Pędzle For Your Beauty - Angel1090 testuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 11:51   #1
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414

Pędzle For Your Beauty - Angel1090 testuje


Witajcie
Ponad tydzień temu (30.06) odebrałam w Rossmanie swoje pędzie For Your Beauty do przetestowania.
Stosuję je od kilku dni do wykonania makijażu i chciałabym się podzielić pierwszymi spostrzeżeniami na ich temat.

Najpierw wymienię pędzle, które otrzymałam:
1. Pędzelek do ust premium.
2. Pędzel do powiek premium.
3. Pędzel do różu premium
4. Pędzel do pudru premium.
W załączeniu możecie zobaczyć zdjęcie tych pędzli.
Ułożone są w takiej kolejności, jak je wypisałam.
Każdy pędzel posiada osobne etui do przechowywania oraz jest wykonany z naturalnego włosia.
Przyznam, że najbardziej ucieszyłam się z pozycji 3. i 4. ponieważ tych pędzli używam najczęściej.


Pierwsze wrażenie.
Przede wszystkim bardzo spodobał mi się fakt, że są to pędzle wykonane z naturalnego włosia. Od jakiegoś czasu chciałam takowe nabyć, gdyż te, których używam to syntetyki. Chciałam porównać ich jakość i sposób nakładania. Dzięki portalowi wizaż.pl mam tę możliwość, za co bardzo dziękuję
Kiedy odpakowałam pędzle natychmiast poczułam, że są bardzo delikatne w dotyku. To duży plus, gdyż mam wrażliwą skórę i nie lubię, gdy "coś mnie w nią kuje".


Pierwsze zastosowanie.
Już następnego dnia wykonałam całkowity makijaż przy pomocy wszystkich pędzli.
Najpierw zaczęłam od oprószenia twarzy pudrem przy pomocy największego pędzla. Byłam zachwycona jego miękkością i delikatnością. Puder dzięki temu pędzlowi nakłada się równomiernie i szybko.
Następnie zaczęłam nakładać cień do powiek przy pomocy pędzla numer 2. Oczywiście powieki potraktowałam najpierw bazą pod cienie. Pędzelek bardzo ładnie łączy kolory, super rozciera je na załamaniu. Można nim na prawdę dobrze manewrować. Po umalowaniu powiek nałożyłam tusz do rzęs.
Teraz nadeszła pora by podkreślić policzki. Nabrałam trochę różu na pędzelek numer 3 i delikatnie musnęłam kości policzkowe. To zestawienie dało ładny, nie nachalny efekt.
Na koniec nałożyłam na usta szminkę w kolorze neutralnym według mnie, czyli po prostu nude. Pędzelek numer 1 bardzo dobrze poradził sobie z zadaniem. Rozprowadził szminkę równomiernie, powiedziałabym nawet, że "bez smug".


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0002.jpg (114,4 KB, 27 załadowań)
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 14:00   #2
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414
Dot.: Pędzle For Your Beauty - Angel1090 testuje

Po "wypraniu".
Raz w tygodniu zawsze piorę swoje pędzle. Tak też zrobiłam z rossmanowskimi For Your Beauty.
Do wyprania użyłam szamponu dla dzieci. Zawsze go stosuję.
Bardzo ucieszył mnie fakt, że pędzle po upraniu nie straciły swoich walorów jakościowych. Są tak samo miękkie i delikatne, a także nie zmieniła się ich jakość aplikacji. Włosie z nich pod wpływem mycia nie wypada, a to bardzo ważne.

Dalsze stosowanie...
Od pierwszego zastosowania nie zmieniło się praktycznie nic. Są tak samo dobre i skuteczne w użyciu. Nie tracą kształtu, włosie z nich nie wypada podczas użytku.

Opinia końcowa.
Pędzle For Your Beauty są na prawdę dobrej jakości. Całkowicie spełniły moje oczekiwania. Bardzo ułatwiają wykonanie makijażu zarówno dziennego, jak i wieczornego.
Serdecznie je polecam wszystkim dziewczynom.
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.