Jak poznać że on się oświadczy ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 18:29   #1
madzik050642
Raczkowanie
 
Avatar madzik050642
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59

Jak poznać że on się oświadczy ???


Cześć dziewczyny, piszę do was ponieważ nie wiem co mam myśleć.
Jesteśmy razem już ponad dwa lata, oboje jeszcze studiujemy, no i myślimy o pracy w najbliższej przyszłości. Mój TŻ do tej pory na jakiekolwiek tematy ślubne reagował negatywnie, albo wkurzało go że ja wciąż o tym gadam, (mamy po 25 lat i sporo naszych znajomych - moich wiecej - bierze śluby, rodzi dzieci itd). Tak sobie spokojnie czekałam, choć trochę wątpiłam, że może nie traktuje mnie poważnie itd. Myślałam już nawet o zerwaniu.

Jednak ostatnimi czasy pozmieniało się, robi aluzje, pyta się o śluby znajomych, o terminy, o to ile kosztują obrączki, czy długo się czeka na sale itd.
Nie pyta jednak nic a nic jaki mam rozmiar palca ani jakiego typu pierścionki mi się podobają - to myśle że by mnie naprowadziło.

Dlatego pytam jak myślicie, czy on zaczął o tym myśleć??? Jak to było u was, czy decydowaliście oboje, czy on was zaskakiwał? Ciekawa jestem czy przed da się wyczuć i uspokoić i grzecznie czekać.

Dodam że nie jesteśmy parą - misiu, kotku, kocham cię 10 razy dzienie itd. Mój TŻ w tej kwestii jest MEGA oszczędny, magiczne słowa usłyszałam raptem kilka razy w życiu, nigdy też nie układał planów na przyszłości itd. ale widać taka jego uroda po prostu.

Ale się rozpisałam
pozdrowienia i liczę na wasze doświadeczenia
__________________
Będzie dobrze
madzik050642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:05   #2
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

może zapomiał sie oświadczyć jak nastepnym razem zacznie coś gadać to powiedź, że póki co nie orkientowałas się w sprawach slubnych bo nikt Cie póki co o rekę nie prosił tak w formie żartu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:11   #3
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

a to trzeba sobie 50 razy dziennie mówić "misiaczku, kociaczku...", by się zaręczyć lub móc myśleć o slubie? Hmm...
Zapytaj go dlaczego ten temat go nagle zainteresował albo czy osiągniętą wiedzę ma zamiar w niedalekiej przyszłosci wykorzystac?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:23   #4
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Kochana,ciężki temat poruszyłaśto na pewno zależy od charakteru danego faceta.Z moich obserwacji wśród znajomych nie wynika nicjedni oświadczali się przez wielkie zaskoczenie,inni długo o tym gadali zanim padało to pytanie.
U mnie było podobnie jak u Ciebie,aż się w końcu doczekałam (bylismy parą przez 6 lat,a teraz jestem mężatką od 8 miesięcy). Nie chcę dawać Ci żadnych nadzieji,ale osobiście uważam,że skoro twój TŻ zaczął wypytywać o różne rzeczy związane ze ślubem,to musi (chociaż trochę)myśleć o tym w związku z Tobą.
A czy to da się wyczuć-nie wiem,to raczej też indywidualna sprawa.(ja czułam).

Czekaj więć grzecznie,a wrazie czego zawsze możesz skorzystać z propozycji pw.żartu
Pozdrawiam serdecznie
POWODZENIA I JAK NAJKRÓTSZEGO OCZEKIWANIA!
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:52   #5
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

A po co masz poznawać czy się oświadczy

Jak będzie gotowy to zrobi to i tyle

a argument, że koleżanki wychodzą za mąż jest conajmniej śmieszny


ja bym tam przestała wyczekiwać i dała na luz tym bardziej, że skoro zaczyna już coś mowić o ślubie to być może niedługo będą oświadczyny
czasem warto cieroliwie poczekać...
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:53   #6
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

myślę, że każda z nas zna swojego faceta i najlepiej wie, kiedy coś się święci.. ja przynajmniej tak miałam....niby moj narzeczony zrobił mi niespodziankę ale jego nerwowe zachowanie i mina już co nieco zdradzały....

madzik050642 z tego co piszesz to chyba i u Ciebie cos się święci... byc moze niebawem będziesz nosic na palcu ten magiczny pierścień
__________________



