Katowice - polecani chirurdzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-24, 09:28   #1
elza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8

Katowice - polecani chirurdzy


Czy znacie jakichś godnych polecenia chirurgów z Katowic?
elza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 09:28   #2
elza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8
Katowice - polecani chirurdzy

Czy znacie jakichś godnych polecenia chirurgów z Katowic?
elza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 06:08   #3
ramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Cześć Elaza. Wiesz wczoraj byłam na konsultacji w Klinice chirurgi plastycznej u dr. Zbigniewa Mazana zapłaciłam 70 zł. Pan doktor jset miłym człowiekiem i kompetentnym. Ma duzo zabiegów i ludzie są zadowoleni. Ceny nietety tez nie są małe. Pozdrawiam.
ramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:47   #4
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Omijajcie szerokim łukiem kliniki w Katowicach, a w szczególności dr Mazana i dr Wilgusa!!!!
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:05   #5
ramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Rozumie. Tylko możesz powiedzieć dlaczego, bo chciałam sie wybrać do dr Wilgusa bo jest troszke taniej. Prosze o odpowiedź. Pilną.
ramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:22   #6
kador
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 11
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

wejdź na forum o operacjach plastycznych i na forum kamili a się przekonasz.
http://users.nethit.pl/forum/forum/cialo
http://www.kamilo.net/forum/
kador jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:38   #7
ramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Dzięki ci bardzo. Tylko taraz to naprawdę już nie wiem do kogo się udać. Pozdrowienia. Ale jestem załamana. Pa Pa
ramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 17:31   #8
bebee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 13
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Radze poszukac poza Katowicami.. Szczerze...
bebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 13:00   #9
ramzes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Cześć Val. Przepraszam , że ci przeszkadzam ale proszę napisz mi jeśli cos wiesz na temat chirurgów plastycznych : prof. dr. hab. n. med J. Strużyna ze Śląskiej Akademi Nauk. Oraz na temat dr Ryszard Suliga, bo znalazłam jego stronę www. suliga.com.pl. Ponieważ chodzi o to ż eja nie tylko potrzebuję dobrego chirurfa ale i zarazem laryngologa , po to żeby mój nos był drożny. Jakbyś coś wiedziała proszę daj znać. Oraz o pani dr. Grabowskiej z kliniki w Bytomiu. Pozdrawiam cię bardzo.
ramzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 13:56   #10
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

hej ramzes

wysłałam maila do Ciebie

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:42   #11
kiki56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Zdecydowanie OMIJAJCIE DR ZBIGNIEWA MAZANA z Katowic!!! Miałam operację kilka tyg temu, jestem załamana!!!!Wyglądam gorzej, niż przed zabiegiem!! W TYM MOMENCIE JESTEM NA ETAPIE KONSULTACJI Z PRAWNIKIEM! NIE ZOSTAWIĘ TEGO TAK!!!!!!! Ale boję się, bo z lekarzami ciężko wygrać w sądzie(( A najlepsze jest to, że 2 dni po operacji koleżanka dowiedziała sie od znajomej z pracy, że ta miała operację gdzieś w Zabrzu. Nie dość, że jest zadowolona, to jeszcze zapłaciła 1000 zł MNIEJ!! Ja płaciłam 3500, a ona 2500!!!! Polak mądry po szkodzie.
kiki56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 07:37   #12
waiwal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

kiki56, bardzo proszę o konkretne zarzuty pod adresem pana Mazana, wybieram się za tydzien do niego na operację i chcę wydać nie małą kasę, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam cieplutko
waiwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:54   #13
566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Cytat:
Napisane przez elza Pokaż wiadomość
Czy znacie jakichś godnych polecenia chirurgów z Katowic?
Powiększenie Ust p.dr.Pierzchała
Jestem bardzo niezadowolona,po powiększeniu ust i pani dr.Pierzchały. Czułam się u tej pani jak u rzeźnika,wielki ból sińce a marne efekty. Zapłaciłam ogromne pieniądze i nic. Nie ma żadnych efektów. Pani doktor była prawie niemiła jak wróciłam po nieudanym zabiegu do poprawki. Swoją opinię wyślę na wszystkie fora wszędzie,po prostu wszędzie. Odszukam instytucje i miejsca,które pomoga oszukanym,takim jak ja. Mam rachunki,ile zapłaciłam taj pani doktor w cudzysłowiu i w potwierdzeniu mój wygląd wykonanego zabiegu.
  • Ocena:
566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 19:09   #14
s2izula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Powiem tak: REWELACJA !!
W sierpniu 2012r. w Klinice u dr Mazana przeszłam zabieg korekcji nosa (kość, chrząstka, przegroda).
Mój nos był szpiczasty, długi, z lekko wypukłą kością. Doktor wręcz zlikwidował mój największy kompleks !! Mój nosek jest teraz mały, zgrabny i ma "skocznie" o, której marzyłam...
Niekomfortowy jedynie w moim przypadku był okropny ból głowy po zabiegu i założeniu opatrunków. Okazało się jednak, że po wyjęciu setonówm ból ustał natychmiastowo. Jestem alergiczką od dobrych 15-stu lat i prawda jest taka, że nigdzie nie ruszałam się bez chusteczek higienicznych... Zatem ból był spowodowany po prostu poprzez tymczasowe m.in. zatkanie zatok setonami w trakcie gojenia.
Co do opieki w Klinice, to lepszej nie można sobie wyobrazić !!
Jeśli ktoś zastanawia się nad korekcją nosa i nie wie u kogo wykonać zabieg - To jak najbardziej POLECAM dr Mazana !! Szczerze przyznam, że kiedykolwiek jeszcze miałabym się zdecydować na jakąś poprawę plastyczną, to bez wahania wybrałabym Klinikę dr Mazana. Dr jest nie tylko rewelacyjnym specjalistą chirurgii plastycznej, ale również bardzo życzliwym człowiekiem !!
Pozdro.
s2izula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 12:06   #15
kacha1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Cytat:
Napisane przez kiki56 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie OMIJAJCIE DR ZBIGNIEWA MAZANA z Katowic!!! Miałam operację kilka tyg temu, jestem załamana!!!!Wyglądam gorzej, niż przed zabiegiem!! W TYM MOMENCIE JESTEM NA ETAPIE KONSULTACJI Z PRAWNIKIEM! NIE ZOSTAWIĘ TEGO TAK!!!!!!! Ale boję się, bo z lekarzami ciężko wygrać w sądzie(( A najlepsze jest to, że 2 dni po operacji koleżanka dowiedziała sie od znajomej z pracy, że ta miała operację gdzieś w Zabrzu. Nie dość, że jest zadowolona, to jeszcze zapłaciła 1000 zł MNIEJ!! Ja płaciłam 3500, a ona 2500!!!! Polak mądry po szkodzie.
Czlowieku po co Ty sie wogle wypowiadasz jak nie piszesz dlaczego jestes niezadowolona! ja mam zplanowany zabieg za tydzien u doktora Maza i i tak planuje go wykonac. Wez sie do roboty a nie narzekasz na caly swiat bo sama soba nic nie prezentujesz!
kacha1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 13:02   #16
Kasialorz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Katowice - polecani chirurdzy

Witam,

Zastanawiam się nad operacją plastyczną nosa u dr Zbigniewa Łuckiego w Katowicach, jednak w sieci jest bardzo mało opinii na jego temat. Czy ktoś miał wykonywaną przez niego operację? Proszę o opinie.
Kasialorz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-29 14:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.