Gabinety kosmetyczne -Wrocław. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-18, 18:36   #31
cafee
Przyczajenie
 
Avatar cafee
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Question Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Przejeżdżam tam codziennie od wielu lat i nigdy nie zauważyłam tego salonu... :|

Ze swojej strony pragnę ostrzec przed Salonem Kosmetycznym Kleo na Grabiszyńskiej. Natrafiłam na niego przy zakupie oferty na okazik.pl i już nigdy więcej tam nie wrócę, podobnie jak inne dziewczyny, które odwiedziły to miejsce...

Vera napisz coś więcej czemu odradzasz salon Kleo??

czy to ten sam salon bo teraz mieszczą się na ul. Tarnogajskiej?

Mają super ofertę ale nie chce brać w ciemno skoro mają mi zepsuć paznokcie

Proszę o opinie
cafee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 12:28   #32
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
L' bioline wrocław OSTRZEGAM

Od 3 tygodni przetrzymują moje pieniadze, wpłacone za zabieg , który w 1 terminie wyznaczono az po 2 tyg od zakupu, po czym przełozono na za kolejne 2 tygodnie. Rzekoma awaria urządzenia (ten sam wykręt który stosują od dawna- jest opinia w necie) Pracownice wypisujące nieprofesjonalne smsu z osobistymi żalami, paskudna włascicielka, bezczelna, która nie chce oddac pieniedzy, ("nie wiem czy oddam". oto odpowiedz na moje wprost ządanie zwrotu. Wstyd, hańba, brak fundamentalnej ludzkiej przyzwoitości. WYsyłam wezwanie do zwotu tradycyjną pocztą i sprawę skieruję do sądu. Uważajcie na nich!
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 07:09   #33
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Hydro Arch przy ulicy Biskupiej. Przyjmuje tam pani Magda - kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem.
Osobiście jestem mega zadowolona.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:39   #34
M0niqe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Jestem tutaj nowa. Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i szukałam w okolicy fajnego salonu. Znalazłam nowo otwarty salon Babskie Fanaberie na ulicy Szczęśliwej. Już sama nazwa mnie zaciekawiła więc poszłam. Bardzo miłe dziewczyny, profesjonalna obsługa, już dawno nie czułam się tak zrelaksowana po zabiegach a byłam już w wielu różnych miejscach. Mają fajne kosmetyki których nie znałam, naprawdę bardzo fajne miejsce. Szczerze polecam.
M0niqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 12:34   #35
daisy99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Z własnego doświadczenia mogę polecić rewelacyjny gabinet kosmetyczny L'Bioline na Walońskiej 7 Stare Miasto. Profesjonalna obsługa, mega skuteczne zabiegi w promocyjnych cenach. Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów i nigdy nie zmienię salonu na inny.
daisy99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:29   #36
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

To "dobrze" , ze polecasz. Wkopiesz innych ludzi. A ja własnie czekam na klauzulę wykonalności orzeczenia sądu i kormornik
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 12:48   #37
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja bardzo chciałabym polecić Essenzę Poszłam tam z polecenia koleżanki i siostry - robiłam kilkukrotnie pedicure i manicure oraz jednokrotnie (na chwilę obecną) oxybrazję. Szczerze mówiąc to jestem zachwycona - pierwszych kilka razy poszłam do Justyny, młoda dziewuszka ale bardzo dokładna. Zrobiła mi pedicure bardzo bardzo dobrze, hybrydy trzymały się idealnie przez trzy tygodnie. Zapisałam się na kolejny raz też do niej - niestety dziewucha się rozchorowała i trafiłam na ich najnowszy nabytek - Mateusza i... przepadłam! Chłopak wcześniej pracował u Dr. Ireny Eris i kurde... ten masaż stóp! Owszem, robi wszystko cholernie dłuugo, bo jest gadułą, ale mija to niepostrzeżenie. I ta dokładność! Mam okropnie rogowaciejące pięty, prawie nic na nie nie pomaga, a po zabiegu wykonanym przez niego efekt utrzymywał się ponad miesiąc. Zrobił mi też oxybrazję - mega dokładnie, nic nie bolało, buzia nie wyglądała tragicznie i efekt widoczny już po tym jednym razie. Do tego mega sympatyczny człowiek. W związku z tym - polecam. Ceny takie sobie, można niektóre zabiegi znaleźć gdzieś indziej taniej, ale już tyle nałaziłam się do kosmetyczek i miałam jakieś zastrzeżenia zwykle... Tutaj przynajmniej wiem, na co wydałam pieniądze. I nie żałuję.


