Meskie zapachy z nutą... kobiecości? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 22:23   #31
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
U mnie Must damski pachnie okrutnie messsko...
No...cos w tym jest - kobiecy zapach z nuta...meskosci.
Dzisiaj dotarl Must i wyglada na to ze u mnie bedzie to zapach unisex
tak jak smok
orioni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 05:32   #32
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Uzywalam Black XS PR i Gaiac Micallef a teraz czasem zlewam sie Fendi Life essence.
Z wielka ochota ponosilabym wspomianego przez Secco Terre Hermesa... Jest piekny. Musze przyznac, ze dawno zaden meski zapach tak mna nie zakrecil.
Moze kupne
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 13:09   #33
wiwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez mikeb Pokaż wiadomość
Podam to na przykladzie meskich perfum L'Eau Par Kenzo pour Homme. Nuty zapachowe: yuzu, liscie lotosu, mieta wodna, mandarynka, lila wodna... Zapach jest typowo swiezy, kwiatowo-cytrusowy (na moj meski nos ). Mi sie bardzo podoba, ale jednoczesnie stwierdzilem, ze gdyby takim zapachem pachniala kobieta, to naprawde ciezko by mi bylo oderwac sie od jej szyji (juz z wlasna dlonia mialem problemy )
miałam kilka próbek tegoż zapachu kilka lat temu, jak dla mnie to on był o wiele bardziej dla kobiet niż dla mężczyzn, i używałam go z przyjemnością (choć żaden wampir do szyi mi się nie doczepił )

Potem mój Tato nabył ten sam specyfik dla siebie! Byłam zdziwiona marnowaniem pieniędzy na coś tak lekkiego i nie-zdecydowanego, skoro mógł sobie kolejną flaszkę Egoiste Platinum zafundować ... mmmm uwielbiam ... no ale jak się psiknął tym Kenzo - niesamowita zmiana! Na jego skórze te perfumy pachniały inaczej niż na mojej, intrygująco i, tak, tak, męsko. Nadal świeżo, nadal lekko, ale różnica była in plus.

Morał taki, że perfumy to rzecz bardzo indywidualna na kilku poziomach. Ale i tak myślę, że facet pachnący różami albo konwaliami, albo mandarynkami, bez jakiejś ostrzejszej nuty, by mnie ... zdziwił
wiwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 12:32   #34
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Mhmmmm....zdecydowanie Kenzo Pour Homme. Zaoptaruje meza, on za nimi nie przepada niestety, a ja wrecz przeciwnie i uwielbiam nimi pachniec A wg. niego "damskim a jednak meskim" zapachem jest najnowowsza Lempicka.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 12:38   #35
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez Sauvignon Pokaż wiadomość
M7 to taki paradoks, bardzo męski zapach, ale podoba mi się idea noszenia go przez kobiety. Lubię go testować, zdarzyło mi się parę razy. Ale nie kupiłabym sobie, zwłaszcza, że wydaje mi się że tworzy świetną parę z Nu edp, które mam i kocham - więc - zważywszy wszystko - zostawiam go mężczyznom. Tak czy owak mój ulubieniec.

Pi mi nie podchodzi, jest w nim coś fajnego, ale też coś co mi przeszkadza - ale co się dziwić, sama przecież stwierdziłam, że wanilia jest dla mnie problematyczna.

Za to Very Irresistible for Men - mogłabym od czasu do czasu, jeśli miałabym nastrój. Bardzo mi się kojarzy ze Stanami, a konkretnie ze Starbucks, zmieszany aromat napojów kawowych i lekki powiew mięty, ładne. Wywąchałam raz na mijanym facecie - mmm. Chyba nie jest bardzo popularny.
A to bardzo ciekawe co mowisz o Very Irresible for Men. Ja wlasnie w Stanach kupilam ten zapach mojemu bylemu, amerykanskiemu narzeczonemu. Sam sobie go wybral, chyba zupelnie nieswiadomy zapachu naszego ulubionego Sturrbuksa, hahahahaaaa.
U nasz, rzeczywiscie chyba bardzo malo popularny.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 17:17   #36
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Meskie zapachy z nutą... kobiecości?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Obsession for Men na kobiecie?! Tutaj moja wyobrażnia się kończy Kiedyś go nosiłem (liceum), ale teraz uważam, że trochę "dziadkowaty" jest .
A ja lubię i chętnie bym ponosiła

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
U mnie Must damski pachnie okrutnie messsko... bede musiala dac cynk TZowi zeby sobie kupil.
Nat
Może troszkę

Pi, także w letniej odsłonie Gaiac

Bardzo lubię też, szczególnie w upały, Blue Jeans Versace
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.