Kings Of Leon. Fani. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 15:25   #31
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez iskierkaola Pokaż wiadomość
Odswieze watek Tez uwielbiam KOL Ostatnio mecze wspollokatorow ich najnowsza plytka W glosie wokalisty doslownie sie zakochalam
nieziemski głos Caleba
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:52   #32
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Błaagamm, mogę trochę odkopać?
KOL. Boze. Kocham ich od kilku tygodni.
Głos Caleba, dokładnie. Poza tym uwielbiam jego nieprzytooomnee oczyyyskaaa. Z nimi jest jakiś taki... Nieobecny?
Ukochane piosenki: Charmer (piski/krzyki, czy jak to tam nazwać są świetne xd), Sex on fire, Use somebody, Notion i King of rodeo (na początku wydawała mi się dziwna, szczególnie z teledyskiem, ale po prostu pokochałam.)

Nie wierzę, że byli u nas w 2009...
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 14:28   #33
jagnaaa
Raczkowanie
 
Avatar jagnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 74
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Juz prawie rok jak grali na Openerze w zeszłym roku i to było wspaniale dużo bym aby przeżyć jeszcze raz ten koncery, czekam baaaaaaaardzo na ich następną wizytę licze że za rok zawitają do Europy a nie bedą grali tylko w USA i UK ale chłopaki płytę nagrywaja wiec im wybaczam
KOL pokochałam przed Openeren w zeszłym roku i teraz moje uczucie do nich jest jeszcze siłniejsze a najsilniejsze do Nathana ,
jagnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 14:54   #34
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

A we mnie niesamowite uczucia wzbudza Closer. Głos Caleba jest tak przejmujący w tej piosence... Aż ciarki czasem mnie przechodzą
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:43   #35
nosugartonight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

kocham,ubóstwiam Kings of Leon!<3
kocham ich piosenki słucham ich od ponad roku...
strasznie załuję,że nie byłam na openerze w tamtym roku:/ grały moje dwa ukochane zespoły-The Kooks i własnie KOL,ale miejmy nadzieję,zę kiedyś jeszcze do nas zawitają Aj Jared Followill to po prostu mój ideał!*_*
nosugartonight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:04   #36
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

ichnie Use somebody jest piosenką której mogłabym słuchać non-stop
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:05   #37
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez nosugartonight Pokaż wiadomość
Aj Jared Followill to po prostu mój ideał!*_*
No Boże, cudowny jest Dla mnie może nie ideał, ale super przystojniak :P
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 19:46   #38
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

tak mało osób lubi ten zespół??:P
ja ostatnio za nimi szaleje, zakochałam się już z rok temu w utworze Closer, ale teraz przesłuchałam inny piosenek i głos tego wokalisty jest taki ahh ehh i w ogóle, że jak słucham to się rozpływam;d tak bardzo żałuję, że nie pojechałam na ich koncert <ściana> głupia ja.. następnego na pewno nie przegapię! pozdrawiam wszystkie fanki KOL!
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:55   #39
kasia3796
Raczkowanie
 
Avatar kasia3796
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomości: 84
GG do kasia3796
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Sex on Fire
kasia3796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:23   #40
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

KoL to według mnie jeden z najlepszych zespołów indie wszech czasów!

miło wiedzieć, że nie je jedna mam takiego fioła na ich punkcie;D wielka szkoda, że ten wątek jest taki mizerny, ale mam nadzieję, że to sytuacja tymczasowa

moim ulubionym kawałkiem jest Closer, wspomniany już przez Was wcześniej, za każdym razem jak tego słucham mam dreszcze.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:35   #41
Modette
Zakorzenienie
 
Avatar Modette
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 095
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Aaaa, dołączam się do grona wielbicielek.
Uwielbiam, uwielbiam, nowa płyta jest genialna.

Fajnie by było, gdyby na Open'era przyjechali jeszcze raz..Albo chociaż na jakiś koncert.
Modette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 19:37   #42
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez Modette Pokaż wiadomość
Aaaa, dołączam się do grona wielbicielek.
Uwielbiam, uwielbiam, nowa płyta jest genialna.

Fajnie by było, gdyby na Open'era przyjechali jeszcze raz..Albo chociaż na jakiś koncert.
No właśnie, na Openera w tym roku mogliby przyjechać a tak trzeba się pocieszyć Coldplay

fakt, nowa płyta jest genialna ale ja mam ogromny sentyment do Only By The Night, zawsze będzie moją ulubioną
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.

