zgłupiałam - pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 10:26   #1
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam

zgłupiałam - pomocy!!!


Mam problem, ponieważ mam cerę tłustą i zakupiłam niedawno effaclar K, zauważyłam, że bardzo mi pomaga ale jest też ale.. skóra się przesusza. Potrzebuję dobrego kremu nawilżającego z wysokim filtrem nawet 40 lub 50+. Na dzień stosuję krem matujący ( też trochę wysusza tak mi się wydaje ), a na noc co drugi dzień z effaclarem chcę stosować nawilżający. Czytałam na KWC i ogólnie na forach o kremach i jestem skłonna kupić coś z Avene, Biodermy lub La Roche Posay ale tam jest za duży wybór nawilżających i już sama nie wiem co. Poradźcie mi co nie zatka mi porów, będzie nawilżało, chroniło przez promieniami i zadba o moją tłustą cerę?
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:47   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zgłupiałam - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam problem, ponieważ mam cerę tłustą i zakupiłam niedawno effaclar K, zauważyłam, że bardzo mi pomaga ale jest też ale.. skóra się przesusza. Potrzebuję dobrego kremu nawilżającego z wysokim filtrem nawet 40 lub 50+. Na dzień stosuję krem matujący ( też trochę wysusza tak mi się wydaje ), a na noc co drugi dzień z effaclarem chcę stosować nawilżający. Czytałam na KWC i ogólnie na forach o kremach i jestem skłonna kupić coś z Avene, Biodermy lub La Roche Posay ale tam jest za duży wybór nawilżających i już sama nie wiem co. Poradźcie mi co nie zatka mi porów, będzie nawilżało, chroniło przez promieniami i zadba o moją tłustą cerę?
Jeśli stosujesz Effaclar nie stosuj kremu matującego, bo to niepotrzebne. Na noc używaj Effaclaru, a na dzień może być Iwostin nawilżający z filtrem 20 - idzie jesień, a Effaclar jest dość słabym kwasem, więc nie ma się co katować filtrem 50.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:16   #3
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: zgłupiałam - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jeśli stosujesz Effaclar nie stosuj kremu matującego, bo to niepotrzebne. Na noc używaj Effaclaru, a na dzień może być Iwostin nawilżający z filtrem 20 - idzie jesień, a Effaclar jest dość słabym kwasem, więc nie ma się co katować filtrem 50.
dzięki , tylko czy ten filtr będzie odpowiedni na wycieczkę na narty, co prawda dopiero w styczniu ( a nie chcę przerywać kuracji Effaclarem )ale wolę się przygotować żeby mnie nie spotkały niespodzianki na twarzy w postaci poparzenia albo przebarwień
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:03   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zgłupiałam - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dzięki , tylko czy ten filtr będzie odpowiedni na wycieczkę na narty, co prawda dopiero w styczniu ( a nie chcę przerywać kuracji Effaclarem )ale wolę się przygotować żeby mnie nie spotkały niespodzianki na twarzy w postaci poparzenia albo przebarwień
A nie, to w takim razie na narty będzie za słaby. Ale Iwostin ma tez w ofercie fajne 40 i 50 - dziewczyny na KWC sobie chwalą, przjrzyj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:16   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: zgłupiałam - pomocy!!!

Kwas to kwas i zawsze wtedy trzeba uzywac wysokich filtrow.
Na dzien dobierz sobie filtr z wysokim faktorem a na noc ale 0,5 - 1h po Effaclar K mozesz dosmarowac sie Effaclar ale tym do wysuszonej cery. Poczytaj na KWC moze ci sie spodba. To krem specjalnie do twojej cery ale wlasnie wysuszonej. Nie nakladaj zadnego kremu odrazu na kwasy bo oslabisz ich dzialanie. Poczekaj 0,5-1h.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.