Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 12:23   #61
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Szklany pilniik

Przeciez pilnik ze szkla hartowanego jest prakycznie nie do zdarcia Ja kupilam najzwyklejszy pilniczek szklany z ANNCO za 6 zl i dziala rewelacyjnie. Szoruje go szczotką do paznokci pod gorącą wodą i nic totalnie sie z nim nie dzieje Spadl mi nawet kilka razy
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2007-07-08 o 17:57
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:04   #62
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Szklany pilniik

Witam!
Ja mam pilnik z NAIL CALE system i jestem bardzo zadowolona,swietnie piluje pozurki,zawet bardzo twarde i grube,uzywam go juz chyba z 2 lata i nic sie z nim nie dzieje
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:36   #63
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Szklany pilniik

Ja moj mam juz ponad 2 lata. Kupilam go za ok. 6zl. i jestem ciagle z niego zadowolona. Ani troche sie nie zmienil. Myje go dosc regularnie (woda+mydlo), a uzywam codziennie. Nie pamietam z jakiej jest firmy, ale napewno nie z jakiejs znanej

Pozdrawiam
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 14:38   #64
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Szklany pilniik

a ja mam /może trochę głupie/ pytanie: czy ten szklany pilnik nie wydaje podczas używania dźwięków jak skrobanie po tablicy? bo np. przy metalowym to mnie aż ciarki przechodziły
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:04   #65
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Szklany pilniik

Niestey, przy aturalnych paznokciach nie obejdzie sie bez dźwieków.
Pilniczkiem szklanym moze to byc inny dźwiek niz metalowym... nie wiem, nie porównywałm, nie miałam metalowego w reku od 10 lat
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:46   #66
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Szklany pilniik

np ja też już dłuuugo nie używałam metalu, ale ciarki na samo wspomnienie mnie przechodzą chyba jednak zostanę przy papierze
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 10:38   #67
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Szklany pilniik

