Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 12:30   #961
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile są ważne kosmetyki mineralne? Mam trochę cieni i innych kosmetyków, które kupiłam w okolicach czerwca 2010 r. i tak sięzastanawiam do kiedy one będą ważne.
Jeśli nie mają domieszek substancji organicznych to możesz ich używać praktycznie wiecznie. Uważałabym tylko na własne zanieczyszczenie produktu.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:06   #962
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki serdeczne za odpowiedź
Muszę teraz sprawdzić czy cenie EDM i Pure Luxe mają takie domieszki
Mam tego trochę, ale leży sobie bezczynnie więc puszczę dalej w świat.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:38   #963
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pytałam na biochemii ale zapytam i tu: czy ma któraś z Was polecaną kosmetyczkę w Warszawie? Chciałabym, żeby ktoś ocenił moją cerę i czego jej potrzeba, może robię coś źle. Ale obawiam się naciągnięcia na drogie i niepotrzebne zabiegi, sporo rzeczy zrobiłam czytając wizaż ale utknęłam w martwym punkcie i potrzebuję wsparcia profesjonalisty Będę wdzięczna za pomoc
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:07   #964
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32486846]Jeśli nie taka bardzo jasna, to może celuj w Lighty. Tylko Luminesse są sporo ciemniejsze, więc moga być już za ciemne. Ogólnie ciężko doradzić, nieraz się przekonalam, że bladość niejedno ma imię. Niektórzy narzekali, że są bladzi, a później wychodziło, że uzywają minerałów na poziomie medium. Wklej zdjęcie policzka, w świetle dziennym.[/QUOTE ]

Dostalam probke podkladu Lumiere Light Warm w formule Cashmere. I w sumie ten odcien jest teoretycznie dobry,ale jednak wolalabym ciemniejszy wiec bede celowac w te dalsze odcienie.

Natomiast twierdzisz,ze formula Luminesse jest ciemniejsza od formuly Cashmiere? Jezeli tak to moglabys okreslic o ile tonow,wtedy bede wiedziala jaki odcien wybrac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:11   #965
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Dostalam probke podkladu Lumiere Light Warm w formule Cashmere. I w sumie ten odcien jest teoretycznie dobry,ale jednak wolalabym ciemniejszy wiec bede celowac w te dalsze odcienie.

Natomiast twierdzisz,ze formula Luminesse jest ciemniejsza od formuly Cashmiere? Jezeli tak to moglabys okreslic o ile tonow,wtedy bede wiedziala jaki odcien wybrac
Jeśli mogę się wtrącić, w moim odczuciu Luminesse jest odrobinę bardziej ciepły (dla mnie Neutral w tej formule okazał się za pomarańczowy) od VV i tak z ton ciemniejszy.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2012-02-27 o 22:12
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:55   #966
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić, w moim odczuciu Luminesse jest odrobinę bardziej ciepły (dla mnie Neutral w tej formule okazał się za pomarańczowy) od VV i tak z ton ciemniejszy.
Oczywiscie,ze mozesz Wszelkie formy wtracania sa jak najbardziej mile widziane. W koncu to ja chce dobrac najodpowiedniejszy odcien, a juz mam dosc nietrafionych probek ktore tylko pozniej zalegaja. A wlasnie o cieply odcien mi chodzi. Juz mam dosc chlodnych, wybielajacych podkladow po ktorych po prostu zaczelam wygladac trupio i nieladnie. KIlka osob pytalo sie mnie czy nie jestem na cos chora

A moglabys mi napisac w ktorej tonacji neutral okazalo sie takie pomaranczowe ? Fair, LIght, Light Medium czy Medium?

