Kosmetyki naturalne - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 10:58   #2671
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny życzę,żeby dzisiejszy dzień i kolejne były tylko lepsze

Jak mi się skończy szlaban to też kupuję
Dołączam się do tego kobietki.
Mi też się przyda więcej niż zazwyczaj [czyli chociaż trochę] szczęścia na egzaminie z prawka. Bardzo ciężki biznes Ajjj...


Wracając do tematu.. aż mam ochotę iść na biologię, życie jest takie interesujące, a ja tak mało wiem!

wklejam skład mojej maseczki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ne.html&next=1. Jaka szkoda, że przeczytałam skład po zakupie. Jeszcze nie otworzyłam i nawet nie mam ochoty. Cyclomethicone na trzecim miejscu..... Aż żal mi tego komukolwiek dawać! Uczę się składów na wakacjach!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:38   #2672
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dołączam się do tego kobietki.
Mi też się przyda więcej niż zazwyczaj [czyli chociaż trochę] szczęścia na egzaminie z prawka. Bardzo ciężki biznes Ajjj...


Wracając do tematu.. aż mam ochotę iść na biologię, życie jest takie interesujące, a ja tak mało wiem!

wklejam skład mojej maseczki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ne.html&next=1. Jaka szkoda, że przeczytałam skład po zakupie. Jeszcze nie otworzyłam i nawet nie mam ochoty. Cyclomethicone na trzecim miejscu..... Aż żal mi tego komukolwiek dawać! Uczę się składów na wakacjach!
dzięki
powodzenia na egzaminie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:06   #2673
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny wlazłam na strone pat&rub i patrzę,a tam jest już seria do twarzy
http://www.patandrub.pl/pl/sklep/pie....14.linia.html

a była tutaj mowa,a raczej kuszenie o jakimś olejku pat&rub-dacie link,bo ja znalezć go nie mogę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:11   #2674
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlazłam na strone pat&rub i patrzę,a tam jest już seria do twarzy
http://www.patandrub.pl/pl/sklep/pie....14.linia.html

a była tutaj mowa,a raczej kuszenie o jakimś olejku pat&rub-dacie link,bo ja znalezć go nie mogę
proszę:
http://www.patandrub.pl/pl/sklep/ole...5.produkt.html
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:28   #2675
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlazłam na strone pat&rub i patrzę,a tam jest już seria do twarzy
http://www.patandrub.pl/pl/sklep/pie....14.linia.html

a była tutaj mowa,a raczej kuszenie o jakimś olejku pat&rub-dacie link,bo ja znalezć go nie mogę
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:34   #2676
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:42   #2677
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Wachlarzu, się nie denerwuj i nie łam. Na pewno w końcu to przeskoczysz. Każdemu zdarza się gorszy czas. Ja w każdym razie w ciebie wierze
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 19:47   #2678
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie, czy znacie jakiś matujacy krem naturalny?
może być z linii męskiej, bo to dla TŻ.
Kotwilko, może ja jakaś dziwna jestem, ale mi na myśl przyszła frakcja sojowa ( http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...oli-p-146.html ) - jeśli to ma byc tzw. krem "po goleniu" to tym bardziej polecam - u mnie świetnie się sprawdziła do łagodzenia podrażnień i mikrouszkodzeń skóry . No ale krem to to nie jest

Ja przed chwilą stałam się uboższa o 56$ przez Lucynę
załapałam się na promocję + gratisy + przesyłkę do PL za 0.99$ ...
http://annelangguth.vpweb.com/Four-D...June-6-9-.html
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 19:50   #2679
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Dasz sobie radę.Mądra dziewczyna z Ciebie,nie łam sie,uwierz w siebie i do przodu.My Ci tutaj wszystkie kibicujemy i kciuki trzymamy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 20:30   #2680
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Tak, tak trzymamy za Ciebie kciuki, wspieramy duchowo, wierzymy w Ciebie i dobre zakończenie

A nawet gdyby, nie daj Boże, cos tam nie poszło... Kochana! Studia nie wyscig!
Daj nam znac, bo się martwimy bardzo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 20:50   #2681
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
witam w klubie

