pomóżcie-kolor włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 16:11   #1
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323

pomóżcie-kolor włosów.


Witam dzieczynypotrzebuję pomocy,chciałabym zmienić kolor włosów.Od kilku lat farbuję włosy na ciemny brąz(który i tak wychodzi czarny)i już mi się to znudziło,pozatym wydaje mi się,że wyglądam ponuro..Myślę o zmianie koloru włosów ale nie wiem na jakimam jasną cerę,i niebieskie oczy.Zdjęcie które dodałam nie oddaje za bardzo prawdziwych kolorów,włosy już mam nieco jaśniejsze ponieważ farba się lekko zmyła.Zdjęcie jest bez makijażu.Bardzo prosiłabym o rady co do koloru włosów.Podobają mi się ciepłe brązy,blondy,odcienie machoniu,pozatym bardzo kuszą mnie jakieś pasemka blond lub balejaż.Proszę o rady.Z góry dziękuję za odpowiedzi
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:52   #2
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Oj zdecydowanie masz za ciemne wloski. Mysle, ze spokojnie mozesz poleciec w jakies jasne brazy, jasnelub srednie blondy, Co do konkretnego koloru mysle, ze fryzjer da rade.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:25   #3
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Oj zdecydowanie masz za ciemne wloski. Mysle, ze spokojnie mozesz poleciec w jakies jasne brazy, jasnelub srednie blondy, Co do konkretnego koloru mysle, ze fryzjer da rade.
też tak właśnie myślę.Mój naturalny kolor to ciemny blond.Narazie myślę o zrobieniu blond pasemek żeby były drobne i żeby było ich dużo na całej głowie.Myślisz,że to dobry pomysł?czy lepiej jednolity kolor?tylko jaki?jasny brąz?blond?

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

[QUOTE=agata456;14623659]też tak właśnie myślę.Mój naturalny kolor to ciemny blond.Narazie myślę o zrobieniu blond pasemek żeby były drobne i żeby było ich dużo na całej głowie.Myślisz,że to dobry pomysł?czy lepiej jednolity kolor?tylko jaki?jasny brąz?blond?aha-zdjęcie które dodałam było robione zaraz po farbowaniu na ciemny brąz,3 miesiące temu...obecnie są brązowe z rudym blaskiem w słońcu.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:28   #4
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

jak dla mnie kolor jest ok bo wyglądasz w nim trochę jak królowa śnieżka... ale jeśli faktycznie chcesz coś zmienić to zacznij od pasemek... bo całkowitym rozjaśnianiem totalnie zniszczysz włosy... a tak to powoli i po trochu jakoś łatwiej będzie im to wytrzymać... ach no i współczuję bo z tego koloru to nawet jak rozjaśnisz tylko pasemka to masz 95% pewności że będą rude.. długa droga przed Tobą...mnie się jednak w tym kolorze podobasz...
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:38   #5
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez rozrabiara88 Pokaż wiadomość
jak dla mnie kolor jest ok bo wyglądasz w nim trochę jak królowa śnieżka... ale jeśli faktycznie chcesz coś zmienić to zacznij od pasemek... bo całkowitym rozjaśnianiem totalnie zniszczysz włosy... a tak to powoli i po trochu jakoś łatwiej będzie im to wytrzymać... ach no i współczuję bo z tego koloru to nawet jak rozjaśnisz tylko pasemka to masz 95% pewności że będą rude.. długa droga przed Tobą...mnie się jednak w tym kolorze podobasz...
dziękuję Ci bardzomoja koleżanka też tak mówi,że to jest fajny kontrast,ale mam ten kolor dokładnie od 6 lat,postanowiłam coś zmienić wkońcu,obecnie kolor jest jaśniejszy więc może pasemka nie byłyby rude,ale pewnie jakieś żółte:/dziękuję za rady
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:27   #6
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Masz śliczną cerę ! Jak ja bym chciała tak bez makijażu wyglądać ochhh Fajnie by Ci było w jasnym mahoniu, złamanym ciepłym brązem. Osobiście nie jestem fanką pasemek, balejaży dla mnie są ble, preferuję jednolite miodowe blondy ale ze względu na Twoje długie farbowanie na taki ciemny kolor bo będzie najłagodniejszy sposób na stopniową zmianę.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 19:55   #7
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Masz śliczną cerę ! Jak ja bym chciała tak bez makijażu wyglądać ochhh Fajnie by Ci było w jasnym mahoniu, złamanym ciepłym brązem. Osobiście nie jestem fanką pasemek, balejaży dla mnie są ble, preferuję jednolite miodowe blondy ale ze względu na Twoje długie farbowanie na taki ciemny kolor bo będzie najłagodniejszy sposób na stopniową zmianę.
dziękuję włosy mam do ramion,ale boję się troszkę rozjaśniać i nakładać farbę żeby mi się za bardzo nie zniszczyły i tak są suche:/dlatego pomyślałam o pasemkach ale też wolałabym jednolity kolor.Dziękuje za odpowiedzjeśli ktoś ma przykładowy odcień jakiejś farby do podajcie,lub konkretnego koloru to podajcie proszę
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 00:05   #8
butterflyinjar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

oh, jesli ty tak wygladasz bez makijazu to ja wymiekam!! piekna z ciebie dziewczyna i podobasz mi sie w tych ciemnych wlosach...moze w brazie tez by ci bylo ladnie, blondu jakos sobie nie wyobrazam, proponuje pasemka brazow, czyli balejaz jakis , karmelowe,ale nie za jasne
i pochwal sie efektami
butterflyinjar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 08:26   #9
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez butterflyinjar Pokaż wiadomość
oh, jesli ty tak wygladasz bez makijazu to ja wymiekam!! piekna z ciebie dziewczyna i podobasz mi sie w tych ciemnych wlosach...moze w brazie tez by ci bylo ladnie, blondu jakos sobie nie wyobrazam, proponuje pasemka brazow, czyli balejaz jakis , karmelowe,ale nie za jasne
i pochwal sie efektami
dziękuje za miłe słowa nadal nie mam pojęcia co zrobić,czy pasemka czy całość na jakiś kolor nie mogę się zdecydować
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:14   #10
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pomóżcie-kolor włosów.

dziewczyny,a co myślicie a odcieniach machoniu?lub odcieniach z L'Oreal Casting Mrozny kasztan?czy takie odcienie pasują do niebieskich oczu?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.