mam gorrracy problem;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-06, 13:16   #1
Verna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3

mam gorrracy problem;]


w poniedzialek czeka nas slub cywilny. rodzina przyszłego meza ma zdanie następujace-
1) nie przystraja sie domu PAna mlodego tylko pani mlodej( lae ja mieszkam 100km od jego domu a w jego miescie bedziemy brac slub, i u niego w domu bede sie przebierac przed samym slubem)
2)auto powinno obowiazkowo byc w jasnych kolorach i tez raczej nie powinno sie na slub cywilny go przystrajac.?mamy ciemne auto;/
3)zaproszenia powinny byc osobiscie zaniesione a nie wysłane poczta,,
co z tego jest prawda??ja juz nic nie wiem, a slub jest za3 dni;( POMOCY
Verna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:25   #2
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: mam gorrracy problem;]

hmmm..jak jest ztym przystrajaniem domów to zupełnie nie wiem..ale....
według mnie auto może być jak najbardziej również ciemne.Widziałam wiele ślubów do których jechali państwo młodzi ciemnym autem-tylko wtedy przystrajali je białymi dodatkami-np.balonikami żeby było tak bardziej wesoło i ślubnie
Po drugie jeżęli chodzi o zaproszenia to chyba troszkę ciężko było by pojechać i wręczyć je osobiśćie każemu zaproszonemu bo niektórzy mieszkają np. kilkaset kilometrów od nas.....Sama byłam już na 3 ślubach i na wszystkie otrzymałam zaproszenia właśnie pocztą
Także nie powinnaś się niczym przejmować
Wszystko jest jak najbardziej w porządku
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:45   #3
nusia127
Raczkowanie
 
Avatar nusia127
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 92
Dot.: mam gorrracy problem;]

Dekoracja domu - idz troche na ugode zrobcie skromna dekoracje jesli sie mocno upieracie, a co do autka to popieram enya jasne dodatki i bedzie ok ( nawet na cywilny mozna ubrac samochod- bez przesady jak slub to slub), a co do zaproszen to osobiscie ale najbliższym znajomym i rodzinie i tak macie malutko czasu.
Dużo szczescia i trzymajcie sie słodko
__________________
nusia127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:47   #4
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: mam gorrracy problem;]

co do przystajania domu to też nie wiem.
natomiast autko jak najbardziej moze byc ciemne, są teraz takie fajne białe margaretki na przylepcu i można tym ślicznie przystroic samochodzik
a co do zaproszeń, to wiadomo, ze tym mieszkającym niedaleko się wręcza osobiście, ewentualnie można też pojechac do chrzestnych czy np. świadków jeżeli nawt daleko mieszkają. ale ogólnie to jak ktoś mieszka daleko to nie powinno dziwic wysłanie zaproszenia pocztą
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:52   #5
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: mam gorrracy problem;]

Ach no właśnie zapomniałabym...
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i wspaniałego wesela.Na pewno wszystko się uda.Z tego co wiem( na razie nie z własnego doświadczenia...ale już niedługo) zawsze przed ślubem wszystkim się człowiek martwi i przejmuje a poźniej wszystko wychodzi dobrze
Gorące całuski
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:07   #6
Verna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: mam gorrracy problem;]

dzieki dziewczyny!!wydaje mi sie, ze jakies male kokardki biale i kwiatki przy wejsciu to nie kicz,(mam na mysli przystrojenie ogrodzenia przy domu pana mlodego)strasznie tu opnuja ze tylko sie przystraja dom panny mlodej i ze bede sie sasiedzi smieli ze panienke z domu sie prowadzi o imieniu JAcek;]] ja tak nie uwazam z racji tego , ze ja z tego domu tez bede szła;]co do auta mam takie zdanie jak wy,, delikatnie przystroic przy klamkach i jakies baloniki z tylu i to wszytsko, na dodatek dostalam bure ze slub nie jest w sobote!! ale urzedy w sobote nie pracuja cholera no;] wszysyc zabieraja głos, nikt nie pomoze a wszystko mowia ze jest złe;]]] pieknie;]dobrze ze czlowiek sie nie pobiera z rodzina claa i kolezankami - przyjaciolmi domu;]] baloniki tylko biale prawda??
Verna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:49   #7
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: mam gorrracy problem;]

według mnie baloniki powinny być białe.Szczególnie do ciemnego samochodu.Będzie na pewno ślicznie wyglądało.I nie martw sie narzekaniem rodzinki.I tak będą zadowoleni
enya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 17:32   #8
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: mam gorrracy problem;]

