Wasz Wymarzony Pierwszy Raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 21:55   #1
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Smile

Wasz Wymarzony Pierwszy Raz


Witam wszystkie Wizażanki i Wizażanów!
Pewnie każda/y z Was miał wyobrażenie swojego Pierwszego Razu.
Chciałabym Was zachęcić do opisywania go! Nie tylko przez dziewice, ale także te, które już współżyły!

Ja jestem dziewicą, a mój Wyśniony Pierwszy Raz wygląda tak...

Noc, pełnia księżyca, najlepiej lipiec lub sierpnień (wiecie, świetliki i grające koniki polne), jakaś polana wysoko w górach i chłopak, którego naprawdę kocham, a on naprawdę kocha mnie...
Na trzeźwo, z zabezpieczeniem, bez przemocy i wulgaryzmu....

No cóż, zawsze miałam jakieś poronione pomysły

A Wy? Jakie macie wyobrażenie o swoim Pierwszym Razie?

Pozdrawiam
__________________
....;;;;JeŚli BoIsZ SIę SPaRZyĆ NigDY siĘ niE OgrzEjeSZ;;;....


lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:01   #2
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki i Wizażanów!
Pewnie każda/y z Was miał wyobrażenie swojego Pierwszego Razu.
Chciałabym Was zachęcić do opisywania go! Nie tylko przez dziewice, ale także te, które już współżyły!

Ja jestem dziewicą, a mój Wyśniony Pierwszy Raz wygląda tak...

Noc, pełnia księżyca, najlepiej lipiec lub sierpnień (wiecie, świetliki i grające koniki polne), jakaś polana wysoko w górach i chłopak, którego naprawdę kocham, a on naprawdę kocha mnie...
Na trzeźwo, z zabezpieczeniem, bez przemocy i wulgaryzmu....

No cóż, zawsze miałam jakieś poronione pomysły

A Wy? Jakie macie wyobrażenie o swoim Pierwszym Razie?

Pozdrawiam
wyobrażenia nie miałam, więc chyba mniej się zawiodłam bo nie bardzo mi sie podobało. Swoją drogą to pierwszy pocałunek też mi sie nie podobał :P Na filmach tak ladnie to wygladało a w rzeczywistosci poczulam sie tylko "obśliniona" hehe Może dlatego darowałam sobie piękne marzenia o pierwszym razie
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:53   #3
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Ja tez miałam swój pierwszy raz zaplanowany w marzeniach, wszystko jak w bajce...
Ale rzeczywistość okazała się całkiem inna i nigdy więcej nie chciałabym aby to się powtórzyło
Ale zawsze możemy swoje marzenie spełnić w pózniejszym terminie, może to nie bedzie pierwszy raz,ale będzie tak jak sobie wymarzyłyśmy ;]
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 00:27   #4
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

W ogóle nie planowałam swojego pierwszego razu ani go sobie nie wyobrażałam,właściwie wyszło na spontanie ale oczywiście z zabezpieczeniem. Był cudowny mimo że nie rewelacyjny pod względem przyjemności. Do tej pory wspominam to z ogromnym sentymentem i wzruszeniem. Styczniowa noc,za oknem śnieg a w środku cichy,ciemny pokój i my,zakochani w sobie do szaleństwa. Pierwszy i jedyny raz popłakałam się wtedy ze szczęścia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 06:50   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
No cóż, zawsze miałam jakieś poronione pomysły
powiedzialabym, ze calkiem przecietne jak na wyobrazenia nastolatki o pierwszym razie. ja bym jednak radzila bardziej higieniczne warunki z dostepem do lazienki
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:04   #6
hacel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
W ogóle nie planowałam swojego pierwszego razu ani go sobie nie wyobrażałam,właściwie wyszło na spontanie ale oczywiście z zabezpieczeniem. Był cudowny mimo że nie rewelacyjny pod względem przyjemności. Do tej pory wspominam to z ogromnym sentymentem i wzruszeniem. Styczniowa noc,za oknem śnieg a w środku cichy,ciemny pokój i my,zakochani w sobie do szaleństwa. Pierwszy i jedyny raz popłakałam się wtedy ze szczęścia.
ja tez tak mialam,wspominam te chwile cudownie i rowniez polaly sie lzy wzruszenia Czulam orgazm DUSZY
hacel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:33   #7
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

