Pomoc w doborze kolorów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 18:41   #1
Agrith
Przyczajenie
 
Avatar Agrith
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3

Pomoc w doborze kolorów.


Przede wszystkim witam Was serdecznie W końcu postanowiłam się tu zarejestrować i od razu zgłaszam się po poradę. Postanowiłam poeksperymentować z wyglądem, jako iż od lat wyglądam właściwie tak samo. Ubieram się głównie na czarno, ewentualnie jakieś stonowane kolory, ale zawsze w połączeniu z czernią. Makijaż przeważnie ten sam niezależnie od okazji... mocno podkreślone oczy czarną kredką (gdyż uważam je za swój atut), jakikolwiek cień, ostatnio zaczęłam nieśmiało używać różu na policzkach. Mam już jednak dosyć nudnej kolorystyki, jednak nie umiem łączyć kolorów i nie wiem jakie do mnie pasują Pierwsza zmiana nastąpi w przyszły wtorek. Zmieniam kolor włosów na rudy. Nie wiem czy to dobra decyzja. Nigdy nie farbowałam włosów, dwa miesiące temu miałam jednak robione pasemka (jasny blond) i cieniowane i prostowane włosy. Zmiany mi się tak bardzo spodobały, że postanowiłam szaleć dalej. Moja fryzjerka nie odradziła mi rudego, jednak stwierdziła, że może lepiej stopniowo się do zmian przyzwyczajać, skoro nigdy wcześniej się nie farbowałam a to się jednak wiąże z odrostami, a potem ewentualnym ściąganiem koloru. Jednak przemyślałam sprawę, zawsze chciałam być ruda, mam już dosyć blondu, który towarzyszy mi całe życie. Tylko skoro nie umiem dobierać koloru makijażu i ciuchów teraz, to jak poradzę sobie z tym przy nowym kolorze włosów? Pomóżcie proszę! Wrzucam zdjęcia moich włosów w różnych stanach, aktualnego nie posiadam, ale są ciut za ramiona, a jako że są wycieniowane kręcą się ciut lepiej. Oczywiście jak już będę ruda też dorzucę.

Dodatkowe info - mam szare oczy, jasną karnacje, włosy blond z miodowymi refleksami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6793.jpg (100,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (52,9 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kielon.jpg (75,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prosta.jpg (68,5 KB, 181 załadowań)
Agrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 21:16   #2
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Czy te "miodowe" refleksy są prawdziwe, czy koloryzowane?
Mam dziwne wrażenie, że Twoje zdjęcia (bardzo ładne skądinąd i dobrze zrobione!) są "ocieplane", przez co wydajesz się bardziej ciepła niż jesteś w rzeczywistości...

Myślę, że blond jest akurat w Twoim przypadku bardzo ładny i możesz sobie tą zmianą mocno zaszkodzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.11.30.jpg (22,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.11.21.jpg (22,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.11.11.jpg (24,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.11.01.jpg (24,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.10.52.jpg (23,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.09.37.jpg (25,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.10.14.jpg (24,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.10.24.jpg (25,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2011-07-17 at 21.10.06.jpg (24,9 KB, 27 załadowań)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 02:13   #3
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Hm hm..na początek witam koleżankę z subkultury

Widze, że taki blond to Twój naturalny kolor włosów, jednak mam mieszane uczucia (a nie powinnam, przy naturalnym kolorze! ale mam..)

Patrze tak na Twoje zdjęcia, bardzo uważnie i na przeróbki koleżanki wyżej i nie pasuje mi tutaj do Ciebie rudy w pomarańczowym odcieniu i tak ciemny.
Moim zdaniem, jeżeli bardzo chcesz rude włosy, to powinnaś wybrać kolor bardzo naturalny, jasny (naturalnych odcieni rudości jest masa).

Aby było łatwiej, załączam zdjęcia, z takim mniej więcej kolorem, jaki uważam, że byłby najlepszy

