Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 10:27   #4171
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
Wiecie co, cyrk jakiś z tymi podkładami :P

Kiedy doszłam do ładu z odcieniem i zrozumiałam w końcu, co mi nie pasowało w sunny fairest (zaczerwienienie szyi i dekoltu. Skóra na moim ciele w większości jest ewidentnie żółta, tylko właśnie te partie są różowawe, z powodu podrażnień/płytko osadzonych naczynek. Dlatego sunny fairest ładnie wygląda na buzi - bo pasuje do mojej karnacji, ale gryzie się trochę z resztą. Jednak zgaduję, że nic na to nie poradzę...), to zaczynam dostawać szału przez to, że nie umiem tych minerałów nałożyć. Próbowałam już chyba wszystkiego... Na sucho, na mokro, na krem, na olejek, flat topem, kocim języczkiem, i po prostu nie mogie. Albo waży się na twarzy, albo nierówno rozkłada... Trochę lepiej było kiedy nałożyłam go mokrym pędzlem na zagruntowaną pudrem twarz. Ale nie po to używam kosmetyku z naturalnym składem, żeby kłaść pod niego chemię... Zamówiłam puder bambusowy z paese, podobno sprawdza się pod minerały. Zobaczymy.

I w ogóle to nie wiem, jakim cudem ten podkład może być dla kogokolwiek wydajny O.o schodzi jak woda, chociaż staram się nie robić grubej szpachli. Może to pędzel go pije, nie wiem... Jak starczy mi na dwa miesiące będzie ok.

Btw - dzięki za swatcha z podkładem z amilie
A jakiego kremu używasz pod minerały? Może spróbuj innego? Lub serum?
Z moich obserwacji wynika, im lepiej nawilżona twarz, nawet lepka tym lepiej się trzymają minerały. Nakładaj cieniutkie warstwy jedna po drugiej. Przypudruj pudrem wykończeniowym, primerem. Opcja druga primer pod spód i na to minerały. Flat top ma większe krycie, może lepszy w Twoim przypadku będzie kabuki?
Możesz spryskać też twarz po nałożeniu minerałów wodą termalną, hydrolatem itp.
Jeśli masz wersję kryjącą i się nie sprawdza to może spróbuj matującej?
Istnieje też możliwość, że AM po prostu Tobie nie podchodzi
Tak na marginesie próbka Amilie 0,25g starcza mi na 3-4 razy

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-06-25 o 14:05
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:42   #4172
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Próbowałaś nałożyć puder na strefę T POD podkład i później NA? Tłuste i mieszane cery nie mają łatwo, ale ten sposób u mnie się sprawdza... Może nie na cały dzień ale na kilka godzin...
Jeśli to było do mnie to nakładam białą glinkę na całą twarz.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 12:27   #4173
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
... Próbowałam już chyba wszystkiego... Na sucho, na mokro, na krem, na olejek, flat topem, kocim języczkiem, i po prostu nie mogie. Albo waży się na twarzy, albo nierówno rozkłada... Trochę lepiej było kiedy nałożyłam go mokrym pędzlem na zagruntowaną pudrem twarz. Ale nie po to używam kosmetyku z naturalnym składem, żeby kłaść pod niego chemię... Zamówiłam puder bambusowy z paese, podobno sprawdza się pod minerały. Zobaczymy.