u mnie było zgodnie z planem.... ale dziewczyny- nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego po pierwszym razie... przeważnie jest tak (o ile to pierwszy raz obojga), że ją boli a on kończy po minucie... na prawdziwy, piękny seks trzeba trochę poczekać niestety. To brzmi brutalnie, ale jak człowiek sobie uświadomi, że pierwszy raz jest raczej techniczny, to unika się wiele rozczarowań. ważne jest, żeby partnerzy się kochali, zabezpieczali z głową, mieli do siebie zaufanie i naprawdę tego chcieli.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:07   #8
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Marzyliśmy o romantycznej atmosferze, świecach, płatkach kwiatów, wspólnej kąpieli, aromatycznych olejkach, cichej muzyce w tle.. Mimo iż nie udało nam się tego zrealizować, nie żałuję.
Z TŻ-tem czułam się bezpieczna i spokojna. Nie było ani bólu ani krwi. Pierwszy raz wyszedł spontanicznie o kilka dni wcześniej niż mogliśmy przypuszczać (dopiero co zaczęłam brać tabletki), ale żadne z nas nie żałowało tej decyzji. Mimo iż fajerwerku tego wieczoru nie przeżyłam, było miło, bo z odpowiednią osobą
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:01   #9
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
u mnie było zgodnie z planem.... ale dziewczyny- nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego po pierwszym razie... przeważnie jest tak (o ile to pierwszy raz obojga), że ją boli a on kończy po minucie... na prawdziwy, piękny seks trzeba trochę poczekać niestety. To brzmi brutalnie, ale jak człowiek sobie uświadomi, że pierwszy raz jest raczej techniczny, to unika się wiele rozczarowań. ważne jest, żeby partnerzy się kochali, zabezpieczali z głową, mieli do siebie zaufanie i naprawdę tego chcieli.
Owszem, nie można sobie wyobrażać nie wiadomo czego, bo później się można zawieść. No ale wiecie,
pomarzyć zawsze można
__________________
....;;;;JeŚli BoIsZ SIę SPaRZyĆ NigDY siĘ niE OgrzEjeSZ;;;....


lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:14   #10
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
powiedzialabym, ze calkiem przecietne jak na wyobrazenia nastolatki o pierwszym razie. ja bym jednak radzila bardziej higieniczne warunki z dostepem do lazienki
Ej,psujesz romantyzm chwili...

__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:54   #11
schism_
Zadomowienie
 
Avatar schism_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 604
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cóż,może jestem zbyt 'zimną realistką',toteż swoje wymagania póki co ograniczam do odpowiedniego czasu (w sensie dojrzałości emocjonalnej do tychże spraw),osobnika (trza będzie jeszcze poczekać nań ;>) i poczucia bezpieczeństwa. A reszta niech się dzieje pod wpływem 'chwili',po kiego mam planować szczegóły.
schism_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 21:05   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Mysle ze nie ma niewiadomo jakiego scenariusza sobie budowac. Zwykle jest tak, ze jest bol u dziewczyn, niepewnosc, odrobina lozkowej niezdarnosci wynikajacej z braku doswiadczenia. Nie wiem czy sa jakies osoby, ktore tak jak w holiwodzkich filmach przezywaja nieziemskie uniesienia po godzinnym mega namietnym pierwszym razie; raczej jest mniej blyskotliwie Mysle ze wygodne lozko i lazienka niedaleko to najlepsza opcja.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:57   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ej,psujesz romantyzm chwili...

lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 16:08   #14
reddsowa
Przyczajenie
 
Avatar reddsowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sztum
Wiadomości: 10
GG do reddsowa Send a message via Skype™ to reddsowa
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki i Wizażanów!
Pewnie każda/y z Was miał wyobrażenie swojego Pierwszego Razu.
Chciałabym Was zachęcić do opisywania go! Nie tylko przez dziewice, ale także te, które już współżyły!

Ja jestem dziewicą, a mój Wyśniony Pierwszy Raz wygląda tak...

Noc, pełnia księżyca, najlepiej lipiec lub sierpnień (wiecie, świetliki i grające koniki polne), jakaś polana wysoko w górach i chłopak, którego naprawdę kocham, a on naprawdę kocha mnie...
Na trzeźwo, z zabezpieczeniem, bez przemocy i wulgaryzmu....

No cóż, zawsze miałam jakieś poronione pomysły

A Wy? Jakie macie wyobrażenie o swoim Pierwszym Razie?

Pozdrawiam
powiem szczeze ze ja wyobrazalam sobie seks zawsze z najprzystojniejszym chlopakiem w szkole ale suma sumarom jestem dalej dziewica a z moim uprawialam tylko petting i powiem ze milo mnie zaskoczyl
reddsowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:43   #15
porcellain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 5
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Mój wymarzony... gdzieś w górach w chatce w lesie zapomnianym zakątku przez ludzi... w domku z bali ciepło roznoszące się z kominka zapach świec i na wielkiej białej włochatej skórze... [ wiecie takie jakby włosy na niej :P ]
porcellain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 22:33   #16
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Wasz Wymarzony Pierwszy Raz

Och, ileż ja się namarzyłam o moim idealnym Pierwszym Razie Tak marzyłam, że dopiero po roku coś wyszło

Świece, kolacja, cicha muzyka, znowu świecie... ech Kilka razy nawet udało mi się podobną atmosferę zrobić

Oczywiście wyszło coś zupełnie innego. Ale nie żałuję, na dodatek nie bolało (no może ciut, ale to chyba kwestia pieszczot wcześniej.... duuuużo wcześniej) a mój kochany biedny TŻ tak się zestresował, że wytrzymał ponad pół godziny XD

Ważne było dla mnie, że to nasz wspólny PR (jedna część marzenia spełniona) i, że czułam się przy nim tak bezpiecznie, że potem wtuliłam się do niego pupą, otuliłam jego ręką i poszłam spać (następne marzenie spełnione)
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.