1 zdjęcie, wydaje mi się, że taki kolor, nawet ton byłby dobry (może i jaśniejszy)
2 zdjęcie, nie patrz na kolor tej dziewczyny przy głowie, ale dalej, myślę, że powinien być jaśniejszy
3 zdjęcie, sama nie wiem, ten kolor jak i jego ton jest sam w sobie piękny, i mam wrażenie, że w tym kolorze, będzie Ci do twarzy, może ciut mniej intesywny.
Myśle też, że powinnaś mieć jaśniejsze refleksy w obojętnie jakim kolorze na głowie, tak, jak masz teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dlugie rude wlosy.jpg (26,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orange-red-blonde-hair.jpg (104,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red_hair-long.jpg (25,9 KB, 15 załadowań)
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 02:15   #4
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

ps. pamiętaj, że przy rudych włosach brwi koszmarnie się odznaczają, i przy takim kolorze powinnaś je zafarbować na kolor taki, jak włosy. Wiele dziewczyn o tym zapomina, i zamiast jedności mamy potem efekt peruki.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:21   #5
Agrith
Przyczajenie
 
Avatar Agrith
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Dziękuję za odpowiedzi

Juliszka - miodowe refleksy są jak najbardziej naturalne, włosy mam ciemniejsze niż na trzecim zdjęciu. A na rudy już się uparłam, wiem że to ryzyko, ale jak nie zaryzykuję będę żałować.

Reddishh - no właśnie widzę się raczej w jasnym odcieniu Dziękuję za uwagę o brwiach, sama bym na to raczej nie wpadła...

A co z makijażem? Jak powinnam się malować, dodam że mam okropne cienie pod oczami, których nie mogę się pozbyć (inaczej niż photoshopem)
Agrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:50   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

następna chce na rudo...nie rozumiem popularności tego koloru.. fajnie to moze wygląda, ale u osób o ciepłym typie urody, z ciemnymi oczami, oprawą oczu..

oczy szare i miodowe refleksy.. reflaksy są naturalne czy farbowane?

nie wiem na ile zdjecia są przeklamane kolorystycznie, a na ile odwzorowują rzeczywistosc, ale wydajesz się być chlodnym typem urody i zafarbowanie wlosow na cos z cieplym czerwonym pigmentem to będzie błąd stulecia.
masz piękne wlosy, nie wiem po co chcesz to zepsuć..

masz duze pole do popisu z makijazem- wprowadź do swojej palety kolorow brązy- kredki, cienie, dolną powiekę maluj rozcierając nieco kreskę.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:23   #7
kaku453
Raczkowanie
 
Avatar kaku453
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Masz piękne włosy, nie zmieniaj, mimo, że Ci obrzydły Są cudne!
kaku453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 15:46   #8
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
następna chce na rudo...nie rozumiem popularności tego koloru.. fajnie to moze wygląda, ale u osób o ciepłym typie urody, z ciemnymi oczami, oprawą oczu..

oczy szare i miodowe refleksy.. reflaksy są naturalne czy farbowane?

nie wiem na ile zdjecia są przeklamane kolorystycznie, a na ile odwzorowują rzeczywistosc, ale wydajesz się być chlodnym typem urody i zafarbowanie wlosow na cos z cieplym czerwonym pigmentem to będzie błąd stulecia.
masz piękne wlosy, nie wiem po co chcesz to zepsuć..

masz duze pole do popisu z makijazem- wprowadź do swojej palety kolorow brązy- kredki, cienie, dolną powiekę maluj rozcierając nieco kreskę.
Btw ja na zdjeciu drugim, w swietle dziennym, nie widze cieplych refleksow. Za farbowanie jasnego pieknego blondu na niepasujaca rudosc jest strzal w pape
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:10   #9
Agrith
Przyczajenie
 
Avatar Agrith
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Dziękuję za odpowiedzi

Zdjęcie drugie jest akurat robione z ustawieniem na żarówkę zamiast na światło dzienne więc kolory są przekłamane. W rzeczywistości mam włosy ciemniejsze niż na zdjęciu 3. Na ostatnim są mocno rozjaśnione pasemkami.

Co do koloru farby chodzi mi właśnie o jasny rudy. Jak wyjdzie to zobaczymy w praniu, nie zamierzam zmieniać zdania, od lat marzy mi się taki kolor, w końcu mam odwagę by spróbować. Z resztą ufam swojej fryzjerce, jak coś nie wyjdzie (bo się uparłam i koniec) będzie ratować

