pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 10:40   #31
dajana_wegierka
Raczkowanie
 
Avatar dajana_wegierka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź <3
Wiadomości: 255
Dot.: fryzura na boba, ala victoria, czy może coś innego?:/

bardzo ładnie wyglądasz w teraźniejszej fryzurze, ale rozumiem kobiecą potrzebę zmiany, więc uważam, że będzie Ci ładnie w bobie, musisz się tylko zastanowić, czy wolisz takiego asymetrycznego, czy bardziej prostego. Ogólnie jestem na tak
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence
dajana_wegierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 16:45   #32
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
help!

Hej!

Mam do was gorącą prośbę... w poniedziałek wybieram się do fryzjera, na odświeżenie farbowania i chciałabym wreszcie zmienić coś w mojej fryzurze, którą noszę ciągle i niezmiennie od wielu już lat. Niestety nie mam pojęcia co by do mnie w ogóle pasowało. Jestem otwarta na propozycje. jedyne czego nie chcę zmieniać to kolor
Podpowiedzcie mi coś, proszę ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (70,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (48,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (53,7 KB, 82 załadowań)
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:40   #33
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: help!

nikt mi nie podpowie?:-/
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:27   #34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: help!

Hmm.. pasuje Ci ten blond. Probowalam wyobrazic Cie sobie w jakims innym kolorze, ale jakos ten blond chyba najlepiej wyglada
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:29   #35
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: help!

uppps niedokladnie przeczytalam Twoje pytanie... - sorry Co zmienic? Na pewno nie skracaj! Zapuszczaj Nie ma jak dlugie wlosy, serio Moze troszke podniesc je u nasady? Jak beda dluzsze, to bedziesz mogla kombinowac
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:32   #36
aniaesz88
Rozeznanie
 
Avatar aniaesz88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 550
Dot.: help!

Ja bym na twoim miejscu na pewno nie cieniowała, tylko dążyła do wyrównania. Kolorek faktycznie pasuje. Można pokombinować z grzywką, nie myślałaś o takiej prostej zupełnie, na czoło? Długość do brwi byłaby ok, podkreśliłaby twoje oczy
aniaesz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:20   #37
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: help!

macie rację, zostawiam długie włoski
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:07   #38
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Exclamation

Dziewczyny !

od lat farbuję włosy na blond - przeważnie balayage.
mój naturalny kolor włosów to ciemny blon taki myszowaty. mam zielone oczy, a oprawę czarną po tacie Cerę mam raczej brzoskwiniową, łatwo się opalam i od razu na brązowo.
Marzy mi się kolor włosów a'la jessica alba- taki karmelkowy jasny brąz. czy myślicie, że mógłby mi pasować??
a może macie inne pomysły?

jeszcze jedna fotka z siostrą

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-21 o 14:21 Powód: post pod postem
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:04   #39
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: zmiana koloru??

Ze względu na ciemną oprawę oczu, widziałabym Cię w bardziej zdecydowanych kolorach. Brązy - tak, ale ciemniejsze.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:07   #40
^^soczewka^^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: zmiana koloru??

Co prawda podobasz mi się w obecnym kolorze włosów, ale uważam, że brąz, taki jak ma Twoja siostra, byłby jednak ciekawszym kolorem dla Ciebie.
^^soczewka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:51   #41
Klara2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: zmiana koloru??

Według mnie, w blondzie bosko i w brązie też będzie cudownie. Cobyś nie zrobiła będzie ślicznie. Ładnemu we wszystkim ładnie. Skoro znudził ci się blona, to strzel sobie brąz taki jak ma siostra.
Klara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 19:52   #42
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Witam!

