Geneza Nicku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 20:00   #31
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Anuschko, uwielbiam Kate Bush wlasciwie to tak mi sie kojarzyl Twoj nick, z ta oto piosenka
To mamy podobne fascynacje perfumiarskie (Palisander, Dzongkha, Perły, szwedzka Ninka) i muzyczne
kolu - ale ta Babooshka to podstępne babsko było
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:03   #32
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Anuschko, ta piosenka jest ekstra Często pojawia się zmiksowana jako tło melodyczne na pokazach mody. Aż musiałam ją sobie przypomnieć na drodze przesłuchania Teraz będę domowników torturować moją osobistą interepretacją To nie do wiary, że ta piosenka została napisana tak dawno temu... A ta Babooshka, to właściwie imię tej bohaterki piosenki, tak ?

Mariolko, to nic Ich wysiłki muszą wyglądać uroczo - a w najgorszym razie zabawnie Mnie zawsze rozbraja kiedy ludzie mylą moje imię
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:10   #33
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Geneza Nicku

Anuschko za to Cathy z Wuthering Heights taaka romantyczna (i charakterna tez) No i Cloudbusting, Running up that hill, Hounds of love, Army dreamers i inne..
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:24   #34
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Geneza Nicku

Też lubie Kate Bush, zwłaszcza Wuthering Heights... obejrzałabym sobie film, ech....
Ja jestem Margot45 właściwie wszędzie w sieci - wyjątkiem forum gazetowe, gdzie musiałam dodać jeszcze 2 na końcu, bo mój stały nick był zajęty - i oczywiście pochodzi on od mojego imienia i od Królowej Margot a 45 dlatego, że jak zakładałam pierwsze w życiu konto mailowe, to wszelkie końcówki związane z wiekiem, datą urodzenia itepe były już zajęte. No to wybrałam pierwszą liczbę, jaka mi przyszła do głowy - i czasem jest zabawnie, jak się okazuje, że jestem młodsza i ważę też trochę więcej
Angel, jak dobrze usłyszeć, ze jeszcze komuś zapach białych lilii nie kojarzy sie pogrzebowo, a wprost przeciwnie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:29   #35
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Anuschko, ta piosenka jest ekstra Często pojawia się zmiksowana jako tło melodyczne na pokazach mody. Aż musiałam ją sobie przypomnieć na drodze przesłuchania Teraz będę domowników torturować moją osobistą interepretacją To nie do wiary, że ta piosenka została napisana tak dawno temu... A ta Babooshka, to właściwie imię tej bohaterki piosenki, tak ?
Pseudonim, który wymyśliła sobie, żeby poddać pewnemu testowi swojego męża (chodziło o wierność małżeńską)
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:31   #36
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Margot, strasznie zdziwiły mnie recenzję Liliowego Aniołka na KWC Lilie i trup, cmentarz Nieeee... Mnie kojarzą się na pewno z radością. Kiedy je używałam, to spotykałam się komentarzami, że pachnę ... "młodością" I to z ust facetów taka rewelacja

Anuschko, już wzięłam na warsztat cały tekst piosenki i wiem wszystko Naprawdę świetna piosenka
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:48   #37
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Margot, strasznie zdziwiły mnie recenzję Liliowego Aniołka na KWC Lilie i trup, cmentarz Nieeee... Mnie kojarzą się na pewno z radością. Kiedy je używałam, to spotykałam się komentarzami, że pachnę ... "młodością" I to z ust facetów taka rewelacja
Ja nawet nie miałam na myśli Liliowego Aniołka (którego tersaz np. bardzo lubię, a kiedys też w nim akurat wyczuwałam tę pogrzebową nutke, ale to raczej "wina" pewnych wydarzeń z mojego zycia, nie perfum) tylko białych lilli w naturze - tak się składa, ze bardzo je lubie, i wizualnie i olfaktorycznie, a u mnie w rodzinie kojarzyły się stricte cmentarnie.
A w Twoim przypadku to raczej trudno, żebyś pachniała czymś innym niż młodością
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 20:56   #38
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie miałam na myśli Liliowego Aniołka (którego tersaz np. bardzo lubię, a kiedys też w nim akurat wyczuwałam tę pogrzebową nutke, ale to raczej "wina" pewnych wydarzeń z mojego zycia, nie perfum) tylko białych lilli w naturze - tak się składa, ze bardzo je lubie, i wizualnie i olfaktorycznie, a u mnie w rodzinie kojarzyły się stricte cmentarnie.
A w Twoim przypadku to raczej trudno, żebyś pachniała czymś innym niż młodością
Ja też mam na myśli przede wszystkim naturalne lilie - jako kwiatki Tego Aniołka to jako przykład podałam

A ja wyglądam na starszą niż w rzeczywistości A już kiedy sobie makjaż smokey eyes zaserwuję to dają mi nawet 10 lat więcej
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:14   #39
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A ja wyglądam na starszą niż w rzeczywistości A już kiedy sobie makjaż smokey eyes zaserwuję to dają mi nawet 10 lat więcej
A mi za to duzo mniej, przy zakupie piwa prosza od dowod Oszaleli!