A co do salonu Kleo - oni co chwilę zmieniają miejsce. Nie dziwię się - pewnie nie chcą zostać rozpoznani. Trafiłam tam kiedyś z grouponu - pomijam fakt, że cennik oficjalny na grouponie zupełnie inny - po wejściu do gabinetu i zobaczeniu papierowej wersji okazało się, że za mani i pedi kosztuje dokładnie tyle, co groupon. Do tego syf, brud i ubóstwo. Cążki wyciągane z szuflady - nie pozwoliłam wyciąć sobie skórek. No po prostu się bałam. Dziewczyna pomalowała mi paznokcie u stóp zwykłym lakierem, u rąk usiłowała zrobić french - o chryste panie! Dobrze, że miałam dziesięć minut piechotą do domu i nie musiałam zajść do żadnego sklepu, bo zmyłam wszystko jeszcze zanim ściągnęłam do końca buty. Gdyby ktokolwiek zobaczył moje dłonie wtedy to dostałby albo odruchu wymiotnego albo ataku śmiechu. Tragedia. No i jeszcze wielorazowe tarki... Prosiłam o usunięcie zrogowaciałego naskórka frezarką - zapomnij, po pierwsze frezy tak tępe że nie łapały, po drugie "kosmetyczka" stwierdziła, że nie potrzebuję tego Jasne, jasne... Jestem pewna, że nie umiała tego zrobić. No i frezy były tępe... No i w ogóle nie odkażone - po prostu były włożone we frezarkę.
W sumie jak patrzę na to z perspektywy czasu to dziwię się, że żadnego grzyba nie dostałam po wizycie tam!

Edytowane przez hrabinadesroutoutou
Czas edycji: 2015-09-18 o 12:55
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 11:01   #38
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: L' bioline wrocław OSTRZEGAM

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Od 3 tygodni przetrzymują moje pieniadze, wpłacone za zabieg , który w 1 terminie wyznaczono az po 2 tyg od zakupu, po czym przełozono na za kolejne 2 tygodnie. Rzekoma awaria urządzenia (ten sam wykręt który stosują od dawna- jest opinia w necie) Pracownice wypisujące nieprofesjonalne smsu z osobistymi żalami, paskudna włascicielka, bezczelna, która nie chce oddac pieniedzy, ("nie wiem czy oddam". oto odpowiedz na moje wprost ządanie zwrotu. Wstyd, hańba, brak fundamentalnej ludzkiej przyzwoitości. WYsyłam wezwanie do zwotu tradycyjną pocztą i sprawę skieruję do sądu. Uważajcie na nich!
Jestem po pierwszym z 5 zabiegów, trochę dziwi mnie ta opinia. Umówiłam się telefonicznie, na miejscu zapłaciłam (tlyko gotówka), kosmetyczka rozpisała mi kolejne zabiegi. Pierwszy wykonany bez zastrzeżeń, dokładnie, nie 'na odwal', dziewczyna przemiła. Dobra lokalizacja gabinetu (ul. Walońska). Jesli pozostałe zabiego będą jak ten, na pewno wykupie kolejną serię.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 19:02   #39
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Koleżanko, jeśli Cie dziwi to co Cię dziwi? Zapraszam na Pw, kontakt podam do osobistego umowienia i pokaże Ci orzeczenie sądu. Pieniądze odzyskałam aż przez komornika WSTYD !!!
A ponadto zaczął się w internecie zmasowany szturm obronczy prowadzony przez samą pracownicę salonu , ktora odpowiadając na moja opinie w google parszywie kłamała wymyslając jakies rozmowy , ktorych miedzy nami nie było. Strasznie niegodny zaufania salon. Na portalu lavito nagle wyprysnely pozytywy. WIdzialam tam opinię negatywną o zabiegu lipilizy iniekcyjnej, ale dlugo ta opinia nie powisiała. Usunęli.

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2015-10-31 o 19:04
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 23:13   #40
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

podnoszę temat bo nadal aktualny
Poszukuje dobrej, sprawdzonej kosmetyczki.Ktoś coś?
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:24   #41
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
podnoszę temat bo nadal aktualny
Poszukuje dobrej, sprawdzonej kosmetyczki.Ktoś coś?

