Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 17:22   #3451
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
smutno mi jak czytam to co piszesz o swoim związku mój tż też jest fanem siłowni, zdrowego odżywiania, odżywek, aktywności fizycznej itd, itp - ja zupełnie przeciwnie ale nigdy, NIGDY nie powiedział do mnie że jestem za gruba, że coś mu się nie podoba. . Jeżeli się naśmiewa ze mnie gdy zagryzam piwo pączkiem to wiem że robi to w żartach bo znam go już długo. Uciekaj od tego kolesia jak najszybciej zanim całkiem Cię zniszczy psychicznie znajdziesz na pewno kogoś wartościowego i normalnego i tego Ci życzę. Nie warto męczyć się w nieudanym związku - nie macie dzieci, ślubu i kredytu wiec powiedz mu jak najszybciej "adieu" i szukaj kogoś kto doceni kim jesteś
Zgadzam się w 100%.
Jeśli koleś dzisiaj Cię nie szanuje, nie wspiera, nie docenia i to się raczej nie zmieni, jaki jest sens bycia z kimś takim?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:23   #3452
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl, dziewczyny dobrze pisza. Nie marnuj czasu, mlodosci i przede wszystkim siebie na zwiazek z kims kto ma problemy z akceptacja siebie. I on te problemy probuje przelac na Ciebie, zanizajac Twoja samoocene, krtykujac. Probuje sie tym podbudowac. Czy tak sobie wyobrazasz zycie z czlowiekiem, ktory ma byc Twoim wsparciem i opoka? Nie zakladaj, ze nie bedziesz mogla z nikim innym ulozyc sobie zycia, bo takie rzeczy potrafia nas nieraz zaskoczyc
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:24   #3453
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
W Paperwhite moge powiekszac czcionke, w moim poprzednim podstawowym modelu Kindla tez moglam to jakis dziwne, ze nie ma takiej opcji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się wydawało, że to jest opcja podstawowe. Porownywalam na stronie sklepu dwa modele (mój obsydian i tamten) i w moim było to zaznaczone, a w tym drugim nie, dlatego się zdziwiłam. Poszukam jeszcze i przemyśle dokładnie swój budżet...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:25   #3454
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Podjęłam męska decyzje i oddaje S. Będę potrzebować kasy -bo chwilowo sytuacja niezapewna, chwilowy odwyk sie przyda, po trzecie nie ma tam nic bez czego nie będę mogła żyć -szczerze to w ogole box mnie nie ucieszył. Wolę odebrać Estee jestem 245 zł do przodu

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Kochana, zakrecila mnie ta dzisiejsza sytuacja. Ale nic nie dzieje się przez przypadek Mam motywację do angielskiego. Jak bym znała to miałam kolejna extra propozycje ale nic straconego idę jakiegoś Shreka na twarz zarzucić
tu 245 zł, tam 245 zł i już masz milion
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:27   #3455
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

w ogóle to odebrałam dziś paczkę z D z Euphorią i purchaboxem
fajna ta nowa Euphoria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1466.jpg (136,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1467.jpg (154,9 KB, 51 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:27   #3456
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Korinko, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. :-*
Masz troche czasu na podszkolenie jezyka, swiat sie nie zawali, a Ty sobie poradzisz i bedziesz jeszczs silniejsza i co wiecej- madrzejsza o nowy jezyk i doswiadczenia
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:28   #3457
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ograniczenia wynikające z tej ustawy dotyczą obrotu działkami powyżej 3 tys. metrów kwadratowych. Możecie przeciez kupić kilka działek, gdzie powierzchnia jednej nie przekracza 3 tys. Obejść się tego nie da. Najlpiej jak jest miejscowy plan i zapisy w nim że dany teren jest pod budownictwo mieszkaniowe, jego zapisy odralniają
Dzieki to jest jedna dzialka wieksza niz 30 arow dzielenie jej na mniejsze nie ma sensu trudno, poczekamy, zobaczymy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 17:29   #3458
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Czemu Wy znowu macie boxy przede mną? ja dostałam już maila, ale w statusie jeszcze nie zostało przekazane

Co tu się dzisiaj na wątku dzieje?
korinka, uszy do góry, znajdziesz pracę, gdzie szanują pracownika ci teraz zachowują się bezczelnie

rotkohl, to jest typowy toksyczny człowiek myśli tylko o sobie i z tego co piszesz, to potrzebuje raczej kucharki i modelki fitness a nie partnerki...