A jeszcze mialabym prosbe moglabys mi mniej wiecej wyjasnic o co chodzi w tych okresleniach : "cool", "neutral" ? Chodzi o efekt wykonczenia?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:05   #967
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiscie,ze mozesz Wszelkie formy wtracania sa jak najbardziej mile widziane. W koncu to ja chce dobrac najodpowiedniejszy odcien, a juz mam dosc nietrafionych probek ktore tylko pozniej zalegaja. A wlasnie o cieply odcien mi chodzi. Juz mam dosc chlodnych, wybielajacych podkladow po ktorych po prostu zaczelam wygladac trupio i nieladnie. KIlka osob pytalo sie mnie czy nie jestem na cos chora

A moglabys mi napisac w ktorej tonacji neutral okazalo sie takie pomaranczowe ? Fair, LIght, Light Medium czy Medium?

A jeszcze mialabym prosbe moglabys mi mniej wiecej wyjasnic o co chodzi w tych okresleniach : "cool", "neutral" ? Chodzi o efekt wykonczenia?
Fair. Był pomarańczowy w stosunku do formuły VV w tym samym odcieniu. Normalnie nie jest pomarańczowy .
Cool, Neutral, Golden, Beige, Warm - to odcienie, kolory
Fair, Light, Medium Light, Medium, Medium Deep, Deep- to stopnie (jasności)
Luminesse, Cashmere, Flawless Feline, Veena Velvet- to formuły, czyli różne wykończenia
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:24   #968
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