Moj nick jest wynikiem zacmienia umyslu logujac sie na wizazu nie wiedzialam, ze bede tu sie 'udzielac'. Wpisalam to, co przyszlo mi pierwsze do glowy; 'skladaczek' to zdrobnienie mojego "pseudonimu" nadanego przez dzieci z podstawowki a 'm' to pierwsza litera mojego imienia. Wyszlo takie dziwadlo przy ktorym mozna jezyk polamac
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:19   #40
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Geneza Nicku

Moj nick hmmm w liceum chlopaki mówili na mnie rybka. Ze względu na ciekawe usta. Neonka to rybka, taka też jestem szybka, bardzo szybka i zwinna
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:20   #41
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
A mi za to duzo mniej, przy zakupie piwa prosza od dowod Oszaleli!
W przyszłości młody wygląd zapunktuje

Hehehe... A kiedy ja miałam 15 lat to ojciec spokojnie wysyłał mnie po papierosy dla siebie, bo miał pewność, że mi sprzedadzą Zawsze sprzedawali bez mrugnięcia okiem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 21:32   #42
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Geneza Nicku

He he to mnie się offtopowo przypomina zabawna sytuacja związana z wiekiem i z wyglądem. Tak z 5 lat temu idziemy sobie z przyjaciółką (rok starszą ode mnie) ulicami naszego pięknego miasta i w pewnym momencie podchodzą do nas dwie (mnie się wydawało, że rówieśniczki) z pytaniem: dziewczyny, czy wy już macie 18 lat? Bo kupiłybyscie nam wino w sklepie tu obok....Teraz jak to wspominam, to nie bardzo wiem - śmiać sie czy płakac, ale wtedy poczułysmy sie z przyjaciólką w pewien sposób skomplementowane....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:37   #43
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Geneza Nicku

Mój nick to efekt miłości do książek Małgorzaty Musierowicz, bardzo polubiłam Idę Borejko - próbowałam ją sobie wyobrazić (choć autorka powieści okraszała je ilustracjami, również Idy), ponadto podoba mi się to imię, zaś 74 to rok mojego urodzenia
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:05   #44
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Geneza Nicku

U mnie z nickiem było bardzo banalnie. Wszystko, co przychodziło mi do głowy było już zajęte, więc wybrałam coś tak absurdalnego i głupiego, na co nikt by nie wpadł. I oto jestem.

Ido, ja też lubię książki Małgorzaty Musierowicz. A charakterna Idusia należy do moich ulubionych postaci.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-08-26 o 00:17 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:32   #45
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Geneza Nicku

A na mnie mówili tak w LO (ale bez 82 ). Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nick gryx jest zajęty (no tak, to bardzo popularne słowo ). Nick to skrót nazwiska, 82 data urodzin.

Rachela, ja też UWIELBIAM "Wesele" (ale za bardzo się z tym nie obnoszę, bo nikt z moich znajomych nie podziela moich specyficznych upodobań ). "Piję, piję bo ja muszę/bo jak piję to mnie kłuje/wtedy serce w piersi czuję/strasznie wiele odgaduję."

A co do białych lilii, to tysz moje ulubione kwiaty, lecz niestety nie w perfumach (Dreamer ).

Pozdrawiam!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:40   #46
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Geneza Nicku

A ja właśnie sobie słucham Kate Bush ("Never be mine' - kocham)
Mój nick to autorskie zdrobnienie od pewnego imienia z mitologii greckiej - kiedyś bardzo się fascynowałam tym tematem.
Zdrobnienie jest beznadziejne, nie lubię go i nie lubię go czytać Nie wygląda i nie brzmi jak JA.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 03:43   #47
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
He he to mnie się offtopowo przypomina zabawna sytuacja związana z wiekiem i z wyglądem. Tak z 5 lat temu idziemy sobie z przyjaciółką (rok starszą ode mnie) ulicami naszego pięknego miasta i w pewnym momencie podchodzą do nas dwie (mnie się wydawało, że rówieśniczki) z pytaniem: dziewczyny, czy wy już macie 18 lat? Bo kupiłybyscie nam wino w sklepie tu obok....Teraz jak to wspominam, to nie bardzo wiem - śmiać sie czy płakac, ale wtedy poczułysmy sie z przyjaciólką w pewien sposób skomplementowane....


