Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 15:42   #1
gosiulla16
Przyczajenie
 
Avatar gosiulla16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 29
GG do gosiulla16

Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?


Witam was kochane ;*
Mój problem polega na tym,że nie czuję się atrakcyjnie.Samoakceptacj a i zadowolenie ze swojego wyglądu choćby w 90% to dla mnie nieznane pojęcie.Ciągle szukam w sobie wad i mam wrażenie,że wszyscy je widzą jeszcze dokładniej niż ja. Mój chłopak mówi,że mu się podobam,ale ja sama nie czuję się kobieco i atrakcyjnie.Miałam zniszczone włosy,więc postanowiłam wybrać się do fryzjera i je nieco skrócić.Fryzjerka zbyt mocno mi je obcięła ,ale pomyślałam "trudno,odrosną" . Naturalnie jestem blondynką,ale już od jakiegoś czasu farbuje włosy tym razem na głowie mam kolorek "ciemny rubin" robiony farbą palette. Jestem z niego zadowolona.Od stycznia odchudzam się.Odstawiłam słodycze,kolacji nie wiem w ogóle,czasem jogurt .Staram się więcej ruszać,tym badziej,że przecież już wiosna Chciałabym w końcu zaakceptować siebie.Ciągle porównuje się z moją starszą siostrą,która ma moim zdaniem świetną figurę i jest naprawdę śliczna...Ja mam tylko 160cm i waże 52kg...Być może to wynika z tego,że mam uprzedzenie do swojej figury przed to,że od dziecka do 12 roku życia byłam otyła,i boję się do tego wrócić.
Co w sobie zmienić,żeby stanąć przed lustrem i poczuć się dobrze we własnej skórze ?;(

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3595.jpg (29,2 KB, 622 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gosia.jpg (31,6 KB, 645 załadowań)
__________________
To bardzo niebezpieczne, zaglądać głębiej kobiecie w serce.'
gosiulla16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:08   #2
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Nie chcę cię martwić, ale nawet na zdjęciach wyglądasz smutno . Nie wiem czy lubisz i czy preferujesz ale może przydałoby się parę wizyt w solarium lub jakiś krem brązujący zacznij stosować, ja sama po sobie widzę jak to zmienia moje samopoczucie. Sama niedawno czułam się podobnie i zaczęłam eksperymentować z makijażem, raz róż raz brązer, kreska na powiece czy mocniejsza pod okiem, używam zalotki i zaraz inaczej oko wygląda.Wydaje mi się że trochę za ciemne są te włoski do twojej karnacji ale jakbyś się właśnie troszke opaliła zaraz inaczej by to wyglądało.Przez czarny kolor ubrań też wyglądasz na smutną, sama też ostatnio zaczęłam ubierać się bardziej kolorowo, koniec z czarnym,białym i szarością..przeżuciłam się na fiolet, niebieski itp i zaraz inaczej wyglądam, u Ciebie też to dużo zmieni i staraj się nie porównywać do innych, każdy jest wyjątkowy i nie ma co się zamartwiać.Jest piękna pogoda na dworzu, słońce, aż chcę się żyć , nie zamartwiaj się tylko metodą prób i błędów maluj się, przebieraj! Jeżeli to nic nie poskutkuje musisz poczekać na dzień aż sama sobie zdasz sprawę, że nie możesz dłużej się tak czuć i od razu jakieś inspiracje przyjdą ci do głowy tak też było w moim przypadku. Pozdrawiam Cię serdecznie i życze głowy pełnej pomysłów.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 17:10   #3
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Najpierw oblukalam twoje zdjecia ;] Pierwsza moja mysl "ale ona piękna...." , potem dopiero przecytalam co napisalas... i szczerze rozwalilas mnie kompletnie!! nie rozumie wogole twojego podejscia do samej siebie.. masz piekna twarz i swietnie ci w tych krociutkich wloskach ;] kolor znakomicie podkresla twoje nibianskie oczka.. a figura cudna choc widac tylko czesc od pasa w gore ;] jestes naprawde swietna dziewczyna.... wiem jak to kobiety maja bo ja sama tez czasem lapie dola i wiele rzeczy chcialabym zmienic.. Ale dziewczyny!!! komu my chcemy dorownac? idealy przeciez nie istenija? badzmy soba i cieszmy sie tym co mamay jestes przepiekna dziewczyna i 3mam kciuki zebys w to uwierzyla goraco pozdrawiam Wesolych swiat
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 18:36   #4
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Na Twoim miejscu zapuscila bym wloski na poczatek tak do ramienia bez grzywki z przedzialkiem na boku