Mój problem dotyczył nie włosów, tylko kolorów jakie powinnam dobierać przy robieniu makijażu i wyborze ubrań.
Agrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:21   #10
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
następna chce na rudo...nie rozumiem popularności tego koloru.. fajnie to moze wygląda, ale u osób o ciepłym typie urody, z ciemnymi oczami, oprawą oczu..
Zgadzam się, jako że ten kolor jest ostatnio niby modny to teraz cała polska będzie ruda.Też mnie to trochę denerwuje, no ale co zrobić?
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:08   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Autorko polecam, zebyś przejrzała wątki innych dziewczyn-tych zafarbowanych na rudo, które byly chlodnymi typami urody, albo mialy jasniejsze wlosy przed farbowaniem. nie wiem czy mogę zalinkować cudzy wątek tutaj w komentarzu, nie chcę też żeby autorki innych wątkow poczuły sie urażone, bo nie o to chodzi.
W ostatnich dniach było kilka dziewczyn, które zrobiły sobie krzywdę rudym kolorem, pooglądaj wątki, na pewno trafisz.

przyklad przemiany blond-rudy..
zobacz co dzieje się z cerą.. kolor wlosow jest bardzo istotny, jesli chodzi o kolory ktore zostaną przez to podkreslone.. nie mowiąc juz co dzieje się gdy taka osoba o jasnej karnacji strzeli sobie na glowie czerń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scarlett-johansson.jpg (34,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 634429635599522690.jpg (22,9 KB, 48 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 17:17   #12
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

A co jasna karnacja to jakaś przeszkoda dla czarnych włosów?
Wcale nie. Tylko wiadomo, wszystko trzeba dobrać pod siebie a nie lecieć za modą, bo tak musi być i naturalna blondynka przefarbuje się na czarny, choć jej to zupełnie nie pasuje, to "ale to jest modne". Tak nie można już robić.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:54   #13
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
ps. pamiętaj, że przy rudych włosach brwi koszmarnie się odznaczają, i przy takim kolorze powinnaś je zafarbować na kolor taki, jak włosy. Wiele dziewczyn o tym zapomina, i zamiast jedności mamy potem efekt peruki.
To akurat zalezy - mi moje ciemne brwi (i ogolnie ciemna oprawa oczu) pasuja do rudych wlosow (farbowanych).
Ale ja mam zdecydowanie jesienny typ urody, do tego stopnia, ze osoby nie majace pojecia o typach urody kojarza mnie z ta pora roku A z natury jestem zlota blondynka.
Z drugiej strny, mozna sobie i brwi i wlosy przefarbowac, a dalej zle w rudym wygladac

Do autorki - jak juz koniecznie musisz sobie robic rudy na glowie, to moze pomysl o truskawkowym blondzie? Bo w typowy, cieply odcien raczej nie bedzie zbyt dobrze wspolgral z Twoja uroda...
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 14:53   #14
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

JAk patrze na Twoje zdjęcie w blond włoskach to kojarzysz mi się z Charlize Theron. I w moim odczuciu w blond Ci ślicznie. Nie zmieniałabym.

Jeśli bardzo jednak chcesz zmiany to może fryzurki, a nie koloru.
Zerknij sobie na zdjęcia ww aktorki i może z niej zaczerpnij inspiracje bo moim zdaniem będziesz w jej fryzurkach wyglądała świetnie.
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:25   #15
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
To akurat zalezy - mi moje ciemne brwi (i ogolnie ciemna oprawa oczu) pasuja do rudych wlosow (farbowanych).
Ale ja mam zdecydowanie jesienny typ urody, do tego stopnia, ze osoby nie majace pojecia o typach urody kojarza mnie z ta pora roku A z natury jestem zlota blondynka.
Z drugiej strny, mozna sobie i brwi i wlosy przefarbowac, a dalej zle w rudym wygladac

