Nadpotliwość WAŻNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 10:05   #1
opos86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2

Nadpotliwość WAŻNE


Witam, prosiłbym o pomoic bo juz naprawdę nie wiem gdzie mam śie zwrócić.
Otóż mój problem pojawił sie w grudniu 2008 r. Nagle, zdnia na dzień zacząłem się strasznie pocić-tydzień po rzuceniu palenia. Na samym początku tylko pachy, potem ręce i stopy-trwa to do dnia dzisiejszego.
Je zeli chodzi o badania: zrobiłem na tarczyce tj. TSH, ft3-chyba lub ft4 już nie pamiętam, jak również wszystkie podstawowe..i nic. Byłem u Dermatologa, który stwierdził że taka już moja natura...
Zaznaczam, że nigdy nie miałem z tym problemu, w moej rodzineie również nie wystepowały takie przypadki..dodam jeszcze, że używam antidralu pod pachy pomaga na kilka dni.
Nie wiem co mam dalej robić..czy szukac przyczyn dalej-czy jest to rzeczywiście nadpotliowsć....mam 22 lata.

Dzięki z gór za pomoc.
opos86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:04   #2
BoJaToNieTy
Raczkowanie
 
Avatar BoJaToNieTy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Nadpotliwość WAŻNE

Na nadpotliwość to polecam ten specyfik z reklamy . Jest drogi ale skuteczny . ; ]
__________________
Pozdrawiam gorąco .! ; **
BoJaToNieTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 22:07   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Nadpotliwość WAŻNE

Cytat:
Napisane przez opos86 Pokaż wiadomość
Witam, prosiłbym o pomoic bo juz naprawdę nie wiem gdzie mam śie zwrócić.
Otóż mój problem pojawił sie w grudniu 2008 r. Nagle, zdnia na dzień zacząłem się strasznie pocić-tydzień po rzuceniu palenia. Na samym początku tylko pachy, potem ręce i stopy-trwa to do dnia dzisiejszego.
Je zeli chodzi o badania: zrobiłem na tarczyce tj. TSH, ft3-chyba lub ft4 już nie pamiętam, jak również wszystkie podstawowe..i nic. Byłem u Dermatologa, który stwierdził że taka już moja natura...
Zaznaczam, że nigdy nie miałem z tym problemu, w moej rodzineie również nie wystepowały takie przypadki..dodam jeszcze, że używam antidralu pod pachy pomaga na kilka dni.
Nie wiem co mam dalej robić..czy szukac przyczyn dalej-czy jest to rzeczywiście nadpotliowsć....mam 22 lata.

Dzięki z gór za pomoc.
Nie wydaje mi się, że przyczyną pocenia się jest rzucenie palenia. Skoro tarczyce masz wporządku to może inne hormony? Spytaj endokrynologa...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:31   #4
opos86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nadpotliwość WAŻNE

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, że przyczyną pocenia się jest rzucenie palenia. Skoro tarczyce masz wporządku to może inne hormony? Spytaj endokrynologa...
Byłem u edno i zalecił tylko to Tsh-zreszta kasuje na 150zł...wiec musze rozsądnie korzystać z jego usług...

Powiedzcie mi jaki hormon jeszcze mam zbadać-to pójde do niego od razu z wynikami....pewnie hormony nadnerczy tak??
opos86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:32   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Nadpotliwość WAŻNE

Cytat:
Napisane przez opos86 Pokaż wiadomość
Byłem u edno i zalecił tylko to Tsh-zreszta kasuje na 150zł...wiec musze rozsądnie korzystać z jego usług...

Powiedzcie mi jaki hormon jeszcze mam zbadać-to pójde do niego od razu z wynikami....pewnie hormony nadnerczy tak??
Wiesz co, ja się na tym nie znam, idź do swojego rodzinnego i popytaj o te hormony, napewno Ci pomoże. A endokrynologa nie masz państwowego?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:00   #6
elekti
Raczkowanie
 
Avatar elekti
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Nadpotliwość WAŻNE

mogą być dwie przyczyny nadpotliwości, albo tak jak Ty szukasz związane z jakąś chorobą np. nadczynnością tarczycy albo otyłością, albo mogą być skutkiem stresu, niektóre osoby w tak silny sposób reagują na stres, czasem po prostu jest to bezprzyczynowe, gruczoły potowe produkują więcej potu niż u innych, wtedy z pomocą lekarza można dobrać odpowiednie metody leczenia, tabletki lub zabieg polegający na spryskaniu okolicy gruczołów toksyną botulinową, jest to bezbolesny zabieg. W każdym razie wizyta u lekarza jest konieczna, a póki nie poznasz całkowitej przyczyny to w aptece można dostać Anditrial on działa na zasadzie obniżania aktywności gruczołów
elekti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.