Skoro s mnie nie chciała w weekend niczym zadowolić, to idę szukać czerwonych szpilek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:33   #3459
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle to odebrałam dziś paczkę z D z Euphorią i purchaboxem
fajna ta nowa Euphoria
: love: teraz i ja wiem co to purchabox
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:37   #3460
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Korinko, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. :-*
Masz troche czasu na podszkolenie jezyka, swiat sie nie zawali, a Ty sobie poradzisz i bedziesz jeszczs silniejsza i co wiecej- madrzejsza o nowy jezyk i doswiadczenia
grunt to pozytywne podejście do życia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:37   #3461
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzień dobry

I do mnie dotarł seforowy box. Maleńkie to wszystko, lichutkie, ale regulamin rzecz święta, więc przygarnęłam bidulka i się cieszę

Parę z D. z maluchem euphoria odebrałam parę dni temu, zapach nie mój, ale z miniatury się cieszę.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Anoli ja już nawet zła nie jestem to raczej rozsądek mi podpowiada. Raczej nic się nie zapowiada na zmianę sytuacji, choć znając życie nie będę miała jaj na podjęcie decyzji.

Koshatka - wiele rzeczy się nakłada, istotnie ma rację ten, kto stwierdził, że w fachu mojego tzta nie da się mieć normalnego związku.
Inna sprawa jest to, że powoli dochodzę do wniosku, że za bardzo się różnimy w pewnych kwestiach. Wiele różnych płaszczyzn się nakłada. Być może w pewnych aspektach to i ja wyolbrzymiam.

Chyba najbardziej irytuje mnie jego narzucanie swojego stylu życia, ma obsesję na punkcie siłowni i często słyszę pretensje, że ze mną nie jest tak samo, że powinnam się za siebie wziąć, zacząć pilnować to co jem, generalnie stwierdza że się zapuszczam. Oczywiście jak coś nie tak ugotuje albo mu nie zwaze rzeczy, to jest afera, że przeze mnie formy nie może trzymać. Ma pasję super, ale zaburza mu to postrzeganie rzeczywistości i ja sobie nie życzę, żeby mnie ktoś gnoił, bo nie mam super zarysowanych mięśni i posiadam więcej niż gram tłuszczu. Oczywiście jak powiem, że w Reserved raczej nic nie kupię, bo to XS jest zazwyczaj za duże, to nie omieszka skomentować " jak to możliwe i gdzie w takim razie szczupłe dziewczyny robią zakupy".

Dochodzi do tego różnica podejścia do pieniędzy, on by wszystko przejadl lub wydał na odżywki, na wszystko inne mu wiecznie szkoda, oczywiście nie przeszkadza mu to w rozliczaniu mnie z moich pieniędzy. Właściwie dziś mniej więcej o to poszło, bo napisałam, że muszę sobie buty kupić, bo mnie gniota, a wszystkie inne płaskie nadające się do pracy już wyeksplatowalam do granic, to dostałam reprymende po co sobie kupuje niewygodne buty i jak to musze kupić jak mam multum butów.

Fakt, że on jest najmadrzejszy i jemu jest najciezej zawsze pominę, ach przepraszam jeszcze jego brat ewentualnie.

Więc generalnie nie mam ochoty słuchać do końca życia przytykow na temat mojego wyglądu, rozliczania mnie z każdej złotówki, a najlepiej to jakbym przy tym skakała z radości, czytała mu w myślach i nie posiadała własnego zdania.