A na cos konkretnego chcesz isc? Paznokcie, twarz, cialo? Jesli chodzi o mnie to najczesciej zagladam na trawową do pań z coco time- najczesciej na depilację woskiem, bo ceny nie są wysokie, a babeczki widac ze znają sie na rzeczy i potrafią dobrze wywoskować ( wczesniej w kilku salonach albo nie wywoskowali mnie w 100% albo mialam podraznienia poparzenia albo cena z kosmosu). Teraz zamierzam isc rowniez tam na jakis zabieg na twarz, bo kilka krostek mi wyskoczylo. Wiec w sumie chetnie sie dowiem na czym wy ostatnio bylyscie i co polecacie bo nie wiem co wybrac

Edytowane przez pannasia5
Czas edycji: 2016-01-19 o 22:30
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 11:24   #42
barabara77
Przyczajenie
 
Avatar barabara77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
podnoszę temat bo nadal aktualny
Poszukuje dobrej, sprawdzonej kosmetyczki.Ktoś coś?
umów się na konsultację do Poczucia Piękna na Dawida. Od kilku lat do nich chodzę i ufam im bezgranicznie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-23 o 10:40 Powód: Link.
barabara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:23   #43
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez pannasia5 Pokaż wiadomość
A na cos konkretnego chcesz isc? Paznokcie, twarz, cialo? Jesli chodzi o mnie to najczesciej zagladam na trawową do pań z coco time- najczesciej na depilację woskiem, bo ceny nie są wysokie, a babeczki widac ze znają sie na rzeczy i potrafią dobrze wywoskować ( wczesniej w kilku salonach albo nie wywoskowali mnie w 100% albo mialam podraznienia poparzenia albo cena z kosmosu). Teraz zamierzam isc rowniez tam na jakis zabieg na twarz, bo kilka krostek mi wyskoczylo. Wiec w sumie chetnie sie dowiem na czym wy ostatnio bylyscie i co polecacie bo nie wiem co wybrac
A chodzilas tam moze na zabiegi ujedrniajace na cialo? Widzialam ze maja dosc bogata oferte i ceny calkiem spoko... przy pakiecie zabiegow dostane jakis rabat?
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:18   #44
kuczkok2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Polecam Instytut Urody Beauty92 xxx. Jest to sprawdzony przeze mnie gabinet kosmetyczny. Pierwszy raz poszłam tam na lipomax na cellulit i od tego czasu nie zmieniłabym kosmetyczki. Fajne jest to, że mają bardzo szeroką ofertę, czyli różnego typu zabiegi, laseroterapie i tak dalej.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:13 Powód: Link.
kuczkok2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:25   #45
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez kata_strofa Pokaż wiadomość
A chodzilas tam moze na zabiegi ujedrniajace na cialo? Widzialam ze maja dosc bogata oferte i ceny calkiem spoko... przy pakiecie zabiegow dostane jakis rabat?
Chodze na endomasaz do coco-time i mysle ze warto. Skora prezentuje sie zupelnie inaczej, widac ze jest gladsza, jedrniejsza. Ogolnie sam salon jest godny polecenia, bo widac ze obsluga jest profesjonalna i dbają o klienta. Co do ceny- lepiej zdecydowac sie na serie zabiegow, one daja wieksza skutecznosc i wtedy w przeliczeniu jeden zabieg wychodzi taniej.
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 20:19   #46
haircaire
Przyczajenie
 
Avatar haircaire
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

ja chodze do mad clinic i jestem zadowolona robilam sobie mezoterapie, a teraz zabiegi żeby trochę poprawić kondycję ciała przed latem- kriolipoliza i lipoliza iniekcyjna i widze efekty. uda są dużo jędrniejsze, cellulit się zmniejszył. cenowo całkiem rozsądnie, a atmosfera bardzo przyjazna
__________________
Destroy what destroys you.
haircaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 21:29   #47
skijumper
Przyczajenie
 
Avatar skijumper
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Wiecie może kto robi ładne brwi (wosk + henna)? Byłam u pani na wyspie Benefitu w Sephorze i brwi rzeczywiście były piękne, ale 80 zł to trochę dużo :< Chodzę do pań w osiedlowym saloniku i owszem, jest tanio, jest przyzwoicie, ale... bez rewelacji. Marzą mi się brwi z zaznaczonym łukiem, ale w tym osiedlowym saloniku dziewczyny mówią, że się nie da, bo ponoć mi tak nie rosną (a mam wyraźnie zaznaczony ten szczytowy punkt brwi? problem w tym żeby zrobić tak, żeby dolna linia też była wcięta), a pani w Beneficie jakoś zrobiła mi brwi z ładnym łukiem, prawie jak u Sashy Grey xD

Także jeśli macie jakiś tańszy salon (no powiedzmy do 50 zł za hennę i regulację) gdzie zrobią mi ładnie to poproszę o informację
skijumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 09:39   #48
ruda045
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Hey,
Ale mówisz o zabiegach na twarz?

