ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 12:16   #571
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kasiu mam nadzieję, że i u Ciebie będzie lepiej. Trzymam kciuki. Z drugiej strony trudno mi powiedzieć czy tak jak u mnie po tych 3 tygodniach będzie się polepszać, czy może ten stan będzie się wydłużał. To są jednak czynniki indywidualne. Mi bardzo pomogło stosowanie błota z Morza Martwego lub glinek (szczególnie Dermaglinu). Nakładam te maseczki co 2-3 dni. Myślę, że to też ich duża zasługa.

Podkład jest niestety dość drogi (około 65-70zł). Tu sobie o nim poczytasz opinie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=120. Może któraś z Wizażanek może Ci go odsprzedać? Może jest na Targowisku?

Pozdrawiam. A.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 12:34   #572
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Mona Liza
Kasiu mam nadzieję, że i u Ciebie będzie lepiej. Trzymam kciuki. Z drugiej strony trudno mi powiedzieć czy tak jak u mnie po tych 3 tygodniach będzie się polepszać, czy może ten stan będzie się wydłużał. To są jednak czynniki indywidualne. Mi bardzo pomogło stosowanie błota z Morza Martwego lub glinek (szczególnie Dermaglinu). Nakładam te maseczki co 2-3 dni. Myślę, że to też ich duża zasługa.

Podkład jest niestety dość drogi (około 65-70zł). Tu sobie o nim poczytasz opinie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=120. Może któraś z Wizażanek może Ci go odsprzedać? Może jest na Targowisku?

Pozdrawiam. A.
Dziękuję ślicznie za rady Muszę poszukać tych maseczek, choc pewnie cena też powalająca, a ja jestem w trakcie szukania pracy wiec z kasą sie nie przelewa ;/ Poszukam może jakiegoś innego podkładu, zobaczymy, ale dziekuję slicznie!!
AA mówią mi Kaja Kasią nigdy nie byłam
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 12:44   #573
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kaju błoto nie jest takie drogie. Błoto np.: firmy Apis kosztuje ok. 17zł, a starcza na baardzo długo. Według mnie szukaj takich maseczek, gdzie jest dużo kaolinu, błota, alg, tylko jak najmniej przetworzonych.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 13:13   #574
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nati02
Specjalistki od kwasów czy akneroxid tez jest na bazie kwasów?
nie, to nadtlenek benzoilu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 15:32   #575
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justa79
nie, to nadtlenek benzoilu.
A mozna prosic o cos więcej?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 15:56   #576
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nati02
A mozna prosic o cos więcej?
a o co konkretnie? bo chyba nie o link do www.google.pl?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 16:01   #577
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justa79
a o co konkretnie? bo chyba nie o link do www.google.pl?


juz szperalam i prawdę mówiąc przytłacza mnie, zwykłego szarego użytkownika ilość informacji, które są w większości stricto chemiczne.

Ja bym chciala sie dowiedziec (jesli moge prosci ) czy po skonczeniu kuracji nie bedzie nawrotu? Mam przebrawienia, które schodzą, ale boję się, że jesli już zejdą ędzie nowy wysyp krostek.. Stąd moje pytanie odnosnie akneroxid'u.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 16:43   #578
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nati02
Ja bym chciala sie dowiedziec (jesli moge prosci ) czy po skonczeniu kuracji nie bedzie nawrotu? Mam przebrawienia, które schodzą, ale boję się, że jesli już zejdą ędzie nowy wysyp krostek.. Stąd moje pytanie odnosnie akneroxid'u.
niestety, w przypadku trądziku nikt Ci gwarancji nie da, że nie będzie nawrotu ludzie leczą się miesiącami, niektórzy latami... u wielu osób niestety są nawroty. w niektórych przypadkach pomagają antybiotyki doustne. ale trzeba być dobrej myśli ja używałam np. Akneroxidu 10 na trądzik na plecach, kilka miesięcy to trwało, ale trądziku pozbyłam się.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 16:58   #579
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justa79
niestety, w przypadku trądziku nikt Ci gwarancji nie da, że nie będzie nawrotu ludzie leczą się miesiącami, niektórzy latami... u wielu osób niestety są nawroty. w niektórych przypadkach pomagają antybiotyki doustne. ale trzeba być dobrej myśli ja używałam np. Akneroxidu 10 na trądzik na plecach, kilka miesięcy to trwało, ale trądziku pozbyłam się.
No ja wlasnie rowniez na pelcach, w tym, że nie mam juz trądziku tylko brzudkie przebarwienia, a coś pojedyńczego wyskoczy tylko przed okresem, a tak to nic. Boje sie wlasnie, ze jesli juz zniknie co ma znikac, to skrora bedzie przyzwyczajona do te leku i bedzie po frytach
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 18:02   #580
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Acne Derm na receptę?

