Naturalny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 19:01   #1
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288

Naturalny popielaty blond


Witam Poszukuje farby naturalny blond, najlepiej jakiś średni, broń boże jasny, o odcieniu popielatym, poniewaz moje wlosy maja taki odcien i chce poprostu dodac im wyrazistości i blasku a nie rozjasniać ani przyciemniać, czy mozecie mi coś poradzić ? prosze, pozdrawiam

Edytowane przez herezja
Czas edycji: 2006-01-24 o 20:12
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:04   #2
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Naturalny blond

może cos takiego
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=5905
ponoć wychodzi ciemniej niż na opakowaniu i jeszcze :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor 1.jpg (50,6 KB, 114 załadowań)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:40   #3
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Naturalny blond

dziękuję, zwłaszcza ten loreal'a jest świetny, tylko ze ja chialam odcien chłodny, czy loreal jest taki ? pozdrawiam =)
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:25   #4
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Naturalny blond

ta farba z L'oreala to popielaty blond, a popielaty to raczej chłodny odcień
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:03   #5
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: Naturalny blond

ta farba z londy wychodzi zdecydowanie ciemniej niż na opakowaniu, dopiero po kilkunastu myciach kolor lekko się wypłukuje.
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 18:27   #6
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Naturalny blond

zafarbowałam farba garnier color naturals, odcien superjasny popielaty blond, wyszły świetne taki ejak moje naturalne, popielate, jednak jak zobaczyłam ta farbe z loreal'a to aż mi ślinka zaciekła, tylko boję się, ze mogla mi nie wyjsc, więc nie zaryzykowalam, odczekam jakis miesiąc-dwa i kupuje to farbę, ale wpierw poradzę się fryzjera, ten koloroek jest swietny, ale po moich przejsciach z farbowaniami boję sie juz ryzykować, jesli chodzi o odcienie ciemniejsze niz moje naturalne, pozdrawiam, p.s. moze ktoś farbował tym popielatym blondem loreal'a ???
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 21:42   #7
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Naturalny blond

kiedy któras z wizazanek pisala ze uzywa tej farby z L'oreala i dala nawet swoje zdjecie po farbowaniu. jak znajde ten wątek to wkleję.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 22:13   #8
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Naturalny blond

no znalazłam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...opielaty+blond
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 00:47   #9
kasior
Raczkowanie
 
Avatar kasior
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Naturalny blond