żeby nie był totalny offtop: ponawiam pytanie, czy znacie jakiś matujacy krem naturalny?
może być z linii męskiej, bo to dla TŻ.
A patrzyłaś może na Lavere? http://www.lavera.com.pl/p181-krem.n...arzy.i.rak.htm Na samym dole strony są komentarze i ktoś się wypowiada, że nadaje się do skóry mieszanej.. Mam próbke Co prawda dałam ją bratu ale nie wykazał żadnego zainteresowania i tak leżała i leżała tam gdzie ją położyłam więc ją wzięłam z powrotem (wiem to nie było ładne) ale w ogóle się o nią nie upomniał a to było już jakiś czas temu.. I bądź tu dobrym

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dołączam się do tego kobietki.
Mi też się przyda więcej niż zazwyczaj [czyli chociaż trochę] szczęścia na egzaminie z prawka. Bardzo ciężki biznes Ajjj...
trzymamy mocno kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Nie martw się, na pewno jakoś to się ułoży i będzie dobrze Trzeba myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 20:55   #2682
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tak tak, sekretny. Staraj sie jak tylko mozesz, bedzie dobrze jesli dasz z siebie wszystko po prostu. Ciezko pogodzic wszystkie sprawy na raz! WIem cos o tym
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:36   #2683
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Kotwilko, może ja jakaś dziwna jestem, ale mi na myśl przyszła frakcja sojowa ( http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...oli-p-146.html ) - jeśli to ma byc tzw. krem "po goleniu" to tym bardziej polecam - u mnie świetnie się sprawdziła do łagodzenia podrażnień i mikrouszkodzeń skóry . No ale krem to to nie jest

Ja przed chwilą stałam się uboższa o 56$ przez Lucynę
załapałam się na promocję + gratisy + przesyłkę do PL za 0.99$ ...
http://annelangguth.vpweb.com/Four-D...June-6-9-.html
Dzięki Nie wiem, czy się da namówić, bo frakcja chyba tłustawa jest, a najlepiej żeby to był krem idealny, wiecie: nawilżał, matowił, wchłaniał się w sekundę i nie pachniał Męskie wymagania

To Cię Lucyna zrobiła, wstrętna no
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Wachlarzyku, trzymaj się, dasz radę!!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A patrzyłaś może na Lavere? http://www.lavera.com.pl/p181-krem.n...arzy.i.rak.htm Na samym dole strony są komentarze i ktoś się wypowiada, że nadaje się do skóry mieszanej.. Mam próbke Co prawda dałam ją bratu ale nie wykazał żadnego zainteresowania i tak leżała i leżała tam gdzie ją położyłam więc ją wzięłam z powrotem (wiem to nie było ładne) ale w ogóle się o nią nie upomniał a to było już jakiś czas temu.. I bądź tu dobrym
A możesz dopytać, czy nadal jest nią zainteresowany? Bo może bym od Ciebie wysępiła
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:47   #2684
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiem, czy się da namówić, bo frakcja chyba tłustawa jest, a najlepiej żeby to był krem idealny, wiecie: nawilżał, matowił, wchłaniał się w sekundę i nie pachniał Męskie wymagania
eee, nie jest tłustawa - owszem, jest dosyć treściwa, ale spełnia wymienione przez Ciebie "męskie wymagania" wchłania się do absolutnego matu (ja miałam frakcję z mazideł, ta z naturalisa ponoć nie ma aż tak wyczuwalnych grudek)
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:27   #2685
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziewczyny, po długich namysłach zamówiłam krem na dzień annemarie borlind combination mam nadzieję, że się sprawdzi...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:47   #2686
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A możesz dopytać, czy nadal jest nią zainteresowany? Bo może bym od Ciebie wysępiła
Nie ma problemu, zapytam go Jeśli dalej nie będzie zainteresowany tą próbką to z przyjemnością się nią z Tobą podziele
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 23:56   #2687
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
niestety są porozkładane po sekcjach, trzeb chodzić i szukać
Szkoda, bo chciałam siostrę wysłać do Rossmanna, a przecież nie będę jej kazała przetrząsać całego asortymentu.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, a jeszcze kilka dni temu nie było jak byłam tam.
A co do mnie to mam problem z uczelnią. Mogę nie zdać tego roku, a raczej semestru.
Powiem ci tak - dzieci w przedszkolu nie znoszą leżakowania, a potem człowiek w szkole dałby się pokroić za taki leżaczek w środku dnia i drzemkę na dwie godziny - ale doceniamy to dopiero po latach. Tak samo dla studenta oblana sesja to tragedia, a z perspektywy czasu przedłużenie młodości. Jeżeli nawet o jeden rok będziesz dłużej studiowała, to o rok później spadną na ciebie problemy życia dorosłego.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 07:41   #2688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anula a jak się sprawuje ten balsam do ust Marilou Bio?ładnie nabłyszcza usta?bo ja lubię tylko taki bezbarwny błysk
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 07:45   #2689
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny dziękuję za tyle miłych słów! Aż mi się ciepło na serduchu zrobiło, naprawdę. Wielkie uściski dla Was.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27417621]Powiem ci tak - dzieci w przedszkolu nie znoszą leżakowania, a potem człowiek w szkole dałby się pokroić za taki leżaczek w środku dnia i drzemkę na dwie godziny - ale doceniamy to dopiero po latach. Tak samo dla studenta oblana sesja to tragedia, a z perspektywy czasu przedłużenie młodości. Jeżeli nawet o jeden rok będziesz dłużej studiowała, to o rok później spadną na ciebie problemy życia dorosłego.[/QUOTE]