http://www.youtube.com/watch?v=EmZm3...eature=related
Nie wiem czy znacie i oglądacie, tak wrzucam bo dla mnie ten trik był niesamowitym odkryciem. Cześć z was pewnie pamięta ze borykam sie z bliznami ubytkowymi po tradziku, przy tej technice nakladania proszków z wrazenia nie tylko ja zrobiłam łał. Warto potestować
Roznica tylko lezy w rodzaju podkładu, który nakładam tak samo pędzlem w różne strony a puder wykończeniowy płatkiem.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:43   #969
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;32486846] bladość niejedno ma imię. Niektórzy narzekali, że są bladzi, a później wychodziło, że uzywają minerałów na poziomie medium. [/QUOTE]
To miedzy innymi ja. Blada tak, ze w sklepach stacjonarnych zawsze albo brałam najjaśniejszy kolor lub wychodziłam z niczym, bo tak jasnych kosmetyków nie mają. Minerały za to pasują jasne ale nie te najjaśniejsze. W sumie fajnie wiedzieć, że moge kupic coś co będzie za jasne tak dla odmiany.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:01   #970
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jeszcze pol roku temu po zakupie pierwszych probek mineralow bylam przekonana, ze dolacze do klubu Mineraloholiczek. Do tej pory uzywalam Lily Lolo, Lucy Minerals i Earthnicity i to mi wystarczylo aby ostudzic zapal do testow innych mineralow.
Na poczatku tj przez pierwsze tygodnie nie wychodzilam z podziwu jak cudownie wyglada moja twarz po nalozeniu podkladow, pudrow, rozswietlaczy, bronzerow itp. itd . Jakos specjalnie sie nie przejelam tym, ze po ok 3 godzinach musze robic poprawki bo mineraly wprost "znikaly" z mojej twarzy, jedynie co Earthnicity trzymal sie niezmordowanie, praktycznie przez caly dzien. Cere mam mieszana, pod mineraly uzywalam kremu nawilzajacego pod makijaz lub baze. Niestety z czasem zaczal pogarszac sie moj stan cery, ropne wypryski, zaczerwienienia, miejscowe swedzace wysypki, przesuszona i luszczaca sie skora. Na poczatku sadzilam, ze raczej cos innego niz mineraly moze byc tego przyczyna, w koncu uzytkowniczki tych kosmetykow chwalily, ze moga pomagac przy problematycznej cerze.Zdecydowalam jednak odstawic wszelkie, podklady mineralne, pudry itp i wrocilam do podkladu Revlona Colorstay i zwyklego pudru transparentnego, ku mojemu zdziwieniu wszystko powoli zaczelo wracac do normy, po ok miesiacu po ropnych wypryskach nie bylo sladu. Cera odzyskala dawny wyglad, dzisiaj cos mnie tknelo i rano siegnelam po podklad Lucy Minerlas, jak zwykle wpadlam w ochy i achy nad swietnym kryciem, naturalnym wygladem i nieskazitelnej cerze i tu tak jak wpadlam w zachwyt tak wpadlam w poploch, bo doslownie po dwoch godzinach od nalozenia podkladu, na policzkach ukazala sie wysypka w postaci drobnych wypryskow. Na dodatek zauwazylam, ze podklad sie zwarzyl i powstaly placki, do tej pory wokol nosa piecze mnie skora.
Zastanawiam sie czy jest jakis sens wracac do mineralow czy dac sobie z nimi spokoj, czy ktoras z was miala podobny problem? Mam jeszcze sporo probek i szkoda mi by sie zmarnowaly .
Dodam iz dbam o higiene mojego kabuki i staram sie myc go nie rzadziej niz co trzeci dzien.
Bede wdzieczna za wszelka forme pocieszenia.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:24   #971
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Jeszcze pol roku temu po zakupie pierwszych probek mineralow bylam przekonana, ze dolacze do klubu Mineraloholiczek. Do tej pory uzywalam Lily Lolo, Lucy Minerals i Earthnicity i to mi wystarczylo aby ostudzic zapal do testow innych mineralow.
Na poczatku tj przez pierwsze tygodnie nie wychodzilam z podziwu jak cudownie wyglada moja twarz po nalozeniu podkladow, pudrow, rozswietlaczy, bronzerow itp. itd . Jakos specjalnie sie nie przejelam tym, ze po ok 3 godzinach musze robic poprawki bo mineraly wprost "znikaly" z mojej twarzy, jedynie co Earthnicity trzymal sie niezmordowanie, praktycznie przez caly dzien. Cere mam mieszana, pod mineraly uzywalam kremu nawilzajacego pod makijaz lub baze. Niestety z czasem zaczal pogarszac sie moj stan cery, ropne wypryski, zaczerwienienia, miejscowe swedzace wysypki, przesuszona i luszczaca sie skora. Na poczatku sadzilam, ze raczej cos innego niz mineraly moze byc tego przyczyna, w koncu uzytkowniczki tych kosmetykow chwalily, ze moga pomagac przy problematycznej cerze.Zdecydowalam jednak odstawic wszelkie, podklady mineralne, pudry itp i wrocilam do podkladu Revlona Colorstay i zwyklego pudru transparentnego, ku mojemu zdziwieniu wszystko powoli zaczelo wracac do normy, po ok miesiacu po ropnych wypryskach nie bylo sladu. Cera odzyskala dawny wyglad, dzisiaj cos mnie tknelo i rano siegnelam po podklad Lucy Minerlas, jak zwykle wpadlam w ochy i achy nad swietnym kryciem, naturalnym wygladem i nieskazitelnej cerze i tu tak jak wpadlam w zachwyt tak wpadlam w poploch, bo doslownie po dwoch godzinach od nalozenia podkladu, na policzkach ukazala sie wysypka w postaci drobnych wypryskow. Na dodatek zauwazylam, ze podklad sie zwarzyl i powstaly placki, do tej pory wokol nosa piecze mnie skora.
Zastanawiam sie czy jest jakis sens wracac do mineralow czy dac sobie z nimi spokoj, czy ktoras z was miala podobny problem? Mam jeszcze sporo probek i szkoda mi by sie zmarnowaly .
Dodam iz dbam o higiene mojego kabuki i staram sie myc go nie rzadziej niz co trzeci dzien.
Bede wdzieczna za wszelka forme pocieszenia.
Po Lucy rzeczywiście mogą występować niepożądane reakcje skóry, patrząc na skład. Natomiast wspominałaś o bazie pod makijaż. Może to on był winowajcą? Krem dopiero przy dłuższym stosowaniu mógł okazać się komedogenny. Domyślam się, że ta baza miała silikony, które potrafią zaszkodzić skórze.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 22:20   #972
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Po Lucy rzeczywiście mogą występować niepożądane reakcje skóry, patrząc na skład. Natomiast wspominałaś o bazie pod makijaż. Może to on był winowajcą? Krem dopiero przy dłuższym stosowaniu mógł okazać się komedogenny. Domyślam się, że ta baza miała silikony, które potrafią zaszkodzić skórze.
Mineralow uzywalam na zmiane wiec trudno mi powiedziec, ktore z nich doprowadzily do takiego stanu. Skoro wskazujesz, ze problem moze lezec wlasnie w Lucy sadzac po skladzie to raz jeszcze przestestuje Lily Lolo i Earthnicity. Krem uzywam od dwoch lat ten sam, na opakowaniu jest napisane iz nie jest komedogenny i nadaje sie pod makijaz. Zreszta uzywalam go pod inne podklady niemineralne i nic sie nie dzialo. Z bazy zrezygnowalam rowniez ale problem nie zniknal, dzisiaj np nie zatosowalam jej pod makijaz a doszlo do zapchania porow skory i to w tak krotkim czasie.
Mimo wszystko dziekuje za zwrocenie uwagi na mineraly Lucy.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 12:59   #973
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