Edytowane przez mka1987
Czas edycji: 2009-05-28 o 20:54
mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:41   #7
madzik050642
Raczkowanie
 
Avatar madzik050642
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
myślę, że każda z nas zna swojego faceta i najlepiej wie, kiedy coś się święci.. ja przynajmniej tak miałam....niby moj narzeczony zrobił mi niespodziankę ale jego nerwowe zachowanie i mina już co nieco zdradzały....

madzik050642 z tego co piszesz to chyba i u Ciebie cos się święci... byc moze niebawem będziesz nosic na palcu ten magiczny pierścień
Fajnie by było

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość

a argument, że koleżanki wychodzą za mąż jest conajmniej śmieszny
oj ja wiem że to idiotyczny argument - masz racje, ale jakos mimo wszystko chce byc jedna z nich

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
może zapomiał sie oświadczyć jak nastepnym razem zacznie coś gadać to powiedź, że póki co nie orkientowałas się w sprawach slubnych bo nikt Cie póki co o rekę nie prosił tak w formie żartu
Świetny pomysł, myśle że go wykożystam, ale najpierw toszke odczekam, żby nie było że to moj jedyny problem i temat do rozmyślań

PS widzicie, ja chyba troszke boje sie że moze się uda, i staram się nie wychodzić za mocno naprzód... kiedyś już byłam w poważnym związku i cóż nic z tego nie wyszło, dlatego nie chce wierzyć bo boje się że znów mogę zostać zraniona

Tak czy siak przynajmniej jest dobrze znaczy, że jestem ważna a to chyba na razie wystarczy - dziękuję dziewczyny !!!
__________________
Będzie dobrze
madzik050642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 22:50   #8
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez madzik050642 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę do was ponieważ nie wiem co mam myśleć.
Jesteśmy razem już ponad dwa lata, oboje jeszcze studiujemy, no i myślimy o pracy w najbliższej przyszłości. Mój TŻ do tej pory na jakiekolwiek tematy ślubne reagował negatywnie, albo wkurzało go że ja wciąż o tym gadam, (mamy po 25 lat i sporo naszych znajomych - moich wiecej - bierze śluby, rodzi dzieci itd). Tak sobie spokojnie czekałam, choć trochę wątpiłam, że może nie traktuje mnie poważnie itd. Myślałam już nawet o zerwaniu.

Jednak ostatnimi czasy pozmieniało się, robi aluzje, pyta się o śluby znajomych, o terminy, o to ile kosztują obrączki, czy długo się czeka na sale itd.
Nie pyta jednak nic a nic jaki mam rozmiar palca ani jakiego typu pierścionki mi się podobają - to myśle że by mnie naprowadziło.

Dlatego pytam jak myślicie, czy on zaczął o tym myśleć??? Jak to było u was, czy decydowaliście oboje, czy on was zaskakiwał? Ciekawa jestem czy przed da się wyczuć i uspokoić i grzecznie czekać.

Dodam że nie jesteśmy parą - misiu, kotku, kocham cię 10 razy dzienie itd. Mój TŻ w tej kwestii jest MEGA oszczędny, magiczne słowa usłyszałam raptem kilka razy w życiu, nigdy też nie układał planów na przyszłości itd. ale widać taka jego uroda po prostu.