bylam dzis w aptece po tubke acne-derm ale pani powiedziala ze od niedawna jest tylko na recepte...spytalam czy tylko w jej aptece? lecz ona powiedziala ze on niedawna wprowadzili wszedzie zakaz sprzedawania bez recepty.....;/;/;/ ehhhhhhhhhhhh....a u was tez jzu tak jest?
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 19:52   #581
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: uuu...

nie,pomyliła się. Acne-derm był na receptę, ale już od dłuższego czasu nie jest. tak samo, jak i inne preparaty o tym składzie (hascoderm, skinoren). poproś, żeby sprawdziła w wykazie leków przy tobie, albo idź gdzieś indziej.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 19:59   #582
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: uuu...

proponuje udać się do innej apteki.Ja kupiłam tydzień temu acne derm bez problemu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 17:41   #583
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od kilku dni nie smaruje sie Acne, cera mi się uspokoiła, nie ma nowych syfów gigantów, pryszcze nie sa takie zaczerwienione no i nie wiem czy wracać do Acne czy odstawić na okres lata i wrócić jesienią?? Czy każda z was ma wieksze zaczerwiuenienie przy jego stosowaniu?? Może ja jestem uczulona na to??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 18:02   #584
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Gdy stosowałam Acne zauważyłam zaczerwienioną skórę w miejscu stosowania.Od razu to odstawiłam bo myślałam, że nie jest dobrze, że skóra mi się jeszcze bardziej podrażnia(dermatolog powiedziała mi że dobrze zrobiłam odstawiając ten krem).Jednak z czego widzę to dużo osób ma po tym kremie problem z zaczerwienienim.
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 20:30   #585
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nie znam się na pojęciach o skórze, piszecie tutaj, że jesteście nastolatkami. mam pytanie, ja nie mam już pryszczy, mam 23 lata i zostały mi takie małe, czarne kropeczki na nosie, na policzkach i na czole, czy ten krem pomoże?

czy te małe czarne kropeczki to wągry? :/
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 20:54   #586
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja też miałam na poczatku zaczerwienia po Acne dermie, ale szybko minęło. Musiałam tylko zmiejszyc czestotliwosc uzywania.
Teeta, napewno chodzi Ci o zaskórniki. Na nie Acne derm oczywiscie moze pomóc
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:01   #587
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzięki za odpowiedź.
jak wpisywałam "zaskórniki" do google, w dziale grafiki to wyskoczyły mi zdjęcia tego typu:
http://img.mp.pl/articles/www/pediatria/tradzik_1c.jpg
więc pomyślałam, że tego napewno nie mam.
więc dziękujęza uświadomienie mnie
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:56   #588
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie, nie to nie zaskórniki... zaskórniki tot ak jak mówisz, małe czarne punkciki, czyli innymi mówiac zapchane pory.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 22:49   #589
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ja też miałam na poczatku zaczerwienia po Acne dermie, ale szybko minęło. Musiałam tylko zmiejszyc czestotliwosc uzywania.
Teeta, napewno chodzi Ci o zaskórniki. Na nie Acne derm oczywiscie moze pomóc
Szybko czyli po jakim czasie?? ja stosowałam dwa tygodnie około, raz dziennie na noc i rano byłam dośc mocno zaczerwieniona, teraz kilka dni nie stosuję i sie zastanawiam czy wrócić... jak teraz go stiosujesz?? I czy pryszcze Ci znikają?? Bo ja na poczatku miałam wysyp straszny;/ I jakos nie widze zeby na blizny mi działał;/
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 23:43   #590
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na początku cały tydzień na noc. Potem oczywiscie okropne podrażnienia Zmniejszyłam stoswania na co druga, trzecia noc, podraznien nie ma Co do znikania niedoskonałosci, ja raczej nie mam trądziku, ot parę młodzienczych krostek i przebarwień. Jednak na mnie działa bez zarzutu, naprawdę po okresie około 3 tyg rozjaśnił i unął mi przebarwinia, ale one były dość "świeże". Oczywiście to nie wszystko co od niego oczekuje Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu będzie lepiej. Aha, dodam jeszcze, że na każde podrażnienie niezawodny jest dla mnie Physigle, ale tylko na noc, bo zostawia świecącą warstewkę.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 21:31   #591
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dzisiaj dermatolog przepisala mi Acne derm - mam pare pytan z tym zwiazanych

1. Wieczorem umyję buzię, posmaruję sie AD i teraz... rano wstaję i nie ma takiej mozliwosci zebym wyszla z domu bez makijazu. Z tego co wywnioskowalam, nie mozna nakladac podkladu na AD. Ale w ogole, czy po prostu bezposrednio? bo jesli to drugie to po prostu bede myla buzie rano.