To nie chodzi o sesję tylko o przedmioty.
A u mnie to niestety nie taka prosta sprawa. Mam jasno postawione warunki w domu, dlatego od dwóch lat się stresuje każdym dniem na studiach. A po drugie rok niżej nie otworzyli klasy o moim profilu, więc jakbym teraz nie zdała to nie mam gdzie iść. Moje studia to polonistyka z historią ukierunkowane na nauczycielstwo i niestety na nic innego niż polonistyka z historią nie mogę iść. Musiałabym liczyć na to, że w tym roku będzie dość chętnych na polski z historią i czekać rok, aż oni znajdą się na drugim roku abym i ja mogła wskoczyć, a to daje 2 lata w plecy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-10 o 07:46
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 10:23   #2690
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

To nie chodzi o sesję tylko o przedmioty.
A u mnie to niestety nie taka prosta sprawa. Mam jasno postawione warunki w domu, dlatego od dwóch lat się stresuje każdym dniem na studiach. A po drugie rok niżej nie otworzyli klasy o moim profilu, więc jakbym teraz nie zdała to nie mam gdzie iść. Moje studia to polonistyka z historią ukierunkowane na nauczycielstwo i niestety na nic innego niż polonistyka z historią nie mogę iść. Musiałabym liczyć na to, że w tym roku będzie dość chętnych na polski z historią i czekać rok, aż oni znajdą się na drugim roku abym i ja mogła wskoczyć, a to daje 2 lata w plecy.



No to byś zyskała 2 lata młodości.


Ja między innymi dlatego wzięłam kredyt studencki i poszłam na uczelnię 600km od mojego rodzinnego miasta, żeby mnie rodzice za bardzo nie stresowali. Ale miałam inny bat - gdybym oblała rok, to zawiesiliby mi kredyt i nie miałabym z czego żyć.

(Miałam zapytać o jakiś kosmetyk i zapomniałam o co mi chodziło...)
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:28   #2691
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula a jak się sprawuje ten balsam do ust Marilou Bio?ładnie nabłyszcza usta?bo ja lubię tylko taki bezbarwny błysk
Balsam do ust używam co już w samo sobie jest dziwne, boje nie lubię balsamów do ust, ani szminek, ani błyszczyków (niedługo wyjdzie, że nic nie używam z kolorówki - nie umiem różu, w zyciu nie miałam bronzera, a teraz jeszcze sie z tymi ustowymi wysypałam).
On daje taki połysk jak pomadka ochronna , nie jest to efekt błyszczyka, tylko delikatny bardzo. I jest treściwy.
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27422009]


No to byś zyskała 2 lata młodości.

