Czerń czy blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 09:16   #1
Ice Queen
Raczkowanie
 
Avatar Ice Queen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 43

Czerń czy blond?


hej, bardzo proszę Was o radę.
Przez 5 lat farbowałam łosy na czarno, zdjęcia w tym kolorze (i bez makijazu) dołączam. Trochę znudził mi się ten kolor i zaczęłam marzyć o blond pasemkach. Korzystając z tego że byłam w ciąży, przestałam farbować włosy i wróciłam do naturalnego koloru- ciemnego brązu o popielatym odcieniu, czarny został tylko na końcówkach które ścięłam. Pasemka wyszły fajnie, drobniutkie, popielate.
Już zrobiły się odrosty i pora wybrać się do fryzjera. Czy lepiej będzie jeżeli wrócę do czarnego (chyba trochę mnie postarzał) ? Czy dołożyć jeszcze blondu? Jak ściąć? dodam że prostuję włosy bo się puszą i kręcą końcówki.
Bardzo proszę też o radę jak mam malować oczy, od dłuższego czasu nie używam żadnych kolorowych cieni, tylko czarnej kredki i tuszu.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Ice Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:30   #2
basia17a
Raczkowanie
 
Avatar basia17a
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 190
Dot.: Czerń czy blond?

Jak dla mnie to bardzo pasował Ci czarny kolor włosów, ale może jestem stronnicza, bo jakoś nie przepadam za blondynkami
Jak już to doradzam cieniutkie czerwone pasemka, a latem ciemno złote
Wydaje również mi się, ze mając ciemną oprawę oczu swobodnie wystarcza czarna kredka i tusz, chociaz polecam eyeliner
Mam podobny typ urody jak Ty, ciemne oczy, a cieni używam przedewszystkim w kolorze ciemny brąz lub fiolet, odcienie różu.
basia17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:25   #3
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Czerń czy blond?

Moim zdaniem czarny kolor Cię lekko przytłacza, jesteś bardzo blada i to sprawia wrażenie chorobowej bladości. Ja bym coś zmieniła, ale nie tak od razu na głęboką wodę, ale stopniowo... Może kasztan? Taki złoty-ciemny blond? Rozświetliłby Ci twarz i dodał blasku
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:40   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czerń czy blond?

Nie widze tu zdjęcia w jaśniejszych włosach więc trudno mi ocenić. Chciałam zrobić symulację, ale zdjęcia są ma małe i niewyraźne. Jednak w tych czarnych wcale mi się nie podobasz. Jesteś blada, delikatna, te czarne włosy CIę przytłaczają. Myślę więc że w jaśniejszym może być duzo lepiej. Jak dasz radę wrzuć jeszcze jakies zdjęcia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:53   #5
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: Czerń czy blond?

Wydaje mi się, że w jaśniejszych włosach będzie ci zdecydowanie ładniej. Ale może nie od razu blond, raczej poszłabym w stronę ciepłego, niezbyt ciemnego brązu.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 11:05   #6
spring7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 218
Dot.: Czerń czy blond?

zgadzam się z anomaly też bym radziła jakiś ciepły brąz
__________________
' dobrowolnie, umieramy z miłości każdego dnia. . . '


' obmyśliłam dla nas dobry plan,
razem zestarzejmy się...' ;*
spring7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:31   #7
Ice Queen
Raczkowanie
 
Avatar Ice Queen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 43
Dot.: Czerń czy blond?

Tylko właśnie brązu bardzo nie lubię
Załączam zdjęcie aktualne, z pasemkami blond, są tak drobne że prawie nie widać że to pasemka. Chciałabym dodać blondu. Myślałam tez o grzywce ale jednak boję się efektu. A tak ścięte już mi się znudziły i chciałabym coś nowego.
Bardzo proszę o radę
Ice Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 19:30   #8
ZmiennaJakPogoda
Przyczajenie
 
Avatar ZmiennaJakPogoda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Czerń czy blond?

A więc tak:

Moim skromnym zdaniem, to widziałabym Cię w włosach koloru blond, ale takiego ciemnego... Włosy ścięte do ramion z grzywką.
Albo coś takiego jak na załączonych obrazkach:



Decyzja należy do Ciebie
ZmiennaJakPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:19   #9
grudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czerń czy blond?

Ja bym z grzywki zrezygnowała, ale pasemek bym dodała. Rzeczywiście z tej czerni troszkę wyglądasz starzej. Refleksy dodają uroku więc postaw na pasemka ale nie takie jasne. W brązie jest ok.
__________________
bielizna sportowa
grudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:23   #10
Jullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Czerń czy blond?

Jesteś bardzo ładną mamusią
Właśnie, zgadzam się z innymi wizażankami- czerń strasznie Cię postarza, zrezygnowałabym z niego na Twoim miejscu. Na zdjęciu z pasemkami jest już lepiej (niby niewiele widać ale efekt jest)
Zgadzam się ze ZmiennaJakPogoda- postawiłabym na ciemny blond. W platynowym, lub tym popularnym żółtym blondzie jakoś Ciebie nie widzę.
Jeżeli uparłaś się jednak na pasemka to też jestem "za". Włosy wydadzą się jaśniejsze i w sumie ogólnie wyjdzie na jedno- odmłodzi Cię to, a nie postarzy jak czerń.
Obawiam się tylko że po pasemkach, chcąc ujednolicić kolor możesz mieć problemy. Ja miałam Ale to pewnie zależy od farby.

Jeśli chodzi o makijaż to taki jaki masz teraz jest OK, uważam że jest odpowiedni, chociaż specjalistką nie jestem. Masz ładną buzię. Jedyne co to dodałabym coś na policzki, jakiś róż. Chyba że używasz, bo na zdjęciu nie widać dokładnie )

Pozdrawiam
Jullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 23:58   #11
Ateczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Czerń czy blond?

Czysta czerń chyba zbytnio przytłacza Twoją urodę. Może pomyśl o jakimś ciekawym połysku, np. oberżynowym?
Ateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.