Generalnie czasami mam wrażenie, że jestem ze sfrustrowanym piedziesieciolatkiem z kryzysem wieku średniego, a nie z chłopakiem poniżej trzydziestki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cato, mi anulowali mini za 15 zł z 9 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo to smutne.
Nie wiem, co to się z tymi facetami teraz dzieje.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość


Mój TŻ mnie wkurza tym, że jak zrobię mu czasem jakąś kanapkę, to mówi, żeby mu więcej nie robić, bo chleb go tuczy (ostatnio nawet o 22 zrobiłam mu kanapkę z chleba pełnoziarnistego z pastą z bakłażana i awokado, więc całkiem zdrowe, a on tylko zajrzał do kuchni i powiedział, że on chleba na noc nie jada), a kilka dni później o 22 przyniósł pączusie smażone przez mamusię, wpieprzył z 10 i to go akurat nie tuczyło. No i następnym razem mamusia dała mu jakiegoś placka śliwkowego albo makowca i wiecie, że to też nie tuczy??!!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



Mi anulowali 4 opłacone i po tygodniu napisałam maila, to łaskawie kazali napisać nr konta. Jutro minie kolejny tydzień i po kasie ani widu ani słychu jeszcze.
Nowe odkrycia dietetyczne. Nie znasz się widocznie i się czepiasz

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Octavia-przecież mamusia tyle miłości tam włożyła, że to nie ma prawa tuczyć!

Rotkohl - weź porządnie przemyśl jak najszybszą ewakuację z tego związku... póki jeszcze masz na to siłę. Wątpię, żeby potem było lepiej, a jak się już "przyzwyczaisz" i popadniesz w stagnację, to dopiero będzie kaplica.
Moja teściowa zawsze powtarzała, że jak smakuje, to nie tuczy. Dobrze że z TŻ możemy sobie pozwolić na takie podejście albo teściowa miała rację
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 17:39   #3462
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl, gdy spotkasz osobę, która da Ci akceptację, odetchniesz z ulgą, poczujesz, że możesz być po prostu sobą i jesteś wystarczająco dobra, by Cię pokochać taką, jaka jesteś .
Tego Ci życzę .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:39   #3463
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Amyz super zamówienie .
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:40   #3464
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

dostałam boxa, podoba mi się, niespodzianka to u mnie krem pod oczy ulubionego biothermu tak żetę
i to chyba wszystko, padam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:46   #3465
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Moge w koncu nadrobic

Korinka za zmiane sytuacji z praca super, ze masz oparcie w Tz i najwazniejsze to pozytywne myslenie

Rotkohl, ja bym uciekla od takiego toxycznego faceta wiem, ze latwo mowic, ale nie ma co tkwic w zwiazku, w ktorym mezczyzna nie szanuje swojej kobiety

Amyz za pake z D. musze poniuchac te nowa Euphorie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:46   #3466
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dostałam boxa, podoba mi się, niespodzianka to u mnie krem pod oczy ulubionego biothermu tak żetę
i to chyba wszystko, padam


Jakie masz zdanie na temat tego zielonego zestawu Biothermu? Ten Skin Best z 3 miniaturami. Dobre są te kosmetyki?
Ja swój zestawik kupiłam w marcu i właśnie się zastanawiam czy otwierać niebawem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:46   #3467
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Rotkohl, gdy spotkasz osobę, która da Ci akceptację, odetchniesz z ulgą, poczujesz, że możesz być po prostu sobą i jesteś wystarczająco dobra, by Cię pokochać taką, jaka jesteś .
Tego Ci życzę .
Pieknie powiedziane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:51   #3468
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