Bardzo podoba mi się kolor Małgosi Sochy ( w załączeniu ) lub Magdy Schejbal ( ten który ma w Szpilkach na Giewoncie ).
Załączam moje aktualne zdjęcie. Ostatnio miałam włosy farbowane w salonie, właśnie na taki kolor jak na zdjęciu. Myślicie, że pasowałby mi taki kolor?
Bo niedługo wybieram się do fryzjera i zabrałabym te fotki ze sobą
Ogólnie zapuszczam włosy z fryzury a'la v.beckham i właśnie jestem na etapie, że nic nie idzie z nimi zrobić :-/

jeszcze moja fotka, bo się nie załadowała

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-14 o 20:30 Powód: post pod postem
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:02   #43
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: moje włosy :)

Myślę, że bardzo by pasował, na pewno bardziej niż obecny
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:31   #44
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: moje włosy :)

Mnie też się wydaje, że będzie Ci pięknie
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:22   #45
lazylady
Przyczajenie
 
Avatar lazylady
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: moje włosy :)

Moim zdaniem w żadnym innym kolorku nie będzie Ci lepiej, niż w tym który aktualnie masz na włoskach. Nie zmieniaj zatem - jest super!
lazylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:16   #46
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Exclamation pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

ogólnie nie mam problemów ze słonecznymi poparzeniami. Chociaż opalam się najpierw na lekko czerwono, to opalenizna zaraz na następny dzień staje się brązowa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam szaro-zielone, z ciemną obwódką i piwnymi plamkami przy źrenicach. Oprawa oczu - brwi i rzęsy czarne ( naturalnie ! ) Nigdy nie farbowałam ich henną.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

zero piegów, ale za to problemy z cerą ( tłusta, trądzikowa )

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

trudno powiedzieć, raczej skóra jasna, rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

myszowaty blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta duże i wyraziste, ciepły róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuję się w niebieskim, malinowym, czarnym, żółtym, szarym

Jak widać na załączonych zdjęciach, wyglądam mówiąc prosto nijak. Jakoś tak blado i ogólnie wyglądam też na zmęczoną (?). Nie czuję się z tym dobrze. Wydaje mi się, że mam zły kolor włosów. Nie potrafię też dobrać podkładu i pudru. Nie dość, że mam problem z odcieniem, to jeszcze muszę uważać ponieważ większość kosmetyków powoduje u mnie wysyp trądziku dodam, że niedawno skończyłam 29lat ( ! ). nie wiem, czy już zawsze będę miała pryszcze?? szok !!!
Włosy mam takiej nijakiej długości bo zapuszczam je z boba. Tył mam już wyrównany z przodem. Chcę je zapuścić.
Liczę bardzo na Waszą pomoc!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010053.jpg (35,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010050.jpg (39,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010049.jpg (37,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010054.jpg (38,5 KB, 72 załadowań)
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:26   #47
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

na ciągnące się problemy z cerą polecam mocne złuszczanie naskórka, ale kurację zacznij dopiero oj jesieni, gdyż latem mozna nabawić się trwałych przebarwień.
polecam Atrederm na początek 0,025% bardzo mocny środek zluszczający, zluszcza skore, odblokowuje pory, likwiduje trądzik.. wielu osobom pomaga..
retinoidów w tabletkach nie polecam, są dosc szkodliwe.

puder najlepiej dobiera się w swietle dziennym i testując go na twarzy, a nie na dłoniach, bo kolor skory na pewno się rozni. odcien powinien byc taki sam jak skora, albo o ton jasniejszy, nigdy ciemniejszy.
moze Ci sie wyydaje ze wygladasz na zmeczona, bo zdjecia zrobilas pod swiatlo, przez co wyszly niewlasciwie oswietlone itd.

co do wlosow, to moderatorka połączyla twoje starsze watki z nowym i co widzę...że od lat zadajesz to samo pytanie "co zrobić z włosami" większosc doradza przyciemnić, ale i tak nadal farbujesz się na blond.. no to nie wiem co Ci doradzić.
ktos wyzej zrobil fajną przeróbkę z wlosami Jessici Alby i jeszcze jedną w takich brązowych wlosach(-ale uderzalabym w kolor mniej czerwony, bo masz wypryski i to bedzie tylko mocniej podkreslalo).
moim zdaniem blond na niekotrych zdjęciach bardzo Cię postarza, z wątku z 2007 roku w zyciu nie dalabym Ci 25 lat..
takich ciemno jasnych pasemek, jak masz na zdjęciu obok tego ze ślubu to nigdy więcej juz nie rób.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 09:48   #48
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

to samo co wyżej i ja powiem,
pytasz o włosy
a wszystkie ci wyraźnie powiedziałyśmy że blond NIE!
wyglądasz w nim staro, i widać wszystkie twoje mankamenty, trochę jak stara malutka z przymusu.
Przepraszam nie chciałam urazić ale bezpośrednio powiedzieć o co chodzi.,

popatrz na te zdjęcia z przeróbki
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1182113880
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1182113880
wyglądasz na nich o wiele młodziej i seksowniej
Podkreśliło to twoja opaleniznę
Przypatrz się tez fryzurze z tych stylizacji, moim zdaniem są idealne dla ciebie.