Edytowane przez _paula_20
Czas edycji: 2011-01-30 o 19:39
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:03   #43
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
KoL to według mnie jeden z najlepszych zespołów indie wszech czasów!

miło wiedzieć, że nie je jedna mam takiego fioła na ich punkcie;D wielka szkoda, że ten wątek jest taki mizerny, ale mam nadzieję, że to sytuacja tymczasowa

moim ulubionym kawałkiem jest Closer, wspomniany już przez Was wcześniej, za każdym razem jak tego słucham mam dreszcze.
Na czym polega ich indieowosc?

Co do ich muzyki - przyznam, ze mi troche wlatuje jednym uchem, wylatuje drugim.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:55   #44
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Na czym polega ich indieowosc?

Co do ich muzyki - przyznam, ze mi troche wlatuje jednym uchem, wylatuje drugim.
są alternatywni i niezależni, na tym to polega.
chociaż z tą niezależnością, obawiam się że mogą pójść w kierunku bardziej komercyjnym przy następnych płytach bo już słychać różnicę między pierwszymi płytami a Come Around Sundown. ale mam nadzieję że to tylko takie moje wymysły
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:35   #45
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

lubię, uwielbiam nawet, szczególnie przedostatnią płytkę, ostatnia aż dziwnie mnie zawiodła, naprawdę, nie potrafię zrozumieć tych wszystkich zachwytów
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:20   #46
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
są alternatywni i niezależni, na tym to polega.
chociaż z tą niezależnością, obawiam się że mogą pójść w kierunku bardziej komercyjnym przy następnych płytach bo już słychać różnicę między pierwszymi płytami a Come Around Sundown. ale mam nadzieję że to tylko takie moje wymysły
Na czym polega ich niezaleznosc - na tym, ze sa niezalezni!

Alternatywa to najbardziej chyba wyswiechtane pojecie w muzyce ostatnich kilku dziesiecioleci

King of Leon ani niewiadomo jak niezalezni sa - bo sa na kontrakcie z Sony zanim jeszcze zespol istnial, ani ich muzyka nie jest wobec niczego alternantywna - w Stanach od dekad istnieje southern rock, w Europie takiego brzmienia nie ma, to i sie szybko przebili - min. dlatego tyle czasu im zajelo przebicie sie w Stanach.

Nie pisze bynajmniej, ze sa zli, nieutalentowani itd. - po prostu smieszy mnie przyklejanie do wszystkiego latki niezaleznosci i alternatywy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:49   #47
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Oj Wyrak czepiasz się,przecież w tagach na last fm mają "indie" a wokalista nosi rurki i trampki i to już go czyni "tru niezalem" , fakt że mają podpisany kontrakt z największą firmą fonogarficzną że ich muzyke grają komercyjne stacj radiowe i telewizyjne traci przy tym na znaczeniu.

A tak wracając do tematu, uważam że jest to jeden z najbardziej leniwych zespołów świata ( tylko Coldplay ich wyprzedza w tej kategorii) większość ich utworów brzmi podobnie z "songwritingiem" też kuleją ,ogólnie nie ma się czym zachwycać.

Edytowane przez Libra2
Czas edycji: 2011-02-02 o 22:50
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:13   #48
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Oj Wyrak czepiasz się,przecież w tagach na last fm mają "indie" a wokalista nosi rurki i trampki i to już go czyni "tru niezalem" , fakt że mają podpisany kontrakt z największą firmą fonogarficzną że ich muzyke grają komercyjne stacj radiowe i telewizyjne traci przy tym na znaczeniu.
No wlasnie sie zastanawialem ocb, a to chodzi o rurki i chuck taylory

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
A tak wracając do tematu, uważam że jest to jeden z najbardziej leniwych zespołów świata ( tylko Coldplay ich wyprzedza w tej kategorii) większość ich utworów brzmi podobnie z "songwritingiem" też kuleją ,ogólnie nie ma się czym zachwycać.
Ja mialem kilka tygodnii Only by the Night i mnie nie zachwycil ten album, wlasnie przez jednokopytnosc... ale de gustibus...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:40   #49
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Ewww... nie uważam żeby był to zespół indierockowy, tym bardziej niezależny (śmiech na sali), ale przy Only by the Night fajnie się biegało