Jakie masz zdanie na temat tego zielonego zestawu Biothermu? Ten Skin Best z 3 miniaturami. Dobre są te kosmetyki?
Ja swój zestawik kupiłam w marcu i właśnie się zastanawiam czy otwierać niebawem
zielonego nie używałam jeszcze, piłuję niebieski i dla mnie jest rewelacyjny, skończyły się problemy ze ściągniętą skórą, dokładkami kosmetyków w ciągu dnia z tego powodu ( mam mieszańca)

otwórz zielony to mi opowiesz wrażenia.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:56   #3469
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zielonego nie używałam jeszcze, piłuję niebieski i dla mnie jest rewelacyjny, skończyły się problemy ze ściągniętą skórą, dokładkami kosmetyków w ciągu dnia z tego powodu ( mam mieszańca)

otwórz zielony to mi opowiesz wrażenia.
Dobra, dam znać Ja kupiłam wtedy razem niebieski zestaw, ale mama zaraz pilnie potrzebowała czegoś na prezent i go wzięła Mam za to próbkę tego serum i kremu Blue Therapy, to chociaż próbaski sobie sprawdzę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 18:01   #3470
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dobra, dam znać Ja kupiłam wtedy razem niebieski zestaw, ale mama zaraz pilnie potrzebowała czegoś na prezent i go wzięła Mam za to próbkę tego serum i kremu Blue Therapy, to chociaż próbaski sobie sprawdzę
Miałam kilka próbek niebieskiego i nic mi nie urwał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:04   #3471
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
: love: teraz i ja wiem co to purchabox
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Amyz super zamówienie .


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dostałam boxa, podoba mi się, niespodzianka to u mnie krem pod oczy ulubionego biothermu tak żetę
i to chyba wszystko, padam
odpoczywaj!

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moge w koncu nadrobic

Korinka za zmiane sytuacji z praca super, ze masz oparcie w Tz i najwazniejsze to pozytywne myslenie

Rotkohl, ja bym uciekla od takiego toxycznego faceta wiem, ze latwo mowic, ale nie ma co tkwic w zwiazku, w ktorym mezczyzna nie szanuje swojej kobiety

Amyz za pake z D. musze poniuchac te nowa Euphorie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:05   #3472
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dobra, dam znać Ja kupiłam wtedy razem niebieski zestaw, ale mama zaraz pilnie potrzebowała czegoś na prezent i go wzięła Mam za to próbkę tego serum i kremu Blue Therapy, to chociaż próbaski sobie sprawdzę
Ja otworzyłam ostatnio skin vivo, jest dobry, ale ma bardzo intensywny zapach, do którego nie mogę się przyzwyczaić, a niebieski zestaw niestety mnie uczulił.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:07   #3473
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Lena

Konkretnego nie polecę niestety, ja zamawialam tylko te małe odkrecane sloiczki ale to już dawno było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję szkoda tylko że to miesiąc czekania...

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Próbka niespodzianka u mnie to zapach Nuxe w saszetce Już mam ich kilka - wcześniej też jako niespodziankę dostałam - pół roku temu dokładnie
To w S.?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
W kompleksy to on mnie niestety już dawno wpędził. Obawiam się, że już tak się przez niego zmieniłam, że nie potrafiłabym być z nikim innym związać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dramat, nie pozwól się źle traktować. Nie po to ludzie dobierają się w pary aby się poniżać/wpędzać w kompleksy. Nie marnuj sobie życia przez takiego toksycznego gościa.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle to odebrałam dziś paczkę z D z Euphorią i purchaboxem
fajna ta nowa Euphoria



Może ktoś jeszcze ma pomysł gdzie dostanę plastikowe słoiczki na kosmetyki od ręki-tańsze od S., większe od R.?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:13   #3474
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl współczuję relacji z TŻem, nie możesz tak się męczyć! Prędzej czy później odbije się to wszystko na Twoim zdrowiu, nie daj się Potrzeba Ci osoby dającej wsparcie i otuchę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle to odebrałam dziś paczkę z D z Euphorią i purchaboxem
fajna ta nowa Euphoria

Teraz do każdego zamówienia dodają próbkę nowej euphorii?

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
grunt to pozytywne podejście do życia
Korinko zdążyłam nadrobić wszystko, przykro mi, że tak Cię traktują w pracy, jest to przykre już chyba nic mnie nie zdziwi

Cieszę się, że masz pozytywne podejście, tak trzymaj !!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 18:19   #3475
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkhol Współczuję sytuacji z TŻ, bardzo to smutne. Mam nadzieję, że znajdziesz siły, żeby to zmienić.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:03   #3476
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Dziękuję szkoda tylko że to miesiąc czekania...