Do autorki - jak juz koniecznie musisz sobie robic rudy na glowie, to moze pomysl o truskawkowym blondzie? Bo w typowy, cieply odcien raczej nie bedzie zbyt dobrze wspolgral z Twoja uroda...
Jesteś złotą blondynką, masz ciemne brwi i jesteś jesienią? coś mi tu nie pasuje. Ale mniejsza z tym. Ja i tak uważam, że rude włosy i ciemne brwi, czy w obojętnie jakim innym kolorze niezbyt pasują do włosów o takim kolorze..szczerze to skoro masz takie brwi, to nie wiem kto myśli, że jesteś naturalnie ruda..ale trudno..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:29   #16
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Jesteś złotą blondynką, masz ciemne brwi i jesteś jesienią? coś mi tu nie pasuje. Ale mniejsza z tym. Ja i tak uważam, że rude włosy i ciemne brwi, czy w obojętnie jakim innym kolorze niezbyt pasują do włosów o takim kolorze..szczerze to skoro masz takie brwi, to nie wiem kto myśli, że jesteś naturalnie ruda..ale trudno..
Nie musi, nie zamierzam Cie przekonywac
Tylko wiesz, decydujace w kwestii typow urody sa odcienie - skory, wlosow, oczu itd.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:58   #17
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Dobrze wiem co decyduje o typie urody. Ale i tak nie zgodze się ze stwierdzeniem tak uogólnionym, że jesienią (wszystkim) pasuje rudy, bo nie pasuje. Mnie ostatnio powiedziano że jestem jesienią, ale mi np nie pasują włosy bardziej w rudy, mimo że jestem przedstawicielką tego typu, ale jest on dzielony na podtypy.
Dlatego apeluje, aby dziewczyny którym nie pasuje rudy kolor (czyli nie są jesieniami najlepiej za skłonnościami do rudych) to żeby to porządnie przemyślały, ponieważ może to wyjść tragiczne w skutkach, zamiast efektu gorącej, namiętnej osoby może wyjść dziewcze z twarzą szarą, smutną czy włosy będą "osobno" i twarz osobno..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 01:21   #18
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Dobrze wiem co decyduje o typie urody. Ale i tak nie zgodze się ze stwierdzeniem tak uogólnionym, że jesienią (wszystkim) pasuje rudy, bo nie pasuje. Mnie ostatnio powiedziano że jestem jesienią, ale mi np nie pasują włosy bardziej w rudy, mimo że jestem przedstawicielką tego typu, ale jest on dzielony na podtypy.
Dlatego apeluje, aby dziewczyny którym nie pasuje rudy kolor (czyli nie są jesieniami najlepiej za skłonnościami do rudych) to żeby to porządnie przemyślały, ponieważ może to wyjść tragiczne w skutkach, zamiast efektu gorącej, namiętnej osoby może wyjść dziewcze z twarzą szarą, smutną czy włosy będą "osobno" i twarz osobno..
Przepraszam, to do mnie? Godzina pozna, a ja wg pokutujacych wsrod niektorych uzytkowniczek standardow juz nie najmlodsza, ale mysle, ze jeszcze panuje nad tym, co pisze Nie wydaje mi sie, zeby potrzebne Ci bylo niezgadzanie sie ze mna, bo nigdzie nie pisalam, ze wszystkie jesienie rude.

Za to popieram Twoj apel, zwlaszcza, ze zjawisko robi sie coraz bardziej powszechne.


Btw. Mi ta moja rudosc jakiejs specjalnej namietnosci czy goraca nie dodaje, raczej jeszcze wiecej ciepla i zieleni w oczach
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 01:42   #19
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ale ja mam zdecydowanie jesienny typ urody, do tego stopnia, ze osoby nie majace pojecia o typach urody kojarza mnie z ta pora roku A z natury jestem zlota blondynka.
Tutaj jest to uogólnienie. Nie zrozumiałaś mnie, napisałam że mimo że ktoś może być jesienią, nie musi jej pasować rudy kolor włosów. I powiedziałam, że ja jestem właśnie takim przypadkiem, gdzie pomimo czysto jesiennej urody nie pasuje mi rudy.

A do namiętności i gorąca koloru rudego, chodziło mi oto, że jest na to moda i młode dziewczyny właśnie najczęściej tak kojarzą rudy kolor włosów, i odpowiedziałam na to że z nich może zrobić taki kolor nie koniecznie gorącej sex-bomby że tak powiem
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 02:15   #20
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pomoc w doborze kolorów.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Tutaj jest to uogólnienie. Nie zrozumiałaś mnie, napisałam że mimo że ktoś może być jesienią, nie musi jej pasować rudy kolor włosów. I powiedziałam, że ja jestem właśnie takim przypadkiem, gdzie pomimo czysto jesiennej urody nie pasuje mi rudy.
Sobie, ze tak powiem, nieslusznie wyciagnelas to uogolnienie z mojej wypowiedzi, poprzez nadinterpretacje. Ale spoko, juz chyba wszystko jasne.

O, specjalnie dla Ciebie znalazlam przyklad pasujacych do siebie ciemnych brwi i rudych wlosow: Warm Autumn - Emma Roberts


Autorke najmocniej przepraszam za offtopa
W ramach zadosc zadoscuczynienia zostawiam drobna podpowiedz nt. kolorow, o co prosilas:
- http://sycblog.com/2010/01/19/summer/
- http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ft-summer.html
- http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ht-summer.html
Bo moim zdaniem jestes latem, tylko nie wiem dokladnie jakim.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.