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Dokladka nie doczytalam dziewczyno czego Ty chcesz sie odchudzac z 52kg Ja waze wiecej i mam zamiar jeszcze przybrac na wadze bo jak dla mnie jestem za szczupla, mam170 wzrostu... Masz ladna buske kolor wloskow jest mrrrr....na Twoim miejscu odchodowala bym wloski i tyle. A co do zakrotkiego podciecia to nic nie mow....Mialam wlosy pozadnie za lopatki, ale byly bardzo zniszczone, wiec chcialam je podciac po malowaniu same koncowki. Poszlam do chlopaka siostry na obstrzal.....I wiesz co? Zamiast podcietych koncowek mam wlosy lekko siegajace za ramie chcialam zachodowac jeszcze dluzsze, ale jak widac troche sie to przeciagnie. Glowa do gory i nie wpedzaj sie w doly
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 19:56   #5
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Hmmmm, a więc tak: na mój gust jesteś całkiem ładna, cięcie też jest w porządku, i figura jak najbardziej. Ale popieram loluskę- rozumie czerń, sama mam większą część garderoby w tym kolorze, ale ubierz się czasem kolorowo, od razu będziesz wyglądała mniej szaromyszkowo Na mnie to działa, zwłaszcza czerwień. Pozdrawiam.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:00   #6
Monikokos
Raczkowanie
 
Avatar Monikokos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Ja też pierwsze co spojrzałam na foteczki i zobaczyłam śliczną dziewczynę ....szok nastąpił po tym jak przeczytałam opis ! Moim zdaniem problem nie leży w Twoim wyglądzie tylko w psychice , wgrałaś sobie jakiś czarny scenariusz i w niego uwierzyłaś. Postaraj spojrzeć na siebie inaczej , stań przed lustrem i powtarzaj sobie kilka razy dziennie jestem piękna !!!! spróbuj to działa ... jeżeli chodzi o wygląd to dla lepszego samopoczucia tak jak powiedziała marina06 możesz pójśc na solarium, ubierać się bardziej kolorowo np żółta , zielona bluzeczka zamiast tej czerni, możesz też pobawić się cieniami, nie tylko tą czarna kredką Popróbuj z różnymi rzeczami traktuj to jako fajną zabawę i myśl pozytywnie bo naprawde jesteś bardzo uroczą osóbką i pewnie nie jedna dziewczyna zazdrości ci Twojej urody
Monikokos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:20   #7
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

więcej wiary w siebie, więcej uśmiechu! jesteś śliczną dziewczyną, ślicznie Ci w tym kolorku i włosach, a już w ogóle nie wiem z czego Ty się chcesz odchudzac dziewczyny dobrze radza moze pobiegaj, wyjdz na rolki, na rower, idz na solarium , na zakupy, na basen itd mozliwosci masz mnóstwo
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:23   #8
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Najpierw oblukalam twoje zdjecia ;] Pierwsza moja mysl "ale ona piękna...." , potem dopiero przecytalam co napisalas... i szczerze rozwalilas mnie kompletnie!! nie rozumie wogole twojego podejscia do samej siebie.. masz piekna twarz i swietnie ci w tych krociutkich wloskach ;] kolor znakomicie podkresla twoje nibianskie oczka.. a figura cudna choc widac tylko czesc od pasa w gore ;] jestes naprawde swietna dziewczyna.... wiem jak to kobiety maja bo ja sama tez czasem lapie dola i wiele rzeczy chcialabym zmienic.. Ale dziewczyny!!! komu my chcemy dorownac? idealy przeciez nie istenija?
Zgadzam się w 100%
Na zdjęciach zobaczyłam śliczną buźkę, super fryzurkę! Nie potrzebujesz opalania (chyba żeby miałaby to dostarczyć Ci więcej światła co podobno poprawia nastrój)- wszystko bardzo ładnie Ci pasuje!
Jeśli chcesz zmiany proponowałabym troszkę więcej rudości an włoskach, bardziej kolorowe makijaże i więcej uśmiechu
Jeśli chcesz poczuć się atrkacyjna proponuję taką oto recepte:
- idź do kosmetyczki,z rób sobie maseczkę
- kup sobie seksowną bieliznę, pończochy lub cokolwiek Ci się podoba (na ryneczkach można tanio dostać coś ładnego)
- kolorowy lakier do paznokci
- słodki deser (naprawdę czasem można sobie zaszaleć z czekoladą)
- ciepła kąpiel lub spacer w lesie tez moze się rpzydać