Upierdliwie będę uważać że w ciemniejszych włosach będzie ci o wiele ładniej! I tylko zyskasz!
Nie bój się zmiany! Śmiało!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:04   #49
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

na jednej z przeróbek wyglądasz bardzo podobnie do takiej modelki Natalii Siwiec. az przez moment sie zastanawialam czy to Ty czy ona, tak bardzo kolor wlosow Cie zmienił. swoją drogą nie wiem czy to kwestia oswietlenia na zdjeciach, czy tyle razy zmieniałaś odcień włosów, ale raz sa one zbyt żółte, raz zbyt jasne, innym razem zbyt chłodne, albo te pasemka.. nie rozumiem ich popularności. dobrze zrobione owszem wyglądają wspaniale, ale malo ktory fryzjer potrafi je zrobic, najczesciej pasemka wyglądaly u dziewczyn jak brudny mop.
tak zapamietalam ulicę sprzed paru lat...a co druga miala pasemka..horror
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natalia+siwiec+3.jpg (29,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery_36320_4_38232.jpg (78,2 KB, 28 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 19:33   #50
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

bardzo Wam dziękuję dziewczyny, za szczere odpowiedzi na takie liczyłam Wiem, że powinnam przyciemnić włosy, ale już po prostu nie mam siły już na tych fryzjerów. Jak ostatnio (przed Wielkąnocą) poszłam do fryzjera przyciemnić włosy, to była jakaś masakra.... Odrost miał inny kolor, środek inny, a końcówki jeszcze inny..... Myślałam, że się zaryczę na śmierć. Nie wiem gdzie mam iść. Już mam odrosty i myślę o fryzjerze - na pewno innym niż ostatnio, ale nie wiem
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:59   #51
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

kochana masz pasemka, nie trzeba się dziwić że nie będziesz miała jednolitego kolorytu, najpierw trzeba nałożyć farbę na odrost, a potem drugi raz (po zmyciu z odrostów) na całe włosy farbą,
dopiero następnym razem dajmy na to za miesiąc, przy farbowaniu będziesz miała w miarę jednolity odcień.
no niestety tak to wygląda przy pasemkach.
I nie masz się czym denerwować. Może lepiej że nie będziesz miała jednolitych, będzie bardziej naturalnie z niby refleksami

Ja dalej kibicuje za brązem opalenizującym!
^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:53   #52
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

a i szczerze powiedziawszy wolę Cię bez grzywki, a na pewno nie rób takiej postrzępionej, asymetrycznej jak na 1 zdjęciu z 1 strony. trzymaj się łagodnych linii, nie strzęp za bardzo włosów, jesli chcesz miec grzywkę to owszem, ale na bok, lekko dłuższą i delikatnie cieniowaną, a nie strzępki. podobną jak ta modelka w moim poscie wyzej
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 20:40   #53
asia_nowak
Raczkowanie
 
Avatar asia_nowak
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 94
Dot.: pomoc "na gwałt":-) poszukiwana !!!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a i szczerze powiedziawszy wolę Cię bez grzywki, a na pewno nie rób takiej postrzępionej, asymetrycznej jak na 1 zdjęciu z 1 strony. trzymaj się łagodnych linii, nie strzęp za bardzo włosów, jesli chcesz miec grzywkę to owszem, ale na bok, lekko dłuższą i delikatnie cieniowaną, a nie strzępki. podobną jak ta modelka w moim poscie wyzej

Holly, tamto zdjęcie jest prawie sprzed 4 lat, hihihi
asia_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.