To w S.?


Może ktoś jeszcze ma pomysł gdzie dostanę plastikowe słoiczki na kosmetyki od ręki-tańsze od S., większe od R.?
Na Allegro?

Tak, to moja próbka niespodzianka z zamówienia dzisiejszego z S - mam już takich kilka Wszystkie dostałam jako niespodzianki w S, tylko, że pół roku temu, dzisiaj znowu Chyba bardzo chcą mnie zachęcić do zakupu tych perfum o zapachu olejku Nuxe

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Teraz do każdego zamówienia dodają próbkę nowej euphorii?
Tak, jak uda Ci się, że nie anulują Dzisiaj kilka razy próbowałam złożyć zamówienie i wszystkie mi anulowali (bez maila, na koncie tylko widać) - i płatne kartą i w perfumerii
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:04   #3477
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na Allegro?

Tak, to moja próbka niespodzianka z zamówienia dzisiejszego z S - mam już takich kilka Wszystkie dostałam jako niespodzianki w S, tylko, że pół roku temu, dzisiaj znowu Chyba bardzo chcą mnie zachęcić do zakupu tych perfum o zapachu olejku Nuxe
Sprawdzę chociaż to tak nie do końca od ręki

Ja bym przetestowała ale jak klikam próbkę niespodziankę po tym jak tu coś fajnego dostaniecie to dla mnie zostaje ochłap
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:06   #3478
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Rotkohl współczuję relacji z TŻem, nie możesz tak się męczyć! Prędzej czy później odbije się to wszystko na Twoim zdrowiu, nie daj się Potrzeba Ci osoby dającej wsparcie i otuchę



Teraz do każdego zamówienia dodają próbkę nowej euphorii?


Korinko zdążyłam nadrobić wszystko, przykro mi, że tak Cię traktują w pracy, jest to przykre już chyba nic mnie nie zdziwi

Cieszę się, że masz pozytywne podejście, tak trzymaj !!
Kochana Mam mega wsparcie w Tż i w Was
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:06   #3479
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na Allegro?

Tak, to moja próbka niespodzianka z zamówienia dzisiejszego z S - mam już takich kilka Wszystkie dostałam jako niespodzianki w S, tylko, że pół roku temu, dzisiaj znowu Chyba bardzo chcą mnie zachęcić do zakupu tych perfum o zapachu olejku Nuxe

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Tak, jak uda Ci się, że nie anulują Dzisiaj kilka razy próbowałam złożyć zamówienie i wszystkie mi anulowali (bez maila, na koncie tylko widać) - i płatne kartą i w perfumerii
Masakra, co oni wyprawiają? za niedługo każde zamówienie będą anulować
Mówisz tylko o mini zamówieniach czy nawet te po 20 zł?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 19:12   #3480
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Sprawdzę chociaż to tak nie do końca od ręki

Ja bym przetestowała ale jak klikam próbkę niespodziankę po tym jak tu coś fajnego dostaniecie to dla mnie zostaje ochłap
Jak widać ja też nie mam szczęście do próbek niespodzianek - ani w S, ani w D
Dzisiaj w D jako niespodziankę damską dostałam męskie perfumy wcześniej saszetkę Gabriela Sabatini Night i innym razem próbkę balsamu Eris Także no - nie ufam tym niespodziankom za bardzo

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Masakra, co oni wyprawiają? za niedługo każde zamówienie będą anulować
Mówisz tylko o mini zamówieniach czy nawet te po 20 zł?
Próbowałam zrobić mini zamówienie za 20-30zł - żadne nie przeszło Tzn maile normalnie dostałam, że zamówienie złożone, ale na koncie anulowane wszystkie. Nie robiłam mniejszych, bo takie za kilka-kilkanaście złotych mi anulowali w zeszłym tygodniu i kasy nie oddają.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-09-12 o 19:09
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.