witam, mam pytanie w zwiazku z podkładami mineralnymi, jestem zupełnie początkująca i na pierwszy ogień zamówiłam kilka próbek podkładów lumiere, wszystkie formuły i nie wiem czy to przyczyna nakładania (nakładałam okręznymi ruchami do zewnątrz) czy pędzla (mam hakuro h51), czy może podkładu. jak nakładałam podkład to nie chciał sie rozetrzeć równomiernie w niektórych miejscach, i też na twarzy podkład wyglądał jakby wchodził w każdą pore. Próbowałam zwilżać pędzel i na sucho i tak samo było Nakładam podkład na sam filtr moze też powinnam na filtr przed podkładem twarz oprószać pudrem?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:10   #974
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
witam, mam pytanie w zwiazku z podkładami mineralnymi, jestem zupełnie początkująca i na pierwszy ogień zamówiłam kilka próbek podkładów lumiere, wszystkie formuły i nie wiem czy to przyczyna nakładania (nakładałam okręznymi ruchami do zewnątrz) czy pędzla (mam hakuro h51), czy może podkładu. jak nakładałam podkład to nie chciał sie rozetrzeć równomiernie w niektórych miejscach, i też na twarzy podkład wyglądał jakby wchodził w każdą pore. Próbowałam zwilżać pędzel i na sucho i tak samo było Nakładam podkład na sam filtr moze też powinnam na filtr przed podkładem twarz oprószać pudrem?
Ciężko pogodzić filtry z minerałami. Może za dużo aplikujesz kosmetyku na jedną warstwę?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:32   #975
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Ciężko pogodzić filtry z minerałami. Może za dużo aplikujesz kosmetyku na jedną warstwę?
własnie staram sie nakładać jak najmniej ale kilka razy podkład
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:42   #976
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jestem bardzo zainteresowana kosmetykami mineralnymi, ale nie mam zielonego pojęcia, od czego powinnam zacząć? Moze podesłałybyście mi jakieś linki, gdzie mogłabym zacząć zgłębiać tajemnice tych kosmetyków? Od czego powinnam zacząć? Z góry dziękuje za wszelka pomoc
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:38   #977
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zainteresowana kosmetykami mineralnymi, ale nie mam zielonego pojęcia, od czego powinnam zacząć? Moze podesłałybyście mi jakieś linki, gdzie mogłabym zacząć zgłębiać tajemnice tych kosmetyków? Od czego powinnam zacząć? Z góry dziękuje za wszelka pomoc
tu jest początek

Mam prośbę, zamierzam wybrać się we wrześniu na wakacje do Chorwacji.
Przyznam, niewiele jeszcze wiem o tamtej części Europy, zazwyczaj wybierałam zachód.
Jeśli ktoś ma namiary na godne polecenia zakwaterowanie (coś na studencką kieszeń, jedziemy w parę osób, najlepiej nad morzem) lub poleca szczególnie część Chorwacji proszę o PW Interesuje mnie też sposób dojazdu