Ale się rozpisałam
pozdrowienia i liczę na wasze doświadeczenia
a po co chcesz to wiedzieć?NIe naciskaj na niego, moi znajomi byli w podobnej sytuacji i laska marudziła az w końcu on się jej z musu oświadczył.
U nas było tak, że od początku związku mysleliśmy to jest już to i planowaliśmy ślub na 2010, bo ja wtedy kończę studia a oświadczył mi sie zupełnie niespodziewanie po 6,5 roku bycia razem.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:17   #9
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Hehe, rozumiem cię, bo sama mam trochę podobną sytuację- jesteśmy razem ponad dwa lata i z pewnych względów (nie chciałabym tutaj się rozpisywać jakich) dobrze by było gdybyśmy się w ciągu najbliższych 7-8miesięcy zaręczyli. Mój chłopak nigdy nie unikał tematu ślubu- kwestii organizacji, ślubów znajomych itp, więc nie wiem czy to dla niego temat jak każdy inny, czy rozmawiając o tym ma choć czasem na myśli ślub swój własny. Wydaję mi się jednak,że do takiej decyzji każdy musi dojrzeć sam i broń Boże nie należy na nikogo naciskać, nie darowałabym sobie, gdyby za X lat mi wypomniał,że coś takiego na nim wymusiłam. Głupia jest tylko ta presja, którą same często nakręcamy,że już mam tyle i tyle lat, moje koleżanki/kuzynki już to mają za sobą, że mamy już taki a taki staż i coś by wypadało.. Myślę,że jedyne co dziewczyna może zrobić to rozmawiać jakie się ma podejście do spraw fundamentalnych w dalszym życiu - dzieci, rodzina, pieniądze, seks itd, żeby obie strony mogły się przekonać,że druga połowa ma poglądy mniej więcej zgodne i wspólne życie jest możliwe, może przekonanie się o tym zachęci chłopaka do oświadczyn. Mimo wszystko to on musi się pierwszy określić, bo to raczej dla mężczyzn jest trudniejsza i poważniejsza decyzja (my szybciej czujemy się gotowe do ślubu). A co do pierścionka- dla mnie to akurat najmniej ważna rzecz, po prostu biżuteria, nie wiem o co tyle hałasu. Jeśli muszę mieć pierścionek to sobie mogę sama kupić, najważniejsza jest podjęta decyzja i deklaracja.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:43   #10
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Właśnie zastanawiam się czy mój chłop czegoś nie planuje. W sumie jest okazja bo w sobotę mamy 3 rocznicę. Ostatnio zastałam go oglądającego Weeding Tv i kiedyś już niby zapytał o rozmiar pierścionka... a z drugiej strony to kilka miesięcy temu rozmawialiśmy na ten temat i powiedział, że na razie nie chce ślubu. I sama nie wiem o co ty myśleć.
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 14:22   #11
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Trudno powiedzieć bo to zależy od typu człowieka ale u mnie faktycznie takie "zwiastuny"ok miesiąca przed wystąpiły
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 14:49   #12
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Smile Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Moja znajoma zmusiła swojego TŻ do zaręczyn, wysyłała mu na gg linki z pierścionkami zaręczynowymi, wybrała datę i marudziła całymi dniami, że ona chce żeby się jej oświadczył a byli wtedy razem dopiero 4 miesiące...facet się oświadczył tego dnia który ona wybrała...dla mnie to bez sensu naciskać na faceta, wiedzieć o wszytskim i samej planowaćpowiedział mi, że zrobił to dla świętego spokoju bo miał dosyć marudzenia i wogóle mu się nie dziwię ....mój facet powiedział , że gdybym ja naciskała na to, żeby mi się oświadzcył, zniechęciłabym go do siebie a napewno by tego nie zrobił na moje życzenie bo ta decyzja powinna należeć do faceta
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:54   #13
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez aniusia82 Pokaż wiadomość
Moja znajoma zmusiła swojego TŻ do zaręczyn, wysyłała mu na gg linki z pierścionkami zaręczynowymi, wybrała datę i marudziła całymi dniami, że ona chce żeby się jej oświadczył a byli wtedy razem dopiero 4 miesiące...facet się oświadczył tego dnia który ona wybrała...dla mnie to bez sensu naciskać na faceta, wiedzieć o wszytskim i samej planowaćpowiedział mi, że zrobił to dla świętego spokoju bo miał dosyć marudzenia i wogóle mu się nie dziwię ....mój facet powiedział , że gdybym ja naciskała na to, żeby mi się oświadzcył, zniechęciłabym go do siebie a napewno by tego nie zrobił na moje życzenie bo ta decyzja powinna należeć do faceta
Zgadzam się i dodam,że poczytaj sobie inny wątek na tym podforum tam to dopiero są kwiatki.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 23:01   #14
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się czy mój chłop czegoś nie planuje. W sumie jest okazja bo w sobotę mamy 3 rocznicę. Ostatnio zastałam go oglądającego Weeding Tv i kiedyś już niby zapytał o rozmiar pierścionka... a z drugiej strony to kilka miesięcy temu rozmawialiśmy na ten temat i powiedział, że na razie nie chce ślubu. I sama nie wiem o co ty myśleć.
Już mam odpowiedź, że niczego takiego nie planował. Szkoda tylko, że miałam nadzieję bo teraz mi smutno. Ale nic to, jego strata :P
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 09:47   #15
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
Już mam odpowiedź, że niczego takiego nie planował. Szkoda tylko, że miałam nadzieję bo teraz mi smutno. Ale nic to, jego strata :P
Znam to uczucieNie martw się przyjdzie TEN dzień
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 23:24   #16
Clovera
Raczkowanie
 