Hmmmmm, odpowiem z własnego doświadczenia. Braliśmy właśnie ślub cywilny w lipcu. Co do zaproszeń te, które moglismy wręczalismy osobiścia ale moim przyszłym teścim oraz bliskim (teraz już i moim) wysłaliśmy pocztą, dzieli nas różnica 0,5 tys kilometrów, więc było to oczywiste. Mieszkania nie stroiliśmy gdybysmy mieli dom także bym tego nie czyniła, co do samochodu było podobnie, Autko było śliczne i koloru bardzo ciemnej śliwki (dodam, że prosto z salonu ) Było na tyle śliczne że wszelakie ozdoby typu balony, kokardki itp itd wyglądałyby conajmniej dziwne. Mnie się to bardzo niepodoba i już.
Ale wszystko to rzecz gustu, każdy robi tak jak uważa, a ten szczególny dzień musi byc najpiękniejszy.
Wszystkiego dobrego życzę.
Pozdrawiam
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 17:50   #9
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: mam gorrracy problem;]

Verna na początku to chciałam ci życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

A co do przystrajania, jeśli tobie się to podba i chcesz przystroić troszke dom pana młodego ( z którego tak jak napisałaś sama też będziesz wychodzić) i samochód to myśle, że jak przypniesz kilka kokardek czy baloników to nic się nie stanie a będzie to ładnie wyglądało
Może spróbuj się przynajmniej uprzeć jak już to na jedną dekorację albo na dom albo na samochód, to może takie rozwiązanie teściowie szybciej zaakceptują.

Co do zaproszeń to trudno wręczyć je osobiście komuś kto mieszka np. 500 km od nas, wiec wysłanie zaproszenia jest jak najbardziej na miejscu.

My sami wysyłaliśmy zaproszenia do gości z daleka, do nikogo nie jechaliśmy. Tak samo jeśli nas ktoś zapraszał na ślub a mieszka daleko też zaproszenia wysyłał pocztą a nie przyjezdzał specjalnie osobiście żeby wręczyć.
Tylko jeśli jeszcze nie wysłaliście zaproszeń to macie mało czasu i nie chce cie martwić ale to niektóre mogą nie zdązyć przybyć na czas.
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:10   #10
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: mam gorrracy problem;]

mnie sie przystrajanie domu nie podoba ale u mnie było tak:
chciałam gdzies przy bramie przyczepic 3 baloniki jako znak rozpoznawczy dla gosci przyjezdych-znajomych , którzy chcieliby przyjechac pod dom a nie pod kościoł - chociaż prosilismy wszystkich aby prosto pod koscól jechali i nie robili pod domem zamieszania Ale jak wrocilismy od zdjęć mama z siostrą zrobiły nad bramą łuk z białych balonów nawet wyglądało to ok.
Samochod był czarny, z białymi wstązakami, na kalmki sama zrobiłam kokardki biało/złote - pod kolor sukni.
Zaproszenia -rozsyłane i roznoszone
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:43   #11
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: mam gorrracy problem;]

u nas nie ma absolutnie zadnej tradycji z przystrajaniem domu wiec sie wyluzuj nic nie musicie przystrajac jak dla mnie, co do zaproszen to niektorym wysylalismy po wczesniejszym uporzedzeniu telefonicznym bo inaczekj cala polske musielibysmy zjechac zeby je rozdac. a co do samochodu byl ciemny
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 21:11   #12
Verna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: mam gorrracy problem;]

dzieki dziewczyny naprawde!!!
a co do przystajania chcialam zeby caly swiat sie smial razem z nami i nawet dom byl odswietnie udekorowany jakimis malymi kokardkami (wejscie) ,,baloniki na auto tez chce;]nie uwazam to za kicz.. to jedyne takie Swieto gdzie mozna sobie pozwolic na maly brak skromnosci a takim uwazam,dekorowanie,Nie wiem gdzie kupic baloniki choroba??!!w marketach sa roznokolorowe z niedoborem bialego>.buzka wszystkim
Verna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:51   #13
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: mam gorrracy problem;]