I w ogóle to nie wiem, jakim cudem ten podkład może być dla kogokolwiek wydajny O.o schodzi jak woda, chociaż staram się nie robić grubej szpachli. Może to pędzel go pije, nie wiem... Jak starczy mi na dwa miesiące będzie ok.
1. Jakiej wersji podkładu używasz? Wiele osób skarży się na wersje kryjącą.
2. Jakiego pędzla używasz? Ja uważam, że podkłady Annabelle są wydajne, ale faktem jest, że mam ze dwa flat topy, które w ogóle nie nie nadają się do podkładów mineralnych, robią plamy i nierównomiernie rozprowadzają podkład, a stąd też szybsze zużywanie podkładu.
3. Odczekaj do całkowitego wchłonięcia się kremu/olejku/emulsji po nałozeniu, zagruntuj twarz krzemionką i dopiero spróbuj nałożyć naprawdę cienką warstwę podkładu. Zawsze można dołożyć drugą w miejscach, które tego wymagają.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 15:06   #4174
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny Wam też podkład matujący AM trzyma sie o wiele lepiej niz minerały Lily Lolo? Naczytałam się, że z trwałością AM kiepsko a tu taka niespodzianka czy to może być przez to, że skóra dostała coś nowego niż ciągle LL i za jakiś czas będzie gorzej?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 15:45   #4175
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Skusiłam się na Sunny Cream. Wczorj wieczorem zamówiłam, a dziś dostałam maila o wysyłce, także super Zazwyczaj realizacja trwała 3-4 dni. Wcześniej używałam Golden Fairest i o ile zaraz po nałożeniu wyglądał fajnie, to po kilku godzinach trochę jednak ciemniał. Jeśli któraś z Was ma problem z nierównym rozkładaniem albo kryciem to polecam zmianę pędzla! Ja wcześniej używałam flat topa z EDM, teraz kupiłam Hakuro h50 i jest bajka!
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 19:34   #4176
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam próbki Sunny Cream we wszystkich trzech formułach i Sunny Fairest tylko w kryjącej. Sądziłam, że jestem kandydatką na największą zwolenniczkę formuły kryjącej, bo do ukrycia trochę mam. Rozpoczęłam makijaż od odcienia cream, wyglądał trochę za jasno, więc zmieszałam z fairest i wydawało się, że będzie dobrze. Nałożyłam puder, zrobiłam oko i coś mi nie do końca pasowało, ale musiałam lecieć do roboty. Niestety makijaż w pośpiechu w pochmurny dzień nowym produktem to był błąd Przejrzałam się w lusterku w aucie, potem w pracy i trochę się siebie przestraszyłam niby kolor nie był za jasny, ale podkład wyglądał jak dziwnie kredowa szpachla, w dodatku tłustawa poprzedniego wieczora testowałam odcień cream w sztucznym świetle, był za jasny, jednak bez tego trupiego efektu nie wiem czy rano zrobiłam coś nie tak, nałożyłam za dużo, czy po prostu ta formuła nie jest dla mnie, ale póki co nie mam wolnego czasu żeby spokojnie się nim pobawić przy naturalnym świetle.
Z kolei podkład matujący to inna bajka, bardzo mi się podoba. Tutaj sam cream jest ok jeśli dodam trochę bronzera i różu, jeśli ma się obejść bez tego to jednak wygląda za blado i trzeba domieszać czegoś w ciemniejszym odcieniu (ja chyba po prostu nie mam szczęścia, zawsze jestem pomiędzy odcieniami i na dzień dobry kupuję dwa opakowania) Krycie jest całkiem przyzwoite, dobrze się nakłada, trwałość w porządku. Jeśli ktoś się boi totalnego, płaskiego matu, to formuła zawiera delikatne drobinki rozświetlające, chyba jest ich trochę mniej niż w Pixie.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Sunny Cream. Wczorj wieczorem zamówiłam, a dziś dostałam maila o wysyłce, także super Zazwyczaj realizacja trwała 3-4 dni. Wcześniej używałam Golden Fairest i o ile zaraz po nałożeniu wyglądał fajnie, to po kilku godzinach trochę jednak ciemniał. Jeśli któraś z Was ma problem z nierównym rozkładaniem albo kryciem to polecam zmianę pędzla! Ja wcześniej używałam flat topa z EDM, teraz kupiłam Hakuro h50 i jest bajka!
Testowałaś wcześniej Sunny cream? On wygląda na swatchach o wiele, wiele jaśniej niż golden fairest Jeśli ten był dla Ciebie tylko trochę za ciemny, to sunny fairest mógłby być odpowiedni, bo on wypada jaśniej mimo, że z nazwy to ten sam poziom.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:04   #4177
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Potwierdzam, że AM są bardzo wydajne, średnio 1g schodzi mi na miesiąc, a często nawet dłużej, przy codziennym nakładaniu 2 warstw
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 02:13   #4178
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Sunny Cream. Wczorj wieczorem zamówiłam, a dziś dostałam maila o wysyłce, także super Zazwyczaj realizacja trwała 3-4 dni. Wcześniej używałam Golden Fairest i o ile zaraz po nałożeniu wyglądał fajnie, to po kilku godzinach trochę jednak ciemniał. Jeśli któraś z Was ma problem z nierównym rozkładaniem albo kryciem to polecam zmianę pędzla! Ja wcześniej używałam flat topa z EDM, teraz kupiłam Hakuro h50 i jest bajka!
o to trza kupić w mincie pędzla, bo właśnie zastanwiałam się z czego kupić flat topa a masz te wersje z dłuższym czy krótszym włosiem?
W ogóle koleżanka mi kupiła w pigmencie rozświetlającą formułe sunny, ale się trzachnęłam w nazwie i zamiast feriest kupiła feir. Mam nadzieje, że nie bedzie za ciemny ani za żółty
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 06:41   #4179
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, czy któryś z nowych odcieni podkładów (kryjace) jest identyczny lub bardzo podobny do korektora medium? Jego odcien jest dla mnie idealny 😅

Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 09:15   #4180
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któryś z nowych odcieni podkładów (kryjace) jest identyczny lub bardzo podobny do korektora medium? Jego odcien jest dla mnie idealny 😅

Wysłane z mojego GT-I9505
Wg mnie sunny fair jest mu najbliższy. Zrobiłam szybki test, po lewej korektor medium, u góry sunny fair, po prawej sunny fairest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150626_100940(1).jpg (78,6 KB, 57 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:03   #4181
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Mam próbki Sunny Cream we wszystkich trzech formułach i Sunny Fairest tylko w kryjącej. Sądziłam, że jestem kandydatką na największą zwolenniczkę formuły kryjącej, bo do ukrycia trochę mam. Rozpoczęłam makijaż od odcienia cream, wyglądał trochę za jasno, więc zmieszałam z fairest i wydawało się, że będzie dobrze. Nałożyłam puder, zrobiłam oko i coś mi nie do końca pasowało, ale musiałam lecieć do roboty. Niestety makijaż w pośpiechu w pochmurny dzień nowym produktem to był błąd Przejrzałam się w lusterku w aucie, potem w pracy i trochę się siebie przestraszyłam niby kolor nie był za jasny, ale podkład wyglądał jak dziwnie kredowa szpachla, w dodatku tłustawa poprzedniego wieczora testowałam odcień cream w sztucznym świetle, był za jasny, jednak bez tego trupiego efektu nie wiem czy rano zrobiłam coś nie tak, nałożyłam za dużo, czy po prostu ta formuła nie jest dla mnie, ale póki co nie mam wolnego czasu żeby spokojnie się nim pobawić przy naturalnym świetle.
Z kolei podkład matujący to inna bajka, bardzo mi się podoba. Tutaj sam cream jest ok jeśli dodam trochę bronzera i różu, jeśli ma się obejść bez tego to jednak wygląda za blado i trzeba domieszać czegoś w ciemniejszym odcieniu (ja chyba po prostu nie mam szczęścia, zawsze jestem pomiędzy odcieniami i na dzień dobry kupuję dwa opakowania) Krycie jest całkiem przyzwoite, dobrze się nakłada, trwałość w porządku. Jeśli ktoś się boi totalnego, płaskiego matu, to formuła zawiera delikatne drobinki rozświetlające, chyba jest ich trochę mniej niż w Pixie.
Jak już przetestujesz sunny cream w wersji rozświetlającej napisz proszę czy jest i o ile ciemniejszy od wersji matującej
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 17:17   #4182
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Do 30 czerwca 10% taniej. Kod: URODA
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:18   #4183
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
o to trza kupić w mincie pędzla, bo właśnie zastanwiałam się z czego kupić flat topa a masz te wersje z dłuższym czy krótszym włosiem?
W ogóle koleżanka mi kupiła w pigmencie rozświetlającą formułe sunny, ale się trzachnęłam w nazwie i zamiast feriest kupiła feir. Mam nadzieje, że nie bedzie za ciemny ani za żółty
Nie wiem, z którym włosiem bo to mój pierwszy pędzel z Hakuro. Dla Ciebie zmierzyłam go i długość włosia to ok. 2,5 cm, natomiast średnica to ok.3,5 cm. Może to coś pomoże. Wcześniej używałam flat topa z EDM, który był już wiekowy i strasznie klęłam na minerały. Hakuro jest mięciutki, piorę go codziennie i dzielnie się trzyma
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Testowałaś wcześniej Sunny cream? On wygląda na swatchach o wiele, wiele jaśniej niż golden fairest Jeśli ten był dla Ciebie tylko trochę za ciemny, to sunny fairest mógłby być odpowiedni, bo on wypada jaśniej mimo, że z nazwy to ten sam poziom.
Golden Fairest czasami jednak wpada mi za bardzo, hmm nie wiem jak nazwać kolor/odcień, po prostu wygląda nienaturalnie. Zauważyłam, że dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy jest ciepło więc myślę, że to kwestia sebum. Nie testowałam Sunny Cream, zawsze brałam bigi w ciemno (Lumiere, EDM, Pixie i Annabelle) i tylko raz się nacięłam, także liczyłam, że będzie ok...
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Wg mnie sunny fair jest mu najbliższy. Zrobiłam szybki test, po lewej korektor medium, u góry sunny fair, po prawej sunny fairest.
...ale te zdjęcia wzbudziły we mnie zwątpienie Zobaczymy co przyjdzie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:58   #4184
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przetestowałam formułę kryjącą i matującą. Mam spore wymagania pod względem krycia i oświadczam, że formuła kryjąca robi to rewelacyjnie 10/10 a matująca jest na poziomie Pixie 8/10.
Jednym słowem - nie kryją w tym samym stopniu! a czytałam tutejsze opinie, że nie ma między nimi różnicy w tym temacie.
Różnią się dla mnie tym, że matująca nie warzy się tak na czole jak kryjąca. Uzywam teraz Sunny Fair bo troche sie opaliłam, a niedawno Sunny Fairest.
Próbki są jak na razie baaardzo wydajne, poważnie zastanawiam się jednak czy nie poczekać z zakupem biga aż Neauty wypuści podkład kryjący.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 21:49   #4185
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Przetestowałam formułę kryjącą i matującą. Mam spore wymagania pod względem krycia i oświadczam, że formuła kryjąca robi to rewelacyjnie 10/10 a matująca jest na poziomie Pixie 8/10.
Jednym słowem - nie kryją w tym samym stopniu! a czytałam tutejsze opinie, że nie ma między nimi różnicy w tym temacie.
Różnią się dla mnie tym, że matująca nie warzy się tak na czole jak kryjąca. Uzywam teraz Sunny Fair bo troche sie opaliłam, a niedawno Sunny Fairest.
Próbki są jak na razie baaardzo wydajne, poważnie zastanawiam się jednak czy nie poczekać z zakupem biga aż Neauty wypuści podkład kryjący
Off top: Wiadomo coś kiedy to nastąpi?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 07:54   #4186
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość

...ale te zdjęcia wzbudziły we mnie zwątpienie Zobaczymy co przyjdzie
Dlaczego?
Na pewno wiele też zależy od bazowego koloru skóry - akurat tutaj nakładałam kosmetyki na wierzch dłoni, którą mam dużo bardziej opaloną, niż twarz

A napiszcie proszę, czy bigi cieni do powiek są w takich samych opakowaniach jak podkłady, czy ciutkę mniejszych?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 08:46   #4187
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Off top: Wiadomo coś kiedy to nastąpi?
szarość: Niestety, nie wiem. Ale czekam wytrwale.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:30   #4188
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kasiek mniejsze są od 4g podkładów
Zgrabniejsze

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2015-06-27 o 16:32
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:39   #4189
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Kasiek mniejsze są od 4g podkładów
Zgrabniejsze
Dzięki Zastanawiam się nad zamówieniem biga Vanilla przy tej promocji -10%.

Dziewczyny, gdyby któraś z Was chciała się pozbyć opakowania 4g Sunny fairest kryjącego, to ja z przyjemnością oddam w zamian Golden fairest z niewielkim ubytkiem
Jeśli macie swoje wątki wymiankowe to się zgłoście, może oddam Golden fairest za coś fajnego
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2015-06-27 o 17:45
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 17:26   #4190
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Właśnie Vanillię mam w pełnym wymiarze.
Bierz, cudowny cień i przydatny w każdym makijażu
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 17:45   #4191
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Właśnie Vanillię mam w pełnym wymiarze.
Bierz, cudowny cień i przydatny w każdym makijażu
Wiem, że cudowny - zamówiłam go kiedyś jako 1 z 3 próbek W sumie zużyłam może dopiero 1/3 z tego 1g, więc nie wiem czy mi się opłaca zamawiać biga
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:24   #4192
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Na pewno wiele też zależy od bazowego koloru skóry - akurat tutaj nakładałam kosmetyki na wierzch dłoni, którą mam dużo bardziej opaloną, niż twarz