Mieszkam od niedawna we Wrocławiu i równiez poszukuję dobrej kosmetyczki od zabiegów kosmetycznych głównie na twarz. Mam mega problematyczną skórę tłustą i szukam osoby która mi z tym problemem pomoże się uporać...
Z góry dziękuję za podpowiedzi

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez jankor Pokaż wiadomość
Całkiem przypadkowo trafiłam do Wyspy Piękna długo szukałam takiego gabinetu, gdzie kosmetyczka tak z wyczuciem i solidnie wykona mi zabieg, myślę, że będę stałą klientką.
Hey,
Ale mówisz o zabiegach na twarz?

Mieszkam od niedawna we Wrocławiu i równiez poszukuję dobrej kosmetyczki od zabiegów kosmetycznych głównie na twarz. Mam mega problematyczną skórę tłustą i szukam osoby która mi z tym problemem pomoże się uporać...
Z góry dziękuję za podpowiedzi
ruda045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 10:59   #49
poburzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez ruda045 Pokaż wiadomość
Hey,
Ale mówisz o zabiegach na twarz?

Mieszkam od niedawna we Wrocławiu i równiez poszukuję dobrej kosmetyczki od zabiegów kosmetycznych głównie na twarz. Mam mega problematyczną skórę tłustą i szukam osoby która mi z tym problemem pomoże się uporać...
Z góry dziękuję za podpowiedzi

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------


Hey,
Ale mówisz o zabiegach na twarz?

Mieszkam od niedawna we Wrocławiu i równiez poszukuję dobrej kosmetyczki od zabiegów kosmetycznych głównie na twarz. Mam mega problematyczną skórę tłustą i szukam osoby która mi z tym problemem pomoże się uporać...
Z góry dziękuję za podpowiedzi
mnie bardzo pomogly zabiegi kwasami owocowymi, tylko najlepiej robić je zimą/jesienią. Miałąm serię w Mad Clinic i efekty są naprawdę fajne, cera się uspokoiła, blizny potrądzikowe trochę zbladły. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość
Słyszałam też, że mezoterapia działa cuda w walce z problematyczną cerą, ale jeszcze się nie odważyłam
poburzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 13:00   #50
M0niqe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez skijumper Pokaż wiadomość
Wiecie może kto robi ładne brwi (wosk + henna)? Byłam u pani na wyspie Benefitu w Sephorze i brwi rzeczywiście były piękne, ale 80 zł to trochę dużo :< Chodzę do pań w osiedlowym saloniku i owszem, jest tanio, jest przyzwoicie, ale... bez rewelacji. Marzą mi się brwi z zaznaczonym łukiem, ale w tym osiedlowym saloniku dziewczyny mówią, że się nie da, bo ponoć mi tak nie rosną (a mam wyraźnie zaznaczony ten szczytowy punkt brwi? problem w tym żeby zrobić tak, żeby dolna linia też była wcięta), a pani w Beneficie jakoś zrobiła mi brwi z ładnym łukiem, prawie jak u Sashy Grey xD

Także jeśli macie jakiś tańszy salon (no powiedzmy do 50 zł za hennę i regulację) gdzie zrobią mi ładnie to poproszę o informację
Ja chodzę do salonu na Szczesliwej do Pani Wioli i jestem bardzo zadowolona, henna z regulacją 35 zł babskiefanaberie.pl

Edytowane przez M0niqe
Czas edycji: 2016-05-19 o 13:01
M0niqe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:04   #51
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Moja koleżanka- wrocławianka chodzi do Coco-time, o którym piszą dziewczyny wyżej I poleca, bo wbrew pozorom, mimo ze salon jest profesjonalny i wygląda na taki z wyższej połki to ceny są na jej studencką kieszen I poprawiła sie kondycja jej skóry po kilku zabiegach mikrodermabrazji
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:21   #52
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez skijumper Pokaż wiadomość
Wiecie może kto robi ładne brwi (wosk + henna)? Byłam u pani na wyspie Benefitu w Sephorze i brwi rzeczywiście były piękne, ale 80 zł to trochę dużo :< Chodzę do pań w osiedlowym saloniku i owszem, jest tanio, jest przyzwoicie, ale... bez rewelacji. Gabinet kosmetyczny - Wrocław marzą mi się brwi z zaznaczonym łukiem, ale w tym osiedlowym saloniku dziewczyny mówią, że się nie da, bo ponoć mi tak nie rosną (a mam wyraźnie zaznaczony ten szczytowy punkt brwi? problem w tym żeby zrobić tak, żeby dolna linia też była wcięta), a pani w Beneficie jakoś zrobiła mi brwi z ładnym łukiem, prawie jak u Sashy Grey xD