Cytat:
Napisane przez Verna
w poniedzialek czeka nas slub cywilny. rodzina przyszłego meza ma zdanie następujace-
1) nie przystraja sie domu PAna mlodego tylko pani mlodej( lae ja mieszkam 100km od jego domu a w jego miescie bedziemy brac slub, i u niego w domu bede sie przebierac przed samym slubem)
2)auto powinno obowiazkowo byc w jasnych kolorach i tez raczej nie powinno sie na slub cywilny go przystrajac.?mamy ciemne auto;/
3)zaproszenia powinny byc osobiscie zaniesione a nie wysłane poczta,,
co z tego jest prawda??ja juz nic nie wiem, a slub jest za3 dni;( POMOCY
Przede wszystkim Verna - życzę Wam wszystkiego naj... na nowej drodze życia.
Co do pierwszego - mój u nas jest taki zwyczaj, że zarówno dom pani jak i pana młodego się przystraja. I tak było u mojego brata - dom jego żony i klatka (bo mieszkamy w bloku) nasza zostały przystrojone (nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie czy bierzesz ślub cywilny czy kościelny - bo wkońcu to ślub, więc możecie przystroić jego dom).
Samochód na każdym weselu, na jakim byłam był przystrojony i nie koniecznie jasny. Brat miał czerwony
A co do zaproszeń - owszem, powinny być dostarczone osobiście, chyba że macie daleko rodzinę wtedy można zaproszenia wysłać pocztą wcześniej uprzedzając te osoby telefonicznie, że zostało wysłane zaproszenie (tak ładnie to wygląda...).
Jeszcze raz życzę wszystkiego naj... no i miłej zabawy...
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 15:38   #14
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: mam gorrracy problem;]

Cytat:
Napisane przez Verna
dzieki dziewczyny naprawde!!!
a co do przystajania chcialam zeby caly swiat sie smial razem z nami i nawet dom byl odswietnie udekorowany jakimis malymi kokardkami (wejscie) ,,baloniki na auto tez chce;]nie uwazam to za kicz.. to jedyne takie Swieto gdzie mozna sobie pozwolic na maly brak skromnosci a takim uwazam,dekorowanie,Nie wiem gdzie kupic baloniki choroba??!!w marketach sa roznokolorowe z niedoborem bialego>.buzka wszystkim
Jeśli tobie podoba sie przystrajanie to warto uprzeć się przy tym pomyśle. Jak sama piszesz to jedyne takie święto i drugi raz nie będziesz miała okazji zmienić zdania i wtedy stwierdzić, że jednak ładniej będzie przystroić. Bo ja będzie już po slubie to najwyżej możesz powiedzieć, że jednak ładniej byłoby przystroić, ale to już będzie po fakcie.

Idz na ugode z teściami, którzy takiego pomysłu nie akceptują i zrób delikatne ozdoby, takie nie rzucające się w oczy.

A co do baloników, kokardek i innych tego typu ozdób to popytaj w kwiaciarni albo poszukaj w sklepach z takimi typowymi ślubnymi pamiątkami, napewno powinno być do wyboru i do koloru
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 19:18   #15
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: mam gorrracy problem;]

Cytat:
Napisane przez Verna
dzieki dziewczyny naprawde!!!
a co do przystajania chcialam zeby caly swiat sie smial razem z nami i nawet dom byl odswietnie udekorowany jakimis malymi kokardkami (wejscie) ,,baloniki na auto tez chce;]nie uwazam to za kicz.. to jedyne takie Swieto gdzie mozna sobie pozwolic na maly brak skromnosci a takim uwazam,dekorowanie,Nie wiem gdzie kupic baloniki choroba??!!w marketach sa roznokolorowe z niedoborem bialego>.buzka wszystkim
nasze balony-wór białych- były kupione na giełdzie kwiatowej, tam tez były kupione paierowe serwetki pod ciasto na talerzu takie okrągłe, jakby haftowane , przydały sie na poprawiny w domu.
A balony pewnie na allegro tez znajdziesz...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.