Ja między innymi dlatego wzięłam kredyt studencki i poszłam na uczelnię 600km od mojego rodzinnego miasta, żeby mnie rodzice za bardzo nie stresowali. Ale miałam inny bat - gdybym oblała rok, to zawiesiliby mi kredyt i nie miałabym z czego żyć.

(Miałam zapytać o jakiś kosmetyk i zapomniałam o co mi chodziło...)[/QUOTE]
tak to się własnie zaczyna.... potem jest coraz gorzej niestety
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:03   #2692
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Zdaję relację z kremu na noc AMB combination.Już dawno nie miałam na twarzy czegoś co w jednej sekundzie wchłonęło w twarz.Ja go rozsmarowałam i już go nie było.Bardzo ładna po nim buzia(albo to cudowny tonik AE już tak działa)i przy nim nie czuję na twarzy właśnie toniku AE
Ogólnie krem zbiera same plusy,leciutki jak mgiełka.Mam go jeszcze na parę razy to zobaczę jak się sprawuję na ciut dłuższą metę.Jutro wypróbuję wersję na dzień tą light.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:23   #2693
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

no tak tylko za powtarzanie roku kaza placic a to pewnie juz takie proste nie jest..niemniej trzymam kciuki Sekretny Wachlarzyku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:41   #2694
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anulko, jakze nie trawie takiego uzalania sie nad soba, tudziez odbierania innym pozytywnego podejscia. Podswiadomie, czy tam niepodswiadomie.. :<

Do tematu Ostatnio zalilam sie na pryszcze, na wysyp w, skupisko w pewnym miejscu. Nie wyglada to raczej z tego wzgledu na efekt oczyszczania buzi po piciu pokrzywy. co do pokrzywy, zaniechalam aktualnie jej, a o wysyp podejrzewam niedokladne zmywanie lejku pomaranczowego lub maseczki z bialej glinki!

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-06-10 o 20:45
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:51   #2695
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Anulko, jakze nie trawie takiego uzalania sie nad soba, tudziez odbierania innym pozytywnego podejscia. Podswiadomie, czy tam niepodswiadomie.. :<

Do tematu Ostatnio zalilam sie na pryszcze, na wysyp w, skupisko w pewnym miejscu. Nie wyglada to raczej z tego wzgledu na efekt oczyszczania buzi po piciu pokrzywy. co do pokrzywy, zaniechalam aktualnie jej, a o wysyp podejrzewam niedokladne zmywanie lejku pomaranczowego lub maseczki z bialej glinki!
Przepraszam, czy Ty do mnie to napisałaś???
jeśli tak to możesz jeszcze wyjasnić o co Ci chodzi?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:06   #2696
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zdaję relację z kremu na noc AMB combination.Już dawno nie miałam na twarzy czegoś co w jednej sekundzie wchłonęło w twarz.Ja go rozsmarowałam i już go nie było.Bardzo ładna po nim buzia(albo to cudowny tonik AE już tak działa)i przy nim nie czuję na twarzy właśnie toniku AE
Ogólnie krem zbiera same plusy,leciutki jak mgiełka.Mam go jeszcze na parę razy to zobaczę jak się sprawuję na ciut dłuższą metę.Jutro wypróbuję wersję na dzień tą light.

no krem jest boski na noc nie stosowałam ale ten na dzien cud miód malina

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nidava Pokaż wiadomość
dziewczyny, po długich namysłach zamówiłam krem na dzień annemarie borlind combination mam nadzieję, że się sprawdzi...
na pewno będziesz zadowolona
czekam na relację jak już użyjesz
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:09   #2697
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

o twoją wypowiedź tuż przed południem, dzisiejsza. tę o tym, że, z wiekiem robi się wszystko coraz trudniejsze.'
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 21:44   #2698
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27422009]


No to byś zyskała 2 lata młodości.

Ja między innymi dlatego wzięłam kredyt studencki i poszłam na uczelnię 600km od mojego rodzinnego miasta, żeby mnie rodzice za bardzo nie stresowali. Ale miałam inny bat - gdybym oblała rok, to zawiesiliby mi kredyt i nie miałabym z czego żyć.