Jesteś atrakcyjna - uwież w to!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:26   #9
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Witam
Myślę że pierwszą rzeczą którą powinnaś zmienić jest nastawienie do samej siebie!!! Jesteś śliczną, zgrabną dziewczyną. Masz piękne oczka, a ta grzywka tylko je zasłania, mam wrażenie że się za nią chowasz. I naprawdę nie wiem po co???
Moje spostrzeżenia: włoski do zapuszcznia, kolor bardziej w brąz, myslę że czekolada będzie trafiona. Nie rób już tej grzywki bo chyba czoło masz niskie, więc zmniejszasz sobie buźkę. Makijaż podkreślający oczy, bo to co ładne trzeba pokazać
Ale przede wszystkim uwierz swojemu chłopakowi-jesteś śliczną dziewczyną
Pozdrawiam
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:40   #10
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

nie mam idealnej figury- Ty masz! piękna
nie mam idealnej cery- Ty masz sliczną!
Ja uczę się siebie akceptować, skoro ja moge, dlaczego nie Ty?
Masz piekne oczy, ladna buzie, fajne wloski i jeszcze narzekasz? Głowa do góry, uwierz w siebie, kochaj siebie i rozpieszczaj- jakis uroczy drobiazg, spacer w blasku słonca, ulubiona plyta z muzyką, jakis ciuszek. Twoje ciało nie jest Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:59   #11
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Mówi się, że ideały nie istanieją Ale istnieją zawsze w naszej psychice - zawsze tam jest zakodowane jaka powinnaś byc. I przez to nie jesteś zadowolona z tego co masz. Powiem tak, z chęcia ważyłabym 52 kg- to dobra i normalna waga, nigdzie nie masz za dużo. Masz piękne włosy i ładną twarz. Zmienic możesz dużo, całe zycie sie zmieniamy, ale trzeba lubic siebie w każdym wydaniu. Jeśli nie zaczniesz lubic siebie i docenia to chocbyś zmieniła kolor włosów, odcień karnacji i schudła to i tak siebie nie będziesz lubic. Ja lubię siebie-znam swoje wady, ale akceptuję wszystko bo to ja. I nie chciałbym byc inna czego i Tobie i wszystkim tu życzę.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 22:28   #12
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Jesteś na prawdę ładną i zgrabną dziewczyną tylko musisz w to uwierzyć! Wagę masz bardzo dobrą Też mam 160cm i wagę zbliżoną do Twojej
Fryzurkę masz bardzo ładną, jedynie co byś wg mnie mogła zrobić z włoskami to na następny raz wybrać jakiś bardziej ciepły kolorek, może czekolada albo złoty brąz. Oprócz tego to, co już dziewczyny pisały czyli więcej kolorów! Wtedy na pewno będziesz się bardziej wyróżniać i ludzie zaczną Cię inaczej postrzegać. Pazurki możesz sobie pomalować np na czerwono, to pomoże Ci poczuć się bardziej pewną siebie i seksowną. Oprócz tego poeksperymentuj z jakimiś kolorowymi cieniami, może fiolet albo róż? I uwierz w siebie Powodzenia
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:43   #13
WeRoNiAa=*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

mam taki sam problem jak Ty i wiem co czujesz...nei wiem czy da sie to zmienić ja ciągle szukam w sobie nowych wad i ciągle wydaje mi sie że jest ze mną coraz gorzej...jedyne co mnie pociesza to to że mam mężczyzne dla ktorego jestem piękna...wiec jeśli tez masz taką osobe to żyj dla niej i sproboj pokochac siebie...wiem że to dluga droga bo ja tez walcze z kompleksami ale życze powodzenia ;*
WeRoNiAa=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:51   #14
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Dla mnie najbardziej poprawia sie samopoczucie po psiknieciem ulubionymi perfumkami Moze i Ty powinnas sprobowac ;>
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:13   #15
gosiulla16
Przyczajenie
 
Avatar gosiulla16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 29
GG do gosiulla16
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tylu odpowiedzi i to pozytywnych !
Macie rację...sama siebie wpędzam w niepotrzebne kompleksy i dlatego pewnie czuję,że inni odbierają mnie tak samo surowo jak ja siebie.
Dziękuje wam za ciepłe i mądre słowa !

co to włosków to teraz kolorek wpada w kasztan.
Więc nie jest już taki ciemny. Z czekoladowymi brązami kiedyś eksperymentowałam,ale wychodziły mi bardzo ciemne włosy,a ja mam właśnie jasną karnację.Opalam się szybko i na brązowo więc jak tylko zaświeci słońce to biegnę opalić buzię
;**
__________________
To bardzo niebezpieczne, zaglądać głębiej kobiecie w serce.'
gosiulla16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:40   #16
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Kochana...jesteś śliczna i nie wiem po co się odchudzasz!!! Twoje BMI wynosi 20,31, czyli masz jak najbardziej odpowiednią do swojego wzrostu wagę! Po co być chudzielcem?? ja mam kilka nadprogramowych kilogramów,ale nie narzekam, czuję się seksownie Najważniejsze to nie dać się zwariować wszechobecnym trendom i manipulajcom mediów...jesteś na prawdę zachwycająca, a Twoje spojrzenie po prostu rozbraja...ja bym nic nie zmieniała na Twoim miejscu....ale jeżeli miałabym zasugerować jakiś zakup, to może szpilki? Na pewno sam fakt ich założenia poprawi Ci samopoczucie...jest w nich jakas magia ale tak na prawdę to tylko buty...prawdziwe piękno tkwi w Tobie
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 11:54   #17
gosiulla16
Przyczajenie
 
