Zastrzyk energii ... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-17, 10:55   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Zastrzyk energii ... :)


Czy macie jakieś pomyśły na dodanie sobie energii ? Teraz jest zimno, ciemno, nic się nie chce. Brak witalności? Jakieś pomysły? Nie jestem leniwa. Czują ociężałe nie tylko ciało, ale i głowe, śpię po 9 godzin i nadal czuję się senna. Spię mniej - jeszcze gorzej. Może jakieś jedzenie dodające witalności, jakieś herbatki? Bo na razie to energii dodaje sobie ogromnymi ilościami czekolady... Efekt żadnen, a cera cierpi... Nie wspominając już o figurze
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 11:07   #2
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zastrzyk energii ... :)

miiee, mi najwiecej energi przybywa gdy tak porządnie sobie poćwicze Najlepszy sposób na brak energi!!! Pozatym sa tego trzy plusy: 1. człowiek jest szczesliwy, 2. ma ładna figurke, 3. i mnóstwo energi polecam
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 12:51   #3
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Zastrzyk energii ... :)

Miiee, ojej, jak ja Cię rozumiem
Gdybym nie tańczyła i ćwiczyła to wpadłabym w ciężka depresję, bo siedzenie godzinami w pracy i brak ruchu to morderca energii.

Ja się doładowuję myślą o zbliżającym się urlopie i ćwiczeniami - codziennie jestem na siłowni, albo na trenigach i jakoś leci.

Z energetyzujących 'używek' - piję yerba mate, chociaż na mnie nie działa może jakoś szczególnie energetyzująco, bo mój organizm już się do niej przyzwyczaił, ale przynajmniej nie zasypiam nad dokumentami, co kiedyś zdarzało mi się często.
Poza tym kupowałam sobie kandyzowany korzeń rzeń szenia do ssania, ale ostatnio nie mogę znaleźć go w sklepach.

No i zostaje kwestia jedzenia. Generalnie węglowodany na mnie działają usypiająco. Nie mogłabym jeść np. czekolady na podniesienie energii, bo efekt były odwrotny. Ja jem dużo warzyw - sałata, ogórek, rzodkiewka, pomidory, dodaję sery, tuńczyka, albo kurczaka i jest dobre jedzenie, a przy okazji nie usypia

Nie wiem co Ci jeszcze napisać.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:56   #4
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Zastrzyk energii ... :)

Cytat:
Napisane przez kama98
miiee, mi najwiecej energi przybywa gdy tak porządnie sobie poćwicze Najlepszy sposób na brak energi!!! Pozatym sa tego trzy plusy: 1. człowiek jest szczesliwy, 2. ma ładna figurke, 3. i mnóstwo energi polecam
Dziennie przechodzę około 8- 14 km. Myślę że to dość ruchu jak na dzień. Jednak nadla jestem bez energii
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 20:51   #5
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zastrzyk energii ... :)

Ja się nauczyłam przy którejś z kolei sesji, że nadmiar kawy przestaje w pewnym momencie pomagać, więc na energię łykam sobie jakąś tabletkę albo rozpuszczam coś musującego w szklance wody, najlepiej coś z guaraną, kofeiną, ale zdrowe - nie to, co nadmiar kawy Ostatnio, jak miałam dużo na głowie łykałam sobie MultiTabs Active Power (takie pomarańczowe opakowanie).
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:09   #6
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Zastrzyk energii ... :)

Mnie też kawa raczej nie pomaga. Ostatnio natknęłam się na jakieś nowe tabletki - suplement diety dodający energii na bazie ekstraktu z Yerba Mate. Hm, spróbowałabym http://www.dourody.pl/infos,infos,34.html Można go teraz wygrać w konkursie na DoUrody.pl, może spróbuję sił;p
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.