Z góry dziękuję
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-03-20 o 10:15
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:13   #978
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Smashbox, Halo Hydrating Perfecting Powder

Dziewczyny, jak oceniacie od strony teoretycznej, tj. składu, słynny Halo Smashboxa? Ja się niestety nie znam za bardzo na składach kolorówki, poza oczywistymi nazwami, ale ten jakiś mi się długi wydaje? Będę wdzięczna za Wasze komentarze, zamieszczam poniżej opis tego podkładu z KWC:

Rewolucyjny, perfekcyjny puder dramatycznie zmniejszający oznaki starzenia.
O 33% zmniejsza wygląd zmarszczek koło oczu w 10 minut a o 67% zmniejsza wygląd zmarszczek w 6 tygodni.
Zawiera złoto, 48 minerałów, 11 aminokwasów oraz peptydy. Utrzymuje stale nawilżanie. Innowacyjne opakowanie z tarką które pozwala na zużycie tylko takiej ilości jaka jest nam potrzebna. Puder nakłada sie pędzlem Kabuki, który jest dołączony do opakowania.

Skład: Mica, Coco-Caprylate/Caprate, Isopropy Linoleate, Synthetic Wax, Polymenthylsilsesquioxane , Water, Zinc Stearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Silica, Carprylyl Glycol, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Barium Suflate, Dimethylacrylamide/Acrylic Acid/Polystyrene Ethyl MethacrylateCopolymer Ethoxydiglycol, Sodium Dehydroaceatate, Lycium Barbarum Fruit Extract(Goji Berry), Trisodium Edta, Fulvic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitoyl Hexapeptide-6, Dimethicone, Gold.
Może zawierać: :Titanium Dioxide(Cl77891), Iron Oxides(Cl77491,Cl77492,Cl 77499)
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:03   #979
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej. Zwracam się z nietypowym pytaniem. Czy któraś z was ma na zbyciu jakąś małą odsypkę/próbkę jakiegoś stricte mineralnego różu w jasnym odcieniu (jestem bladolica ) koralowym, różowym lub brzoskwiniowo-różowym, raczej ciepłe? Właśnie mi się skończył a nigdzie nie mogę dostać próbek (na all tylko EDM), a z zagranicy nie opłaca mi się zamawiać, bo mi nawet próbki wystarczają na długi czas i nie chcę biga.
Proszę o PW jeśli któraś z Was może pomóc
Pozdrawiam
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 19:10   #980
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
tu jest początek

Mam prośbę, zamierzam wybrać się we wrześniu na wakacje do Chorwacji.
Przyznam, niewiele jeszcze wiem o tamtej części Europy, zazwyczaj wybierałam zachód.
Jeśli ktoś ma namiary na godne polecenia zakwaterowanie (coś na studencką kieszeń, jedziemy w parę osób, najlepiej nad morzem) lub poleca szczególnie część Chorwacji proszę o PW Interesuje mnie też sposób dojazdu

Z góry dziękuję
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 15:42   #981
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Minerałoholiczki - Micabella

Witajcie Minerałoholiczki..Mam pytanie czy kiedykolwiek któraś z Was maiła do czynienia z marką Micabella?Na początku marca byłam w Londynie na tygodniowym urlopie i zaliczyłam centrum handlowe Westfields czy siakoś taki i tam było stoisko z Micabellą..Pani ochoczo mnie zapraszała na zapoznanie się z ich asortymentem ale ja nie za bardzo szprecham po angielsku więc uciekłam w popłochuale od tej chwili nieustannie gryzie mnie ich oferta..Bo o mają fajny skład z dodatkiem jakiegoś Red Iron Oxide i Yellow Iron Oxide, o których pierwsze co słyszę no i najważniejsze co mnie w nich intryguje to CENA!!!Dlaczego jest taka wysoka przecież to rozbój w biały dzień aby za pokruszoną warstwę litosfery żądać prawie 40 Funtów!!!
No i czy efekt jaki się po tym otrzymuje jest wart tych pieniędzy?
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 15:56   #982
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Skład nie uzasadnia ceny 65$ za 9 g podkładu (Mica, Sericite, Zinc, Black Iron Oxide, Red Iron Oxide, Yellow Iron Oxide, Titanium Dioxide - wzięłam ze strony producenta). Red Iron Oxide, Yellow Iron Oxide to po prostu tlenki żelaza - służą do zmiany odcienia podkładu.