Avatar gosiulla16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 29
GG do gosiulla16
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Dziękuję za rady
tak więc dziś wskoczyłam w szpilki , pomalowałam paznokcie na czerwono i w końcu się uśmiechnęłam
__________________
To bardzo niebezpieczne, zaglądać głębiej kobiecie w serce.'
gosiulla16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 13:22   #18
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Więc jesteś na dobrej drodze

Trzymam kciuki by dobre samopoczucie Cię nie opuszczało i abyś w 100% potrafiła zaakceptować samą siebie bo jesteś naprawdę śliczną dziewczyną.

Pozdrawiam
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 22:01   #19
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

jestes bardzo ładna,śliczne masz włosy i dopasowanie sie malujesz,nie zmienialabym nic,(ile bym dala ze by tak wygladac)
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 19:40   #20
Marissa91
Raczkowanie
 
Avatar Marissa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 255
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Generalnie nie udzielam się w wątkach w Metamorfozach, ale taka piękna z Ciebie dziewczyna, że aż muszę się przyłączyć do bojkotu Twojego nastawienia!
Nie muszę być ani miła, ani nieszczera, a piszę, że jesteś bardzo atrakcyjną dziewczyną!
Masz śliczne oczy (ten kolor włosów jeszcze to podkresla!).
Masz świetną, proporcjonalną figurę!
Co do włosów to ja bym Cię widziała w takich do ramion (zdjęcie w załączniku), i w weselszych kolorach, ale raczej pastelach, cieplych, rozmytych barwach niż ostrych.
Makijaż: naturalny! Masz tak śliczną urodę, że nie musisz się zasłaniać make-upem.
End!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lauren-back-in-black.jpg (39,9 KB, 48 załadowań)
Marissa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 16:58   #21
gosiulla16
Przyczajenie
 
Avatar gosiulla16
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 29
GG do gosiulla16
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Dziękuję
właśnie czekam ,aż odrosną mi włoski ...
w lipcu mam wesele siostry i mam nadzieje,że do tego czasu
podrosną jeszcze trochę,żeby móc coś z nimi fajnego zrobić
Do tej pory nosiłam właśnie włosy do ramion lub dłuższe ,ale musiałam je obciąć bo były w kiepskim stanie.Więc wolałam zacisnąć zęby i przeboleć ten czas kiedy będą odrastały żeby za to później mieć zdrowsze włosy

a tak wyglądałam i dłuższych

nawet nie wiecie jak tęsknie i niecierpliwie czekam aż mi odrosną ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112208194006.jpg (129,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3423.jpg (17,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s5006881.jpg (13,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1..jpg (60,8 KB, 62 załadowań)
__________________
To bardzo niebezpieczne, zaglądać głębiej kobiecie w serce.'
gosiulla16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:46   #22
cinema89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

matko ty taka łądna i masz kompleksy to co ja mam powiedzieć xD jestes bardzo ładna i nie rzoumiem dlaczego nie mozesz siebie zaakceptowac :| strasznie rpzypominasz mi ashlee wiec moze ta fryzura byłaby ok: http://images.paraorkut.com/img/pics...mpson-4958.jpg tlyko kolor zdecydowanie zostaw swój w krótkich włosach jest ci ladnie jak mało komu innemu wiec w zasadzie nie musisz ich zapuszczac xD
cinema89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 00:10   #23
malenka167
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 56
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Jezeli chodzi o fryzure to moze jasniejszy kolor- kasztan? boki mozna zrobic zeby bylo bardziej luzno, np. bob, idz do fryzjera. Nie to ze teraz masz zła fryzure, bo widać że bardzo dbasz o nie. Ale mysle że było by jeszcze lepiej. I kilka razy jak pojdziesz na solarium nie zaszkodzi, skóra wyglada lepiej tylko potem uzywaj baslamu nawilzajacego bo wysusza. I bedziesz miala lepsze samopoczucie. Pamietaj o peelingach do ciała. Moze czerwony lakier do paznokci? rowniez sprawia ze kobieta czuje ze lepiej wyglada
malenka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.