Avatar Clovera
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbn/Pruszków
Wiadomości: 81
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Sądzę że nie trzeba naciskać tylko spokojnie czekać. Bywa różnie. Ja nie chciałam wiedzieć i mój TŻ zrobił mi niespodziankę. Ale musiał 6 mcy chodzić za mną z pierścionkiem w kieszeni, żeby trafić na odpowiedni moment i nastrój. Zorientowałam się jednak gdy dał kelnerce duży napiwek (zwykle jest b. oszczędny w tym względzie co mnie drażni) i w ogóle zachowywał się nienaturalnie :P Jak się kogoś dobrze zna to łatwo poznać że coś kombinuje. Gdzieś w innym wątku zresztą chyba pisałam o tym zdarzeniu dokładniej .
__________________
Nasz Ślub 05.09.2009
Clovera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 23:49   #17
cobra115
Zakorzenienie
 
Avatar cobra115
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk cieszyński :)
Wiadomości: 3 073
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Ja też byłam z tych co nie mogły się doczekać:P Ale w końcu się doczekałam Mojego TŻ zdradziły trochę nerwy, cały ranek zachowywał się dziwnie Ale nie dałam po sobie nic poznać, że się domyślam Myślę, że każdy facet musi po prostu do tego dojrzeć.
__________________
Perfect Housewife
Razem
cobra115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:27   #18
Flowercio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Ja nie zauwazyłam nic ukochany podobno od miesiąca planował a ja jak dziecko we mgle w końcu na naszą 3 rocznicę zabrał mnie na obiad do restauracji i mi się oswiadczyl - bylo kameralnie, cudownie i idealnie po prostu a ja sie rozplakalam
Flowercio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:13   #19
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Fakt, dla faceta to musi byc bardzo stresujace przezycie, wcale im tego nie zazdroszcze. Za to my czekamy na ten moment zazwyczaj jak glupie.
Moj facet na razie zachowuje sie normalnie, takze raczej nic nie planuje :P
A jestesmy razem od prawie 7 lat ;/
Ale coz, trzeba czekac bo jestem pewna ze to ON!!!
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 14:14   #20
Kasiulka200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Ja powiedzialam prosto z mostu,ze skoro jestesmy razem 2,5 roku,to najwyzsza pora pomyslec o wspolnej przyszlosci. Powiedzialam,ze w tym roku licze na oswiadczyny,a za rok na slub..Coz...Moj Tż nie przestraszyl sie,a wrecz zaczal dzialac...Wiem,bo pytal jakie pierscionki mi sie poobaja i czy nie moglabym wyslac mu jakiegos linka z apartu lub innej firmy..I tak, w lipcu tego roku doczekalam sie pierscionka
Kasiulka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:22   #21
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

chyba po miniea tak poważnie to po pytaniach , jakie pierścionki są ładne
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 13:47   #22
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

oj ja wogóle nie poznałam że mój mi się oświadczy tak się kamuflował... kiedyś dawno temu mu mówiłam że podoba mi się białe złoto i to na tyle a on twierdził uparcie że jeszcze nie zaręczyny bo młody jest itd a tu niespodzianka miesiąc temu podczas pobytu w górach mi się oświadczył specjalnie wykombinował ten wyjazd żeby mi się oświadczyc
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:49   #23
madzik050642
Raczkowanie
 
Avatar madzik050642
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

HEJ HEJ minęło trochę czasu od kiedy zakładałam ten wąek, nadal się nie oświadczył, i w ogóle temat zaginął gdzieś w tłoku, aż tu nagle 11.11 miałam POWAŻNĄ rozmowę o zyciu, marzeniach, jak to się pozmieniało itd. Powiem wam tak, niby już nie czekam, ale jakoś odruchowo włączyła mi się czerwona lampka, jedziemy teraz na tydzień za granicę pod koniec miesiąca i aż ciężko nie myśleć że może jednak ten moment się zbliża, oczywiście zdam relację po...

Nawiasem mówiąc, jak przestałam czekać te kilka miesięcy temu to mój związek się baaaardzo poprawił, zaczynam myśleć że wtedy byłam jakąś neurotyczką teraz o tym po prostu nie myślałam, byłam toalnie zajęta pracą studiami, że nie miałam czasu się zastanawiać...