Cytat:
Napisane przez herezja
zafarbowałam farba garnier color naturals, odcien superjasny popielaty blond, wyszły świetne taki ejak moje naturalne, popielate, jednak jak zobaczyłam ta farbe z loreal'a to aż mi ślinka zaciekła, tylko boję się, ze mogla mi nie wyjsc, więc nie zaryzykowalam, odczekam jakis miesiąc-dwa i kupuje to farbę, ale wpierw poradzę się fryzjera, ten koloroek jest swietny, ale po moich przejsciach z farbowaniami boję sie juz ryzykować, jesli chodzi o odcienie ciemniejsze niz moje naturalne, pozdrawiam, p.s. moze ktoś farbował tym popielatym blondem loreal'a ???
Herezjo, przeczytalam o Twoich perypetiach z farbowaniem w poprzednim watku, bardzo wspolczuje.... Widze, ze problemy jednak sie jeszcze nie skonczyly... Powiem Ci, ze ja akurat uzywalam farby o ktora pytasz - kolor z opakowania bardzo mi sie podobal, tez chcialam uzyskac popiel. Ale niestety na moich wlosach farba okazala sie jeszcze bardziej zlota, niz naturalne refleksy moich wlosow (srednio/ciemny blond). Farby londy tez uzywalam - co prawda nie ciemny blond, tylko tez jakis popiel, i byla jeszcze gorsza. Odradzam Ci stosowanie naturalnych, srednich albo ciemnych blondow, jesli chcesz zneutralizowac zielonkawy odcien wlosow, bo tego typu farby wlasnie do tego sie przyczyniaja. Co wynika zarowno z moich obserwacji jak i komentarza fryzjera, ktory mial kiedys okazje zobaczyc takie wlasnie cudo na moich wlosach.
Ja tez bardzo zniszczylam sobie wlosy - a wszystko zaczelo sie od tego, ze chcialam im nadac popielaty odcien... Najpierw probowalam sama - i niestety wszystkie farby "popielate" z nazwy i obrazka powodowaly u mnie zlote refleksy. U fryzjera dopiero po odbarwieniu moich wlosow i nalozeniu popielatej farby udalo sie uzyskac efekt jaki chcialam
Ale tylko do nastepnej wizyty - fryzjerka stwierdzila, ze nie bedzie odbarwiac juz odrostow, bo to moje naturalne wlosy, troszke popielate, i kolor bedzie ok. JASNE. Mialam popielate wlosy ze ciemnozlotoblond odrostami
Probujac wrocic do naturalnego koloru nabralam sie wlasnie na "naturalne" blondy, ktore z moich wlosow robia mieszanke zieleni i pomaranczu....
Nie radze Ci eksperymentowac z farbami, bo nigdy nie wrocisz do naturalnego i nie zielonego koloru wlosow.
Ja teraz probuje z szamponami koloryzujacymi - stosuje "srdni blond" chyba Welli (nie jestem pewna, mimo ze zuzylam juz z 5 opakowan) i efekt jest taki: przez pierwszy tydzien wlosy sa ciemnobrazowe, potem blakna i robia sie takim troszke zielonym pomaranczem (okolo drugiego tygodnia...), potem juz zielonym blondem....
Czekam az odrosna.....
kasior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 09:06   #10
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Naturalny blond

"sredni blond" z londy ladny rzeczywiscie ale po 2-3 myciach!!!!!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 11:56   #11
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Naturalny blond

dziekuje za odpowiedzi, ja wczoraj zafarbowalam superjasnym poielatym i wyszlo ok, takie jak moje przed farbowaniami w koncu !!!! a nawet lepsze bo nie mysie a jakies, a jesli cjhodzi o nastepne farbowanie to juz u fryzjera, pozdrawiam =)
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 12:04   #12
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Naturalny blond

Cytat:
Napisane przez herezja
dziekuje za odpowiedzi, ja wczoraj zafarbowalam superjasnym poielatym i wyszlo ok, takie jak moje przed farbowaniami w koncu !!!! a nawet lepsze bo nie mysie a jakies, a jesli cjhodzi o nastepne farbowanie to juz u fryzjera, pozdrawiam =)
a podzieliłabyś się sekretem jakiej firmy masz ten superjasny popielaty, bo ja chciałam rozjaśnić włosy żeby dojść do swojego naturalnego koloru to najpierw miałam jajecznicę, czyli zółto-białe włosy, a jak teraz położyłam na nie szampon w śrenim blondzie to mam przebitki lekkiej zieleni . pomysłów mi już brak....
i napisz na jaki kolor kładłas ten popielaty blondzik...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:26   #13
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Naturalny blond

z ta zielenią to i ja się użerałam bardzo dlugo,a ten superjasny popielaty blond to z garniera, ten co J. Brodzik rekalamuje, wloski są fajne popielate ale za jasne :/ , przymierzam się do tego popielatego blondu z loreala, ale jescze odczekam z 1,5 miesiaca, tylko mam prosbę czy któras z Was mogłaby umiescic zdjecie jesli farbowala farbą Loreal Recital Preference 7.1/L popielaty blond, ten pierwszy link który umiescila cleoo, bo jest zdjęcie, ale ale wizażanka farbowala farbą exellence , ta rózni sie odcieniem od preference, zatem jeśli ktos farbowal preference to jesli byloby możłiwe umiesczenie zjdęcia proszę, bylabym bardzo wdzięczna, aha jesli tez mozna prosic opis, jak kolorek sie trzymal jak na początku wygladal i na jaki kolor wloskow zostal polożony, dizekuje z góry za odpowiedzi i pozdrawiam, juz isę nie moge doczekac
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.