kolory do pokoju z dominującym niebieskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 13:35   #1
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22

kolory do pokoju z dominującym niebieskim


szukam pomysłu na kolor ścian pasujący do takich meblami jak w załącznikach (meblościanki wpadający w niebiesko-siwy odcień i ciemno niebieskiej kanapy z żółtymi dodatkami)...

myślałam o raczej jasnych kolorach... W jednej części pokoju będą stały meble (biurko szafa itp...) a w drugiej pod oknem będzie cześć wypoczynkowa... W części z meblami najkrótsza ścianę chciałam pomalować na "śliwkę węgierkę" z duluxa; na ścianie obok(naprzeciw drzwi) gdzie będzie stało biurko chciałam dać jakiś niebieski kolor, ale jeszcze nie mam pojęcia w jakim odcieniu (myślę ze jakiś jasny) to jest dość długa ściana i łączy się z częścią wypoczynkowa. W tej cześć nie mam pomysłu na ściany (kanapa będzie stała pod oknem) chciała bym tam jakieś przytulne ale świerze kolorki, (czyli na ścianę gdzie jest okno i na ta drugą od okna do dzwi)
Jakie są wasze pomysły na aranżacje tego pomieszczenia?? prószę o pomoc

Edytowane przez ksula02
Czas edycji: 2009-07-23 o 18:06
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:38   #2
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: kolory do pokoju z dominującym niebieskim

a może w ogóle zrezygnować z niebieskiego i zrobić pokój na pół w fiolecie ( tej śliwce) i jakiś ciemny beż czy tam brąz.... nie mam pojęcia jaki kolor dobrać do tych strasznych mebli (a mebli niestety na razie nie zmienie)
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.