Kiedy obroniłam swoją drugą pracę magisterską miałam bite 29 lat. Prosto z obrony popędziłam opić ją ze znajomymi/ przyjaciółmi. Próbowałam kupić wino musujące w pięciu chyba sklepach po drodze. Kiedy w którymś kolejnym pani ekspedientka wysłała mnie na drzewo tekstem: "Co ty smarkulo myślisz, że jak się pomalowałaś, to nie widać ile masz lat?!" - dałam sobie spokój i po alkoholowe zakupy wysłałam dekadę młodszego kumpla...
Z drugiej strony - kiedy zaczęłam pracę w szkole i pierwszego dnia zdążałam do swojej klasy, pan uczący elektrotechniki zapytał mnie troskliwie: "Zgubiłaś się, dziecko?".

A nick?
Black Sabbath jest uznawane za pierwszy prawdziwie metalowy zespół w historii...

Choć znajomi mówią na mnie Iron. A to nie całkiem dobrze, bo słucham muzy sporo ostrzejszej niż Iron Maiden. Mówią też inaczej, ale moja druga, wzięta z czasów kiedy pływałam wyczynowo, ksywka w necie może się źle kojarzyć...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:28   #48
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
niestety moje imie tez brzmi tragicznie po angielsku, nie potrafia go wymowic poprawnie Na szczescie mam duzo znajomych nie-Anlikow, z Portugalii, Hiszpanii, Wloch, ktorzy nie maja tych problemow.
O, Hiszpanie na pewno lubią to imię : Mar - y - ola! (morze i ola ! )


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Margot, strasznie zdziwiły mnie recenzję Liliowego Aniołka na KWC Lilie i trup, cmentarz Nieeee... Mnie kojarzą się na pewno z radością. Kiedy je używałam, to spotykałam się komentarzami, że pachnę ... "młodością" I to z ust facetów taka rewelacja


Mnie też strasznie dziwią i recenzje liliowego i różanego, które uwielbiam. Że niby róża zgniła i cmentarna (ja czuję konfiturę, truskawki i maliny) a lilie to już w ogóle, kiedy ja uważam że liliowy Aniołek jest bardzo radosny i świeży ...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie miałam na myśli Liliowego Aniołka (którego tersaz np. bardzo lubię, a kiedys też w nim akurat wyczuwałam tę pogrzebową nutke, ale to raczej "wina" pewnych wydarzeń z mojego zycia, nie perfum) tylko białych lilli w naturze - tak się składa, ze bardzo je lubie, i wizualnie i olfaktorycznie, a u mnie w rodzinie kojarzyły się stricte cmentarnie.
A w Twoim przypadku to raczej trudno, żebyś pachniała czymś innym niż młodością
U mnie w rodzinie lilie kojarzą się li i tylko cmentarnie; kiedyś mama dostała piękny bukiet białych i różowych od klienta, w poidziękowaniu za pracę - w drodze do domu od razu wyrzuciła ze słowami : "Kretyn jakiś, śmierci mi życzy, a gdyby nie ja to w lepiance by mieszkał "

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Z drugiej strony - kiedy zaczęłam pracę w szkole i pierwszego dnia zdążałam do swojej klasy, pan uczący elektrotechniki zapytał mnie troskliwie: "Zgubiłaś się, dziecko?".
Sabbath, nie miej mi za złe, ale oplułam komputer ze śmiechu
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:15   #49
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Z drugiej strony - kiedy zaczęłam pracę w szkole i pierwszego dnia zdążałam do swojej klasy, pan uczący elektrotechniki zapytał mnie troskliwie: "Zgubiłaś się, dziecko?".
miałam dokładnie te samą sytuacjie i to powtarzała sie kilkakrotnie Pamiętam jak kiedys nie odbyły sie jedne z moich pierwszych zajęc, ponieważ panie na portierni budynku za nic na świecie nie chciały mi wydać kluczy do sali. A ja też im nie pomogłam, zaskoczona tłumacząc się że legitymacji studenckiej w "zastaw" nie zostawię bo takowej nie posiadm

A w temacie, nick "mulier" oznacza z łacinskiego (języka który przez pare lat zbijam mi sen z powiek) po prostu kobietę. Jest to nick, który często uzuwany jest przez mnie (czasami z małymi dodatkami jak jest juz zajęty) na innych forach.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 11:18   #50
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Mój nick to...mój pseudonim sieciowy , a ponieważ Anuszka była już zajęta i żadna sensowna cyferka akurat nie przyszła mi do głowy, to napisałam przez sch i już tak zostało.
Anuszka to także postać z mojej ulubionej książki...
Dawno temu (1980 rok!) cudowna Kate Bush wylansowała wielki przebój Babooshka, a ja lubię go śpiewać (hm, to za dużo powiedziane , raczej podśpiewywać nieudolnie) przeinaczając refren na Anuszka all yours...