Za tę cenę miałabyś ok. 60 g (to kosmiczna ilość) podkładu Meow, który jak podejrzewam jest lepszy od kosmicznie drogich proszków nieznanej firmy. Meow przynajmniej ma opinie na KWC

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oundation.html

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2012-04-08 o 16:01
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:06   #983
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

no właśnie..Krzyczą sobie taką cenę za te minerały że chyba za niedługo zbankrutują z braku chętnych do nabycia ich produktów, zwłaszcza że na amerykańskim rynku jest cała armia firmek produkujących minerały, w dużo atrakcyjniejszych cenach i formułach..Masz rację lepiej zainwestować w coś znanego na polskim rynku..ale jeżeli mimo wszystko któraś z Was miałaby jakieś informację na temat Micabelli to chętnie sobie o nich poczytam..
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:29   #984
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

swoją drogą... tak się zastanawiam, czy te Wizażanki które zakładały dział kosmetyków mineralnych i udzielały się tutaj (a teraz nie) czy przestały używać minerałów czy po prostu już nie korzystają z tego portalu?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:46   #985
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

po prostu się schowały w zamkniętym klubie
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:23   #986
Zofija91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 56
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej Kobietki Może którąś zainteresuje fakt, że mam do wykorzystania kod 50% zniżki na jednorazowe zakupy kosmetyków (i tylko kosmetyków) marki Pixie w sklepie internetowym i chętnie oddam go w dobre ręce, tylko trzeba mnie do tego odpowiednio przekonać ^^ Kod jest ważny do 01.05, a ja sama niestety nie przepadam za tą marką i na pewno go nie wykorzystam. Zainteresowane proszę o kontakt na priv. Oddam najbardziej potrzebującej
Zofija91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:42   #987
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zapytam, może mi pomożecie
Jakiś czas tego do zamówienia na allegro dostałam gratis próbkę różu, na pudełeczku jest tylko naklejka z napisem Thoughts Blush. Okazało się, że kolor jest idealny dla mnie i tu jest problem - nie mam pojęcia co to za firma A za chiny nie przypomnę sobie od kogo ten róż dostałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:46   #988
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zapytam, może mi pomożecie
Jakiś czas tego do zamówienia na allegro dostałam gratis próbkę różu, na pudełeczku jest tylko naklejka z napisem Thoughts Blush. Okazało się, że kolor jest idealny dla mnie i tu jest problem - nie mam pojęcia co to za firma A za chiny nie przypomnę sobie od kogo ten róż dostałam
A jest to tylko napis czy orygninalna naklejka?
Pamiętam że róż Thoughts miała w swojej ofercie firma EGM, obecnie już nieistniejąca
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-04-22 o 13:49
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:51   #989
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A jest to tylko napis czy orygninalna naklejka?
Pamiętam że róż Thoughts miała w swojej ofercie firma EGM, obecnie już nieistniejąca
Naklejka. Czyli trafiłam na idealny róż, który już nie istnieje
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 00:26   #990
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jaki róż polecacie dla bladej, jasnej blondynki , o chłodnym odcieniu cery (używam podkładu Pixie w odcieniu Ailive 0) ? Chciałabym uzyskać efekt zdrowego rumieńca aby trochę ożywić trupie lico na wiosnę . Zamówiłam vild wines z EDM i okazał się fioletowy(na zdjęciach prezentował się całkiem inaczej) !!! All smile z EDM jest dla mnie zbyt pomarańczowy.
__________________
Stoi paker z dziewczyną, przytulają się i nagle paker mówi:
- Czujesz teraz motyle?
Zakochana po uszy dziewczyna mówi:
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.