Także jeśli macie jakiś tańszy salon (no powiedzmy do 50 zł za hennę i regulację) gdzie zrobią mi ładnie to poproszę o informację
Niektóre salony rzeczywiście mają kosmiczne cenny, ja chodzę do salonu urody inspiracja, mają dużo lepsze cenny za stylizację rzęs i brwi: henna brwi i rzęs wraz z regulacją - 35 zł
henna brwi wraz z regulacją - 25 zł
henna rzęs - 20 zł
regulacja brwi - 15 zł
Cennik pochodzi z ich strony.
Często zmieniam u nich Moją fryzurę.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-02 o 16:20 Powód: link do strony
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 14:47   #53
katpio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 10
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

A ja chodzę na Krzycką do Beauty92 i jestem bardzo zadowolona. Robiłam tam już zabiegi nawilżające twarz i kilka razy hybrydy. Za każdym razem obsługa jest bardzo profesjonalna a jednocześnie miła. Produkty, których używają są porządnych znanych marek, więc spokojnie można im zaufać.
katpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 17:38   #54
Anulka921
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja za to rekomenduję odwiedziny w Magii dla Ciała Miła atmosfera, profesjonalna i miła obsługa. Robiłam tam peeling i hennę brwi. Jestem mega zadowolona z efektu )) Ceny również bardzo przystępne. Za hennę dałam ok 30 zł natomiast za peeling ok 150 zł. Dodatkowo zachęciła mnie rezerwacja online co jest jeszcze rzadkością w salonach.
Anulka921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 08:25   #55
Kama195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Polecam salon kosmetyczny SOFIBELLWAXING mieszczący się w Hotelu Sofitel na ulicy Świętego Mikołaja.
Do tego salonu poszłam z polecenia koleżanki z pracy i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo profesjonalna i miła obsługa.
Polecam wszystkim
Kama195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 07:26   #56
livia277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cytat:
Napisane przez jankor Pokaż wiadomość
Całkiem przypadkowo trafiłam do Wyspy Piękna długo szukałam takiego gabinetu, gdzie kosmetyczka tak z wyczuciem i solidnie wykona mi zabieg, myślę, że będę stałą klientką.
Też tam bywam. Dużym ich plusem jest to, że nie ma tam kosmetyczek, a są kosmetolodzy. Poza tym nigdy nie obsługiwała mnie żadna praktykantka czy stażystka. Zabieg zawsze wykonany jest profesjonalnie. Poza tym atmosfera jest fajna. Jak czytam tutaj co się dzieje w innych gabinetach, to mi się włosy na głowie jeżą.
livia277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 11:55   #57
wroclawianka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Ja z czystym sumieniem polecam "Klinike zdrowia i urody Profesja" na Mieleckiej kolo Borku. Moze ceny troszku wyzsze ale zabiegi warte sa wydania kilku zl wiecej. Czułam się dopieszczona, a po nałożeniu maski pani zrobila mi masaz rąk i dekoltu, a nie wyszla tak jak w innych gabinetach. Czyto, ładnie, klimatycznie, a przede wszystkim widziałam efekty po zabiegu. POLECAM!
wroclawianka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 13:01   #58
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

NIE POLECAM gabinetu na Łubinowej we Wrocławiu. Praktyka Podologii ta pani miała wyleczyć brodawki na stopach mojej bratanicy. Pani D. Bil-k miała być najlepszą we Wrocławiu a okazało się że jest chyba tylko przechwaloną osobą na forach. Stosowała kwas mrówkowy który zżerał i palił tkankę skórną. Ona jeszcze nazywa się specjalistką od stóp. Ostatnio nawet zmieniła adres, może dlatego że na poprzednim adresie była spalona. Więcej nie ma sensy pisać - to przestroga.
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 11:27   #59
paulina_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Byłam w Klinice Mrotex na zabiegu Icoone. Zabieg był wykonywany przez szkoleniowca, dlatego jestem zachwycona podejściem i profesjonalizmem. Gorąco polecam!!!!
paulina_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 16:52   #60
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Cześć! Widzę, że piszecie o salonie coco-time na trawowej. Moja siostra tam chodzi i poleca. Czy była może któraś z Was na darmowej konsultacji?
Ogólnie chodzi mi czy mają fajne podejście do klienta, zależy mi na dobraniu zabiegów do mojej cery oraz porad jak o nią dbać w domu, bo jestem zupełnym laikiem
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 10:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.