She wanted to test her husband.
She knew exactly what to do:
A pseudonym to fool him.
She couldn't have made a worse move.

She sent him scented letters,
And he received them with a strange delight.
Just like his wife
But how she was before the tears,
And how she was before the years flew by,
And how she was when she was beautiful.
She signed the letter

"All yours,
Babooshka, Babooshka, Babooshka-ya-ya!
All yours,
Babooshka, Babooshka, Babooshka-ya-ya!"

(...)
Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Anuschko, uwielbiam Kate Bush wlasciwie to tak mi sie kojarzyl Twoj nick, z ta oto piosenka
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Wiszę, że Kate Bush zjawiła się - zgłasza się następna fanka, ale najbardziej lubię wcześniejsze Wuthering Heights...
To żeby nie było takiego zupełnego offa- to mój nick mówi chyba sam za siebie
Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
To mamy podobne fascynacje perfumiarskie (Palisander, Dzongkha, Perły, szwedzka Ninka) i muzyczne
kolu - ale ta Babooshka to podstępne babsko było
Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Anuschko za to Cathy z Wuthering Heights taaka romantyczna (i charakterna tez) No i Cloudbusting, Running up that hill, Hounds of love, Army dreamers i inne..
Dołączam się do grona wielbicielek Kate - sama nią jestem, od niedawna wprawdzie, ale za to całym sercem i duszą
Dla mnie niestety słuchanie Kate jest ... niebezpieczne - nie potrafię później wrócić do rzeczywistości, gubię się i okres adaptacji przeciąga się w nieskończoność... Powroty są coraz trudniejsze.

Co do nicka to moja motywacja jest najbanalniejsza z możliwych - Joasia to moje imię, K to pierwsza litera nazwiska, a 1 , bo joasiak był już zajęty, kiedy zakładałam sobie konto na Wirtualnej Polsce. A łatwiej było przenieść login pocztowy tu na Wizaż niż wymyślać coś nowego
Prawie wszędzie, tj. na różnych forach etc. łatwo mnie rozpoznać, bo zawsze mój nick to jakaś wariacja "joasiak1".
Tyle ideologii

A jeśli chodzi o młody wygląd, to dla mnie to nie jest zabawny temat
Pomijam takie subtelne dolegliwości jak proszenie o dowód w sklepie przy zakupie alkoholu, czy "tykanie" przez ekspedientki w sklepach.
Duuużo gorsze jest to, że młody wygląd (bo nie jestem już taka młoda ) bardzo przeszkadza mi pracy i mocno to odczuwam - jestem zazwyczaj dużo młodsza od swoich pacjentów, wyglądam jak gimnazjalistka w porywach aspirująca do liceum i trudno mi na początku przekonać ich, że warto mnie słuchać, wiem, co mówię i wiem już coś niecoś o życiu...
Nie zmieniłoby wiele, gdybym zaczęła chodzić na szpilkach i w garsonkach, bo wtedy wyglądałabym dodatkowo jak przebrana
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:15   #51
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Szugar, bardzo się cieszę, że nie jestem (wraz z Margot) odosobniona w moim sposobie odbioru zapachu lilii Jest piękny, radosny i zmysłowy. I tyle
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:21   #52
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szugar, bardzo się cieszę, że nie jestem (wraz z Margot) odosobniona w moim sposobie odbioru zapachu lilii Jest piękny, radosny i zmysłowy. I tyle
Jest piękny i zmysłowy - w liliowym Aniołku ; ale czy zawsze radosny ... ? Testowałaś już to dusidło, Ange ou Demon ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:30   #53
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jest piękny i zmysłowy - w liliowym Aniołku ; ale czy zawsze radosny ... ? Testowałaś już to dusidło, Ange ou Demon ?
Ja testowałam, ba nawet mam. Mimo,ze nie o lilie mi chodziło - bo nie mam do nich żadnego ustosunkowania ( ani na tak ani na nie ) to bardzo mi sie dusiciel podoba ... dla mnie jest słodki, pazurkowaty - doskonale gra z nazwą
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:43   #54
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jest piękny i zmysłowy - w liliowym Aniołku ; ale czy zawsze radosny ... ? Testowałaś już to dusidło, Ange ou Demon ?
Naturalna, "żywa" lilia dla mnie zawsze jest radosna