A napiszcie proszę, czy bigi cieni do powiek są w takich samych opakowaniach jak podkłady, czy ciutkę mniejszych?
Cienie mają 3g.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Właśnie Vanillię mam w pełnym wymiarze.
Bierz, cudowny cień i przydatny w każdym makijażu
Zgadzam się. Mam i uwielbiam.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:31   #4193
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jak już przetestujesz sunny cream w wersji rozświetlającej napisz proszę czy jest i o ile ciemniejszy od wersji matującej
Rozświetlającego na twarzy nie próbowałam, bo obawiam się, że zaraz potem i tak musiałabym go zmyć nakładałam jedynie odrobinę pod oczami na korektor, ale efekt mnie jakoś nie zachwycił. Na nadgarstku jest minimalnie ciemniejszy, różnica jest naprawdę subtelna. Nie wiem jak to precyzyjnie określić Mogę spróbować jutro zrobić swatcha w dziennym świetle.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Pięknie, jeszcze cieniami kusicie
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:26   #4194
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny zadam pewnie bardzo głupie, czysto techniczne pytanie, ale jestem przed pierwszą aplikacja minerałów i nie wiem....czy jeśli nakładam minerały na krem, zmoczyć sobie pędzel woda termalna?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Nie wiem też czy słyszeliście wiec wspomnę. Jeszcze w lipcu mają się pojawić nowości z AM. Puder matujący i rozswietlajacy 😊
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 10:05   #4195
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

minerały możesz nakładać i na sucho i na mokro.
zawsze polecałabym jednak pod spód krem, odczekać z 15 minut i dopiero minerałki.

raz spróbuj sobie na sucho - czyli po kremie pędzelka nie moczysz tylko aplikujesz suchy produkt.

a kolejnego dnia spróbuj na mokro - czyli pędzelek zwilżasz wodą termalną i dopiero minerałki

możesz jeszcze po aplikacji na sucho lub mokro spsikać twarz wodą termalną


próbuj - ja mam kilka różnych podkładów mineralnych, większość aplikuję na sucho, po kremie i są ok, ale mam też takie, gdzie zauważyłam lepszy wygląd po spsikaniu ich wodą termalną lub nakładaniu na mokro
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 10:17   #4196
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
minerały możesz nakładać i na sucho i na mokro.
zawsze polecałabym jednak pod spód krem, odczekać z 15 minut i dopiero minerałki.

raz spróbuj sobie na sucho - czyli po kremie pędzelka nie moczysz tylko aplikujesz suchy produkt.

a kolejnego dnia spróbuj na mokro - czyli pędzelek zwilżasz wodą termalną i dopiero minerałki

możesz jeszcze po aplikacji na sucho lub mokro spsikać twarz wodą termalną


próbuj - ja mam kilka różnych podkładów mineralnych, większość aplikuję na sucho, po kremie i są ok, ale mam też takie, gdzie zauważyłam lepszy wygląd po spsikaniu ich wodą termalną lub nakładaniu na mokro
Super, dziękuję za rady 😊dziś nałożyłam na mokro, wiec innym razem na sucho, jak nie będę szła do pracy żebym moga poeksperymentować 😁
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 13:05   #4197
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja zawsze nakładam na sucho. Ostatnio chciałam na mokro, ale za mocno zmoczylam pędzel, bo twarz aż była mokra. :p Muszę z tym pokombinować.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-04, 14:22   #4198
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

w nakładaniu na mokro chodziło mi raczej o delikatne spryskanie pędzla wodą termalną żeby był wilgotny ale żeby z niego nie ciekło
czynność tę powtarzać gdy czujemy, że już się nie nakłada na mokro podkład

ew bardziej lubię wersję - nakładam na sucho a później twarz spsikuję wodą termalną
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 12:24   #4199
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny właśnie skończył mi się podkład z Lily Lolo w kolorze Porcelain, teraz chciałabym wypróbować podkład z AM, który odcień pasowałby kolorystycznie do podkładu z LL?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 12:59   #4200
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uuu jaśniutki, chyba najbliżej mu Sunny Crem, ale ten to bardziej żółty jest. Niech stare wyjadaczki się wypowiedzą
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.