po sąsiadach mojej kolezance kurier namietnie u losowo wybranych sąsiadow zostawia paczki
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-12-11 o 20:42
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:39   #1366
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Kiedyś rano umówiłam się telefonicznie na odbiór przesyłki z moim ulubionym kurierem z UPS. Czekałam na niego cały dzień, ale się nie doczekałam. Następnego dnia przeysłkę dostarczył mi jego kolega i powiedział, że tamten został poprzedniego dnia napadnięty, pobity i okradziony z pieniędzy, które miał przy sobie. Gdzieś na klatce go napadła jakaś banda. Straszne.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:42   #1367
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Nie rozumiem, co się tu wyprawia .
Przede wszystkim nie mogę pojąć misji umoralniania innych albo krytykowania w dość agresywny sposób poglądów odmiennych od własnych. To, że bluzgi nie lecą, nie oznacza jeszcze, że wszystko jest cacy i w granicach normy. Nie jest.
To jest wątek luźny, bez większej misji i każdy ma się tu prawo wypowiedzieć. Nie wiem, po kiego grzyba wprowadzać tu taką atmosferę. Niech sobie będzie radosne pitu pitu - komu to przeszkadza .
Proszę zatem o spokój, po raz ostatni.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-12-11 o 20:47
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:49   #1368
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Najwyzej bedziesz szukač po sąsiadach mojej kolezance kurier namietnie u losowo wybranych sąsiadow zostawia paczki
Też to znam. Dobrze że ludzie w okolicy uczciwi i zawsze przynoszą paczki.

A z innej beczki - właśnie mnie olśniło, że w D. są kosmetyki The Balm. Już dawno chciałam zamówić róż Cabana Boy. Z tym, że w Dougu on kosztuje 87,90 zł, a w innych sklepach internetowych (polskich) 57,90 lub 59,90. Może nawet są tańsze oferty, ale nie szukałam.
Tak czy inaczej, trochę przesadzili.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:00   #1369
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku nie chce juz tej paczki olewam ich.
Kupilam sobie wczoraj w Daugim szczoteczke Shiseido, dziewczyny chyba tu chwalily kiedyś.
A ty dostalas przesylkę ?
Nie. Swojej jeszcze nie mam . Ta szczota to reczna jest? W sensie, ze sama musisz sie lapka namachac?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

A z innej beczki - właśnie mnie olśniło, że w D. są kosmetyki The Balm. Już dawno chciałam zamówić róż Cabana Boy. Z tym, że w Dougu on kosztuje 87,90 zł, a w innych sklepach internetowych (polskich) 57,90 lub 59,90. Może nawet są tańsze oferty, ale nie szukałam.
Tak czy inaczej, trochę przesadzili.
Wlasnie spojrzalam na ceny. Niezle .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 21:04   #1370
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja zamowilam Naked 2 basics wlasnie leci do mnie z S.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:04   #1371
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49306272]Mnie kiedys kurier jakis powiedzial dzwoniac do mnie po 9-tej do pracy i pytajac czy za 15 minut bede w domu, ze on pracuje od 8 do 16-tej Na moje pytanie czy moze przyjechac w sobote odpowiedzial, ze on w soboty nie pracuje. Nie ogarniam jak za granica kurierzy moga pracowac od rana do 19-tej czy 20-tej a u nas pracuja w jakichs smiesznych porach.

Moze kurier wykaze empatie dla Twojego rozdwojenia jazni?

o 16-tej.[/QUOTE]