2. Mocno wybiela przebarwienia - super. Tylko ja też korzystam z solarium. W takim razie mam całkowicie zaprzestać wizyt czy jak ide do solarium to wystarczy nie smarować się AD? Wyjściem jest też zasłanianie twarzy, ale generalnie chcę wiedzieć czy mogę chodzić do solarium.


z góry dziękuję
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 21:43   #592
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

1. Wieczorem umyję buzię, posmaruję sie AD i teraz... rano wstaję i nie ma takiej mozliwosci zebym wyszla z domu bez makijazu. Z tego co wywnioskowalam, nie mozna nakladac podkladu na AD. Ale w ogole, czy po prostu bezposrednio? bo jesli to drugie to po prostu bede myla buzie rano.

A ja zawsze myję buzię rano Wywnioskowałam, że Ty tego nie robisz albo Cię źle zrozumiałam. Mi się wydaje, że lepiej nic nie kłaść na acne-derm ale jesli rano wstajesz, a nakładałaś acne-derm wieczorem to sądzę, że zdazył się on już wchłonąć przez noc.

2. Mocno wybiela przebarwienia - super. Tylko ja też korzystam z solarium. W takim razie mam całkowicie zaprzestać wizyt czy jak ide do solarium to wystarczy nie smarować się AD? Wyjściem jest też zasłanianie twarzy, ale generalnie chcę wiedzieć czy mogę chodzić do solarium.

Ja bym całkowicie zrezygnowała - no chyba, że chcesz nabawić się nowych przebarwień. Acne-derm złuszcza naskórek, więc skóra automatycznie robi się cięka i bardziej podatna na różne czynniki, w tym tez na promieniowanie słoneczne i promieniowanie lamp w solarium Pamiętaj o kremie z filtrem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 21:57   #593
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez martina@
1. Wieczorem umyję buzię, posmaruję sie AD i teraz... rano wstaję i nie ma takiej mozliwosci zebym wyszla z domu bez makijazu. Z tego co wywnioskowalam, nie mozna nakladac podkladu na AD. Ale w ogole, czy po prostu bezposrednio? bo jesli to drugie to po prostu bede myla buzie rano.
Martina, wieczorem normalnie myjesz twarz, nakładasz AD, rano wstajesz i to juz zalezy od ciebie< albo myjesz wodą termalną, przegotowaną,płynem miceralnym itp. i nakładasz krem z filtem, podkład, makijaż.

Podczas stosowania kwasu azelinowego nie opalamy się na solarium, nie smazymy na słońcu, ponieważ nabawisz się całego gronka miłych przebarwień .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 22:22   #594
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

myję twarz rano, ale po prostu nie wiedziałam czy w ogole mam sie nie malować czy co

dziękuję wam bardzo


i jeszcze jedno: w sumie jakbym poszła na solarium, wylączyla lampy na twarz (mam taka możliwość) i zasłoniła czymś buzię to stałoby się coś strasznego z moją twarzą?
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 00:51   #595
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Własnie dziewczyny, co z tym opalaniem?? Jednak postanowiłam Acne odstawić do jesieni, stosowałam go z dwa tygodnie tylko na noc, kiedy moge wyjśc na słonko żeby się troche opalic??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:16   #596
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Stosuję AD 4 tygodnie i jest coraz lepiej. Wysyp minął, brak podrażnień.. Zaczerwienie u mnie występowało, ale gdy stosowałam Diacneal. Oprócz wspomnianego Physiogelu, stosowałam też maseczki nawilżające. Zaczerwienie i nadwrażliwość skóry minęły po kilku tygodniach, ale to było w zimę. Najlepszą metodą jest poprostu stosowanie AD co drugi, trzeci dzień.

Co do opalania, to tak czy inaczej nie ryzykowałabym. Po kwasach skóra jest bardzo wrażliwa, odsłania się nowy naskórek i jednak możliwość przebarwień istnieje. A wyłączenie lamp na twarz w solarium jest tylko pozornym rozwiązaniem. Myślę, że promieniowanie z lamp na ciało i tak się rozchodzi i na krycie twarzy nic tu nie pomoże.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:39   #597
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mona a nie wiesz po jakim czasie po zaprzestaniu stosowania Acne można na słonko wyjść?? Po miesiącu??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 18:15   #598
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

podpinam się do pytania
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 19:34   #599
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Mona a nie wiesz po jakim czasie po zaprzestaniu stosowania Acne można na słonko wyjść?? Po miesiącu??
Nie jestem pewna , ale tak na logikę to po 28 dniach, jak odnowi sie skóra.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:05   #600
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny, czy jeśli smaruję się acne derm TYLKO na noc, to też muszę używać filtrów? jesli tak, to jaki krem

nie mam na ten temat bladego pojęcia
a moj dermatolog też jest świetny, skoro nic mi nie powiedział o tym, że muszę filtrów uzywać :/ ehhh
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.