Przesłuchałam parę dni temu ich najnowszą płytę i jak do tej pory moim faworytem jest piosenka, w której idzie tak: I got no money but I want you sooooo haha rozwaliła mnie, nawet nie wiem czemu

Aha i też byłam zdumiona, że w Stanach nie za bardzo przepadają za Kings of Leon. U nas są o wiele bardziej popularni.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:26   #50
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;24839834]Ewww... nie uważam żeby był to zespół indierockowy, tym bardziej niezależny (śmiech na sali), ale przy Only by the Night fajnie się biegało

Przesłuchałam parę dni temu ich najnowszą płytę i jak do tej pory moim faworytem jest piosenka, w której idzie tak: I got no money but I want you sooooo haha rozwaliła mnie, nawet nie wiem czemu

Aha i też byłam zdumiona, że w Stanach nie za bardzo przepadają za Kings of Leon. U nas są o wiele bardziej popularni.[/QUOTE]

Bo w Stanach maja brzmien typu Southern rock od groma i troche, to i nie szaleja
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:33   #51
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

uhuhuuu nie wiedziałam, że temat o nich jest ja ich słucham od jakiegoś roku.... właśnie leci u mnie "pyro"....a zaczęło się od "sex on fire" fajnie posłuchać

aaa i "manhattan" też fajna:P

Edytowane przez Dagusiowa87
Czas edycji: 2011-02-04 o 19:36
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:09   #52
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Bo w Stanach maja brzmien typu Southern rock od groma i troche, to i nie szaleja
Właśnie i dlatego usiłuję zrozumieć, dlaczego właśnie Kings of Leon zrobili u nas taaaką karierę, ale jedyne co mi na myśl przychodzi to SONY. Lubię ich, fakt, ale jacyś wybitni to nie są.
Btw dla mnie prawdziwym amerykańskim indierockowym zespołem jest np. The Modern Electric. Z tym że oni mało znani są nawet w Stanach.

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
uhuhuuu nie wiedziałam, że temat o nich jest ja ich słucham od jakiegoś roku.... właśnie leci u mnie "pyro"....a zaczęło się od "sex on fire" fajnie posłuchać

aaa i "manhattan" też fajna:P
Przypomniało mi się, jak oglądałam w zeszłym roku pokaz mody Victoria's Secret i tam puścili taki taneczny remix Sex on Fire, bardzo mi się podobał
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:39   #53
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;24859072]Właśnie i dlatego usiłuję zrozumieć, dlaczego właśnie Kings of Leon zrobili u nas taaaką karierę, ale jedyne co mi na myśl przychodzi to SONY. Lubię ich, fakt, ale jacyś wybitni to nie są.
Btw dla mnie prawdziwym amerykańskim indierockowym zespołem jest np. The Modern Electric. Z tym że oni mało znani są nawet w Stanach. [/QUOTE]

Nie no, ja mysle, ze ich brzmienie w Europie zaciekawia, a nie tylko kwestia Sony.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:25   #54
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie no, ja mysle, ze ich brzmienie w Europie zaciekawia, a nie tylko kwestia Sony.
Gdyby nie byli tak fajnie zrobieni, to większego zainteresowania by nie wzbudzili. Zresztą oni zaczęli być u nas superpopularni kiedy wydali Only by the Night. 'Drapieżna' płyta plus wspomniane już tu trampki, rurki i odpowiednia otoczka medialna to przecież klucz do sukcesu.

Tak szczerze to ja tych dwóch kwestii nie umiem oddzielić
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:06   #55
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

Kiedyś to był mój ulubiony zespół. Ale ich nowa płyta zupełnie mnie rozczarowała... Pierwsze 3 płyty były genialne, Only by the night urzekła mnie kilkoma piosenkami, ale już panowie odchodzili od stylu z poprzednich płyt. Z ostatnią płyta stali się po prostu komercyjni. Tak jak Coldplay...
Dalej ich lubię, ale już nie fanatycznie. Owszem mam na komórce zdjęcia Caleba z Open'era,mam w pamięci tą niesamowitą noc,ale pierwszy zachwyt minął...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:15   #56
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Kings Of Leon. Fani.

wątek troszkę sie zestarzał ale może jeszcze ktoś tu zagląda
wybieracie sie na openera na KOL? ktoś chętny bo u mnie wszyscy sie wykruszyli
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.