James o jakim kraju ty piszesz? Mieszkam za granicą i w życiu nie uświadczyłam, żeby kurier raczył przybyć o innej godzinie niż wczesne popołudnie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:07   #1372
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
James o jakim kraju ty piszesz? Mieszkam za granicą i w życiu nie uświadczyłam, żeby kurier raczył przybyć o innej godzinie niż wczesne popołudnie
Australia. USA tez.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:10   #1373
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja zamowilam Naked 2 basics wlasnie leci do mnie z S.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To tak jak ja . Wczoraj ją zamowiłam w S. i jutro ma być paczka. Poza tym wzięłam jeszcze szminkę UD Native z serii Revolution i drugą sztukę tego eyelinera. Fajny jest, bardzo łatwo się nim krechę robi, czerń intensywna, ani mocno błyszcząca ani matowa, no i się nie ściera. Nie wiem tylko, na ile starczy, stąd wzięłam na zapas .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:23   #1374
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To tak jak ja . Wczoraj ją zamowiłam w S. i jutro ma być paczka. Poza tym wzięłam jeszcze szminkę UD Native z serii Revolution i drugą sztukę tego eyelinera. Fajny jest, bardzo łatwo się nim krechę robi, czerń intensywna, ani mocno błyszcząca ani matowa, no i się nie ściera. Nie wiem tylko, na ile starczy, stąd wzięłam na zapas .
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja zamowilam Naked 2 basics wlasnie leci do mnie z S.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem ciekawa Waszych opinii.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:28   #1375
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Wiadomo juz jaka znizka po swietach w Sephorze? Ma ktoras jakies info?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:29   #1376
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Staranie się, a nie wypelnianie obowiazkow to jednak dwie rozne kwestie
I wymagnie tego za co sie placi, a brak szacunku to rownież coś innego.
Brak szacunku rozumiem również jako zarobek typu 5zł za godzinę, za pracę niewdzięczną, typu kasa, ochrona itp., do tego najlepiej na zlecenie. Skóra cierpnie, jak się słyszy o zarobkach poza Warszawą, a i tu szału nie ma. Moim zdaniem to legalne poniżanie ludzi...no ale to już dłuższe dyskusję możnaby prowadzić i pewnie nie w tym wątku, bo daleko wybiegłam myślami.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, co się tu wyprawia .
Przede wszystkim nie mogę pojąć misji umoralniania innych albo krytykowania w dość agresywny sposób poglądów odmiennych od własnych. To, że bluzgi nie lecą, nie oznacza jeszcze, że wszystko jest cacy i w granicach normy. Nie jest.
To jest wątek luźny, bez większej misji i każdy ma się tu prawo wypowiedzieć. Nie wiem, po kiego grzyba wprowadzać tu taką atmosferę. Niech sobie będzie radosne pitu pitu - komu to przeszkadza .
Proszę zatem o spokój, po raz ostatni.
Też się trochę przestraszyłam atmosfery

Czekam na relację zamówień szczotkowych z Sephory, wpadli jak śliwka w kompot
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 22:39   #1377
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jakby w tym kraju uczciwe warunki zatrudnienia i godziwe pensje nie były ekstrawagancją, to może wszystko działałoby, jak na Zachodzie, czyt. jak należy. Niestety wszechobecna frustracja przejawia się też w pracy i nie każdemu się chce starać, jeśli nie czuje się traktowany z szacunkiem. A przecież ktoś musi być kurierem, żeby prezesem był ktoś
Nie powiedziałabym Mam do czynienia z dwoma dobrze, a nawet bardzo dobrze wynagradzanymi branżami i z mojego doświadczenia wynika, że kasa niekoniecznie równa się zaangażowanie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 00:09   #1378
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jego czas był wczoraj
Wg monitorowania moja przesyłka została odesłana do nadawcy
Wczoraj niechronologicznie napisałam. Rano dostałam smsa, polazłam po gotowke do bankomatu i grzecznie czekałam. Kurier sie nie pojawił, wiec sprawdziłam na stronie gdzie jest ta moja paczka i sobie wyczytałam : 10.12.2014 16:35:20 Odmowa przyjęcia bez podpisu odbiorcy
Odbiorca zrezygnował z przesyłki telefonicznie

Hehe Beatko widzę, że firmy na S. działają podobnie przeżyłaś to, co ja tylko, że ja w sklepie hehe raz w życiu w trakcie zakupów mnie zatkało współczuję


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Co tam kurierzy ! Sephora mnie zaskoczyla !!!
Patrzcie jakiego maila dostalam


Szanowna Pani

W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 grudnia 2014r, z informacją o braku otrzymania przesyłki.

Serdecznie dziękujemy za Pani zgłoszenie. Jest nam ogromnie przykro, iż nasza firma przewozowa nie dopełniła warunków umowy. W ramach przeprosin pragniemy przekazac Pani bon zakupowy o wartości 20zł, który może może być wykorzystany przez 12 miesięcy na zakupy w sklepie Sephora.pl. Dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, jak i wyciagnąć konsekwencje unikająć takich przypadków w przyszłości.
W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią : 800 700 807 (połączenie bezpłatne) od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00.

Dziękujemy za zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważnejsza !

Z poważaniem,


Zespół Sephora


WOW no to prawie jak moja bezpłatna wysyłka do domu Łaskawcy w sumie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 06:56   #1379
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Brak szacunku rozumiem również jako zarobek typu 5zł za godzinę, za pracę niewdzięczną, typu kasa, ochrona itp., do tego najlepiej na zlecenie. Skóra cierpnie, jak się słyszy o zarobkach poza Warszawą, a i tu szału nie ma. Moim zdaniem to legalne poniżanie ludzi...no ale to już dłuższe dyskusję możnaby prowadzić i pewnie nie w tym wątku, bo daleko wybiegłam myślami.[COLOR="Silver"]
Z tym sie zgadzam w zupełności. A najlepiej to zatrudniać na czarno, bo co ludziom jakieś ubezpieczenie zdrowotne, składki na emeryturę..

Iwonko Mnie nie zależało, wiec bardziej mnie to rozbawiło niz zdenrwowało
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-12-12 o 07:07
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:18   #1380
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ktoś poleci jakiś dobry krem narciarski?
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.