ja mam szkalny pilnik z Avonu od ok 3 lat i nic mi sie z nim nie dzieje, ale powiem tez ze kupilam sobie ostatnio kolejny pilniczek za ok 4 zl i jest beznadziejny
wiec ja polecam troche drozsza, wydatek bedzie jeden ale na dlugo
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 00:06   #68
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Ehh, a ja się tyle naczytałam o dobroczynnym działaniu tego szklanego pilniczka, że oczywiscie zakupiłam przy najbliższej okazji. Stosuję już od ponad roku, ale niestety paznokcie mam nadal w katastrofalnej formie(rozdwajają się i nie rosną) Już po prostu nie wiem jak im pomóc, nawet odżywka "Si nail si" nie pomaga (używam jej już od ponad miesiąca) i "Merz special" też łykam już 2 miesiące i nic nie działa na te moje paznokcie, a zawsze działał
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:14   #69
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Mnie raczej pilniczek na rozdwajanie tez nie pomogl - bede sie powtarzac, ale chce sie podzielic z innymi moimi doswiadczeniami w tej kwestii. Na rozdwajanie pomogla mi odzywka Mavala, kupilam za 39 zl na Allegro, ma ona forme plynu. Na mnie Nail Tek nie zadzialal, a to owszem. Nie moge Ci obiecac, ze i Tobie pomoze, ale sama bylam zdesperowana i nie wierzylam, ze ten koszmar sie skonczy...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:29   #70
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Mnie raczej pilniczek na rozdwajanie tez nie pomogl - bede sie powtarzac, ale chce sie podzielic z innymi moimi doswiadczeniami w tej kwestii. Na rozdwajanie pomogla mi odzywka Mavala, kupilam za 39 zl na Allegro, ma ona forme plynu. Na mnie Nail Tek nie zadzialal, a to owszem. Nie moge Ci obiecac, ze i Tobie pomoze, ale sama bylam zdesperowana i nie wierzylam, ze ten koszmar sie skonczy...
Wiesz Gaga, że ja też już straciłam nadzieję, nawet myślę o jakimś jedwabiu czy coś, bo mam dosyć, ile można wcierać oliwki i malować odżywki (ale się zrymowało ) już tyle kasy wydałam, że nie wiem czy jest sens. Ale o tej odżywce to nie słyszałam, możesz coś bliżej napisać, jakie działanie i w jakim czasie zobaczę rezultaty? Naprawde jak patrze na swoje pazurki to jestem załamana, kiedyś pomagała mi SH złota, ale teraz już sama nie wiem czy coś mi pomoże załamka.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 23:44   #71
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
Wiesz Gaga, że ja też już straciłam nadzieję, nawet myślę o jakimś jedwabiu czy coś, bo mam dosyć, ile można wcierać oliwki i malować odżywki (ale się zrymowało ) już tyle kasy wydałam, że nie wiem czy jest sens. Ale o tej odżywce to nie słyszałam, możesz coś bliżej napisać, jakie działanie i w jakim czasie zobaczę rezultaty? Naprawde jak patrze na swoje pazurki to jestem załamana, kiedyś pomagała mi SH złota, ale teraz już sama nie wiem czy coś mi pomoże załamka.
Bergamia, tu masz opinie o tej odzwyce Mavali :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13114
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 10:58   #72
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Co moge dodac od siebie - ja ja kupilam w lutym tamtego roku i to nie jest tak, ze efekty przyjda od razu. Chociaz faktycznie mialam wrazenie, ze od razu skleja te warstwy paznokcia, ale mowie o dlugotrwalym efekcie. NIektore osoby wystawily tam recenzje po bardzo krotkim uzywaniu (wiem, bo polecalam jednej Wizazance ta odzywke i bardzo szybko pojawila sie ocena). Trzeba ja stosowac regularnie, przy moich paznokciach nie bylo z tym problemu bo ich nie malowalam. Producent zaleca raz na tydzien, ale ja stosowalam codziennie. Na jakiejs zagranicznej stronie (a nawet nie wiem czy to nie Chomiczka podala mi linka do niej ). Czytalam recenzje i tam pisalo, ze trzeba czekac na dlugotrwaly efekt nawet pol roku do roku i faktycznie sprawdzilo sie. U mnie to bylo ok pol roku. Teraz juz jej nie uzywam bo nie mam po co, tylko od czasu do czasu cos tam ciapne, zeby bylo... A odzywka jest baaaardzo wydajna, po stosowaniu od lutego codziennie praktycznie mam jeszcze 1/3 buteleczki. TAkze zdecydowanie dla cierpliwych osob, ktore sa w stanie poczekac na pozadany efekt.

Jak znajde tego linka do angielskiej strony to moge Ci podeslac, chyba, ze nie poslugujesz sie tym jezykiem...

ta strona to: www.makeupalley.com . Zeby ogladac recenzje musisz sie zarejstrowac niestety. Pozniej dajesz product reviews , w firmie wybierasz mavala i na dole 'hardener' i powinno wyskoczyc To jest to samo, tylko, ze stare opakowanie chyba.
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2006-12-16 o 11:18
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 12:09   #73
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Co moge dodac od siebie - ja ja kupilam w lutym tamtego roku i to nie jest tak, ze efekty przyjda od razu. Chociaz faktycznie mialam wrazenie, ze od razu skleja te warstwy paznokcia, ale mowie o dlugotrwalym efekcie. NIektore osoby wystawily tam recenzje po bardzo krotkim uzywaniu (wiem, bo polecalam jednej Wizazance ta odzywke i bardzo szybko pojawila sie ocena). Trzeba ja stosowac regularnie, przy moich paznokciach nie bylo z tym problemu bo ich nie malowalam. Producent zaleca raz na tydzien, ale ja stosowalam codziennie. Na jakiejs zagranicznej stronie (a nawet nie wiem czy to nie Chomiczka podala mi linka do niej ). Czytalam recenzje i tam pisalo, ze trzeba czekac na dlugotrwaly efekt nawet pol roku do roku i faktycznie sprawdzilo sie. U mnie to bylo ok pol roku. Teraz juz jej nie uzywam bo nie mam po co, tylko od czasu do czasu cos tam ciapne, zeby bylo... A odzywka jest baaaardzo wydajna, po stosowaniu od lutego codziennie praktycznie mam jeszcze 1/3 buteleczki. TAkze zdecydowanie dla cierpliwych osob, ktore sa w stanie poczekac na pozadany efekt.