Testowałam, ale jakoś mi nie zapadł w pamięć A próbka poszła dalej w świat i teraz nie mogę sobie go przypomnieć Jakaś "smutnawa" lilia jest w składzie?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:13   #55
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Rachela, ja też UWIELBIAM "Wesele" (ale za bardzo się z tym nie obnoszę, bo nikt z moich znajomych nie podziela moich specyficznych upodobań ). "Piję, piję bo ja muszę/bo jak piję to mnie kłuje/wtedy serce w piersi czuję/strasznie wiele odgaduję."
Miło spotkać innego maniaka

---

A lilie są dla mnie wybitnie melancholijne. Smutne, ale piękne.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:34   #56
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O, Hiszpanie na pewno lubią to imię : Mar - y - ola! (morze i ola ! )
Oj lubia, lubia. Szczegolnie, ze zarowno Hiszpanie, jak i Wlosi maja Mariole takze w swoich rodzinnych stronach. Jak sie przedstawiam, to mnostwo osob mnie pyta: Jestes Hiszpanka (Wloszka)? Chociaz ja zupelnie nie ten typ urody
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:38   #57
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Geneza Nicku

Na poczatku pojawil sie nick Hexe,ktory funkcjonuje wsrod znajomych a zwiazany jest z moimi zainteresowaniami,pasja oraz tym,czym sie zajmuje sie nie tylko w formie hobby.
Kiedy logowalam sie na Wizazu nick byl zajety i zmodyfikowalam go na wlasne potrzeby ale tak by nadal byl rozpoznawalny.Dla bliskich funkcjionuje jako Hexx z perfumami maly to ma zwiazekchyba,ze maja miec magiczny wplyw
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:47   #58
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja testowałam, ba nawet mam. Mimo,ze nie o lilie mi chodziło - bo nie mam do nich żadnego ustosunkowania ( ani na tak ani na nie ) to bardzo mi sie dusiciel podoba ... dla mnie jest słodki, pazurkowaty - doskonale gra z nazwą
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Naturalna, "żywa" lilia dla mnie zawsze jest radosna

Testowałam, ale jakoś mi nie zapadł w pamięć A próbka poszła dalej w świat i teraz nie mogę sobie go przypomnieć Jakaś "smutnawa" lilia jest w składzie?
No właśnie ja też miałam flachę i skończyłam ją w wielkim bólu i tylko z czystego skąpstwa, na początku upajający i cudownie słodki, a pod koniec miałam ochotę myć nim lustra i szyby To jest tak inna lilia od tej "Aniołkowej" ... Taka nie - zerwana, dzika, wręcz oszałamiająca intensywnością, w połączeniu z orchideą ... Jakby syrop liliowy, który rzeczywiście ma jakąs trupią nutkę w sobie, a jeszcze w połączeniu z drzewem ze składu robi piorunujące wrażenie "duszności"

Aniołku, nie zapadł Ci w pamięć ??
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:58   #59
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Geneza Nicku

Mój nick , ktorym od lat głównie posługuje się w internecie, na forach, portalach literackich , czatach to Rozka , czasami z jakims dodatkiem.

Kilka lat temu jak była moda na takie żartobliwe dzienniki-powieści, postanwiłam ambitnie coś takiego sobie pisać w necie. Nie chciałam dawac tego pod stałym nickiem, a jednoczesnie byłam do nicka bardzo przywiązana więc wymyśłiłam zlepek ROZ-ter-KA na uzytek tej ( niedokończonej zreszta, bo zapomniałam hasła ) publikacji. Potem logując się na wizażu po prostu znowu go wykorzystałam
Tak więc nie ma on wiele wspólnego z zapachami , może tyle tylko ,ze w związku z zapachami miewam czasem rozterki
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:04   #60
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Geneza Nicku

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój nick od ulubionego (wtedy) zespołu - Die Toten Hosen Nadal ich lubię, co jakiś czas o nich "zapominam" po czym następuje wielki COME BACK i na okragło lecą Hoseni (i tak juz od 8 lat)
heh wiedzialam


Tez ich kiedys lubilam ogromnie, dwa koncerty zaliczylam i teraz sa mi z leksza obojetni
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.