Ale jak już mówiłam znów syrena alarmowa mi wyje w głowie więc trzymajcie kciuki za ten mój wyjazd
__________________
Będzie dobrze
madzik050642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:58   #24
juzerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 166
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

trzymam kciuki.
miłego wyjazdu!
juzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:14   #25
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez madzik050642 Pokaż wiadomość
HEJ HEJ minęło trochę czasu od kiedy zakładałam ten wąek, nadal się nie oświadczył, i w ogóle temat zaginął gdzieś w tłoku, aż tu nagle 11.11 miałam POWAŻNĄ rozmowę o zyciu, marzeniach, jak to się pozmieniało itd. Powiem wam tak, niby już nie czekam, ale jakoś odruchowo włączyła mi się czerwona lampka, jedziemy teraz na tydzień za granicę pod koniec miesiąca i aż ciężko nie myśleć że może jednak ten moment się zbliża, oczywiście zdam relację po...

Nawiasem mówiąc, jak przestałam czekać te kilka miesięcy temu to mój związek się baaaardzo poprawił, zaczynam myśleć że wtedy byłam jakąś neurotyczką teraz o tym po prostu nie myślałam, byłam toalnie zajęta pracą studiami, że nie miałam czasu się zastanawiać...

Ale jak już mówiłam znów syrena alarmowa mi wyje w głowie więc trzymajcie kciuki za ten mój wyjazd
no i co było dalej, oświadczył się czy nie? to już trochę lat minęło..
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:30   #26
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez madzik050642 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, piszę do was ponieważ nie wiem co mam myśleć.
Jesteśmy razem już ponad dwa lata, oboje jeszcze studiujemy, no i myślimy o pracy w najbliższej przyszłości. Mój TŻ do tej pory na jakiekolwiek tematy ślubne reagował negatywnie, albo wkurzało go że ja wciąż o tym gadam, (mamy po 25 lat i sporo naszych znajomych - moich wiecej - bierze śluby, rodzi dzieci itd). Tak sobie spokojnie czekałam, choć trochę wątpiłam, że może nie traktuje mnie poważnie itd. Myślałam już nawet o zerwaniu.

Jednak ostatnimi czasy pozmieniało się, robi aluzje, pyta się o śluby znajomych, o terminy, o to ile kosztują obrączki, czy długo się czeka na sale itd.
Nie pyta jednak nic a nic jaki mam rozmiar palca ani jakiego typu pierścionki mi się podobają - to myśle że by mnie naprowadziło.

Dlatego pytam jak myślicie, czy on zaczął o tym myśleć??? Jak to było u was, czy decydowaliście oboje, czy on was zaskakiwał? Ciekawa jestem czy przed da się wyczuć i uspokoić i grzecznie czekać.

Dodam że nie jesteśmy parą - misiu, kotku, kocham cię 10 razy dzienie itd. Mój TŻ w tej kwestii jest MEGA oszczędny, magiczne słowa usłyszałam raptem kilka razy w życiu, nigdy też nie układał planów na przyszłości itd. ale widać taka jego uroda po prostu.

Ale się rozpisałam
pozdrowienia i liczę na wasze doświadeczenia
Spytaj się mu wprost co myśli na temat ślubu, kiedy chciał by go wziąć, a sądzę że sama wyczujesz czy poważnie podchodzi do tematu i czy ma zamiar Ci się oświadczyć.
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:27   #27
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Moj narzeczony oswiadczyl mi sie w kuchni. W dresie tak o prostu. On wyjal ten pierscionek ze spodni dresowych ciekawe jak dlugo z nim lazil po chacie heheh Ja sie nie spodziewalam w ogole a palec sam mi zmierzyl jak spalam - owinal kawalek drucika
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:48   #28
Nelia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 185
Dot.: Jak poznać że on się oświadczy ???

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Moj narzeczony oswiadczyl mi sie w kuchni. W dresie tak o prostu. On wyjal ten pierscionek ze spodni dresowych ciekawe jak dlugo z nim lazil po chacie heheh Ja sie nie spodziewalam w ogole a palec sam mi zmierzyl jak spalam - owinal kawalek drucika
Sprytne z tym zmierzeniem
Nelia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 22:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.