(Miałam zapytać o jakiś kosmetyk i zapomniałam o co mi chodziło...)[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak to się własnie zaczyna.... potem jest coraz gorzej niestety
O to????????
To była moja odpowiedź na pogrubioną częśc postu Paranoi - te emotikonki przed i po mojej odpowiedzi wskazują, że była ona żartem...Żart, wiesz, to wtedy jak ludzie się wygłupiają, bo mają dobry humor i są pogodnie nastawieni do zycia, a nie wtedy, gdy jak stwierdziłaś "chcą odebrac innym pozytywne podejście."
My tu jesteśmy w różnym wieu i czasami sobie żartujemy z tych różnic wiekowych, dziewczyny wiedzą o czym piszę.
Do zrozumienia Twojego tekstu dotyczącego mojego użalania się nad sobą niestety zabrakło mi inteligencji....

Oczywiście jeśli Paranoja, która jest osobą o nieprzeciętnej inteligencji, zrozumiała moje słowa do niej skierowane nie jako żart, ale próbę podkopania jej pozytywnego patrzenia na świat, to z najgłębszą szczerością będę ją przepraszać za moją gafę.
Chociaż prawdę mówiąc, wątpię, by ona to odebrała tak mylnie i błędnie jak Ty.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
o twoją wypowiedź tuż przed południem, dzisiejsza. tę o tym, że, z wiekiem robi się wszystko coraz trudniejsze.'
zrozumienie Twojego toku myślowego zdecydowanie mnie przerasta...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 22:15   #2699
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny a miała, któraś z Was kiedyś z firmy Cattier, szampon do włosów suchych z bambusem? Albo może słyszałyście coś o nim? Jedna dziewczyna na YT bardzo go chwaliła ale chciałam też Was zapytać..

Ta sama dziewczyna obłędnie polecała też kosmetyki do włosów firmy
John Masters Organics, znacie ją może?

Musze się pochwalić, kupiłam sobie olejek z drzewa herbacianego firmy Kej Od dwóch dni używam go do twarzy i jest dobrze Korah, anula, dzięki za podpowiedź z tym olejkiem.. Ale co jest najśmieszniejsze, kiedyś miałam taki olejek z innej firmy i wydaje mi się, że pachniał dużo intensywniej niż ten z Kej, rozumiesz anula co to znaczy Wszędzie masakryczny smrodek Chociaż może to ja trace węch bo domownicy i tak patrzą na mnie dziwnym wzrokiem Doszły też już do mnie pędzle do pudru.. tylko jakiś minerałów pod ręką brak

anula, chciałam Ci jeszcze powychwalać trochę glinkę marokańską Dzisiaj znowu robiłam sobie z niej maseczkę (z racji tego, że jednak zapchał mnie krem NB ale myślę, że dlatego bo już moją skórę cudownie nawilżył, odżywił i wygładził i może na razie ma ona dość więc zrobie małą przerwe) i zapomniałam Ci coś ostatnio o niej powiedzieć.. Nie dość, że maseczka rewelacyjnie koi skóre, łagodzi zaczerwienienia, oczyszcza to jeszcze po jej zmyciu skóra w dotyku jest jak po posmarowaniu olejkiem, taka gładziutka i "natłuszczona" choć nie jest w ogóle tłusta (nie wiem czy się dobrze wyraziłam) Jest po prostu rewelacyjna i będę ją musiała mieć już zawsze

__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-10 o 22:17
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 22:44   #2700
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Oczywiście jeśli Paranoja, która jest osobą o nieprzeciętnej inteligencji, zrozumiała moje słowa do niej skierowane nie jako żart, ale próbę podkopania jej pozytywnego patrzenia na świat, to z najgłębszą szczerością będę ją przepraszać za moją gafę.
Chociaż prawdę mówiąc, wątpię, by ona to odebrała tak mylnie i błędnie jak Ty.
Paranoja jest osobą o nieprzeciętnej inteligencji, a owszem i żart zrozumiała.
Miała nawet odpisać, że pamięć zawodzi, bo teraz już bliżej końca niż dalej, ale się powstrzymała, żeby nie urazić rozmówczyń starszych od niej wiekiem.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.