Jak znajde tego linka do angielskiej strony to moge Ci podeslac, chyba, ze nie poslugujesz sie tym jezykiem...

ta strona to: www.makeupalley.com . Zeby ogladac recenzje musisz sie zarejstrowac niestety. Pozniej dajesz product reviews , w firmie wybierasz mavala i na dole 'hardener' i powinno wyskoczyc To jest to samo, tylko, ze stare opakowanie chyba.
Gaga87, zgadza sie, to ja podalam Ci kiedys tego linka. Ciesze sie, ze odzwyka pomogla Twoim paznokicom, bo wiem, ze mialas z nimi niezle przejscia. Zgadzam sie z Toba - nie powinno sie oceniac dzialania odzywki po zbyt krotkim czasie, przeciez zaden cud sie nie zdarzy. Wiem z wlasnego doswiadczenia, mi dopiero Nail Tek pomogl, ale na rezultaty tez musialam troche poczekac. Oplacalo sie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 12:42   #74
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

No ja niestety przy Nail Teku rezultatow nie zobaczylam, a na kolejna buteleczke bym sie nie pokusila, zwlaszcza, ze jak go kupowalam to nie byl jeszcze tak tani na Allegro. A wiadomo, ze kazdemu pomoze cos innego, nie ma jednego zlotego srodka dla kazdego...

A moje paznokcie dalej nie sa idealne, ale wygladaja o niebo lepiej niz przed ta kuracja.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 22:58   #75
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Chomiczka, Gaga dziekuje Wam kochane za porady Ja obecnie mam "Si nail si" i też jest napisane na ulotce ze przynajmniej 2 miesiace trzeba ją stosować, żeby był efekt. Ale powiem Wam, że powoli tracę cierpliwość, tym bardziej, że mam wrazenie, że SH działała szybciej. Nie wiem co zrobić, czy wydać kolejne pieniądze na coś co tak naprawdę nie wiadomo czy pomoże, czy jeszcze się uzbroić w cierpliwość i używać to co mam
Ale wezmę pod uwagę Wasze porady, zobacze sobie tez na ta stronkę angielską ( trochę kulawo, ale posługuję się TYM językiem )
Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:37   #76
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Ja bym jeszcze zaczekala na efekty tej odzywki, bo samnej mi bylo szkoda kasy na odzywki nie wiedzac czy to pomoze....
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:56   #77
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Cóż, zawsze używałam metalowych, może nadszedł najwyższy czas, by wypróbować szklane.
Swoją drogą, moje paznokcie były bardzo słabe i łamliwe, zaczęłam używać SH Growth Activator i stały się...bardzo ostre. Nadal są cienkie, ale tak twarde i, no właśnie, ostre. Aż sie kaleczę.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:02   #78
atha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

ja miałam szklany i nic mi nie pomógł a był dośc drogi bo 8 euro... teraz kupiąłm sobie mineralny killys i szczerze mówiąc piłuje się nim tak samo szybko jak innymi a nie ma żadnych zadziorków. Nie wiem to chyba zależo od paznokcia i tego jak się piłuje.
atha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 09:59   #79
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Szklany pilnik do paznokci-polecam wszystkim mającym słabe paznokietki!

Dodaję pilnik szklany do mojej listy zakupów, mogłam kupić go w piątek ale się nie zdecydowałam .
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 15:36   #80
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy

Czy na ten moment jest jakaś różnica pomiędzy jakością pilników szklanych poszczególnych firm? Są lepsze i gorsze? Od 3 lat katuję sporych rozmiarów InterVion, chętnie zmieniłabym na coś nowego. Jeśli macie porównanie to proszę doradźcie, wszak szklany pilnik to długoterminowa inwestycja

Edytowane przez mex
Czas edycji: 2007-06-28 o 16:06
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:34   #81
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy

No to i ja skuszę się na to szklane cudo
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 17:54   #82
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Czy na ten moment jest jakaś różnica pomiędzy jakością pilników szklanych poszczególnych firm? Są lepsze i gorsze? Od 3 lat katuję sporych rozmiarów InterVion, chętnie zmieniłabym na coś nowego. Jeśli macie porównanie to proszę doradźcie, wszak szklany pilnik to długoterminowa inwestycja
za pierwszym razem kupiłam tańszy w Naturze ok 10 zł nie pamiętam z jakiej firmy Nie byłam zadowolona słabo piłował i był gruby Po tygodniu mi się złamał (leżał na łóżku i stanęłam na niego) i dobrze bo kupiłam z Killys ok 25 zł Używam go już prawie rok i jestem bardzo zadowolona
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 19:24   #83
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 297
Dot.: Szklany pilniik

Ja uwazam, ze szklane pilniki sa najlepsze
Gdzies tez czytalam, ze nie niszcza paznokci tak jak metalowe, a piluja lepiej niz papierowe...

Uzywam go od dawna i jestem z niego baaardzo zadowolona
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:59   #84
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Szklany pilniik

ja też mam szklany pilniczek zapłacilam ok.25zł mam go ponad rok i nadal jest bardzo ostry.... myje go po pod ciepła wodą a firmy nie pamiętam...
wiem jedno nie zamienie szklanego pilniczka na inny
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 13:34   #85
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Szklany pilniik

ooo tak sie naczytalam, samych pozytywow i moze sobie sprawie. ja mam na razie metalowy i papierowy, wiec i pora na szklany
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 17:56   #86
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
szklany pilnik

A więc. W wielu już źródłach czytałam, że najlepsze są szklane pilniki, bo nie rozdwajają paznokci itd, itd...

Z radością kupiłam taki pilniczek w Rossmanie, taki "rosmanowski"
No cóż... Okazało się, że po dwóch, czy trzech razach pilniczek już się nie nadaje do niczego, bo nie piłuje.

Wszystkie szklane pilniki tak mają?... Czy to był jakiś felerny? A jeżeli tak to jaki polecacie?
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 18:18   #87
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: szklany pilnik

Ja swój szklany pilnik kupiłam kilka miesięcy temu i nadal dobrze piłuje. Po użyciu zawsze go myję pod wodą. Trudno mi jest napisać jakiej jest firmy, bo nic takiego nie widnieje na jego opakowaniu .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 18:20   #88
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: szklany pilnik

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
A więc. W wielu już źródłach czytałam, że najlepsze są szklane pilniki, bo nie rozdwajają paznokci itd, itd...

Z radością kupiłam taki pilniczek w Rossmanie, taki "rosmanowski"
No cóż... Okazało się, że po dwóch, czy trzech razach pilniczek już się nie nadaje do niczego, bo nie piłuje.

Wszystkie szklane pilniki tak mają?... Czy to był jakiś felerny? A jeżeli tak to jaki polecacie?
Wątków o szklanych pilnikach było już conajmniej kilka Ale co tam, Polak mądry po szkodzie, więc trzba się zdać na naszych Modów, żeby połączyli wątki
Masz absolutną rację, pilniki szklane są super itd. itd.
Odnośnie felernych pilników:
Trzeba trafić faktycznie na dobry pilnik. Z rossmana są do bani. Raz kupiłam z Killys chyba, duży 2-stronny za 9zł działo się z nim to samo. Kupiłam w hurtowni kosmetycznej - to samo Kupiłam z ANNCO za 14zł pilniczek w Naturze i mam do już ponad rok Tak więc zdecydowanie polecam ANNCO
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 18:37   #89
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: szklany pilnik

Siedziałam pół dnia i tworzyłam takie śmieszne wątki jak ten http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196445

tam jest link do wątku m.in. o szklanych pilnikach. Żeby było Wam Łatwiej korzystać z forum

łączę

proszę korzystać z wyszukiwarki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 19:15   #90
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Szklany pilnik do paznokci - zbiorczy

przepraszam za nieuwagę i dziękuję za połączenie
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-05 03:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.